לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2013, 22:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אז מה אתה טוען, שיש לי תמונות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אז מה אתה טוען, שיש לי תמונות של גברים חשופי חזה במחשב למקרה הצורך?

ייתכן מאוד. אני יכול לחשוב על כמה אפשרויות.

גם אם אתה לא מתענג עליהן. כולנו יודעים נניח שיש חבר'ה שמפרסמים תמונות בפורומי כושר, לברר אחוז שומן, לעשות לוג, לקבל הערות מהסביבה או סתם להעלות תמונות wink wink nudge nudge.
ציטוט:
אה, ואנחנו לא פותחים שוב את הדיון על זקן צרפתי. לא רק כי הפסדת בו, אלא גם כי אין לי כוח. המילה "במודה" אכן מיושנת, אבל אני מזכיר לך שאני גדול ממך בכמה שנים אז מותר לי. צעיר.

בשנתיים, לא שני יובלים...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2013, 13:45
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 143 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "למה בדיוק? כי אם אני דופק..."

ומלבד הכאה בפטיש? מקרה פרטי לא מעיד על הכלל, רוב הפעולות שנעשות ביד הדומיננטית פוגעות דווקא בה.. (זו הסיבה שהיא נוטה יותר לפציעות שגרתיות).
מלבד זאת, אפשר גם לדבר על כך ששעון מגביל, גם אם במעט, את תנועת היד (זה יכול אפילו להתבטא בכתיבה, כשהשעון נוקש כל הזמן על השולחן). על כך שעצם פעולת ענידת השעון על היד יותר נוחה כשהיא מבוצעת ביד הדומיננטית. על כך שאתה יכול לבדוק את השעה בזמן שהיד הדומיננטית שלך מבצעת פעולה, וכו׳.

לדעתי קשר הסיבה והתוצאה אצלך הוא הפוך. לרוב האנשים היה נוח יותר לענוד את השעון על ידם הפסיבית, שהיא לרוב השמאלית, ולכן יצרני השעונים שמו את כפתור כיוון המחוגים בצדו הימני.
שמאליים נוהגים בדר״כ לענוד את השעון על יד ימין, מאותן סיבות דלעיל. אילו היית צודק, וזה היה נובע ממבנה השעון, אז היית מצפה שהם ינהגו ככולם..
יתרה מכך, אצלם המצב היה אמור להיות אופטימלי לפי דבריך, כי השעון מותאם לענידה על היד הנוחה בשבילם לשיטתך.

ישן 14-01-2013, 19:41
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 147 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=shruki] החולצה מפוקס,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
מזל שלא מכרו באותו יום חולצות של MLP.

א. ג'ינס שחור זה עדין בסדר לפעמים, אבל לא עם נעליים לבנות.
ב. אתה לא כזה יותר מבוגר ממני...

פשוט תודה שאתה רוצה שיחשבו שהיית בשייטת.

שים לב לרגל שמאל שלך...

אמר הבחור עם הג'ינס הרוסי.

לא יודע לגבי התאמות צבעים, אני סטרייט.

אני יודע בן כמה אתה, אתה לא יודע בן כמה אני.

ממש לא, וגם אף אחד לא חושב כך כשהוא רואה אותי. אני ככה מגיל 0.

אני בדרך כלל עומד עם רגל חזקה לאחור ושמאל מעט מכופפת (עמידת מוצא). או שאני עומד ברגליים מקבילות אבל משלב ידיים, כמו דורמן.

ישן 14-01-2013, 09:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רוב רובה של הגלישה שלי ב-פרש היא או בצלולארז או
בתגובה להודעה מספר 260 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "תכלס... ג'יש - תשומת ליבך גם..."

בעבודה ששם זה טרמינל די פרימיטיבי מבחינת הדפדפן ונפח הגלישה (פטנט גאוני למנוע מאנשים לבזבז זמן עבודה על גלישה, רק שעבור מכורים כמוני לקחת להם את הקוק המשובח פשוט אומר שהם יתחילו להריח דבק ולהזריק סירופ לשיעול, מה שמביא אותנו ממש חזרה לדיון המסויים הזה, אז...): כל הדיונים האלה בתחתית האשכול וממש, אבל ממש, קשה להגיע אליהם כל שכן לפתוח תמונות. בשביל להגיע לזו שלך הייתי צריך להתאמץ כמעט כמו לפתוח את ההודעות הפרטיות שהסבירו לי שצריך תגיות ספויילר או להמנע מלכתוב על סקס בשרשור לא נכון, או לעשות איגנור למישהו סוף סוף ... שזה אגב אומר שאתה חשוב לי יותר מאשר סרוקי, ברווז או המנהל האחר: שזה אומר מעט מאוד - ממש מעט בעולם שבו הכל יחסי, אבל יחסית לאחד שאין לו שחלות, ציצים ויכולת להראות בעיני חמודה גם כשהיא חסרת תועלת ולא בודקת לוח נחיתות והמראות מה שמסתיים בעצבים, שעתיים המתנה ותשלום עבור חניה שלא רחוק ממחיר של מונית: יחסית לאחת כזו אתה עדיין מצליח לקבל ממני תשומי. עכשיו תגיד שלא התרגשת. אפילו לשרוקי היו כמה תזוזות קלות בשק הדמעות עכשיו ואולי אפילו מצמוץ ורבע.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-01-2013 בשעה 09:52.
ישן 14-01-2013, 11:37

לינוקסבוט לא מת
בתגובה להודעה מספר 262 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]אתה חשוב לי..."

הוא איגנר את עצמו ותקוע בחלל מאז, או לחילופין יש סברה שהוא היה צריך השתלת קרנית אחת, אד"י קצרו ממנו את הקרנית השניה בטעות והשתילו לו אותה במקום הראשונה, וחוזר חלילה. בכל מקרה רוחו איתנו ואת זכרו כולנו משמרים, אני מקווה, על ידי טכסים דתיים כגון:

* לא לקום באוטובוס/לפנות תור בסופר לזקנות שיש להן אייפון

* לקרוא לבחורות על שם חטיפים

* להטפל כל הזמן לפרטים הכי לא חשובים בכל דבר נדון, ולהיות אדישים לחלוטין לדברים החשובים באמת

* לארוב לשימי האדמין ולשאול אותו המוני שאלות טכניות שכל אדם אחר היה משלם 150$ לשעת ייעוץ עבורן

אגב, גם בך נכנסה רוחו של גולש אחר פה, גם אם הוא בהחלט חי וקיים בפורום...

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-01-2013 בשעה 11:41.
ישן 14-01-2013, 12:00
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 263 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לינוקסבוט לא מת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
הוא איגנר את עצמו ותקוע בחלל מאז, או לחילופין יש סברה שהוא היה צריך השתלת קרנית אחת, אד"י קצרו ממנו את הקרנית השניה בטעות והשתילו לו אותה במקום הראשונה, וחוזר חלילה. בכל מקרה רוחו איתנו ואת זכרו כולנו משמרים, אני מקווה, על ידי טכסים דתיים כגון:

* לא לקום באוטובוס/לפנות תור בסופר לזקנות שיש להן אייפון

* לקרוא לבחורות על שם חטיפים

* להטפל כל הזמן לפרטים הכי לא חשובים בכל דבר נדון, ולהיות אדישים לחלוטין לדברים החשובים באמת

* לארוב לשימי האדמין ולשאול אותו המוני שאלות טכניות שכל אדם אחר היה משלם 150$ לשעת ייעוץ עבורן

וכמובן לפנות אליי בגוף רביעי.
ציטוט:
אגב, גם בך נכנסה רוחו של גולש אחר פה, גם אם הוא בהחלט חי וקיים בפורום...

לאחרונה יש אינפלציה של מאמיני תאוריות קונספירציה שטוענים שאני ושרוקי זה אותו אדם, מה שכמובן מגוכח. אבל היות ואני משחק אותה פולניה הרבה לאחרונה אני מניח שאתה מתכוון לגולש/ת אחר/ת.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 15-01-2013, 08:27

חחחח... אז אתה נובועארס
בתגובה להודעה מספר 325 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני לא יכול להיות ערס. אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אני לא יכול להיות ערס. אני לא עומד בששת הקריטריונים העיקריים:
1. לא מעשן. - עארסים כבר מזמן לא מעשנים יותר מאשר האדם הממוצע. זה נספג להם בשמן שעל הפוני וקשה לשטוף את זה.

2. לא שומע מזרחית. - יענו אתה מאלה שנוסעים על טאנסים מפוצצי שמשות באוטו?

3. לא אוהב לראות כדורגל. - למי יש זמן לראות כדורגל כשיש דה-וויס?

4. אף פעם לא הצבעתי לימין (אני תמיד רוצה אבל ברגע האמת לא מסוגל). - שיחה עם עארס ממוצע "עזווווב'תך... לא מצביע במלא הם כולם מושחתים גנבים בני גנבים"

5. מילאתי לוטו פעם אחת בכל החיים שלי. - לוטו זה בשביל גרוזינים שעובדים בקופה של החניון... עארס אמיתי יושב על טכסס הולדם באינטרנט!

6. לא מחנה את הרכב באדום-לבן מול פיצוציות. - ברור שלא... אתה פשוט משעין את הקורקינט הממונע על המקרר של שטראוס.

חוצמזה תקרא מה ששרוקי כתב (הוא סלף הייטינג מיזרחי, הוא מבין) ותוסיף לזה את העובדה שהיתה לך זיקה למערכת שמאות/מדידות נדל"ן ומקרקעין. ביזנס ערסי מובהק.

בכל מקרה ערסים זה דבר ממש חמוד, אני חייב לציין! רק כשאתה נוסע לחו"ל ונתקל בזבל לבין של רוסים/הולנדים/גרמניים, אתה למד להעריך כמה הערסים פה הם ממש דובוני איכפת לי עם סעיף.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.45 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר