לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2013, 20:55
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
הדעה שלי על ג'אנגו ללא מעצורים

ראיתי את הסרט בדרכים פיראטיות וזוהי דעתי.

סרט מעולה, מאוד מהנה ומאוד מאוד מצחיק, בעיקר כי אתה בא לסרט בהרגשה רצינית - ואז אתה מוצא את חברי הפרה KKK מתלוננים על זה שאי אפשר לראות טוב עם השקיות על הפנים שלהם.

אני מאוד אוהב את סרטי טרנטינו, וכבר שנה לפני קראתי את התסריט של הסרט(הוא הודלף) ואני רוצה להגיד שהתסריט היה יותר טוב מהסרט, בעיקר כי חתכו קו עלילה שאני מצאתי מאוד מעניין.

בסרט כרגיל לטרנטינו יש הרבה קטעים מוקצנים ושטיקים של סרטים סוג ב', כמו זומים לפנים, פופ וראפ כפסקול, ואלימות מוקצנת(איברים לכל עבר, דם נשפך כמו מים מכוס), אבל בסך הכל האקשן היה מסוגנן מעולה.

המשחק היה גם כן נהדר, של כל המשתתפים, אולי חוץ מטרנטינו עצמו. דיקפריו מופיע לקצת פחות משעה, ואני לא חושב שמגיעה לו מועמדת לאוסקר, וולץ ופוקס לעומת זאת..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2013, 17:57
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אני התאכזבתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "הדעה שלי על ג'אנגו ללא מעצורים"

אני מחובבי טרנטינו, אבל בסרט הזה נראה שה"טרנטינואיות" התגברה על הסרט, עד כדי כך שבחצי השני אין עלילה בכלל, רק רפרנסים וטכניקה.
החצי הראשון טוב מאוד, ומכיל את רוב הקטעים ההומוריסטים הטובים, סצינה אחת מובילה לשניה, והדמויות מעניינות.
בחצי השני, מהרגע שהם מגיעים לקנדילנד, הסרט נתקע, לפעמים נראה שמשהו נגמר ובעצם הוא ממשיך להימרח ולהימרח ולא להיפתר והסצינות לא הגיוניות. סתם עוד ועוד אקשן, עוד ועוד דיאלוגים וסצינות לא קשורות שלא ברור איך ואם בכלל הן אמורות להסתיים.
זהירות - ספויילר!

אני התאכזבתי מאוד. אפשר לקחת סרטים אחרים כמו "ממזרים חסרי כבוד" ולראות איך עושים סרט עם אלמנטים של טרנטינו ועלילה חזקה וקוהרנטית, ומאכזב לראות שכאן כמעט ואין עלילה, בעוד שיש דברים משניים מלוא חופניים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 26-01-2013 בשעה 18:01.
ישן 26-01-2013, 18:14
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני התאכזבתי"

לגבי הספויילר - הייתה על זה שיחה באשכול סרטים של שרוקי. הטריק הוא להציע הצעה מופרזת תמורת לוחם בלי שום כוונה לקנות אותו על מנת שדקפריו, שחושב שהוא הולך להרוויח הרבה מעסקת הלוחם, יסכים למכור את אשתו של ג'אנגו תמורת גרושים. תחשוב שאני מציע לך סכום שהוא פי 3 מערך הבית שלך וכשאני בא לראות את הנכס אני מבקש שתמכור לי גם את הטלוויזיה תלת מימד ששם (שמראש אני יודע עליה) תמורת 200 ש"ח. אתה כמובן מסכים כי אתה מאמין שאתה הולך להרוויח ממני טונה כסף על עסקת המכירה של הבית. בפועל שילמתי לך 200 ש"ח בלבד תמורת הדבר האמיתי שרציתי - דבר שבחיים לא היית מוכר אותו בסכום כזה נמוך אילו ידעת שאני לא באמת מתכוון לקנות את הבית.
ישן 26-01-2013, 18:20
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "כן, אבל אם אתה מראש מוכן..."

לשולץ לא היה שום רצון או כוונה להוציא את הסכום המופרז שהוא דיבר עליו. אתה מתבלבל כי ראית שבסוף לקחו משולץ (בכוח) את סכום הכסף שהוא אמר שישלם עבור הלוחם.

שולץ הבטיח לקנות את הלוחם תמורת משהו כמו 12,000 דולר רק בשביל שקנדי ימכור לו את ברומהילדה תמורת גרושים. שולץ אמר לקנדי שהוא רוצה שהעו"ד שלו יעבור על העסקה של רכישת הלוחם. המטרה של זה הייתה לרמות את קנדי - לגרום לו לחשוב ששולץ יחזור בשביל לקנות את הלוחם כשלא הייתה לו שום כוונה לעשות את זה. בסוף, מתוך חוסר ברירה (כשהתוכנית התפוצצה), שילם שולץ את המחיר המלא שהבטיח לקנדי אבל זה רק בגלל שעלו על התוכנית שלו.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 26-01-2013 בשעה 18:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר