לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2013, 16:01
  מודרן-סקיור מודרן-סקיור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.12
פרסום ראשון: 'טמקא' חשוד בהיותו אתר ערבי אנטי-יהודי פאשיסטי

בעודי גולש כמו כל אדם אחר באתר הערבי- ישראלי שכינויו בעברית הוא 'טמקא', מנסה לתת תוקף לחופש הביטוי ולהמליץ על המפלגה הימנית שהחלטתי לבחור בה, ynet הפרה את זכותי להגיב בצורה בוטה ועבריינית, התעלמה מ-15 ניסיונות שלי לשלוח את הודעתי במגוון דרכים וצורות, כשכל אחת מהן מכבדת את כל הגולשים, לא השתמשתי בשום שפה בוטה לעומת כמה שמאלנים קיצונים שהשתמשו בשפה קיצונית אנטי-יהודית, כששטיח אדום פרוש לרגליהם וללשונם הבוטה.

אי לכך ובהתאם לזאת, לאחר שמועות רבות שמתרוצצות ברשת על כך ש ynet עבר לצד השני, אני מכריז בזאת על כך שהאתר המסולף והמשוחד הזה הוא כבר לא אתר שמאלני-קיצוני, אלא אתר ערבי לכל דבר.
שעובד במסווה של שמאלניות קיצונית, תוך כדי השתקת דעתו של הציבור הימני שדעותיו תומכות בזכותה של מדינת ישראל להיות מדינה עם צביון יהודי.

אני מתכוון לבדוק את האפשרויות המשפטיות לגבי נושא אי-מתן חופש הביטוי לפרט להביע את דעתו, תוך כדי הטעייה מכוונת של דעת הקהל לכיוון השמאל הקיצוני/ערבי, בעוד האתר טוען שהוא אתר ישראלי.
ב ynet כנראה נבהלו מאחת התגובות שלי בהם טענתי שאני בודק אפשרויות משפטיות, ואף מיהרו לפרסם תגובה של איש תומך ש"ס, אשר תגובה עילגית כזו לא ראיתי כבר שנים.

מכך אני מסיק שיתכן ו- ynet שומרת בארכיון התגובות שלה שני רשימות שונות את הטוקבקים, ברשימה הראשונה היא שמה את התגובות העילגות עם שגיאות הכתיב, ברשומה השנייה היא שמה את התגובות הנורמליות שסותרות את האידיולוגיה הנאציונאל-ערבית שלהם. לכן הם כנראה ראו לנכון לפרסם טוקבק מוזר בסגנון "ש"ס הכי טוב למה כוח למטה? תבחרו" או משהו הזוי ועילגי בסגנון כדי לשדר לציבור הרחב שש"ס ואינטילגנציה אלו שני דברים שונים. ראו הוזהרתם, הערבים ב ynet מעצבים את דעתכם, אל תתפלאו כשאתם רואים 250 תגובות שמדברות על ביבי/שלי/מרצ/לפיד ובמקביל תגובה וחצי שמעניקה פירורים לצד שגם היהדות חשובה לו ורוצה להתבטא על כך.

חופש הביטוי? לא בספר החוקים של העבריינים ב ynet.
"כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום, ונתן אליך אות או מופת. ובא האות והמופת אשר דיבר אליך לאמור: נלכה אחרי אלוהים אחרים, אשר לא ידעתם ונעבדם, לא תשמע אל דברי הנביא ההוא או אל חולם החלום ההוא: כי מנסה ה' אלוקיכם אתכם, לדעת הישכם אוהבים את ה' אלוקיכם בכל לבבכם ובכל נפשכם. אחרי ה' אלוקיכם תלכו ואותו תיראו; ואת מצוותיו תשמורו ובקולו תשמעו, ואותו תעבודו ובו תדבקון". (דברים פרק יג', פסוקים ב'-ה')

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 22-01-2013 בשעה 16:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2013, 16:42
  5112 5112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
לא בטוח שהנושא כאן נחשב לחדשות אבל אני נתקלתי במצב גרוע יותר אצלם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מודרן-סקיור שמתחילה ב "פרסום ראשון: 'טמקא' חשוד בהיותו אתר ערבי אנטי-יהודי פאשיסטי"

היתה תקופה שהייתי מפרסם שם טוקבקים עניניים ובהתאם לחוקי האתר, תחת שם משתמש קבוע, רק מה - הם היו בד"כ ימניים.
אחרי זמן קצר נתקלתי בתופעת הסינון הידועה שלהם אבל מאחר וידעתי שהם עושים זאת גם לאחרים, נשאר לי רק להתחיל להתייחס אל אתר "החדשות" הזה, כמו שהוא מתייחס אלי - כלומר הפסקתי להגיב באופן קבוע ולא להתייחס אליהם ברצינות.
מה היתה ההפתעה שלי? פעם אחת, פרסמתי שם התייחסות שקוטלת אותם לגבי נושא כלשהו שהם העלו (המידע לתגובתי הגיע מלטמה...) ומה טמקא עשו : לא רק שהם לא פרסמו את תגובתי, (שזה לא מפתיע במיוחד) - הם עיוותו את דברי ופרסמו תגובה מזויפת תחת השם משתמש שלי, שהציגה אותי בצורה עילגת...שלחתי אליהם מייד תגובה שטוענת לזיוף ולתת-רמה שהם ירדו אליה (וגם זה כמובן לא פורסם).
מאז החלטתי להפסיק להתייחס אליהם בכלל ולא להגיב שם (פשוט חבל לי על הזמן שלי).
ישן 22-01-2013, 16:49

וודאי שזה חדשות, זה גם סקופ
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי 5112 שמתחילה ב "לא בטוח שהנושא כאן נחשב לחדשות אבל אני נתקלתי במצב גרוע יותר אצלם"

אנא הרגש חופשי לבטא את ריגשותיך ואת טענותיך השיכליות באשכול הזה,
טבעי שבהתחלה יקפצו מהופנטי השמאל הקיצוני, אך אני בטוח שגם אם אין פירצה חוקית להתנהגות הבריונית של אתר ynet, יחד נוכל להחזיר אותם לחור שממנו באו.
מטרת האשכול הזה היא להראות לציבור ש ynet לא מתחשב בחופש הביטוי, ומספיק שהציבור יפנים את זה, אתה תראה שם באורח פלא שינויים מדיניותיים.

הטענה שמדובר בעסק פרטי שזכותו לנהוג בלקוחות שלו כפי ראותו היא מסולפת וסותרת באופן בוטה את השקפותיהם הפומביות של 'טמקא', ולא באשמת שרוקי, שכן התקשורת היפנטה כבר בקיסמיה הפרו-ערביים שלה שבויים שהולכים שבי אחריה.
אם מעסיקים שלא הסכימו לקבל נשים, פורסמו ופתאום אותם מעסיקים שיקשקו ושינו חוקים, למרות שהיה מדובר בעסק פרטי ועוד מקרים רבים של פירסום שחיתות דרכי פעולה של עסקים מסויימים, גם האתר הערבי ynet ישקשק וישנה את מדיניותו כשיבין שהאמת על אי תמיכתו בחופש הביטוי, תוך הטייה מכוונת ומסולפת לצד השמאל הקיצוני, במקביל לקריאות שיקריות בכתבותיו על "חופש הביטוי", התפרסמה בציבור.

במקביל אתה גם מזכיר נקודה מאוד חשובה על סילוף טוקבקים ועוד שלל שחיתויות, שאני נתקלתי בהם בעצמי, בהם האתר הפרו-איסלאמי הקיצוני הידוע גם בשם האנגלי ynet שינה באופן בוטה חלק גדול מטוקבקים שנשלחו בו, דבר שיכול לעשות נזק תדמיתי גדול לאמינותו של האתר הזה, אם נדע איך לפרסם זאת.
"כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום, ונתן אליך אות או מופת. ובא האות והמופת אשר דיבר אליך לאמור: נלכה אחרי אלוהים אחרים, אשר לא ידעתם ונעבדם, לא תשמע אל דברי הנביא ההוא או אל חולם החלום ההוא: כי מנסה ה' אלוקיכם אתכם, לדעת הישכם אוהבים את ה' אלוקיכם בכל לבבכם ובכל נפשכם. אחרי ה' אלוקיכם תלכו ואותו תיראו; ואת מצוותיו תשמורו ובקולו תשמעו, ואותו תעבודו ובו תדבקון". (דברים פרק יג', פסוקים ב'-ה')

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 22-01-2013 בשעה 17:01.
ישן 22-01-2013, 17:03

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yolama שמתחילה ב "[QUOTE=מודרן-סקיור] אם..."

חוק שיוויון ההזדמנויות להעניק לי לבטא את דעותיי, בתור לקוח של העסק 'טמקא',
אשר משתיק את פיהם של לקוחותיו באופן בוטה תוך אפלייה מעוותת וסילוף טוקבקים ושימוש משובש בהודעותיהם לשם העברת מסר הנוגד את דעותיהם הפוליטיות, בניגוד לרצונם.
מדובר בבריונות, עם עילה לעבריינות שאין ספק שחלק גדול מלקוחותיו אינו מודע לכך ועל כך יש לפרסם זאת ברבים.

כמו האתר המכונה 'הארץ' שכולם הבינו במה מדובר ומאז נשארו לו רק 1500 לקוחות, שעשירית מהם הם אותם טוקבקיסטים שמשתדלים לענות בכל פעם שיש כתבה בשביל שיחושו שיש פעילות טוקבקיסטית רבה באתר הארץ, כך התנהגותו של אתר ynet עתידה להוביל אותו לאותם מספרים. לקוחות לא אוהבים לקחת חלק בעסק עם נטייה לעבריינות.

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 22-01-2013 בשעה 17:07.
ישן 22-01-2013, 17:59

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yolama שמתחילה ב "אני חושב שמונה הצפיות של Ynet..."

מונה הצפיות של האתר ynet אוהב לקוחות כמוני כמו כל עסק שאוהב כשלוקחים אותו בחשבון,
לכן יש להדביק על האתר הזה אות קין בהתאם לעילות לעבירה על החוק שחברי הפורום מנו כאן. לטווח הרחוק מספר הצפיות יצנח משמעותית האמן לי, במידה ויכירו בדרכי מעלליו.

לפחות 'הארץ' ברור בדעותיו, 'טמקא' מערבבת את כולנו.
כתבות מתסיסות זה יפה לגימיק, אבל בסופו של דבר האתיקה התעסוקתית משחקת תפקיד.

בקשר למס' הצפיות, גם בעבר דעות "הארץ" קוממו את כולם וסיקרנו אנשים לצפות בהם, היום מי שלא מסכים עם השקפות העיתון הזה כמעט ולא "צופה" בו.

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 22-01-2013 בשעה 18:09.
ישן 22-01-2013, 17:11
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
עם כל הכבוד, אין לאשכול הנ"ל מקום פה - אולי בפוליטיקה ואקטואליה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מודרן-סקיור שמתחילה ב "פרסום ראשון: 'טמקא' חשוד בהיותו אתר ערבי אנטי-יהודי פאשיסטי"

אבל לא מדובר בידיעה חדשותית או בסקופ בלעדי כלשהוא, כך שאם אין לך מקור ואתה לא נחשב למקור חדשותי - דינו של האשכול לעבור למקום אחר או להיסגר לאלתר (ולא שאני חושב אחרת ממך בנוגע לטמקא)...

אגב, אני בטוח שהם כלל לא נבהלו מהתגובה שלך - אני בספק אם הם בכלל "סופרים" אותך...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 22-01-2013, 17:15

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "עם כל הכבוד, אין לאשכול הנ"ל מקום פה - אולי בפוליטיקה ואקטואליה"

כמו שפורום צו"ב זה לא פורום שפותחי האשכול בו חייבים להיות אלופים במיל' בשביל לפרסם את ידיעותיהם, כך גם כאן אפשר לפרסם סקופים חדשותיים מבלי שאני אהיה עיתונאי עם תעודת עיתונאי.
מדובר בחדשות לכל דבר, שכן עד עכשיו לא פירסמו ידיעה כזו בפומבי.
ולראייה כמות לקוחות 'טמקא' המאוכזבים שמגיבים כאן ומסכימים עם הידיעה החדשותית.

ישן 22-01-2013, 17:35

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]מדובר בחדשות לכל דבר,..."

אם אתה מחפש את הקטנות,
אז לא פירסמו את זה באותם מילים ואותם אותיות, משמע זו ידיעה חדשותית שיש לפרסם.
יודע כמה פעמים פירסמו על כך שישראל מסתכנת בבידוד עולמי לאחרונה? הכתבה היתה אותה הכתבה, אותו התוכן, רק עם מעט שוני התנסחותי שהתנגן על אותו נושא. אז קבל גם את הידיעה הזו ככזו.

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 22-01-2013 בשעה 17:37.
ישן 23-01-2013, 23:04

מיילים הם כוסות רוח למת
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "האמת שגם אצלי לא מופיע, כנראה שיקח עוד קצת זמן עד ש"יעשה צדק" ;)"

יש דרכים אחרות להשפיע.
בלי הציבור הימני הם סתם 'הארץ' נוסף בגירסה כלומניקית.
חשוב להבהיר לציבור באילו שיטות העסק הפרו-ערבי ynet נוהג בלקוחותיו היהודים,
כדי שתהיה להם באמת הזכות האובייקטיבית והמצפונית לבחור האם מתאים להם להיות לקוחות של עסק כזה, או שלא. יש הרבה אנשים ערכיים במדינה שזה כן ישפיע על חשיבתם.

נערך לאחרונה ע"י מודרן-סקיור בתאריך 23-01-2013 בשעה 23:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר