לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2013, 10:37
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כששני אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
ההתנהגות בסרטון היא סוג ההתנהגות הרגיל שרואים בבתי ספר, ואתה יודע את זה.
זו בדיוק ההגדרה של התנהגות שובבה של ילדים שבד"כ מלווה ברשעות מסויימת.

אני נורא מצטער, אבל אלימות פיזית כלפי אנשים מבוגרים לא נחשבה התנהגות רגילה בשום בי"ס שלמדתי בו ואחד מהם אפילו היה מהנוראיים ביותר מבחינת אלימות במערכת החינוך הישראלית.

אני מבין את הרצון שלך להיות האנטיתזה ולריב רק לשם הריב (או בגלל שאתה רוצה להגן על הערבים הנרדפים או לתקוף את החרדים העלוקות, או מה שזה לא יהיה) אבל בחרת פינה לא ראויה. אני ממש לא חושב שכדאי לך להצטייר בתור זה שאומר ש"התנהגות אלימה של בני נוער כנגד מבוגרים זה סה"כ שובבות".

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2013, 11:00
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אלימות פיזית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אוי איך אתה מעוות דיונים.
כשאתה מעוות את דברי, מעוות את הדיון, ובוחר להתחיל, לשם הקצנה בלבד, לתאר כדורי שלג כאלימות פיזית, אתה לוקח דיון תמים ועושה אותו פושע.

ואז אתה לוקח את ההגדרה המטעה והרחבה שאתה נתת ושם אותה במרכאות כמשהו שאני אומר, כדי להגחיך את דברי.
הו כן, אני תומך באלימות כלפי מבוגרים.
nice job.

הנושא הוא כדורי שלג, גם אם החלטת אחרת.

נתפסת בבושתך אז אתה זה שמנסה להסית את הדיון.

הנושא הוא כדורי שלג? אז אתה מנהל פה דיון מקביל עם עצמך.
אם זה לא היה אלימות פיזית בסרטון אז מה זה היה? שיעור מחול?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 13-01-2013, 11:29
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כשמדברים על אלימות יש ספקטרום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
כשמדברים על אלימות יש ספקטרום רחב - יש מעשים אלימים וקשים, שפוצעים, שוברים, הורגים וכו'
ויש מעשים אלימים קלים כמו לדחוף אותך, לירוק, לשפוך מים או לזרוק כדור שלג.

אני רק אומר שאתה מעוות את הדיון כשאתה בוחר בכוונה במונח מעורפל ומטעה כמו אלימות פיזית,
כדי לתאר משהו שאנחנו יודעים מהו, ואתה עושה את זה במטרה להקצין את איך שהמעשה נשמע.

הטענה שכדור שלג אינו נורא, אינה כמו הטענה שאלימות באשר היא על גבי הספקטרום היא בסדר.
כלומר, אתה מעוות את דברי.

Funny you should mention it כי אני זוכר אותך שר שירים אחרים לחלוטין כשהיה מדובר בחרדים שיורקים או אפילו סתם מקללים נערות חילוניות.

וכמו שאמר אפי לפניי, כדור שלג דחוס בפנים מטווח קצר לא שונה בהרבה מאבן, אבל זה דיון אחר לחלוטין. הנושא פה הוא שאתה מנסה להפחית מערך מעשה חמור (אם כי לא סופר חמור) בגלל הנפשות המעורבות.
כשהיו אירועים דומים ביחסי כוחות שונים העמדה שנקטת הייתה שונה בעליל.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 13-01-2013, 11:04
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
ההדגשות שלי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אלימות פיזית..."

שלג ורק שלג וזה נגד ה"חוק"...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי חוק העונשים ה'תשלז 1977

• 378. תקיפה - מהי המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית - הרי זו תקיפה; ולענין זה, הפעלת כוח - לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גאז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי-נוחות.
  • 379. דין תקיפה סתם התוקף שלא כדין את חברו, דינו - מאסר שנתיים, והוא אם לא נקבע בחוק זה עונש אחר לעבירה זו מחמת נסיבותיה.
  • 380. תקיפה הגורמת חבלה ממשית התוקף חברו וגורם לו בכך חבלה של ממש, דינו - מאסר שלוש שנים.
  • 381. תקיפות שונות ( תיקון: תשל"ג, תש"ם, תש"ע)
    • א. העושה אחת מאלה דינו - מאסר שלוש שנים:
      • 1. תוקף חברו כדי לבצע פשע;
      • 2. תוקף חברו כדי לגנוב דבר;
      • 3. תוקף חברו כדי להתנגד למעצר או ללכידה כדין, שלו עצמו או של זולתו, בשל כל עבירה, או למנוע לכידה או מעצר כאמור;
      • 4. בוטל
      • 5. בוטל
    • ב. בוטל
    • ג. העובר עבירה לפי סעיף קטן (א) כאשר התקיפה היתה בצוותא של יותר משני אנשים, דינו - מאסר חמש שנים.
  • 382. תקיפות בנסיבות מחמירות (תשל"ג) (תיקון: תשמ"ג, תשנ"ו)

• א. נעברה עבירה לפי סעיפים 379 או 380 כשהיו נוכחים שניים או יותר שחברו יחד לביצוע המעשה בידי אחד או אחדים מהם דינו של כל אחד מהם - כפל העונש הקבוע לעבירה.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 15-01-2013, 09:39
  מודרן-סקיור מודרן-סקיור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.12
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה מחרטט. הילדים רצו מלחמת..."

sheep היקר, אתה מחרטט במשך כל השירשור כאן על כך שמדובר בהשתובבות ילדותית מתוקה של גן ילדים מתוק ותמים שבסה"כ רוצה לגרום לקירוב לבבות בין יהודים וערבים, תוך כדי קצת אגרסיביות נחמדה וכו' , לכן הרגשתי צורך לחרטט כאן הודעה בתגובה.

איני יודע מה עמד מאחורי הדחף שלך להגן על העבריינים הערבים בסירטון, אבל בוידאו הנ"ל רואים בבירור קבוצה של ילדים חרדיים שהולכים ברחוב וחוטפים כדורי שלג לפנים.

עכשיו דמיין את עצמך מהלך ברחוב, כשקפוא בחוץ ואתה נלחם בקור, ופתאום חבורה של צעירים ערביים עם כאפיות מתאגדים ככנופיה וזורקים לעברך כדורי שלג קפואים לפנים שלך, כשאין לך שום קשר ועניין איתם. אתה סוגר את פניך והם ממשיכים לפוצץ אותך בכדורי שלג נוספים לעבר העיניים, לאף, לאוזניים, עוקפים אותך מכל כיוון ולא נותנים לך מנוח, כשבמקביל אתה שומע אותם מצחקקים להנאתם מהסבל ואי הנוחות שנגרמים לך.

האם באותו הרגע אתה תצא בתחושה של השתובבות וכייפיות? האם לא תרתח מזעם על אותם מתפרעים? אם כך הכותרת בסירטון נכונה.
אומנם לא מדובר פה במתקפת טרור, אך הדבר ראוי לפירסום לידי הגורמים הרלוונטים.
"כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום, ונתן אליך אות או מופת. ובא האות והמופת אשר דיבר אליך לאמור: נלכה אחרי אלוהים אחרים, אשר לא ידעתם ונעבדם, לא תשמע אל דברי הנביא ההוא או אל חולם החלום ההוא: כי מנסה ה' אלוקיכם אתכם, לדעת הישכם אוהבים את ה' אלוקיכם בכל לבבכם ובכל נפשכם. אחרי ה' אלוקיכם תלכו ואותו תיראו; ואת מצוותיו תשמורו ובקולו תשמעו, ואותו תעבודו ובו תדבקון". (דברים פרק יג', פסוקים ב'-ה')

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 15-01-2013 בשעה 09:55.
ישן 13-01-2013, 10:40
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה מעוות את המציאות והכותרת..."

בסירטון הראשון הוא הלא הסרטון שצילמו תושבי י-ם (רמז לזהותם: לא המותקפים) מעניין לראות אם וכאשר הכבש גם הוא יותקף כך ברחוב ע"י המתקיפים מהסירטון השני בצורה בה הותקפו בסירטון הראשון האם תגובתו היתה זהה?
נ.ב. האם החוק מתיר זריקת שלג על אדם אחר? האם אין בזה שום דבר פלילי לזרוק שלג/מים/ביצים/קמח על אדם אחר? (בפרט שהאדם האחר לא נראה מעוניין לשחק במשחק הסאדו מאזו הזה)
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 13-01-2013, 11:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שיפ אתה אולי לא מודע למשמעות של המיקום ואולי לא שמת לב לכך שה'שובבות'
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה מעוות את המציאות והכותרת..."

מכוונת רק כלפי יהודים ומבוצעת ומצולמת גם ע"י אנשים שלא ממש נראים כבני שש.

אם הייתה כאן שובבות היית רואה גם מבוגרים ערבים חוטפים כדורי שלג בפנים מטווח אפס. האלימות המצולמת מכוונת רק ליהודים ומה שמצולם כאן זהו פשע שינאה ערבי הרבה יותר מאשר גלוי גרפיטי נטול עקבות על קיר מסגד מהווה 'טרור יהודי'.

בשובבות של משחקי שלג עומדת לצד המותקף 'זכות התגובה'. אם אי פעם תצעד מקניון ממילא או מהעיריה המנדטורית לכיוון מוזיאון רוקפלר ותחטוף כדור שלג בפנים מבלי שאתה צמוד לכתת כוננות של מג"בניקים או מגובה ע"י טיול מאורגן של קייטנת כהנא-חי - אני ממליץ לך בחום שלא לנסות ולצחקק ולהשליך בחזרה כדור שלג על המשתובבים עימך. חוסר זהירות ליד שער שכם יכולה להסתיים בסכין בגב אם אתה נחשד כיהודי.
ישן 13-01-2013, 11:47
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
:) תשובה ותיקון קל במחשבה שניה:
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מלחמות השלג בבירה היו בחלק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אם אי פעם תצעד מקניון ממילא או מהעיריה המנדטורית לכיוון מוזיאון רוקפלר ותחטוף כדור שלג בפנים מבלי שאתה צמוד לכתת כוננות של מג"בניקים.....

גם אם יש בסביבה כיתת כוננות של מג"בניקים מוטב שלא תגיב. הם עלולים לעצור אותך.

גיל הפוגעים, גיל הנפגעים והזירה הם חשובים מאוד לצורך קביעת נקודת ההתיחסות לארוע.

תשמע סיפור אמיתי: לפני יותר מ80 שנים אבי מורי הלך ברחובות עיר אחת מלאה שובבים בערב ראש השנה בדרכו לבית הכנסת. הוא היה ילד קטן וגאה מאוד בבגדיו הלבנים ובתרבוש שקנו לו הוריו לכבוד החג אפילו שלא היו מהעשירים. באחת הסמטאות הוא הוקף ע"י חבורה דומה בזיקתה הלאומית ובגילה למצחיקונים החמודים שבסרטון. אחד מהם 'ממש הגזים', הסיר את התרבוש מראשו ודרך עליו בשלולית. האחרים שפעלו בטווח הלגיטימי הקונדסי רק הכתימו את בגדיו היטב בבוץ. הוא עד היום לא רואה זאת כמעשה שובבות ויש לו חשד [שטרם הוכח ע"י הפרקליטות ובודאי שלא חולט בפסק דין מסודר] כי מדובר במשהו שקרה בגלל יהדותו [אבל לך תסמוך על הראיה הגלותית הזאת. הוא משוכנע גם שאת הפארהוד ביצעו בהם רק בגלל שהיו יהודים].

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 13-01-2013 בשעה 12:10.
ישן 13-01-2013, 15:00
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "..."

יש בנו חולשה, יש ישראלים שקשה להם כשמזעזעים להם את החיים הנורמליים שלהם והם יעשו הכל כדי לשוות למעשי הטרור האלה "שובבות", רק לפני יומיים חבר מהמושב הסמוך בא אליי וסיפר לי שבנו החייל ועוד חבר הותקפו ע''י חבורת שובבים כאלה כשיצאו מבסיסם בנצרת ע''י פחיות אבנים וקללות..באיזשהו שלב התפתחה קטטה, ואחד השובבים נדקר, שני החיילים נמלטו אבל השובבים הגישו תלונה במשטרה והם ישבו 4 ימים במעצר ושוחררו לאחר מכן עד המשפט.האב שאל את השופט מה הם אמורים היו לעשות (ג'ובניקים, בלי נשק) והשופט ענה לו שאסור היה להם להגיב ושהם היו צריכים ללכת למשטרה..אז במקרה הזה הם הגנו על עצמם, אם לא אף אחד לא יודע איך זה היה נגמר, אני מאמין שלא ירחק היום ואזרחים חפצי חיים יתחילו להגן על עצמם אם ייקלעו למעשי שובבות דוגמת הסרטון הנ''ל..אני יודע מה אני הייתי עושה..

ישן 14-01-2013, 17:25
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "ודאי שלא, כשיש עיתונים שמנסים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mark322
העובדה שעל ה"לינץ' בכיכר החתולות" חגגו במשך שבוע שלם בכל התקשורת

אתה מנסה להשוות ושוכח לציין את ההבדל הברור בין המקרים,
לא שהפעם אלה חרדים, אלא שהפעם הנפגעים לא נזקקו להחייאה ולא שכבו מורדמים בבית חולים.
לא קראתי בשום מקום שהם נזקקו לאיזשהו טיפול רפואי.

"פצע באורח קשה צעיר ערבי בן 20. הוא הועבר לאחר החייאה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. "[1]
"הפצוע, תושב מזרח ירושלים, התעורר במהלך השבת. הוא היה שרוי בתרדמת, והצליח לדבר אך לדבריו הוא אינו זוכר מי תקף אותו, או כל פרט אחר שקשור באירוע. במשטרה אמרו כי יבדקו סרטונים שצילמו מצלמות אבטחה באזור האירוע בכיכר ציון בעיר. "הופתעתי שאני נמצא בבית חולים. אני עדיין לא יודע למה אני כאן", אמר הפצוע ל-ynet. הוא הוסיף כי הוא לא יודע אם יהודים תקפו אותו, "לא זוכר כלום. כל מה שאני זוכר זה שהייתי בחברון והתעוררתי בבית חולים עם הרבה כאבים בכל הגוף, אני כל הזמן רועד"."[2]

ישן 14-01-2013, 16:37
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מרגיז ביותר מכמה בחינות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "סרטון של ערבים מתעללים ביהודים באיזור שער שכם בירושלים"

קודם כל, ונשאיר רגע את אלמנט התקיפה הקלאסית בצד, תמיד הוציא אותי מדעתי זה שיש מי שחושבים שהם יכולים להשתעשע על חשבון אחרים שלא מעוניינים לקחת חלק בזה. מי שרוצים לזרוק אחד על השני שלג, שיהיו בריאים. אין להם שום זכות לזרוק שלג על אנשים זרים שבסך הכל עוברים ברחוב. אני זוכר כנער איך ב״שימחת בית השואבה״ איזה ערס מבוגר מימני שפך עלי מיים והשאיר אותי רטוב על לשד העצמות. זה היה לא נעים פיזית וזה היה משפיל. כך שגם אם אותם חרדים היו מותקפים בשלג בלבד זה היה מקומם בעיני.
שנית, הייתה כאן גם תקיפה פיזית באגרופים ובעיטות, והשפלות. חוסר האונים המופגן של אותם חרדים הכניס אותי לעצבים כמעט כמו הבריונות של מתקיפיהם אבל במקרה זה אני לא בא אליהם בטענות. הם באמת היו בעמדת נחיתות קשה.
שלישית, מדובר בחרדים שמשתייכים לזרם האנטי ציוני המובהק. יכול להיות שאם היו לוקחים חלק בהגנתם, ויכול להיות שאם היו משרתים בצבא אזי היו מספיק כוחות מג״ב פנויים כדי להגן עליהם ברחוב. אני מצטער אבל מקומם אותי שאחר כך חרדים מסוג זה מסבירים לי בהתנשאות שלימוד התורה שלהם הוא המגן על עם ישראל ולא ״בעוצם ידי״. איכשהו זה לא עזר לשניים האלה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:15

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר