לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2013, 07:35
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "בושה לAMD, שמספקת מעבד עם היטסטינק שלא עושה את העבודה."

לא יודע אם מה שכתבת נכון (וגם אם כן - מדגם של אדם אחד - האם בטוח שגוף הקירור הותקן טוב? האם יש פיזור חום טוב בתוך המארז? וכמובן, ייתכן שהמעבד הספציפי שלך תקול...) - בכל מקרה פריים95 הוא בהחלט לא שימוש סטנדרטי, אלא קיצוני. ואם אתה הולך לקיצון, כדאי לוודא שהכל בסדר.

עכ"פ, אם זו בושה ל AMD, האם זו גם בושה לאינטל, שבה, במשך תקופה של מספר שנים, כשנמכר מעבד ה Prescott, שהיה תוקע את המחשב בעבודה רגילה (לא תוכנות benchmark שסוחטות את המעבד) ? וזאת גם בתנאים אופטימיליים מבחינת הסביבה ? עד כדי כך שבשביל לפתור את הבעייה, היה צריך להחליף לגוף קירור של 150 שקל וצפונה, או לחלופין, להשאיר את המחשב עם מארז פתוח ? (ועל הרעש אני כלל לא מדבר)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2013, 07:51

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אתה רציני?"

כן, אני רציני. תמצא לי בנאדם אחד בכדור הארץ, שהשימוש היום יומי שלו במחשב, הוא הרצת Prime95 במשך שעות (ועל הדרך, נשמח לשמוע מה יוצא לו מכל בזבוז החשמל הזה...). רק אל תגיד לי שהרצת את זה כדי למצוא מספרים ראשוניים, בסדר? משעשע שהתעלמת מהשאלה לגבי פרסקוט. אני משער שאם זה באינטל, אז זה בסדר.

זו בעיית חומרה רק אם המעבד אמור לפעול בטמפרטורות האלה, והוא לא פועל בהן (לא בדקתי את המפרט שלו, מה הטמפ' הנתמכות. המקובל במעבדי ה AMD שאני קניתי בשנים האחרונות [שאף אחד מהם לא נתקע לי...], אלו מספרים גבוהים מהותית מאלו שציינת, שגם בהם, המעבד עובד תקין). אז אם המעבד לא עובד כפי שאמור לעבוד בטמפרטורה, אז... זו אכן בעיית חומרה (קורה, תתפלא), ו... תממש אחריות.

ובפעם הבאה כשאתה קונה, קנה במקום רציני, שעושה בדיקת עומסים לפני שהוא מוסר לך את המחשב...

ואם אתה קונה במקום לא רציני שמוכר ציוד מי יודע מאיפה, אז... אל תתלונן.

ישן 20-01-2013, 08:14
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כן, אני רציני. תמצא לי בנאדם..."

ציטוט:
ואם אתה קונה במקום לא רציני שמוכר ציוד מי יודע מאיפה, אז... אל תתלונן.

אם תראה לי חנות מחשבים שמוכנה להרכיב לך מחשב חלקי(המארז+דיסק קשיח) נשארו ממחשב קודם.
יותר מזה, אני בדרך כלל אוהב להרכיב את המחשבים שלי לבד..

ציטוט:
רק אל תגיד לי שהרצת את זה כדי למצוא מספרים ראשוניים, בסדר? משעשע שהתעלמת מהשאלה לגבי פרסקוט

את הבידקה הרצתי כי מדובר במחשב חדש שגרם לבעיות, ומה הקשר לאינטל?

ציטוט:
אז אם המעבד לא עובד כפי שאמור לעבוד בטמפרטורה, אז...

נכון..
מעבד לא אמור להגיע לטמפרטורות הללו גם ב100% מאמץ==> הקירור שAMD סיפקה לא מתאים!(זו בעיית חומרה משותפת לכל העולם שרכש מעבד מסדרה זו, ובחר להישאר עם הקירור המקורי..)
אגב, לשאלתך, ע"פ AMD החום המקסימלי כ72 מעלות.

אגב זה שנים שאני רוכש רק AMD, ותמיד יש לי תלונות לגבי הקירור של המעבדים, בדגמים הישנים הייתה למאוררים שלהם אמינות נמוכה מאוד(בסוקטים 754,939).
ישן 20-01-2013, 08:43

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]ואם אתה קונה במקום לא..."

אם תשלם, אני לא רואה סיבה מדוע שלא יסכימו להרכיב חלקי עבר.

אז מה קשור Prime95? תגיד שהיו בעיות. בכל מקרה זה לא שימוש ממוצע, not by a long shot. הקשר הוא שאינטל במשך מספר שנים מכרה מעבדים שרבים יטענו שלא ראויים לשימוש, ובכל זאת אף אחד לא פצה פה. אז אני מנסה להבין למה זו "בושה ל AMD", אם מדובר בדבר מקובל בשוק, אצל היצרן הגדול ביותר. מבין?

לא יודע אם זה נכון שמעבד לא אמור להגיע לטמפ' כאלה. אתה בעצמך טוען שהמקסימלי הוא 72, והוא לא הגיע לשם. קרי עד 72 - אמור לעבוד תקין.

אז למה אתה קונה קירור של AMD אם לדעתך הוא בעייתי במשך שנים? קנה Tray, ושים גוף קירור אחר. (אגב, אני, עד המעבד האחרון, עבדתי עם קירור הסטוק של AMD, ללא בעייה מיוחדת. גוף הקירור האחרון שלי נקנה משום שדי מעצבן אותי הקטע של מהירות המאוורר המשתנה [ולחלופין כל הזמן חזקה ואז רועשת] והרעש שזה יוצר, אז קניתי גוף קירור שלא חייב מאוורר... וכמובן גם לא יכול משום כך להתקלקל לעולם...). כולל ב 939... יש לציין שאני מקפיד לקנות מארזים שיש בהם זרימת אוויר טובה, שזה דבר שיותר חשוב מכל גוף קירור כזה או אחר...

ישן 21-01-2013, 10:15

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "בושה לAMD, שמספקת מעבד עם היטסטינק שלא עושה את העבודה."

הנה ההוכחה..
מחשב רץ עם ההיסטינק המקורי+מזגן כל הלילה פריים95 החל מ2:30, כרגע כיביתי את המיזוג, החום כבר עלה לכ64 מעלות(עם המזגן+מארז פתוח=61 מעלות), בקרוב אחרי שסגרתי את המארז+כיבוי מזגן, המעלות יעלו לכ69, וכמה זמן אחרי זה תגיע הקריסה של פריים95, מסקנה הקרור של AMD לא תקין, ואסור להסתפק בו, מסקנה נוספת מעבדי AMD לא יכולים לעבוד בצורה תקינה במעל 66 מעלות לאורך זמן, זה לא רק פריים, הבעיות התחילו אצלי קודם, לכן התחלתי לבדוק, לצורך דוגמה כל משחק ממוצע יכול להעלות את יחידת הAPU(הרי זה כולל יחידת איבוד תמונה), לחום שכזה, וזה כלל לא חריג.
*יכול להיות כמובן שהחיישן בלוח של אסוס לא מדוייק מספיק, ויש סטייה של כמה מעלות, אבל בכל מקרה, מה שברור, זו העובדה שההיסטינק המקורי פשוט לא עושה את העבודה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 21-01-2013 בשעה 10:33.
ישן 21-01-2013, 20:00

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זה מעבד עם process יותר טוב..."

נראה לי שאני אוותר.. (על הזיכוי)
בכל מקרה המעבד קוטף בעיקר מחמאות(והרבה קיטורים על יחידת הקירור)..
ציטוט:
You will need to get an aftermarket cooler to be able to run at turbo speeds (4.2 GHz and up) and not get too hot! This is a must! you will see temps in excess of 60c unless you get after stock cooler or have a lot of case fans.

ציטוט:
comes with a horrible heat sink and fan... if you get this, get a cooler master or something. it will drop your temps SO MUCH

ציטוט:
The heatsink. If you're going to buy this, either buy an aftermarket heatsink or don't bother
.
....

http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16819113280

אגב לגבי המארז, לא משהו יקר מדי, אבל סביר בהחלט.
http://www.thermaltakeusa.com/Produ...91&ID=2029#Tab1
(יש רק מאוורר 1 120 מאחור).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 21-01-2013 בשעה 20:02.
ישן 22-01-2013, 10:43

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כתוב שזה "אם אתה משתמש..."

כך המעבד נמכר בניואגג, זה השם AMD A10-5800K Trinity 3.8GHz (4.2GHz Turbo), מה לעשות, כך הוא ממותג.. אני לא מתעסק בכל העניין של האוברקלוקינג, ותמיד משאיר את מה שמוגדר בדפלוט.
בלוח של אסוס יש 3 מצבים:
1)חסכון בחשמל(כנראה מצב טורבו מנטורל).
2)שימוש רגיל(טורבו חלקי), זה מה שיש בדיפלוט, וזה מה שמוגדר במחשב שלי.
3)טורבו מופעל.

הנה מה שמוגדר אצלי.(כך זה נראה בעומס מרבי, כאשר פריים רץ ברקע).

בכל מקרה אני לא היחיד כמו שאתה רואה שמלין על יחידת הקרור האיומה הזו..
אז טוב שיש את האשכול הזה, אנשים צרכים לדעת שאם הם הולכים על המעבד הזה, מאוד לא כדאי לסמוך על יחידת הקרור שבאה עם המעבד ה"נל.
*המעבד הזה בארץ נמכר *רק* בגרסת BOX.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 22-01-2013 בשעה 10:46.
ישן 22-01-2013, 16:07

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הדיפולט תלוי, למיטב הבנתי,..."

הוא פועל על 4.0 גגה בעומס מיירבי(מכפל של 40 מוגדר בביוס, 100*40=4000), לא יודע איך זה בלחות האחרים, אבל זה הדיפלוט של אססוס. בכל אופן המעבד הזה ממותג ככזה(סדרה K), ולא ברורה לי ההחלטה של AMD לספק מעבדים שכאלה עם יחידת קירור כזו עלובה, היה אפשר לספק אותם(לפחות את שני המעבדים החזקים בסדרה), אם יחידת קירור סטנדרטית של AMD.

זה מהאתר הרשמי של AMD.
ציטוט:
Quad-core accelerated performance
Up to 4.2 GHz Max Turbo
384 AMD Radeon cores 2.0 for blazing fast computing
Unlock your potential by selecting the overclockable10 Black Edition
45% more graphics performance than 1st Gen AMD A8 APUs11
26% better system performance than 1st Gen AMD A8 APUs12

בשום מקום לא מצוין אגב שהתדר הוא 3.8, תמיד מצוינים שני הפרמטרים גם יחד.
http://www.amd.com/us/products/desk...comparison.aspx
ישן 22-01-2013, 16:40

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מצד אחד אתה אומר שלא מצויין,..."

אני מבין שאתה מנסה לעזור, אבל אני כבר כמה ימים יושב על יחידת קירור אחרת, ומאתמול 11 בלילה, ועד רגעים אלה ממש מריץ פריים95 ברקע, ללא בעיות, ז"א שהבעיה נפתרה.
אם זה יגרום לך להרגיש טוב יותר, המערכת קירור של AMD כושלת כאשר מנסים לנצל את אפשרות הטורבו(אפילו חלק ממנה, במקרה שלי) של המעבד, אולי יחידת הקרור תחזיק מעמד כאשר לא מפעלים את ה"טורבו", לא ניסיתי.
אז מי שמתכוון לקנות מעבד זה(כנראה בחלק גדול מהלוחות, ממה שגולגלתי, ישנו שימוש בטורבו בדיפלוט), צריך במקרה הטוב להיכנס לביוס ולנטרל את הטורבו. נראה לך סביר? לי לא ממש.. המעבד זה מיועד לתדרים הללו, ואני לא רואה סיבה לספק אותו יחד עם יחידת קרור שלא עושה את העבודה.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 22-01-2013 בשעה 16:42.
ישן 22-01-2013, 16:53

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אה, אז אתה סתם פה להוציא..."

עכשיו אפשר להגיד שאני "מוציא קיטור"..
אבל לפני מספר ימים מרטתי הרבה שערות מהראש בכדי להבין את פשר התקיעות הרנדומליות.
אני חושב שעוד איפשהו בתחילת האשכול ציינתי במפורש שהבעיה נפטרה אחרי החלפת יחידת הקרור למעשה אני בטוח..

ציטוט:
*הבדיקה נעשתה כמה וכמה פעמים, ולאחר החלפה לקרור טיפה פחות נוראי(משהו ישן ששחב אצלי בבית), הטמפרטורה ירדה לכ59-60 מעלות במאמץ, ופריים רץ 24 שעות ללא בעיות מיוחדות..

זה נאמר בפתיחת האשכול..
את הקרור המקורי של המעבד החזרתי אתמול(באופן זמני), רק בכדי להיות בטוח לגמרי, ששם נעוצה הבעיה..

*מצטער אם בזבזתי את זמנך

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 22-01-2013 בשעה 16:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר