לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2013, 20:51
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני לא יודע באיזה בנק..."

רק כשכרטיס האשראי משוייך לבנק. אצלי הכרטיס הוא חוץ בנקאי ובאתר הבנק יש רק את סכום החיוב החודשי כמו כל יציאת כספים.

צ'אקי, חברת האשראי עושה את זה עבורי. אני יכול להיכנס לכל חודש נתון ולראות את כל ההוצאות שלי, לרכז הוצאות לפי בית עסק, ובחיוב החודשי זה גם ממוין לפי סוג העסק. זה כמובן מצריך שימוש רק באשראי ולא במזומן או הוראות קבע בבנק. המזומן היחיד שאני מוציא הוא לחופשי חודשי, כי לטעון אותו באשראי ניתן רק בתחנה המרכזית ואין לי זמן לגשת לשם. פרט לכך הכל באשראי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2013, 14:31
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש פה עוד מישהו שמרכז את כל ההוצאות שלו בטבלה?"

לאחרונה התחלתי להשתמש בתוכנה הבאה
http://www.finanda.co.il/

היא יודעת למשוך את הנתונים מאתרי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי ולסווג אוטומטית את רוב הסעיפים(צ'קים מן הסתם היא לא יודעת לסווג אוטומטית)
כמו כן ניתן להוסיף הוצאות במזומן ידנית
אחר כך ניתן להציג גראפים ליצא לאקסל וכו'
היא מייצרת גם צפי הוצאות/הכנסות למשל ע"י הצגת נתוני קניות בתשלומים לחודשים הקרובים.

שים לב שבאתר יש 3 גירסאות
חינמית או בתשלום בייתית
לעסקים

אני עובד בנתיים עם החינמית והיא מספקת לחלוטין, ההגבלות לעומת גירסאת התשלום היא בכמות חשבונות/כרטיסי אשראי שניתן לנהל(לא בעיה לרוב האנשים) וב2-3 תכונות מתקדמות שבנתיים לא הייתי זקוק להן

It's Never Lupus

נערך לאחרונה ע"י ilane בתאריך 16-01-2013 בשעה 14:34.
ישן 18-01-2013, 11:02
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אין דבר כזה מהר מדי
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]הארנונה זה..."

מאז אמצע שנות ה- 80 תעריפי הארנונה נמצאים בפיקוח הדוק של משרדי האוצר והפנים, ואני אסביר:
עד אמצע שנות ה- 80 הרשויות המקומיות קבעו איזה תעריפים שהן רצו והעלו אותם בכל שנה לפי איך שהתחשק להן.
בשנת 1985 נחקקו חוקים והותקנו תקנות שונות אשר נועדו לשים לזה סוף ולייצב את המשק. לתהליך הזה יש כינוי והוא מכונה חקיקת ההקפאה. פשוט הקפיאו את המצב.
מאז, כל העלאה בארנונה נעשית באותו שיעור כפי שנקבע ע"י שקלול של המדד וכל מיני נוסחאות, בכל הארץ:
שיעור ההעלאה משנת 2010 לשנת 2011 למשל עמד על 1.4%
שיעור ההעלאה משנת 2011 לשנת 2012 עמד על 3.1%
שיעור ההעלאה משנת 2012 לשנת 2013 עמד על 2.3%

מעבר לזה, ישנן רשויות שמעוניינות להעלות את תעריפי הארנונה מעבר לשיעור ההעלאה המותר. במקרה כזה, הן מגישות בקשה למתן אישור להעלאה חריגה בתעריפים. מי שנותן את האישור הזה הם שרי הפנים והאוצר, שחותמים עליו באופן אישי. לפעמים הם מאשרים את ההעלאה החריגה, לפעמים לא.
כדי שהעלאה חריגה תאושר צריכות להיות סיבות מאוד טובות לכך - תוכנית הבראה לרשות המקומית, אי סבירות של התעריפים הישנים וכו'.
בכל שנה מגישות המון רשויות בקשות לאישור העלאה חריגה. לפעמים חלקן מקבלות אותו, לפעמים לא.

יש רשויות שבהן התעריפים נמוכים מאוד, יש רשויות שבהן התעריפים גבוהים מאוד.
למשל:
בחיפה התעריף למגורים נחשב לגבוה באופן יחסי.
במועצה האזורית גלבוע, על קרקע תפוסה (שטח אדמה שנמצא בחזקתך, את עושה בו שימוש אבל לא בנוי עליו כלום - גינה למשל) את תשלמי תעריף גבוה מאוד יחסית.
בטירת הכרמל, התעריף לבנקים נחשב לגבוה באופן יחסי.

וכך הלאה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר