לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2013, 22:22
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אשכול סקרים! הו כן! סקרים! הידד!

כידוע, בכל תקופת בחירות אנחנו מתמכרים לסקרים וכשהבחירות מסתיימות אנחנו עוברים גמילה קשה. בשביל להקל את המעבר ממצב שבו אנחנו מופגזים בסקרים בטלוויזיה, באינטרנט ובSMSים למצב בו פתאום אף אחד לא מתעניין בדעתנו ולא מציג לנו תוצאות סקרים החלטתי לקחת יוזמה ולפתוח את האשכול הזה.

אתם מוזמנים לפתוח פה סקר על כל נושא שעולה לכם בראש וככה, ע"י זה שנציג סקרים ונענה לסקרים, נוכל כולנו לאט לאט להיגמל מבלי ההתמודדות עם התחושה הנוראית של גמילה פתאומית. אני אתחיל!

סקר לאנשים שתומכים בשמאל: האם אתם מרגישים שמכבדים אתכם בפרש?
נא לבחור את התשובה שהכי קרובה לתחושה שלכם.

אפשרות א' - כן, אני חש שמאוד מכבדים את הדעות שלי ומעניקים לי את התחושה שאני רצוי פה גם כאשר אני מבטא דעות לא פופולריות וברור לי שאילו הייתי ערבי שמבטא דעות דומות לגבי יהודים היו תולים אותי על עץ במרכז הכפר.

אפשרות ב' - לא, אם פרש יתחיל להציג את כתובת הIP של המשתמשים לצד התגובות שלהם אני אפרוש מחשש שיאתרו אותי ויפגעו בי ובמשפחתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2013, 11:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
סקר מגעיל:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול סקרים! הו כן! סקרים! הידד!"

1. אתה נכנס לשירותים במקום ציבורי, אבל מוכר לך (עבודה, המשרד בבסיס, הבית קפה הקבוע). בתוך האסלה שרידי שימוש קודמים: מה אתה עושה?

א. פאק אני ממילא לא באתי לפה כדי להכין מעבד של אינטל: נוסיף את שלי ואז נוריד מים על הכל יחד - גם יועיל לכנרת שהמפלס שלה ישאר גבוה ולבני דודים יהיה נחמד כשהם באים לבלות באגם ההוא.

ב. אם אלו שרידים זניחים (נייר, מים צהובים) - אני מוסיף את שלי, אם אלו שרידים כבדים: אני מוריד מים ואז ניגש לענייני.

ג. אפילו אם צף שם בדל סיגריה: אני מוריד את המים כי הטוסיק שלי מרחף רק מעל מים באיכות של שתיה.

ד. אני בחורה: אני מורידה מים בשירותים כשאני נכנסת בכלל בלי לחשוב.

************************************************** ********************************

2. הבאריסטה בבית קפה הכינה לי כבר את הקרואסון והוא מונח על הדלפק, אבל אני עוד מחכה לקפה. בנאדם מאחד מצידי הדלפק ניהל שיחת צעקות מעל האוכל שלי ולדעתי ראיתי גשם-פה קל על הקוראסון. אני:

א. אם זו בחורה יפה - זורם עם זה. ביננו הייתי מצרפת אותה כאן ועכשיו. אם זה משהו אחר: אני מבקש בשקט מהבאריסטה שתחליף לי.

ב. בכל מקרה אני מבקש בשקט שיחליפו לי.

ג. אני דורש בקול "אההה... תחליפי לי בבקשה את המאפה - לא בא לי לאכול רוק". כי מישהוט צריך ללמד אותם לקח ובטוח יש אייטס, או צהבת פטיטס די בתוך האבקת סוכר עכשיו!

ד. נו באמת... הרי בטוח מרססים אותי ברוק עשרה אנשים ביום בכל מיני תסריטים, רק שאני לא מבחין בזה. מה כבר משנה את עוד איזו טיפונת נחתה לי על הקרואסון?

3. יושבת באוטובוס (*) בחורה מדהימה שנראית כמו איילת שקד לפי גרסאת גולני2 (ולא בני_ד) רק בת עשרים וקצת. לובשת חצאית סקוטית וגרביונים שחורים ומעל חולצה לבנה כזו (בקיצר... נראית כמו כוכבת פורנו בדקה הראשונה של הסרט). אתם:

א. בכוונה לא מסתכלים. זה לא יפה, זו החפצה של האשה ואני בכלל בזוגיות מתפקדת.

ב. מרימים את הסמארטפון מעט גבוה, עושים את עצמכם עסוקים בלצפות באיזו קומדיה ביוטיוב וצוחקים מדי פעם מול המסך האפל, אבל כל הזמן הזה שותים לה את הפיקסלים האנושיים שלה.

ג. נועצים מבט כאילו היא האפיפיור ואתם שרמוטה ממכסיקו סיטי.

ד. אף פעם לא הבנתי מה מושך בבחורה עם חצאית סקוטית וגרביונים שחורים+חולצת צווארון לבנה.

* טוב זה לא סקר על משהו מגעיל, אבל האמת שהוא מבוסס על מקרה אמיתי מהבוקר.

תרגישו חופשי לא לענות.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 24-01-2013 בשעה 12:03.
ישן 24-01-2013, 12:23
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "סקר מגעיל:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
הבאריסטה בבית קפה הכינה לי כבר את הקרואסון והוא מונח על הדלפק, אבל אני עוד מחכה לקפה. בנאדם מאחד מצידי הדלפק ניהל שיחת צעקות מעל האוכל שלי ולדעתי ראיתי גשם-פה קל על הקוראסון. אני:

אני מסביר בשקט למלצר/ית מה קרה ומבקש חדש. רוק של אנשים שהם לא הבת זוג זה אחד הדברים הכי דוחים שיש. מה שמעניין זה שלאכול משהוא שהבת זוג נגסה בו (למשל תפוח) או ליקקה אותו (למשל ארטיק) הרבה יותר טעים.

ציטוט:
יושבת באוטובוס בחורה מדהימה שנראית כמו איילת שקד לפי גרסאת גולני2 (ולא בני_ד) רק בת עשרים וקצת. לובשת חצאית סקוטית וגרביונים שחורים ומעל חולצה לבנה כזו (בקיצר... נראית כמו כוכבת פורנו בדקה הראשונה של הסרט). אתם:

ב. מרימים את הסמארטפון מעט גבוה, עושים את עצמכם עסוקים בלצפות באיזו קומדיה ביוטיוב וצוחקים מדי פעם מול המסך האפל, אבל כל הזמן הזה שותים לה את הפיקסלים האנושיים שלה.

אתה מוזמן לשלוח לי לפרטי את התמונה. סודיות מובטחת
ישן 24-01-2013, 21:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "סקר מספר 101#"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
בוא נדבר רגע על נושא הצל"שים. שמתי לב שאחרי שמישהו מקבל צל"ש (כולל אני) הוא נשאר איתו לנצח. זה לא נראה לי ראוי.

הסקר: האם לפי דעתך צריך להגביל את משך הזמן שבו מישהו מקבל צל"ש בפרש?

1. כן, בכל סוף חודש צריך לתת את הצל"ש למישהו שהמנהל פורום חושב שמגיע לו.

2. לא. המצב הקיים בסדר.

3. אחינו, אני לא יכול להתחיל לתאר לך עד כמה זה לא מעניין לי את קצה הציפורן כמה זמן מישהו יחזיק או לא יחזיק בצל"ש.

4. אני פסטן ואני שונא אותך יא חובב ישבנים שארוזים בטייץ.
שילוב של 1 + 2 + 3 + 5 (אחר).
כדאי לגוון, אבל בלי כל מיני חוקים קשיחים של "סוף חודש".

4 זה רק כשאתה כותב שטויות. עכשיו לא עשית שום דבר רע.
למה סתם להעליל עלי?
לך לך תחפש בגוגל ניגריות עם תחת שכוח הכבידה שלו משפיע על הגיייייייאות והשפל. בטייטס.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-01-2013, 21:01

סקר 523א'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול סקרים! הו כן! סקרים! הידד!"

אתם הולכים ברחוב, על המדרכה. אחרי כמה צעדים אתם שמים לב שהקומבינציה של המרצפות-גודל+צבעים לסירוגים, איכשהו משתלבת עם איזו חוקיות מסויימת בגודל הצעדים שלכם. אתם:

א. "נכנסים לזה" ומתחילים להתאים צעדים לאיזה כלל שבאותו הרגע המצאתם ושקשור בצורת שיבוץ המרצפות.

ב. ברור שיש לי כבר שיטת צעידה על מרצפות מדרכה ואני פשוט משתמש בה, כמו מאז ומתמיד.

ג. ואללה איך הזכרת לי עכשיו שכשהייתי ילד הייתי הולך "2 צעדים על הרבועה האפורה, צעד מעל המרצפת הוורודה וחוזר חלילה!" ואללה כמה זמן עבר מאז שהייתי בן שש!".

ד אני בני/טלי/ביטיס: אני לא ספרתי צעדים כי הייתי עסוק בלחשב מה קצב הבלאי של המרצפות הוורודות, לעומת האפורות, בהתאם למזג האוויר, כמות ההולכים והמשקל הממוצע של תושב העיר המצוי".

ה. תגיד על מה אתה מדבר?

ישן 24-01-2013, 21:07
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "סקר 523א'"

ציטוט:
אתם הולכים ברחוב, על המדרכה. אחרי כמה צעדים אתם שמים לב שהקומבינציה של המרצפות-גודל+צבעים לסירוגים, איכשהו משתלבת עם איזו חוקיות מסויימת בגודל הצעדים שלכם. אתם:

א. "נכנסים לזה" ומתחילים להתאים צעדים לאיזה כלל שבאותו הרגע המצאתם ושקשור בצורת שיבוץ המרצפות.

ב. ברור שיש לי כבר שיטת צעידה על מרצפות מדרכה ואני פשוט משתמש בה, כמו מאז ומתמיד.

ג. ואללה איך הזכרת לי עכשיו שכשהייתי ילד הייתי הולך "2 צעדים על הרבועה האפורה, צעד מעל המרצפת הוורודה וחוזר חלילה!" ואללה כמה זמן עבר מאז שהייתי בן שש!".

ד אני בני/טלי/ביטיס: אני לא ספרתי צעדים כי הייתי עסוק בלחשב מה קצב הבלאי של המרצפות הוורודות, לעומת האפורות, בהתאם למזג האוויר, כמות ההולכים והמשקל הממוצע של תושב העיר המצוי".

ה. תגיד על מה אתה מדבר?

למה דווקא בניטליביטיס?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-01-2013, 11:35

סקר 524ב' (התשע"ג)

אתה הולך עם העגלת סופר באזור הירקות: למרגלות הסטנד של הירקות שוכבת (לא באמצע המעבר) עגבנית פקאצה-כזו שנראית כמו שתי עגבניות סיאמיות, עם פלולת עגבנייתשרי ובכלל מוזרה. ממילא באת לקנות עגבניות. את/ה:

א. חושב "מסכנונת! גם לעגבניה יש נשמה, ובטוח את המכוערת הזו איש לא ירצה ובסוף היום יזרקו אותה לצפרדע בשביל שהאריתראים יקחו אותה. אני אקח אותה כי ממילא לא איכפת לי איך נראות הפרטנריות שלי וככה גם אתרום לאיכות הסביבה ולצריכה נכונה".

ב. מרים אותה חזרה לסטנד, אבל שם מממש בקצה כדי להבהיר ש"זו עגבניה עם הערת אזהרה".

ג. מסיט את העגלה בנונשלנטיות לכוון הסטנד וחושב "איזה קטע עם נעלה עליה ככה בטעות".

ד. "תגיד? אנחנו חיים באותה מדינה?".

ישן 26-01-2013, 23:31

סקר מנהגי חתונה

הוזמנתם, ומימשתם ההזמנה, לחתונה של איזה חבר מהעבודה. כמובן שבאתם לבד ולכן ציוותו אותכם בשולחן של ה"חברים לעבודה" בודדים שמה בשורה הראשונה ממש מול הספיקר. מה שכן מסתבר שיש איזה שתיים, חברות מהעבודה של הכלה, שהן ממש סבבה והערב מתגלגל בשיחת-צעקות ממש מעניינת ומצחיקה. בקיצר.. אשכרה כיף ה 350 שקל נזק הזה! פתאום אתם מזהים הפוגה בליין המזרחי-לאטינו של המוסיקה, בדיוק כשהיין והשיחה ממש מביאים לאווירה פצצה עם השותפות, ואתם מזהים את הבאסים הראשונים של ה"גנגנם סטייל" - אתם:

א. צוחק ואומר שאני חייב להשתין ומתגנב במהירות לשירותים ל-4 דקות בול.

ב. נמצא בהכחשה ונשאר לשבת בתקווה שהשיחה תמשיך ולא יגררו אותי לרקוד.

ג. קם והולך לרחבה להצתרף לריקוד למרות שברור לי שזה יהיה אסון ויזואלי מצולם ומוקרן על המסך הגדול.

ד. "מה אתה מדבר? אתה יודע איזה נמר אני בגנגנם סטייל? אני מכיר את כל התנועות טוב כמו המקור ועד שמגיעים לקטע שאני דופק את העינטוז של פתיחת דלת המעלית יש כבר לפחות 2 בחורות שמסמנות לי שהן רוצות את הטלפון שלי".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר