לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2013, 18:39
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
השר גלעד ארדן: "הליכוד-ביתנו אינו רואה חשיבות גדולה לפרסום המצע"

עוד פחות משבועיים ליום הבחירות לכנסת, מרבית המפלגות פרסמו זה מכבר את מצעיהן, ורק מפלגת השלטון - וזאת שכנראה תישאר בשלטון גם בקדנציה הבאה - טרם פרסמה את המצע שלה לכנסת ה-19. יתרה מכך, יו"ר מטה ההסברה של הליכוד-ביתנו, השר גלעד ארדן, אמר לוואלה! חדשות כי "איננו רואים חשיבות גדולה לעניין פרסום המצע".

בליכוד-ביתנו טוענים כי ניתן להבין את עקרונות המפלגה מתוך ביצועי הממשלה בשנים האחרונות. "אנחנו מפלגת שלטון, ופעולותינו ומעשינו ותכניות העבודה שלנו מייצגים מה שאתה מחויב ועושה מול הציבור וזה הרבה יותר מחייב מכל המצעים הנחמדים על הנייר של מפלגות האופוזיציה, שלאחר מכן כל קשר בינן לבין המציאות מקרי בהחלט", אומר ארדן, המדורג במקום החמישי ברשימה. "עם זאת, אנחנו בשאיפה לפרסם בימים הקרובים את העקרונות המרכזיים המשותפים לליכוד ולישראל ביתנו עליהם נאבק בקדנציה הקרובה, כדוגמת הכרעה בנושא שוויון בנטל, הורדת מחירי הדיור ועוד".

http://news.walla.co.il/elections/?w=/2780/2605273
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2013, 19:29
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "השר גלעד ארדן: "הליכוד-ביתנו אינו רואה חשיבות גדולה לפרסום המצע""

וציפי לבני שאתה תומך בה כן רואה חשיבות גדולה בפרסום המצע של המפלגה שלה? כי לא ידוע לי על קיומו של כזה.

אין שום חובה לפרסם מצע. מפלגה שרוצה לשדר רצינות, שרוצה שהבוחר יידע על אילו נושאים היא מתכוונת לשים דגש, שמוכנה להצהיר מה הדעה שלה לגבי נושאים שונים שעל סדר היום ושמוכנה לחשוף את עצמה לביקורת עתידית אם תחרוג מ"קווי היסוד שלה" - מפרסמת מצע.

אגב, בשביל מה אתה מבזבז את הקול שלך על ציפי לבני? בבחירות הקודמות (2009) היא קיבלה 28 מנדטים (שזה הרבה יותר מהכמות שהיא תקבל עכשיו) והיא לא הצליחה למנף את זה לכלום. פשוט לכלום. מי שלא הצליח להשאיר חותם עם 28 מנדטים, בוודאי שלא יצליח עם 10 מנדטים.

בכל מקרה, אם מצע כ"כ חשוב לך אז תקרא את של "יש עתיד".

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 09-01-2013 בשעה 19:45.
ישן 10-01-2013, 05:20

קוויתי שמישהו ירשום את זה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "|צפרדע| וציפי לבני שאתה תומך..."

הנה המצע:

http://joinus.hatnua.org.il/mazza-hatnua.pdf

עכשיו בנוגע להערות שלך:

1. אין חובה בפרסום מצע, אבל כל מפלגה שמכבדת את עצמה מפרסמת כזה. הבעיה האמיתית היא שהליכוד לא החליט איזה מצע הוא רוצה לפרסם. אם במצע שלו יהיה חתירה לשלום, הוא יפסיד קולות מימין - אם במצע שלו יהיה הפסקת פירוק מאחזים הוא יפסיד קולות מהמרכז ויעורר את ההתנגדות הפנימית בליכוד. אז הכי פשוט - לא לפרסם ואז לא מפסידים קולות והמצביע האמיתי - לא באמת יודע למה הוא הצביע. להקפאת הבנייה בהתנחלויות או להקפאת המו"מ עם הפלסטינים...

2. ציפי לבני ישבה באופוזיציה, לא ברור לי מה ציפית שהיא תעשה ב4 שנים באופוזיציה

3. אני לא אצביע למפלגה שאני לא מאמין ביו"ר שלה, ויש עתיד היא כזו...

נערך לאחרונה ע"י Smilop בתאריך 10-01-2013 בשעה 05:32.
ישן 10-01-2013, 14:29

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "השמועה אומרת שגם מר"צ היו..."

אם כבר הרמת להנחתה, הנה כמה עובדות: http://oknesset.org/member/?info=bills_proposed

להלן רשימת המחוקקים הגדולים של מרצ:

1. הורוביץ - 219 הצעות חוק
2. גלאון א - 173 הצעות חוק
3. גלאון ז - 85 הצעות חוק

להלן רשימת המחוקקים הגדולים של קדימה:
1. יואל חסון - 194 הצעות חוק
2. אורית זוארץ - 180 הצעות חוק
3. שלמה מולה - 173 הצעות חוק
4. זאב בילסקי - 169 הצעות חוק
5. רונית תירוש - 161 הצעות חוק
6. מרינה סולודקין - 119 הצעות חוק
7. נחמן שי - 108 הצעות חוק
8. מאיר שטרית - 107 הצעות חוק
9. רוברט טיבייב - 105 הצעות חוק
10. שי חרמש - 92 הצעות חוק
11. אריה ביבי - 91 הצעות חוק
12. רחל אדטו - 84 הצעות חוק

וכו וכו'...

לסיכום - 477 הצעות חוק במרצ (חלקי), 1583 הצעות חוק בקדימה (חלקי)

הקטע, שכשאתה באופוזיציה, כמות ההצעות שאתה מגיש לא חשובה כל כך, כמו כמות ההצעות שבאמת אושרו לבסוף - כך למשל, יואל חסון שהגיש 194 הצעות - בפועל חוקק רק 11 שבאמת אושרו. הורוביץ שהגיש 219 הצעות חוק - בפועל חוקק רק 10 שבאמת אושרו וכו' וכו'.

מסקנה: זה לא שמרצ הצליחה יותר וציפי הצליחה פחות - זה פשוט שהציפיות ממרצ היו כאלה והציפיות מלבני היו אחרות, ולכן גם מרצ מדגישה את זה יותר מאשר לבני.

אבל ניסיון יפה
ישן 10-01-2013, 15:26
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אם כבר הרמת להנחתה, הנה כמה..."

מרוב הנחתות שכחת לציין כמה הצעות חוק ציפי ליבני הגישה בעצמה, אני מניח שזה לא במקרה. בוא נבדוק את כל ראשי המפלגות באופוזיציה ונראה מה אנחנו מקבלים:

זהבה גלאון: 85.

שלי יחימוביץ: 166.

שאול מופז: 19.

מוחמד ברכה: 124.

אברהים צרצור: 24.

ג'מאל זחלקה: 71.

ציפי ליבני: 6.

מין הסתם יש ראשי מפלגה שלא שימשו כראשי מפלגה לאורך כל התקופה בה הכנסת מכהנת, אבל אני חושב שאיך שלא תנרמל את המספרים והתאריכים ליבני תגיע כנראה למקום אחרון, או אולי אחד לפני האחרון. קדימה אומנם הגישה לא מעט הצעות חוק, אבל לא בזכות לבני. בקיצור, ניסיון נחמד

ישן 10-01-2013, 19:55
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הויכוח הוא לא על כמה הצעות חוק ציפי לבני הגישה"

אם זה הוויכוח אז איך אתה משווה מפלגה של שלושה חברי כנסת למפלגה של 28 (זה יותר מ - 27 ) חברי כנסת? הרי זה דיי ברור שרוב הסיכויים שהמפלגה הגדולה יותר תציע יותר הצעות חוק. אתה זה שכתבת "ציפי לבני ישבה באופוזיציה, לא ברור לי מה ציפית שהיא תעשה ב - 4 שנים באופוזיציה", המידע שאתה הבאת בעצמך הוכיח שיש עוד חברי כנסת שהיו גם כן באופוזיציה אבל הצליחו לעשות משהו בתקופה הזו. עצם העובדה שביבי היה גרוע כמוה (ויהיה נחמד אם תוכל גם לגבות את הטענה שלך בעובדות) לא משנה את העובדה שהיא גרועה גם כן. אם חברי כנסת מהמפלגה שלה הצליחו להוציא עשרות הצעות חוק, אין סיבה שהיא לא תצליח. אם יש ראשי מפלגות אחרות באופוזיציה שהצליחו להוציא עשרות ומאות הצעות חוק, אין סיבה שהיא לא תצליח.

ישן 12-01-2013, 13:15

אז בוא לא נשכח שלא מדברים עלי :)
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין שום כניסה לעניינים..."

אני אסביר לך בצורה ברורה, מקווה שתצליח להבין:

1. אני חושב שמפלגת הליכוד ברשות נתניהו היא מפלגה קיצונית שמושכת את נתניהו לכיוונים לא טובים בנושאים מדיניים ובטחוניים, אם כי אני מצדד בנתניהו במרבית המהלכים שנקט במהלך כהונתו:

א. אני תומך בגישה שצריך לתבוע מהפלסטינים הכרה במדינת ישראל כמדינה יהודית
ב. אני תומך בבניה בE1
ג. חשבתי ואני עדיין חושב שהיה צריך להשתלט על רצועת עזה ולהפיל את שלטון חמאס, גם במחיר שיכול להיות כבד מבחינת הלחימה ומבחינת מצבנו בעולם.
ד. אני תומך בנאום בר אילן

עם זאת, אני חושב ששיחות עם הפלסטינים נחוצות, לא רק לצורך הסדר הקבע, אלא גם כדי לשמר את המצב הנוכחי. אני גם נוטה להאמין שאין פרטנר בצד השני להסדר קבע, לכן הסיכוי שציפי לבני תצליח לעשות שינוי בנושא הזה הוא קלוש - אבל לטעמי הניסיון נדרש.

עם זאת, אני יותר מוטרד מהנושא הכלכלי. אני חושב שמדיניות הממשלה בעניין הכלכלי ויוקר המחייה הן פשוט גרועות מאוד. שלא תחשוב שאני חושב שסוציאליזם טהור הוא טוב יותר - להיפך, אני חושב ששוק חופשי הוא טוב, אבל לא הכל או שחור או לבן. כדי שיהיה שוק חופשי כמו שצריך, צריך שהמדיניות כלפי ישראל תהיה טובה - ואת זה עושים רק ע"י הדברות עם הפלסטינים ושיפור היחסים הבינלאומיים. בנוסף, אני חושב שלא צריך להתעלם מבעיות של רווחה ומצוקות האוכלוסיה ושם כן יש צורך בהתערבות.

2. אני חבר מפלגת העבודה - הצבעתי בפריימריס וכל המועמדים שהצבעתי עבורם בפריימריס הגיעו למקומות נמוכים. לכן, החלטתי שמפלגת העבודה לא מתאימה לי בשלב זה.

3. בבחירות האחרונות בקדימה - הצבעתי לציפי לבני משום שאני רואה בשאול מופז רודף כסאות. בהקמת קדימה הוא נשאר בליכוד כדי להתמודד מול נתניהו ורק אחרי שהפסיד, הסכים להצטרף לקדימה עם שרון בשביל תיק הביטחון שכביכול הובטח לו. אדם כזה הוא נטול אידיאולוגיה, ממש כמו ברק - מה שמעניין אותם זה תיק הביטחון, הכבוד. כך גם מריצים אותו היום לבחירות וזה לא הפתיע אותי שהוא נכנס מהר לממשלת נתניהו.

4. בנושאי דת - מדינה, אני בעד לשמור על הסטטוס קוו. אני מסורתי ולכן אני נגד חקיקה חילונית. טוב לי עם איך שהדברים עובדים היום. לעומת זאת, אני תומך בשוויון בנטל - אבל לא ע"י כפייה, אלא ע"י הסכמה.

5. לפני שציפי לבני חזרה לפוליטיקה התלבטתי בין יש עתיד ואמסלם. את אמסלם אני מאוד אוהב, אבל הסיכוי שלו להשפיע עם 3 מנדטים בקואליציה שירכיב נתניהו הוא קלוש ולכן ויתרתי מהר מאוד. לגבי לפיד, אני לא מכיר אותו מספיק טוב בשביל לדעת לאן הוא מכוון, אבל מאחר וקראתי קצת מאמרים שלו בעבר, אני חושש שהוא ימשוך לעימות בחקיקה חילונית וזה קצת מפחיד אותי.

6. את ציפי לבני אני מכיר טוב יותר מהמועמדים האחרים. אני חושב שיש לה מה לתרום ויש לה ניסיון בקבלת החלטות בתחום המדיני. יש מאחוריה את עמרם מצנע שעשה לדעתי פלאים בירוחם ואני מכיר את נסיונו העשיר בחיפה ובצה"ל. יש גם את עמיר פרץ שאני פחות מרוצה ממנו, אבל יש לו מה לתרום בענייני חברה ויש עוד אנשים נפלאים אחרים שלדעתי רק יתרמו למערכת הפוליטית.

7. לבחור בין ציפי לבני לכל מועמד אחר זה מבחינתי כמו לבחור בין מטבע זהב אחד בערימת קש לבין לבחור חתול בשק שאתה לא באמת יודע מה יש בו. כאשר המועמד מנגד הוא בנימין נתניהו, אני לא רוצה לקחת סיכוניים - אני מעדיף ללכת עם מה שאני מכיר ויודע שזה יותר טוב ממה שיש.

8. העמדה שלי בנושא זה - היא שציפי לבני צריכה לחתור להכנס לממשלת נתניהו ולאזן אותה. אני מקווה שזה מה שהיא תעשה, אחרת ארבע השנים הבאות יהיו גרועות יותר.

זהו.
ישן 12-01-2013, 13:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "השר גלעד ארדן: "הליכוד-ביתנו אינו רואה חשיבות גדולה לפרסום המצע""

וזה מטיריד אותך כליכודניק ותיק ירון?
אתה מצביע למפלגה שראובן אדלר כותב את המצע שלה כבדיחה שאיש לא מתייחב אליה (ועוד עושה זאת פעם שנייה), ומוטרד מכך שהליכוד סה"כ מודה ביושר בעובדה שפוליטיקאים הם לא ישרים?

ציפי לבני העלתה פרסומת לפני שבועיים שבה היא מספרת שהצטרפה לפוליטיקה אחרי רצח רבין כדי "לקרב בין המחנות". השקר הזה לא מטריד אותך? היא הצטרפה לפוליטיקה כדי להאבק בהסכמי אוסלו, קיבלה ג'וב מ"ביברמן" (רק בגלל זהות הוריה, שמן הסתם מתהפכים בקברם כשהיא נאבקת על קולות עם זהבה גלאון...) - ונכנס לכנסת ב1999, כשביבי והליכוד הפסידו (וישנה תמונה אדירה שלה מתייפחת מרה כשזה קורה...). עכשיו היא מספרת לנו שתמיד הייתה ב"מרכז" - ולזה אתה מאמין. אתה מעדיף שישקרו לך,מאשר שפשוט לא יגידו לך כלום?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:00

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר