לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2013, 13:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אל תיתמם. אתה יודע שאתה רמזת..."

כן ולא.

לא רמזתי שאם היה שם אזרח אחר חמוש בחנ"מ זה היה נגמר אחרת. למעשה אלא אם עמד שם המחבל (או פושע, או איך שלא מגדירים אותו) עם ההפעלה ביד, חיכך ידיו ואמר "התוכנית עובדת בדיוק כמו שרצית בוס, אני רק אלחץ פה על הכפתור והמטען שהנחנו בתחנת אוטובוס יתפוצץ", לא אזרח, לא שוטר ולא סופרמן חמוש היו עוזרים.
זה אירוע שאפשר היה למנוע רק בפעילות מונעת, לא באופן נקודתי.

אני לעומת זאת התייחסתי לטענה המוצלחת מאוד של אם אין כלי נשק חוקיים לא יהיו כלי נשק לא חוקיים.
כי הרי חנ"מ הוא לא חוקי ולכן לא היה חנ"מ בפיגוע (או אירוע פלילי או איך שלא מגדירים אותו). הנחת העבודה שלי היא שהמטען הורכב מאוסף של הפצצות הקטנות בשקיות כסף שמוכרים בקיוסקים השכונתיים וכריות פלוץ. אם הפושעים נערכו מספיק זמן מראש או שחזרו לאחרונה מאירופה, יכול להיות שהמטען הורכב מהחלק הפלסטי של ביצות הפתעה בתוספת אבקת סודה, שנוערו מראש. סביר להניח שלא כי מטען שכזה היה כנראה קטלני יותר.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר