לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2013, 09:08
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "עוד אשכול נהדר. שאלה, יצא..."

סביר שלא.

זה כינוי שהאשכנזי הממוצע נתקל בו בד"כ כשהוא נמצא בסביבת אנשים שחשים נחותים בחיי היום-יום, אבל במקרה זה תופסים אותו בעמדת יתרון (בין אם זה כי הנחותים פתאום רבים יותר במספרים, או כי הם בעמדת כוח זמנית על האשכנזי).

זה משהו שקשור לאנתרופולוגיה של חברות סמי-אנושיות שמוצאות אינטיליגנציה כחולשה. נפוץ בעיקר אצל נגדים וקומוניסטים.

כשהייתי טירון בתורנות מטבח אז הטבחים, שלא היו מהשמנה והסלתא בלשון המעטה, היו קוראים לי דוקטור. כנ"ל האפסנאים והנשקים.
מהרגע שנהייתי מ"כ הם היו משפילים מבט כדי להימנע מקשר עין.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2013, 09:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אז זהו, שאני הרגשתי דווקא..."

זה סינדרום שטוקהולם מובהק.

האשכנזי רגיל שחבר'ה עם תסביכי נחיתות קוראים לו דוקטור ובתור מנגנון הגנה הוא מפרש את זה כמילת סחבקיות ולא כמילת גנאי (שכאמור הגנאי שלה מוטל בספק ומתקבל רק אם אתה שייך לקבוצות שרואות אינטיליגנציה כתכונה שלילית) וכדי להמשיך לשכנע את עצמו שזה המצב הוא קורא לאנשים סביבו גם דוקטור.

היה איתי מישהו בצבא שעבר תסביך פסיכולוגי הפוך. הוא סבל מתסביך "עבד כי ימלוך" (התסביך הזהה לזה שחווים נגדים בצבא) אבל במקום לרדות באלו שתחתיו הוא בחר לנסות להדמות לאלה שמעליו ופנה לכולם בתור "ידידי" או "ידידי היקר", אפילו כשהוא בא לריב איתם. מדובר באדם שהיה בן 22~ באותו זמן כן?
זה היה באמת מטריד...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 13-01-2013, 07:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ה"א" וורד פרצה לתודעה הציבורית כשהייתי חייל בגדוד בסדיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש פה מישהו שהתחיל לומר "אחי" בשלב מאוחר בחיים?"

וזה היה פשוט נורא עבורי: אני זוכר שהיה לי ברור שחנון אשכנזי מובהק כמוני פשוט יראה מגוחך אם הוא ישתמש בביטוי "אחי" (כולל שלל ההטיות הגולנצ;'יקיות כמו "אמרו לי אתה עולה מת"ש אבל אחוק לא פראייר") ולא הייתי מסוגל לבטא את המילה, אפילו כאשר היה ברור שהתועלת תהיה אדירה. עד היום אני סוחב את החרדה הזאת ומסוגל, וגם זה רק לפעמים, להשתמש במילה "אחי" רק בכתב ולעולם לא בע"פ. כנ"ל היה גם עם "ממי" לבחורות שיכולתי, אם ממש לא הייתה ברירה, לשלב באיזה פתק על המקרר, אבל לעולם לא בדיבור. פעם ניסיתי (בגלל איזה מצב חירום שדרש חילוץ ממצב ביש) להשתמש ב"ממי" וזה היה קשה בערך כמו לבקש מאתיופי שיגיד "לקחתי את וולדימיר ואנסטסיה לטיול מוולדיווסטוק לדנייפרופטרובסק".

ישן 13-01-2013, 10:49

הבעיה עם ביטויים בערסית, היא אותה בעיה עם סגנונות תספורת/ביגוד גברים, רק בהפוך
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "בדרך כלל האנשים שאני הכי..."

בדיוק כמו שהסדר הכרונולוגי מבחינת האופנתיות של תסרוקות/מכנסי גברים הוא:

שנת X - אופנתי אצל גברים הומואיסטים
שנת X+2 - אופנתי אצל גברים נורמאליים
שנת X+4 - אופנתי אצל זכרי ערסים
שנת X+6 - אופנתי אצל זכרים ערבים

ככה גם הפופולאריות של ביטויים הנגזרים משפת החיות ממין "עארס"

פרהיסטוריה - שגורה בפי ערבים
תקופת הברונזה - שגורה בפי עארסים
תקופת הברזל - שגורה בפי גבר רגיל
תקופה מודרנית - שגורה בפי הומואים ואשכנזים.

המשמעות היא קריטית: אתה אמור לזהות באיזה עידן היסטוריה חי האובייקט אתו אתה מתקשר, ובהתאם לכך לבחור את הז'רגון (*)

אני אישית פשוט הפסקתי להתכחש לאשכנזיות ואני זורם עם הפוזה של "אני חנון שלא יכול להשתמש בסלנג בלי להיות נלעג וגם אפילו במקדונלדס ממלאים לו את הכוסקולה רק עד 75% מהגובה, אבל היי! כשאני בא לבנק ישר מציעים לי כרטיס פלטינה ללא עמלות כלשהן מפה ועד באג3000".

* או לחילופין להיות שרוקי, לתת עליהם מבט משולב של "אני ארביץ לך, אדאג שיעצרו אותך ואחרי הכל גם אתבע אותך בבית דין עד שלא ישאר לך לירה על הטוסיק" שזו גם שיטה.

ישן 13-01-2013, 19:19
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הבעיה עם ביטויים בערסית, היא אותה בעיה עם סגנונות תספורת/ביגוד גברים, רק בהפוך"

אני כבר לא מחלק מבטים כאלו. המבטים שלי הפכו להיות מבטים של עזבו אותי בשקט ותנו לי למות בצד.
משעשע למדי, שאלו אותי היום האם שמתי לב שאני סוג של הענק הירוק. כששאלתי למה, אמרו לי שגם הוא שקט ונחבא אל הכלים עד שהוא מתרגז (באנר שהופך לענק), גבוה, וכל מה שהוא רוצה זה שיעזבו אותו לנפשו. לרגע חשבתי על זה ויש בזה משהו. מצד שני, שמחתי לגלות שיש אנשים מבוגרים שיודעים מי זה הענק הירוק ולא רק גיקים של קומיקס.

Hulk just wants to be left alone

ישן 13-01-2013, 20:23

בקיצר אתה מין סטיוון סיגל כזה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני כבר לא מחלק מבטים כאלו...."

אתה מכסח את כולם, אבל כולה רוצה לנהל את המטבח בעומק האניה בשקט.

אגב: שיטה עתיקה ומומלצת לטיפול במטרד הזה שנקרא "חברים/חיי חברה" - קוראים לזה "בחורה". העניין הוא שצריך למצוא אחת שכבר גם "פד אפ" מכל הצמיגיות של חיי החברה. זה עובד לא רע השותפות הזה. הקטע הוא גם שאשכרה אפשר די הרבה זמן לקבל את רוב הערך הרגשי התזונתי שאתה אמור לצרוך מ"חיי חברה" מבחורה אחת. יש לזה כל מיני חסרונות (כולל מין חור ענק בנשמה אם הפרטנרשיפ מתפרקת) אבל בעקרון זה נוסח עליך מין הילה ווירטואלית, אבל מאוד מורגשת, של "חיי מלאים - אל תטרחו בכלל". יש עוד שלבים חשובים בשיטה הזאת, אבל הם באים אחרי מינימום שנת שותפות עם קושקה אחת, ועד שתגיע לשם כבר לבד תדע איך ממשיכים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר