לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2013, 16:49
  oleg84 oleg84 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.13
מחפש המלצה לנגן MP3 להאזנה לספרים באודיו והרצאות

שלום לכל חברי הפורום!

רציתי לקבל המלצה לנגן קבצי קול אשר טוב להרצאות ולספרים אשר הוקלטו לאודיו (audiobooks).

מה אני מחפש בתכלס?
1. שעוצמת הקול תהיה חזקה במכשיר ואיכות הצליל תהיה טובה+

2. אפשרות לראות את הקבצים על פי סדר בתוך התיקיה בפועל על הזיכרון (זו בעיה גדולה בהמון נגנים. אפשר לראות את המוסיקה לפי album, artist, או לפי הtag ואי אפשר לראות לפי השם של הקובץ עצמו וגם שהם כולם נזרקים לתוך תיקיה אחת ולא מתחלקים לתיקיות שלהם כפי שהם הועתקו לנגן. למשל אם יש 3 ספרים והאלבום שלהם הוא ללא שם בtag, אז הם כולם בunknown למרות שהם הועתקו לתוך 3 תיקיות שונות).

3. נחמד אם תהיה אופציה להרחיב זיכרון - זיכרון מינימלי של 4-8 ג'יגה בזיכרון הפנימי.

4.נחמד אם יהיו בערך 10+ מקומות לזיכרון של רדיו (לא חובה כמובן)

5. וידאו - אופציונאלי ולא מחייב

מבחינת מחיר זה תלוי. כמובן שרוצים הכי זול. אבל הייתי רוצה לשמוע על מכשירים שונים, בכל מחיר שלא יהיו. לרוב המכשירים הזולים מאוד לא נותנים את האופציה בסעיף 2.

תודה מראש!

הערה: ראיתי את ה iAudio/Cowon C2. האם הוא טוב בשביל כל זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2013, 13:39
  oleg84 oleg84 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.13
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב ""איכות הקול"=יכולת להשמיע..."

אני רוצה להימנע מאופציית tag. אם מדובר ב100 קבצים, אני לא מעוניין לשבת ולעשות tag לכולם ובכלל, אני לא מבין למה זו לא אופציה שקיימת בכל הנגנים (קראתי שזה בגלל שרבים מבוססים על flash player או משהו כזה).

אני מעוניין בנגן שבלי שאצטרך לעשות שום דבר לקובץ, הוא יתן לי אופציה לראות אותם כמו שהם מסודרים בכל אחת מהתיקיות שלהן.

יש לי אפליקציה כזו בסמסונג, אבל אני מעוניין באופציה כזו בmp3 שארכוש כי בסלולרי זו בעיה. (כל צליל התרעה וכו', מורידים את הצליל של ההרצאה\ספר ואלו קפיצות שהייתי נמנע מהם אם האופציה הייתה קיימת בנגן mp3).

השפות הן עברית או אנגלית. באנגלית כמובן שהמכשירים רואים זאת יותר טוב אבל עדיין, לעשות טאג זה פשוט מעצבן ואני צריך נגן שיתן לי אופציית ניווט בתוך התיקיות כמו שהן מועתקות (כמו שאני רואה אותן בוונדוס).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר