לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2013, 16:19
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הייתה לי תחושה שמדובר באיזושהיא התחכמות מצידך ולכן סייגתי
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם אני, ואפילו מאוד"

את מה שכתבתי בסיפא של דבריי.....

אז אולי אתה לא אוהב.. אבל יש מי שכן (והצהיר זאת במפורש ואף טרח לתת קישור) ובמסגרת מתקפת הנאורות התורנית, מנסה להכשיר את השרץ ויוצא נגד הקונצנזוס הלאומי והרגשות הלאומיים, שלא להשמיע ולא לתת כבוד לחלאה האנטישמית. לצערי מדובר במי שממצב עצמו בצד השמאלי של המפה הפלא ופלא...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2013, 19:30
צלמית המשתמש של רועי AZ

שכל אחד יעשה את הבחירות שלו לעצמו בביתו.. ושיבושם לו.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני שומע וואגנר ביודעין (וזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אני שומע וואגנר ביודעין (וזה עדיף עליך, ששומע וואגנר ואפילו לא מודע לכך). בכל פעם שאתה שומע את המנון הכלולות אתה שומע את וואגנר...

והצביעות, אגב, רצחנית. רוג'ר ווטרס היה שמח לראות את מדינת ישראל מושמדת... מתי בפעם האחרונה התלוננת על מי ששומע פינק פלויד?

בוא נאמר שעלייך אני לא מתפלא, על תבור כן (בכל זאת, שני אנשים עם גישה שונה למושג הלאומיות)..

אתה ב-א-מ-ת משווה את רוג'ר ווטרס הנחמד (ואני מודע היטב לדעותיו על ישראל.. על רצונו בהשמדתה לא שמעתי)

לשטן הגרמני?

אתה ב-א-מ-ת משווה, בין מי שמתנגד להתנהלות ממשלת מדינה מסוימת, למי שהתנגד לעצם קיום היהודים?!?

אתה ב-א-מ-ת משווה, בין איש שמייצג את החותרים והרוצים בשלום (בעינהם ולשיטתם), לבין איש שייצג והיה אחד מסמלי הקודש של הנאציזם?

השטן הגרמני אמנם לא היה חריג בנוף האירופאי דאז.

אבל היי, אתה נאור! ולמה לא לשחוט עוד פרה קדושה במדינת ישראל?!.. ואתה סה"כ נהנה ממוזיקה טובה (כאילו שחסר) - וכיבינמט העובדות!

ישן 10-01-2013, 19:59
צלמית המשתמש של רועי AZ

כן אני יודע.. הוא ייצג (בעיניי הנאצים) את מה שהנאצים שאפו לו והוא היה סמלם..
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הוא לא יכול היה לייצג את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
הוא לא יכול היה לייצג את הנאציזם, הוא מת הרבה קודם לכן. הוא היה אנטישמי, זה נכון, אבל הוא א'- דגל בגירוש היהודים ולא בהשמדתם, ב'- לא היה שונה מהרבה מאוד גרמנים בתקופה ההיא.

ואת ב' כתבתי במפורש.

גם אתה שומע ואגנר?

ישן 10-01-2013, 20:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

נו.. מניעשה.. שפר גורלו של בטהובן והנאצים חיבבו אותו פחות.
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני לא שומע מוזיקה קלאסית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ואגנר הפך לסמל כי הנאצים חיבבו אותו, באותה מידה הם היו יכולים לחבב את בטהובן, שגם הוא היה גרמני ומת קצת לפני זה, וייתכן שגם הוא היה אנטישמי כמו הסביבה שלו.

אבל, הוא גם לא היה מפורסם באנטישמיות שלו ובהצהרותיו, למרות שכמוך, אני גם חושב שהוא לא היה מת על יהודים.

ישן 10-01-2013, 21:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

כשהומואים מתחבאים בארון, אף אחד לא חושד בהם והם בטח לא מעוררים אנטגוניזם.
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אז הוא היה בסדר אם הוא היה רק..."

ציטוט:
אז הוא היה בסדר אם הוא היה רק אנטישמי בארון, כן?

אבל כשהם מתערטלים ברחובות, צועדים, מתריסים, מתנשקים ופוגעים ברגשות של אחרים - אצל הרבה זה מעורר סלידה.

אז אולי בטהובן היה אנטשמי מבלי שנדע. אולי. זה לא כ"כ בסדר - אבל הוא לא טרח להחצין את זה.

ישן 10-01-2013, 20:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כן אני יודע.. הוא ייצג (בעיניי הנאצים) את מה שהנאצים שאפו לו והוא היה סמלם.."

כלומר מבחינתך ריכארד וואגנר (שלא תמך במפלגה הנאצית והתנהגותו האנטישמית הייתה סטנדרט באותם הימים) גרוע יותר מהנרי פורד (שהאנטישמיות שלו הייתה אקטיבית ותמיכתו במפלגה הנאצית הפסיקה רק כאשר הכריזה גרמניה מלחמה על ארה"ב ב8 בדצמבר 41)? לא שמעתי אותך מתלונן על המכוניות של פורד... או על קפטן אמריקה (שבמקור היה גזען איבן גזען, לא רק נגד יהודים אלא נגד יפנים ושחורים)....
תגיד, גם לפולקסוואגן אתה מתנגד? הרי VW החלה כפרוייקט של גרמניה הנאצית...

זה קצת עצוב שאתה מתנגד אך ורק על בסיס זה שמישהו אמר לך שוואגנר היה נאצי. אילו לפחות הייתה לך סיבה מושכלת להתנגד, הייתי מבין. אבל כל מה שיש לך זה את זה שקישרו את וואגנר עם הנאצים וזהו זה.

ישן 10-01-2013, 20:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כלומר מבחינתך ריכארד וואגנר..."

ציטוט:
כלומר מבחינתך ריכארד וואגנר (שלא תמך במפלגה הנאצית והתנהגותו האנטישמית הייתה סטנדרט באותם הימים) גרוע יותר מהנרי פורד (שהאנטישמיות שלו הייתה אקטיבית ותמיכתו במפלגה הנאצית הפסיקה רק כאשר הכריזה גרמניה מלחמה על ארה"ב ב8 בדצמבר 41)? לא שמעתי אותך מתלונן על המכוניות של פורד... או על קפטן אמריקה (שבמקור היה גזען איבן גזען, לא רק נגד יהודים אלא נגד יפנים ושחורים)....
תגיד, גם לפולקסוואגן אתה מתנגד? הרי VW החלה כפרוייקט של גרמניה הנאצית...

זה קצת עצוב שאתה מתנגד אך ורק על בסיס זה שמישהו אמר לך שוואגנר היה נאצי. אילו לפחות הייתה לך סיבה מושכלת להתנגד, הייתי מבין. אבל כל מה שיש לך זה את זה שקישרו את וואגנר עם הנאצים וזהו זה.

ואם אני מתנגד לכל הנ"ל?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 10-01-2013, 21:13
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ומה עם פורד (שמכון פורד..."

ציטוט:
ומה עם פורד (שמכון פורד במימונה תומך היום באופן אקטיבי ברצח יהודים)?

ווטף איך פורד מממנים היום רצח אקטיבי של יהודים??
ציטוט:
מה לגבי פנטה (שבמקור הייתה טריידמרק חילופי של היצרן הגרמני כשקוקה קולה ניתקה את קשריה עם היצרן בתקופת מלחה"ע II)? מה לגבי דגל ארה"ב (שדחה ספינות של פליטים יהודים ושלחם חזרה לאירופה למות)? מה לגבי דגל בריטניה שמנע מיהודים לברוח מאירופה לארץ?

איפה עובר הגבול, גולני?

עם שאר הסמלים גם יש לי בעיה כזו או אחרת. פנטה פחות משמעותית כי היא לא העסיקה בפועל יהודים בעבודות כפייה. המכונות שלו לא תוכננו בשביל להביא לתוצאות המקסימליות בהשמדת יהודים או על מנת להגדיל את שטחי הרייך כדי שבעקיפין כמה שיותר יהודים יושמדו.

שוב, אני לא בהכרח מבקר אנשים שנוסעים בפולקסווגן. קרובת משפחה שלי הועסקה בעבודות כפייה במפעל שלהם וכל ימי חייה היא הסכימה לקנות אך ורק פולקסווגן (מצד שני, לה הייתה הזכות...) אבל חשוב להבין שהסיבה שהסמל של פולקסווגן או מרצדס לא שקול לצלב קרס הוא בעיקר נובע מתאוות בצע ולא אידיאולוגיה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 10-01-2013, 21:20
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]ומה עם פורד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
ווטף איך פורד מממנים היום רצח אקטיבי של יהודים??

מכיר את קרן פורד? מה לגבי מכון פורד? מי המממנת של שני ארגונים תומכי טרור אלו?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
שוב, אני לא בהכרח מבקר אנשים שנוסעים בפולקסווגן. קרובת משפחה שלי הועסקה בעבודות כפייה במפעל שלהם וכל ימי חייה היא הסכימה לקנות אך ורק פולקסווגן (מצד שני, לה הייתה הזכות...) אבל חשוב להבין שהסיבה שהסמל של פולקסווגן או מרצדס לא שקול לצלב קרס הוא בעיקר נובע מתאוות בצע ולא אידיאולוגיה.

וזה כל ההבדל בינך ובין רועי AZ, והסיבה שאתה לא קיצוני והוא כן

ישן 10-01-2013, 22:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא מכניס לך מילים לפה.. אני מכיר אותך יותר טוב ממה שאתה חושב.
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אה, הדרך היחידה שלך להחזיק..."

ציטוט:
אה, הדרך היחידה שלך להחזיק בעץ עליו טיפסת זה להכניס לי מילים לפה. יופי, נחמה

אתה מוכיח את עצמך מהודעה להודעה.. ושמע - אתה לא גאוות המולדת - בלשון המעטה.

ישן 10-01-2013, 21:54
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אתה אולי דמגוג אבל בטח לא טמבל.. איפה כתבתי בכל השרשור הזה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האם מבחינתך היה בסדר אם..."

ציטוט:
האם מבחינתך היה בסדר אם המוסכמה החברתית הייתה לפי דעתו של רועי AZ - דיעה הומוגנית על פי דעת המחליט וכל הסוטה מן השורה שילך או יומת?

בדל של דעה, מה צריך לעשות למי שלא חושב כמוני.

ישן 10-01-2013, 22:08
צלמית המשתמש של רועי AZ

ברור שאני בעד לסתום פיות של אלה שלא מסכימים איתי.. כי אחרי הכל
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עשית יפה כשהתמקדת באשכול,..."

ציטוט:
עשית יפה כשהתמקדת באשכול, כיוון שאתה יודע שחיפוש פשוט של הודעות שכתבת יחשוף את נטייתך לרצות לסתום את הפה לכל מי שלא מסכים עימך... או שזה היה אז, ועכשיו זה עכשיו?

המדינה זה אני ואני זה המדינה.......

ישן 10-01-2013, 20:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

רוג כמו רוג.. אלוף בהטיות ובהוצאת ההקשר..
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כלומר מבחינתך ריכארד וואגנר..."

ציטוט:
אילו לפחות הייתה לך סיבה מושכלת להתנגד, הייתי מבין. אבל כל מה שיש לך זה את זה שקישרו את וואגנר עם הנאצים וזהו זה.

אין לי רק את זה.. פירטתי למעלה למה כן.

פורד ופולקסווגן אלו יותר פח עם גלגלים, מאשר סמלים - בתור בעלים של פורד, אני מחזיק ברכב מפאת אמינותו וביצועיו.

אז נכון שבתור חובב מוזיקה קלאסית תבוא ותגיד לי את אותו דבר על ואגנר, אבל מוזיקה היא יותר ביטויו האישי של המלחין והיוצר ובעל משמעות גדולה הרבה יותר.

אבל מה שהכי מעצבן אותי, זה למרות שזה קונצנזוס בקרב קורבנות תעשיית השנאה והשמד - אתה ודומייך בוחרים לשחוט את הפרה - כי זה כיף לשחוט פרות קדושות של יהודים ובגלל שזה של יהודים.. ו"אנחנו לא בעלים על הסבל" וכל הבולשיט הזה..

ישן 10-01-2013, 21:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

איפה טענתי שהיה נאצי.. אני קצת יודע מתי היתה תקופתו ומתי תקופתם.. קצת.
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, אין לך סיבה מושכלת. טענת..."

ציטוט:
לא, אין לך סיבה מושכלת. טענת שהיה נאצי, אף כי לא היה וכשהוכחת כטועה, לא ירדת מהעץ אלא נאחזת בקש שוואגנר התבטא באנטישמיות (כמו כמעט כל אדם אחר באירופה באותו הזמן). וואלה, ממש מושכל.

אתה מוכר את מדינתך בשביל אמינות וביצועים - פורד מימנה את הקמת מכון פורד, כידוע - אבל מה זה משנה שאתה מממן את מכון פורד כשמדובר באמינות וביצועים... ואז אתה מדבר על וואגנר... מגוחך זו לא מילה

מה זה מכון פורד? מודה שאני לא מכיר. אבל למה אתה מתעלם משאר הדברים שכתבתי על הקונצנזוס הלאומי??

למה אתה מתעלם מעניין הסמליות? האם אתה משווה מוזיקה לפח על גלגלים? משחר ההיסטוריה, מוזיקה פשוטה מייצגת עבר הווה ועתיד של אומות. מזיקה היא נכס ומורשת בעבור יחידים וקולקטיב... אתה יכול לזלזל בזה?!

אילו נכסים ומורשת מותירים צמיגים, פלסטיק ומתכת?!

ישן 10-01-2013, 22:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה בעינייך.. מסתבר שכמה שהערכתי אותך - אתה עושה הכל להמעיט את זה..
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מוזיקה היא רק אוסף של כלים..."

ציטוט:
מוזיקה היא רק אוסף של כלים המשמיעים צלילים באותו המקום באותו הזמן... פורד משלמת היום לארגונים כמו עדאללה. המכונית שלך היא לא רק פח וגלגלים - היא מקור מימון לאויבי ישראל.

תמיד אפשר למנוע בחוקים את המימון הזה. אני לא אשם בכך. והאמת שאין לי שמץ של מושג מה עושה פורד היום וגם שאין כנגדו קונצנזוס של קורבנות השנאה ושמד.

בא לך לקנות ממני את הפורד? היא יד שניה.. עשתה 170 אלף..

בכל פעם שיהודי נהנה מהמוזיקה של וואגנר, הנאצים נכשלים עוד פעם. בכל פעם שוואגנר מעשיר את חייו של יהודי, העם היהודי נהנה והאנטישמיות נכשלת. מה הבעיה להבין את זה?

אני מסתפק בעצם הקיום שלנו והיותינו מדינה דמוקרטית ובכל מה שהשגנו בשישים שנה.. אני לא צריך שוואגנר יעשיר את תרבותו של היהודי הממוצע. המטען התרבותי שלנו עולה על שלו.

ישן 10-01-2013, 22:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מדבר על קונצנזוס אצל רבים רבים, שרובם כבר אינם בינינו - אבל מורשתם חקוקה בליבנו
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה מדבר על קונצנזוס כששני..."

ציטוט:
אתה מדבר על קונצנזוס כששני יהודים מקצוות שונים של המפה אומרים לך שהם שומעים וואגנר... וואלה, אם זה היה רק אני, אולי עוד הייתה לך נקודה אבל האמת, אין לך. אין קונצנזוס, אם לא כן, לא היה הדיון על האם יש להשמיע או אין להשמיע בפומבי. אתה ממציא קונצנזוס ומדבר שטויות בעודך מממן את עדאללה.

לתמיד. ככה שלא מעניין אותי לא הצד הזה ולא הצד ההוא. מכיוון שאין צדדים בעניין הזה.

ולגבי ההמצאה.. אני מבין שאין לך כבר מה לכתוב. אבל ההכחשה מתחילה להדאיג אותי.............

ישן 11-01-2013, 12:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

תלמד לקרוא, ל-ה-ב-י-ן ולהפנים..יש לך את כל הזמן שבעולם מבחינתי..
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "א) לא ברור לי מה אתה חושב..."

ציטוט:
א) לא ברור לי מה אתה חושב שאני מכחיש

ב) אתה לא עונה על השאלה - אני מניח שאתה פשוט לא יודע. קונצנזוס הוא דבר עליו כולם מסכימים. עובדתית האשכול הזה מוכיח שהקונצנזוס הוא רק אצלך בדמיון

ואז תהיה רשאי לפנות אלי בשאלות!!

ישן 12-01-2013, 18:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

עבור שוב על ההודעות שלי באשכול, קרא אות אחר אות
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אבל זה מה שאני עושה כבר שלוש..."

ציטוט:
אבל זה מה שאני עושה כבר שלוש הודעות - מבקש שתסביר לי על מה אתה בדיוק מברבר ומה היא אותה "משימה" שמר "גאוות המולדת" הטיל עליי... אתה לא יכול לדרוש שאפסיק להכחיש משהו בלי לציין מה אני מכחיש להזייתך... ובטח שאתה לא ממש יכול להטיל עלי "משימה" כיוון שבניגוד לך, אינני שייך לדיקטטורה של הוועד... כל הז' בלהתעסק עם עצמאים

הבן מה כתבתי, וחזור לנהל דיון ענייני, נטול השמצות ושחץ נטול בסיס. אני יודע שקשה, אבל נחנך אותך.

ולגבי הועד - היית מת שדיקטטורה שכזו תייצג אותך..

ישן 12-01-2013, 19:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

עזוב, לא באמת ציפיתי שתבין את דבריי..
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עברתי שוב על ההודעות שלך, לא..."

אז ככה. קונצנזוס זו הסכמה רחבה בציבור. היא לא מחייבת הסכמה טוטאלית ויכול שלא כולם יסכימו - אבל שנים רבות היה חרם על יצירותיו של השטן והן לא הושמעו בפומבי וכל ניסיון השמעה, זכה למחאות של ניצולי שואה. האם אתה מכחיש את זה??

עם הזמן, ההתנגדות הלכה ופחתה והיום משמיעים ומנגנים את יצירותיו יותר. לצערי בעקבות כך שרבים כמו שרוקי ותבור, והכי גרוע - כמוך, מטעמים כאלו ואחרים נסחפו אחר הזרם ומחלישים את החרם.

אני שוב חוזר ומדגיש. אין אפשרות להשוות בין מוזיקה לפח על גלגלים. וגם אין קשר בין עוצמת השנאה של השטן ליהודים - לעוצמת השנאה של האנגלי למדיניות הממשלה הישראלית. אם אתחיל להחרים ממש את כולם, אזי אהיה באמת בבעיה.

לגבי פורד, ומה שאתה מעליל עלי - (טוב כי אין לך באמת טענות) - ובכן לא ידעתי את כל מה שאתה מציין. אתה מסכים איתי עכשיו שאני גם לא אזרוק את הרכב - גם מן הטעם שציינתי זה סה"כ פח על גלגלים בשונה ממורשת שמשאירה המוזיקה בפרט ואומנות בכלל..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 12-01-2013 בשעה 19:27.
ישן 12-01-2013, 21:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

ונניח וזו הטענה היחידה.. האם אין בכך די, לכבד את בקשתם?
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אל תנסה לבלבל אותו עם עובדות"

ציטוט:
אל תנסה לבלבל אותו עם עובדות

או שבעינייך הם דור מיושן, וגם כך לא מתייחסים אליהם בכבוד הגופיםהממלכתיים האמונים על כך. אז עכשיו אפשר לשמוע וגנר! כי זה מעשיר את התרבות!!

ישן 12-01-2013, 23:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל לפחות אני נץ אמיתי.. אני בעד לאטום את מבני אונ' ת"א
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, אם "ניצים" כמוך יכולים..."

ציטוט:
שמע, אם "ניצים" כמוך יכולים לממן את עדאללה, מדוע לא?

*פופ*

כמו גם את ביה"מ העליון - ואת משרדי עדאללה וכל משרדי NIF ודומיהם - לפזר לכל הרוחות ולהכניס לכלא את המפעילים..

אתה רק צווח דמוקרררטיה ו"אני נאור", על חשבוני ועל חשבון שפויים אחרים.. מלך אתה!

ישן 13-01-2013, 04:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

אל תדאג.. גם לך יסתמו את הפה בקרוב..
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יאללה יאללה, נץ צעצוע... אתה..."

ציטוט:
יאללה יאללה, נץ צעצוע... אתה צווח "לאטום מבנים" אבל במעשי אתה מממן את עדאללה דרך האוטו שלך... הגמל לא רואה את הדבשת על גבו שלו

שמאלני במסווה!

ישן 13-01-2013, 12:38
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אני מממן את עדאללה שלא ביודעין.. בסדר?
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוה, אני אוהב אנטישמים? באמת?..."

תראה לאן אתה מסוגל לקחת ויכוח ולאיזה גובה עץ אתה מסוגל להגיע. לקחת נתון, שאני בס-פ-ק לגבי אמינותו ושלא ידעתי לגבי קיומו - קבעת שאני עושה זאת במזיד ומשתלח בי על כך כמו ילד בן שמונה חסר מעצורים.. בעוד אתה - בגלוי וביודעין, מצדד באחרון האנטשמים ובמתן כבוד לו וליצירותיו, אגב בוז צורם לרגשות ניצולי השנאה והשמד ולקונצנזוס לאומיים שהיו ועדיין קיים שנים רבות - בגלל שזו פרה קדושה שצריך לשחוט ועושה זאת במסווה של אייש ימין ואמריקאי (עאלק) תומך רפובליקנים (עאלק כפול שבע) נלהב..

אתה האחרון שתטיף לי לגבי מוסריותי, אהבתי למדינה, שאני בניגוד אלייך, מוכן להקריב את זכויותי למענה (שלא לדבר על חיי)

איכס!!!

ישן 10-01-2013, 21:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

מעלייך כתבתי תגובה לרוג.. היא גם בשבילך.
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "מוזיקה טובה זה מוזיקה טובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
מוזיקה טובה זה מוזיקה טובה וזהו.
אני לא יצנזר לעצמי תרבות משובחת רק בגלל שמי שיצר אותה היה אנטישמי - הוא כבר מת והוא לא מרוויח כלום מזה שאני שומע את המוזיקה שלו.

זה ממש לא שחור ולבן כמו שאתה מציג את זה. תעבור על הודעות אחרות שכתבתי והתייחס לעומקם של דברים.

ישן 12-01-2013, 18:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה האחרון שתעיד על עקרונותי..
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "במילים אחרות - אתה אוהב את..."

ציטוט:
במילים אחרות - אתה אוהב את המוזיקה של ווטרס אז נחליק... אתה אוהב את הביצועים של פורד, אז נחליק... וואלה, ממש איש עקרונות אתה...

אמרתי לך מה אני חושב, הן על הנגן והן על הרכב.. זה אתה שמתקשה בהבנת הודעות.

ישן 12-01-2013, 19:31
צלמית המשתמש של רועי AZ

לפי מה שאתה אומר, אני צריך לריב עם חצי עולם..
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני לא צריך להעיד על..."

ציטוט:
אני לא צריך להעיד על עקרונותיך (או המחסור בהם). אתה עושה זאת בעצמך, כשאתה מעיד שחלק מהאנטישמים ושונאי ישראל הם טאבו, בעוד שאחרים (ספציפית - אלו שאתה אוהב) אינם, אתה מעיד על עצמך בצורה מאוד מדוייקת.

כי הם לא ב-א-מ-ת מתים עלינו. ובכן - אני שב ואומר. אני לא משווה בין ווטרס (שלא אלך להופעתו אם יחזור בשנית להופיע) לשטן הגרמני - לא משנה מה תעשה, מה תגיד ואיך תסתכל על זה.

אתה יודע מה? אגיד לך כך. אני מצביע לאריה אלדד. הו,א בביקורה של הקנצלרית מרקל בכנסת - יצא בהפגנתיות מן האולם. אני חושב שהוא טועה ולחלוטין לגיטמי בעניי שהיא נאמה בשפתה. אבל אני עדיין מתכוון לשים בקלפי את הפתק נץ.

ישן 10-01-2013, 10:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

באוריינט האוס עברו על החוק? או שפשוט הנוכחות היתה כבדה וגסה?
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "באוריינט האוס עברו על החוק,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
באוריינט האוס עברו על החוק, באוניברסיטת ת"א לא עברו על החוק עד כמה שאני יודע. מי שעובר על החוק צריך לטפל בו נקודה. בלי הבדל של ימין שמאל, ערבים יהודים וכו' וכו' וכו'. לפי השיטה שלך צריך גם לסגור את קריית ארבע לצורך הדוגמה, הרי גם משם יצאו גידולי פרא.

(שואל, לא קובע עובדה)

בכל מקרה, בגידה במדינת ישראל במהותה ובצביונה כמו שקורה באונ' המדוברת - היא יותר מכל "עבירה על חוק" שראויה לטיפול ייחודי.

בקריית ארבע, ניתן לספור על אצבעות יד אחת, מקסימום שתיים - את "גידולי הפרא" שצמחו ממנה. בכל אופן, אף אחד מן הגידולים הללו לא עבר את העבירה שהזכרתי לעיל.

(עבירה אגב, שבגינה אנשים הוצאו להורג משחר ההיסטוריה - גם במדינות הכי נאורות על פני הגלובוס)

ישן 10-01-2013, 10:56
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "באוריינט האוס עברו על החוק? או שפשוט הנוכחות היתה כבדה וגסה?"

לפי ויקיפדיה, ששואבים את המידע מאתר משרד ראש הממשלה, עברו שם על החוק והפרו הסכמים:
ציטוט:
על פי הודעת משרד ראש הממשלה נתפסו בבניין מסמכים רבים המצביעים על "פעילות ענפה באזור ירושלים וזאת בניגוד מוחלט להסכמים שנחתמו עם הפלסטינים. יצוין, כי חוק יישום הסכם הביניים (הגבלת פעילות), מחייב את הרשות הפלסטינית לכבד את ריבונותה של ישראל בתחומי מדינת ישראל, לרבות בירושלים המזרחית"

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90...%90%D7%95%D7%A1

לגבי שאר הטענות שלך לגבי בגידה וכו', אני חושב שאתה מגזים. אם אתה מאמין במה שאתה אומר למה לא הגשת תלונה במשטרה בעניין?

ישן 10-01-2013, 11:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

את דברי אומר בקלפי.. לא בתחנת המשטרה.
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לפי ויקיפדיה, ששואבים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
לפי ויקיפדיה, ששואבים את המידע מאתר משרד ראש הממשלה, עברו שם על החוק והפרו הסכמים:

לגבי שאר הטענות שלך לגבי בגידה וכו', אני חושב שאתה מגזים. אם אתה מאמין במה שאתה אומר למה לא הגשת תלונה במשטרה בעניין?

התלונה נגד חנין זועבי מוסמסה.. אז נגד העוכרים באונ' ת"א מה?

ישן 10-01-2013, 07:02
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יתכן שכן אבל בהחלט לא באותן פרופורציות כמו במדעי הרוח
בתגובה להודעה מספר 137 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "צר לי, אבל גם בקרב הלומדים למקצועות ראליים יש שיעור גבוה של שמאלנים"

אני יכול לומר ש'ימניים' שותקים במקומות עבודה הרבה יותר מאשר 'שמאלניים'. אולי בגלל הסטראוטיפ של 'הליכודניקים מוכרי החמוצים' שהתקשורת הבולשיביקית עמלה עליו קשות מהמהפך ועד סוף שנות השמונים אולי בגלל זכר ההטרדה הממשית דמוית 'הנחשול' אחרי רצח רבין ואולי בגלל שימניים הם מעשיים יותר ומבינים שכמו שלא יצליחו לשכנע את אבו מאזן לא לרצות להרוג אותנו כך גם לא יצליחו לשכנע את השמאלנים שאבו מאזן רוצה להרוג אותנו ואילו חלק מציבור השמאלנים תמים בדעותיו ומתיחס אליהן כאל דת ולכן מנסה כשליחיו של אמנון יצחק להדביק בגילוי האור את הסובבים אותו.

מה שכן - התרשמותי היא כי ככל שאקדמאי הינו שאפתן יותר כך יסתיר דעות ימניות ויבליט דעות שמאל. זה בון טון, זה עוזר באירופה וזה עוזר למינגלינג משובח גם ברוב אוניברסיטאות ישראל.

תופעת 'האנוסים' היא המשעשעת מכל. לפני מספר חודשים נכנסתי לחדרו של בכיר כלשהו כדי להתיעץ עימו. הקשתי ומיד פתחתי ומצאתי אותו מעיין בגליון של 'ישראל היום'. האיש [המיודד עימי] ניפנף בעיתון שזה עתה קרא בו ואמר בקול מזועזע: 'זה עיתון של ב-י-ב-י!! זה הפרוודה של ב-י-ב-י!! ונחר בבוז. לא ראיתי לנכון לעסוק בפוליטיקה. שאלתי את השאלה המקצועית, קיבלתי תשובה והלכתי לדרכי.
זמן מה אח"כ נכנסתי שוב לדיון בשניים עימו ואז בקול שקט הוא שאל אותי למי אני מתכוון להצביע. אמרתי את דעתי [הדי ידועה בסביבתי] ואז הוא אמר בקול שקט: 'האמת שגם אני מתכוון להצביע לו', 'אני לא רואה אפשרות אחרת'. זה לא נגמר כאן. בחלוף עוד זמן באה לחדרי מישהי מהצוות האדמיניסטרטיבי וניסתה לשכנעני לבוא לחוג בית של מפלגת שמאל כלשהי. לא התאים לי כמובן. במקרה נכנס אותו עמית בכיר לחדרי ומצא עצמו מוזמן גם הוא על ידה. הוא הסביר כי לא יוכל להגיע מפאת קוצר הזמן אבל שב והדגיש כי הוא 'בהחלט שייך לגוש הזה' וש'אי אפשר עוד להמשיך ככה'.

היום זה משעשע. ב94-95 זה היה הרבה יותר בעייתי. זו אגב גם חלק מבעייתם של הסוקרים.

ישן 10-01-2013, 18:32
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ממש מחריד (בלי ציניות)
בתגובה להודעה מספר 159 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ראה תגובתי לגולני"

מתוך סקרנות -
1.הקורסים שבהם מדובר , הם קורסים באיזה פקולטה? (אני מניח שההרצאה עם הערפאת הייתה גם חלק מקורס)
2. הנערה שנישקה את ידו של ערפאת הייתה נטע גולן?
3. מה היה קורה אם מישהו שהוא באמת ימני, נניח אפילו מצביע עוצמה לישראל חילוני, היה מנסה לסיים את הקורסים האלה ?

4. זאת אולי השאלה המרכזית - התאוריה שלי היא שהרבה מהשמאלנים היותר קיצוניים , מהסוג של מנשקי ידו של ערפאת , הם כאלה מסיבות חברתיות , בגלל שזה אופנתי ומגניב בחברה בה הם מסתובבים - נניח אוניברסיטת תל אביב - להיות אנטי ציונים (בין אם מצד ימין או מצד שמאל) ולדבר על ישראל המרושעת

ישן 11-01-2013, 00:10
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מבולבל עבורי זה היה גרוע משנידמה לך
בתגובה להודעה מספר 160 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ממש מחריד (בלי ציניות)"

זאת משום שלפני כן לא ניתקלתי בסוג כזה של שמאל קיצוני. אבל אני חייב לציין שלא נתקלתי בזה כמעט מצד מרצים בקורסים אלא יותר מצד סטודנטים ובזמן פאנלים למיניהם.
אני למדתי אז בפקולטה למדעי החברה בתל אביב. הבחורה שערפאת נישק לה את הידיים (אני מדבר על עיצומה של האינתיפאדה השניה, כן?) הייתה סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה (אם אני זוכר נכון).לא נטע גולן...
היו קורסים במדעי המדינה שלקחתי ובהם, בוא נאמר, שבשביל ציון טוב בעבודה מוטב היה שהיא תהיה ב"כיוון הנכון". עם זה לא היתה לי בעיה מיוחדת כי מה שכתבתי היה בתחום הגיזרה של הדיעות שלי.
ואגב, האירוע הקשה ביותר שנכחתי בו היה פאנל לציון יום השנה לרצח רבין במסגרת החוג למדעי המדינה. הלכה שם אורגיה של שינאה והתלהמות נגד המתנחלים (גם מצד כל חברי הפאנל וגם מצד הסטודנטים). היו בודדים, ובניהם אני, שקמו והביעו את הזעזוע והגועל שלהם ממה שהלך שם.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר