לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2013, 10:47
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "במה בה לידי ביטוי הרצון לאחות..."

ברמת הרטוריקה יש הרבה פחות האשמות ודיבורים על "ההם" וברמה הפרקטית זה מתבטא, בינתיים, במפלגות מעורבבות.

זה לא מפתיע אותי שאפילו מימד, שהייתה מפלגת פארסה מוחלטת, לא קיימת יותר. כי היא הייתה פחות או יותר הנציגה היחידה של מפלגה מעורבת כלשהו בצד השמאלי של המפה.

מרצ, העבודה, ציפורה, אף אחת מהן לא מכילה אנשים דתיים ברשימה שלהן. אולי בודד (אני לא יודע נגיד מה הסטטוס של בורג כיום) אבל בכל אופן לא בתור מגמה.

הפתרונות לאחדות העם בינתיים מגיעות מהצד הימני של המפה, בנט ואמסלם (שהוא אמנם קטן אבל הוא לפחות מראה נכונות, אמרנו כבר שאפילו מימד נמחתה כלא הייתה) וכמובן הליכוד שמחזיק כמה וכמה ח"כים פוטנציאליים דתיים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2013, 11:38
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
LOL הסתה נגד השמאל!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "רואים שההסתה נגד השמאל עבדה..."

אין כזו הסתה. ההסתה היא ברורה וחד-כיוונית לחלוטין. פה ושם אנשים שאומרים "שמאלנים פויה" ו"שמאלנים קקה" הם אנשים יחידים שבטח שלא מסמנים תופעה מאורגנת כל שהיא.

מצד שני, ההסתה נגד חרדים ומתנחלים היא אדירה - וניתן לראות אותה גם סתם ככה בכל מני תוכניות "בידור" בטלויזיה. יצא לי להתעמת עם חברים שלי למשל, שמצביעים ללפיד - הם טוענים שהחרדים והמתנחלים גונבים כסף מהמדינה, אז שאלתי אותם בפשטות - איך? רובם לא יכלו לענות לי, כי מה שהם קלטו מהתקשורת זה שהחרדים והמתנחלים פשוט גונבים כסף, ופימפמו להם את זה מספיק פעמים לראש כדי שיקבלו את זה בתור עובדה ואפילו לא ינסו לחקור אם יש אמת מאחורי זה.
אלה שכן ידעו להגיד דבר או שניים בנושא ולהמשיך מעבר לנקודה הזו בויכוח, התפלאו לשמוע שאברך שלומד בישיבה, אסור לו על פי חוק לעבוד. את זה פשוט לא אומרים בהסתה המתקושרת הזו, כי ככה הסתה עובדת - מכניסים לך שקרים וחצאי-אמיתות לראש ובמאסה כזו שאפילו לא תלך לבדוק האם זה נכון או לא.

עוד סממן להסתה הזו, היא שאף אחד מאלה שמדברים על החרדים כבעיה - לא טורח להזכיר פלח אחר באוכלוסיה שהוא קצת יותר גדול ובעייתי עוד יותר, הערבים. עם יד על הלב, ראית באיזו תוכנית שמתעסקת באקטואליה ומעלה את הנושא של ישיבות, מתנחלים, אברכים וכו' - שהם הזכירו גם את הערבים? לאישתי יש פייסבוק (לי אין) ולפעמים אני קורא כל מני שטויות שאנשים אחרים שמקושרים אליה כותבים נגד החרדים - אף אחד מהם לא מזכיר את הערבים.
בוויכוחים שהיו לי עם חברים, גם הם התפלאו שהעליתי את הנושא של הערבים - והם הודו שהם לא חשבו על זה בכלל ושהערבים גם כן כנראה בעייתים, והופתעו לגלות שיש יותר ערבים מאשר חרדים (1.6 מיליון ערבים מול 750 אלף חרדים).

בקיצור, התקשורת העלימה מגזר שלם כדי למקד את תשומת הלב במגזר אחד ויחיד. נעשתה פה שטיפת מוח שמאלנית בהחלט, מה שכאמור גם הגדילה את אחוזי ההצבעה למפלגות שמאל (ואני מנחש שזה מה שהתכוונו לעשות מלכתחילה).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 22-01-2013, 15:48
  מודרן-סקיור מודרן-סקיור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.12
+1 (לצערנו זה נכון)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "מרצ מתחזקת בגלל הסתה אדירה בתקשורת ובמדיה החברתית כנגד חרדים ומתנחלים"

רק לשם הדוגמא הפעוטה, ynet האתר הערבי אנטי-יהודי מסנן את תגובתי כבר 15 פעם,
כי רחמנא לצלן גיליתי להם הפעם את עמדותיי הימניות, ושומו שמיים התגובה שלי לא היתה עילגת ונלוזה, לכן החשש הדף אותם עד שהם פשוט החליטו שהם מפרים את חופש הביטוי בצורה בוטה ועבריינית.
"כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום, ונתן אליך אות או מופת. ובא האות והמופת אשר דיבר אליך לאמור: נלכה אחרי אלוהים אחרים, אשר לא ידעתם ונעבדם, לא תשמע אל דברי הנביא ההוא או אל חולם החלום ההוא: כי מנסה ה' אלוקיכם אתכם, לדעת הישכם אוהבים את ה' אלוקיכם בכל לבבכם ובכל נפשכם. אחרי ה' אלוקיכם תלכו ואותו תיראו; ואת מצוותיו תשמורו ובקולו תשמעו, ואותו תעבודו ובו תדבקון". (דברים פרק יג', פסוקים ב'-ה')

ישן 22-01-2013, 20:15
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארצנו שמתחילה ב "למה מרצ מתחזקת?"

בתשובה לשאלתך- באמת שאין לי מושג.

היום גם נודע לי בצער רב, שאפילו חברה שלי הצביעה מרצ.

שאלתי אותה- "מדוע?" והיא אמרה שלדעתה צריך "דעות נוספות" ושלדעתה מרצ תפעל למען האזרחים.

ואז שאלתי- "אז למה לא בל"ד? רעיונות מצוינים עם זכויות שוות לכולם ודעות "מרעננות"". אמרה לי - "קיצוניים" מדי.
ואז כמובן שהצגתי בפניה את עתירתה של זהבה בנוגע ל"חוק איחוד משפחות" והסברתי לה את משמעותו, ואז את דעתה של זהבה בנוגע למסתננים, ואז גם את הסרטון של תמר זנדברג מפגינה נגד "עמוד ענן" בזמן שהיא עצמה אכלה טילים בבאר-שבע. בתמורה לכל זאת ביקשתי ממנה לפחות סיבה שחוקה אחת- למה מרצ?
אין מענה.

הקלולסיות הזו של אנשים צעירים ומשכילים בישראל, במיוחד כאלה שמתחנכים בתוך קן הצרעות שנושא את שמו של בן גוריון (ולא מדובר במדעי הרוח במקרה הנ"ל) מטרידה מאוד יש לומר.
ישן 22-01-2013, 21:57
  מודרן-סקיור מודרן-סקיור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.12
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "הדעה הרווחת היא שאדם שלימדו..."

מה שמדאיג אותי לא פחות היא העובדה שהחברים במרצ נראים ככאלה שיודעים להתבטא היטב ולהמחיש את תחושותיהם לציבור, מה שלצערי בימין של השנים האחרונות אנחנו רואים פחות.
בימין אנחנו רואים יותר תחושות "ריגשיות" ופחות טענות קונקרטיות.
"כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום, ונתן אליך אות או מופת. ובא האות והמופת אשר דיבר אליך לאמור: נלכה אחרי אלוהים אחרים, אשר לא ידעתם ונעבדם, לא תשמע אל דברי הנביא ההוא או אל חולם החלום ההוא: כי מנסה ה' אלוקיכם אתכם, לדעת הישכם אוהבים את ה' אלוקיכם בכל לבבכם ובכל נפשכם. אחרי ה' אלוקיכם תלכו ואותו תיראו; ואת מצוותיו תשמורו ובקולו תשמעו, ואותו תעבודו ובו תדבקון". (דברים פרק יג', פסוקים ב'-ה')

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:03

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר