לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2013, 11:37
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
יומן בניה מקוצר "רעם"

צהרים טובים.

יומן בניה מקוצר עקב כך כי כבר היה יומן בניה לגבי דגם של רעם...

אז מדובר בדגם של אקדמי של רעם ישראלי בקנ"מ 1/48 כאשר המטוס שאני יבנה יהיה בתצורת חימוש לא שגרתית (אולי ברוח התקופה יהיהי תקיפה , לא יהיה תקיפה ?) , תצורת החימוש תהיה תצורה של תקיפת בונקרים כאשר המטוס יהיה חמוש בפצצה חודרת בונקרים GBU-28 , בנוסף 2 מיכלי דלק 600 גלון , 2 טילי א"א AIM 120C + 2 טילי א"א פיתון 4. כמובן 2 הפודים הרגילים .

המטוס שיבנה יהיה מטוס מס' 223 או 271. למה ??? ככה...

ראשית המטוס כבר כמעט מוכן לצבע :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כאשר המטוס ללא לחץ הידראולי - מאזנות הכנפיים שמוטות במצב למטה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

גחון :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כיסאות המפלט של קוויקבוסט :

מיכלי הדלק והפודים :

עד כאן להיום.

הערות/ הארות יתקבלו בברכה.

שבת שלום.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2013, 20:54
צלמית המשתמש של zamir-bo

הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "יומן בניה מקוצר "רעם""

ערב טוב.

עמית ואשר תודה.

אשר , לגבי התמונות אז האשם הוא לא ב WB אלא בתאורת שולחן שלי.
לפני כמה ימים המנורה הרגילה נשרפה / הלכה לעולמה / זיכוי ציוד וכו... והמנורה היחידה שהייתה לי בבית הייתה מנורה עם אור צהוב ולא לבן כפי שהייתי רגיל.
לגבי הצילו עצמו , אז באופן מכוון אני משתדל לצלם כמה שפחות עם פלש ואני מסתמך ב 99% מהתמונות על תאורה טבעית. התאורה צהובה וכך גם התמונות. עד שאני לא יחזור לתאורה הרגילה שלי ככה גם יהיו התמונות לצערי.
התמונות הבאות עד שתהיה מנורה נורמלית אני ישתדל לצלם עם הפלש אולי ונראה מה יצא...

שבת שלום.

ישן 28-01-2013, 08:09
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "שלום במקרה הזה, התמונה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadadaia
שלום

במקרה הזה, התמונה של בועז נראת קצת יותר טוב.

כמו כן .... אם המטוס נבנה במצב ללא לחץ הידראולי , הכנפיים האחוריות לא אמורות להיות בזווית כמו באף 16 ?

שבוע טוב

הי דולב.

יכול להיות שאתה מאד צודק לגבי הנושא בעיקר כשהסתכלתי בתמונה שצירפת.
פשוט כל התמונות שיש אצלי אם זה מהספר של רענן ואם תמונות שאני צילמתי באופן אישי אז לא נתקלתי בשום מקרה כי הגאי הגובה נמצאים למטה ולכן גם לא הדבקתי אותם במצב מטה.
אתה יכול לנחש לך כי נושא הגאי הגובה היה בעבורי הרבה יותר קל מאשר להתחיל לחתוך את המאזנות בכנפיים...

תודה בכל מקרה.

ישן 28-01-2013, 15:52
  jadadaia jadadaia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.11
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "[QUOTE=jadadaia]שלום במקרה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zamir-bo
הי דולב.

יכול להיות שאתה מאד צודק לגבי הנושא בעיקר כשהסתכלתי בתמונה שצירפת.
פשוט כל התמונות שיש אצלי אם זה מהספר של רענן ואם תמונות שאני צילמתי באופן אישי אז לא נתקלתי בשום מקרה כי הגאי הגובה נמצאים למטה ולכן גם לא הדבקתי אותם במצב מטה.
אתה יכול לנחש לך כי נושא הגאי הגובה היה בעבורי הרבה יותר קל מאשר להתחיל לחתוך את המאזנות בכנפיים...

תודה בכל מקרה.

יכול להיות ששנינו צודקים ויש למטוס שני מצבים על הקרקע בחוסר הידראוליקה .... צריך לשאול את המומחים .... מתי יום כיף הבא ?

וגבי שאלתי בנושא .... תרשים את אילן שלימד אותנו

חוקי החתימות כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%A4%D7%A8%D7%A9

באם תחזיר את חתימתך שאינה לפי הכללים למרות שהוזהרת בעניין, למרות שהיא הוסרה, ולמרות שהודעה זו היא אזהרה שנייה, נאלץ לחסום אותך משימוש באתר.

ישן 28-01-2013, 23:15
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "[QUOTE=zamir-bo]הי דולב. ..."

למיטב ידעתי "שני המצבים" נוצרים עקב "קצב ירדת לחץ השמן ההדראולי" שהוא פנקציה של כמה זמן המטוס עמד ללא לחץ.
כלומר ככל שהמטוס עומד יותר זמן ללא לחץ הדראולי, כך השפעת כוח המשיכה של כדור הארץ - על ההגאים השונים - חזקה יותר.
כעקרון במערכות הדראולייות של מטוסים יש יחידות שנקראות "מצברים" שאלה בעצם יחידות שבתוכם יש בוכנה שבצד אחד יש חנקן ובצד שני יש שמן הדראולי, כאשר המטוס "בונה לחץ הדראולי". לחץ השמן דוחף את הבוכנה כנגד כוח הדחיסה של החנקן, כתוצאה מכך הלחץ בתוך המערכת הוא די קבוע וגם נשמר זמן מה לאחר שהמטוס הפסיק "לבנות לחץ הדראולי". ככל שעובר הזמן שהמטוס עומד ללא בניית לחץ. כך הלחץ במערכת יורד עד לנקודה שההגאים "משתחררים" מאחיזת הלחץ ההדראולי ומתחילים לשנות את מצבם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 28-01-2013 בשעה 23:24.
ישן 28-01-2013, 08:11
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שמעון לדרמן שמתחילה ב "יפה מאוד בועז. לקבלת צילומים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמעון לדרמן
יפה מאוד בועז.

לקבלת צילומים באיכות טובה, מומלץ להשתמש "באוהל צילום" שמפזר את האור סביב האובייקט המצולם באופן אחיד. תבצע חיפוש "Light Box" או "Light Tent" באיביי ..
רצוי גם להשתמש בחצובה.
אני מצלם את הדגמים שלי בתוך אוהל צילום עם מנורה עילית (אור לבן), ללא פלש ומקבל אחלה תמונות.

שמעון תודה.
לגבי חצובה אני משתדל להשתמש (בעיקר בתמונות הסופיות שבהם גם חצובה וגם השהיה של 2 שניות) לגבי צילמי יומן בניה אני לא מקפיד יתר על המידה. מה שדופק אותי כרגע זה רק עניין המנורה הצהובה...

תודה ויום טוב.

ישן 09-02-2013, 11:50
צלמית המשתמש של zamir-bo

צילום עובדים קצת...

שבת שלום.

אז כפי שכתבתי על העפרוני אז מצאתי קצת זמן לצלם בתנאים יחסית נורמלים.

נכון להיום אני עובד על נושא החימוש של המטוס , המטוס עצמו למי שנכח במפגש , הוא ממתין לתחילת הצביעה של הסכמה המדברית בחלק העליון , קצת עצלנות כרגע מונעת ממני לבצע זאת.

אז בינתיים עובדים על חלקים נוספים כגון חימוש , גלגלים , נטלים , בידונים ושאר מיני ירקות ופירות העונה :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כמובן שעדיין יש עבודה גם הפריטים שהצגתי כרגע כגון צביעת האבזמים של החגורות מושב לדוגמא.

מבחינת חימוש עדין לא סיימתי , נשארו לי טילי הפיתון והפצצה הגדולה שעדיין לא נמצאת אצלי בתקווה לשים עליה יד עד סוף חודש זה..

יום טוב.

ישן 13-02-2013, 11:04
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי jaybenari שמתחילה ב "הי בועז תסתכל בתמונה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jaybenari
הי בועז

תסתכל בתמונה על הגנטים בתמונה הם לא ד ומים כלל לגנטים שהרכבת. החורים שונים לחלוטין

היי ג'יי.

ראשית ידידי , סחטיין על עיני הנץ.

שנית ופה מתחילה הבעיה...
1. התמונה של המטוס מבחינת הגלגלים די רחוקה וקצת קשה לי לפחות להשוות.
2. התמונות שיש אצלי שצילמתי בשעתו ביום הורים שהיינו בטייסת גלגל בקלוז אפ מה שנקרא , יש דמיון אפילו די דומה בין המציאות לדגם.
3. אין לי יותר מדי אופציות , הקיט מגיע עם הגלגלים הנ"ל ללא שום אופציה להחלפה.

עוד כמה דקות אני יוסיף תמונות של חימוש מיוחד...

יום טוב לעת עתה...

ישן 13-02-2013, 13:37
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון חימוש.

הי , צהרים טובים לכולם.

בשעה טובה , היום בבוקר הגיע אלי הישר מקצין חימוש ראשי בחיל האוויר זוג פצצות חודרות בונקרים GBU28.

קיט רזין ללא הוראות כך שהיתי צריך ללכת על הגיון טיפה והרבה תמונות רפרנס מבחינת ההרכבה.

הקיט עצמו מפורק לחלקים :

לאחר הרכבה :

ועוד אחר כמו שמראים בטלוויזיה בסדרות המשטרתיות:

ניתן לראות כי גם בקנ"מ 1/48 מדובר בחתיכת מפלצת לא קטנה 12.5 ס"מ (בחשבון גס ביותר מדובר ב - 600 ס"מ במציאות כלומר 6 מטר של פצצה , ועוד נתון באדיבות... 2.5 טון פצצה.)

לקינוח , זוג טילי א"א פיתון 4/5 , עדיין לפני מדבקות - אחרי צביעה.
לשואלים למה האף קטום אז להלן התשובה - אני חתכתי את האף לאחר שמצאתי זוג עיניות שקופות במידה המתאימה לטובת העין האופטית של הטיל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מבחינת צביעת הטילי פיתון :
ההסתמכות שלי מבחינת רפרנס צביעה היה יואב אפרתי כמובן שמבחינתי הוא מאסטר בנושא.

ראשית גוף הטיל נצבע כולו בצבע אפור 36320 (307 של מיסטר הובי)
ראש הטיל המתכתי נצבע בהמברול 53.
ראש הטיל עצמו (החלק הקטן בחרטום) נצבע באפור בהיר 36375 (308 של מיסטר הובי)
4 הזרועות הארוכות הממשיכות כביכול את סנפירי הזנב נצבעו ב אפור בהיר 36622 (311 של מיסטר הובי)
סנפרי הטיל האחוריים נצבעו ע"י שילוב של 2 צבעים : אפור מטלי - 5 טיפות , גאן מאטל - 1 טיפה (צבעים של טמייה) הסנפירים הקדמיות נצבעו באותו תמהיל רק שהוספתי עוד טיפה אחת של גאן מאטל שהמבע יהיה טיפה יותר כהה.

השלב הבא כמובן - מדבקות הטיל.

עד כאן להיום...

בימים הקרובים אולי נסיים את הצביעה של המטוס.

יום נפלא.

נערך לאחרונה ע"י zamir-bo בתאריך 13-02-2013 בשעה 13:47.
ישן 16-02-2013, 17:52
צלמית המשתמש של zamir-bo

הי , שבוע טוב
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי jaybenari שמתחילה ב "הי בועז כנס לאתר ..."

שבוע טוב חברים.

ראשית ג'יי , תודה על האתר , אני יבדוק.

שנית לגבי העדכון היום אז אני מתנצל מראש לגבי איכות התמונות..

הפעם הזאת הגזמתי מבחינת איכות התמונות אבל אין לי כח לצלם עוד פעם או לפתוח את המצלמה הגדולה...

אז ראשית , סיימתי את צביעת הסכמה על המטוס , זמן ייבוש ואח"כ נעבור לאזורים החמים.

כל פריטי החימוש הושלמו:
ראשית מנשאי הטילים הראשיים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מנשא גחון :

פוד 1 מתוך 2 , את השני (זה עם הראש המסתובב) משום מה שכחתי לצלם..

טילי AIM 120C

פצצת GBU 28.

מיכלי דלק:

טילי פיתון 5 (עדיין לא הדבקתי את ה"עין" בראש הטיל - הצבע השחור עדיין רטוב...)

לסיום ולא קשור לחימוש אבל חלק מהדגם דלתות כני הנסע , הקדמית כבר משויכת למטוס הנכון:

עד כאן להיום.

בברכת שבוע טוב.

ישן 24-02-2013, 14:50
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון

שלום רב.

אז לא התכוונתי ליומן בניה ארוך אבל יוצא קצת ארוך ממה שציפיתי.

אז ראשית סיימתי צביעת הדגם למעט הראדום שיהיה צבוע עד המפגש:

צביעת האזור החם לאחר התייעצות עם יואב אפרתי והקושי במציאת צבע טיטניום...
אלקלאד מגנזיום שקיבל הבהרה עם אלקלאד 101 אלומיניום , לפי תמונות שלי שאני צילמתי ולפי תמונות מהספר של רענן : נראה די דומה...

צנ"פ - צביעה עם אותו צבע ממוקדם את העלים הפנימיות , עלים חיצוניים נצבעו ע"י המברול 27004:

לסיום העדכון הנ"ל , מכולול החימוש של המטוס מתחת לכנפיים הכולל מיכל דלק , טיל פיתון וטיל אמרם:

עד כאן להיום , תמונות מציאותיות יהיו ביום רביעי במפגש הקרוב.

ישן 13-03-2013, 20:10
צלמית המשתמש של zamir-bo

הי דולב.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "הצקה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadadaia
שלום

אני רק שאלה :
אם עשית אותה במצב מנוחה עם תוספת משקל ....אז למה לא להשקיע עוד דקה עבודה "ולהשטיח" קצת את הגלגלים ?

תירוץ מזל שור לא יתקבל הפעם

ערב טוב.

אתה דולב רק שאלה ואני רק תשובה..

א. ראשית כל נפתח בכך שאין קשר בין דגם עומד במצב מנוחה / מצב כוננות / כן תוספת משקל / לא תוספת משקל / כן ללא לחץ הידראולי / אין לחץ הידראולי , כל המצבים הנ"ל המטוס עומד על הקרקע שבדרך כלל עשויה בטון , הגלגלים או הטיירים בעברית תמיד אבל תמיד יהיו שקועים.

ב. נושא מזל שור = עצלנות באמת שלא קשור למצב הנ"ל.

ג. הסיבה שלא יצרתי גלגלים שקועים היא פשוטה , חוסר ידע מספיק וחוסר נסיון ביצירת גלגלים שקועים. (רק לשם ההשכלה בדבר , יש לשייף קצת את החלק שאתה מייעד להיות על הקרקע , לעשות אותו ישר ואז לחמם את כל הגלגל במים חמים עד שהפלסטיק קצת מתרכך ופשוט למעוך את הגלגל למשטח קשה.
העדפתי כמו בכל הדגמים שלי להשאיר את המצב כפי שהוא.

ד. תדפדף קצת אחורה ותראה שג'יי הציע לי ואפילו סיפק שם אתר לרכישה של גלגלים נורמלים. ועדיין לא ניצלתי זאת.

אז אלה סיבותי... טייק איט אור ליב איט...

ערב טוב.

ישן 14-03-2013, 08:22
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "הי דולב."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zamir-bo
ג. הסיבה שלא יצרתי גלגלים שקועים היא פשוטה , חוסר ידע מספיק וחוסר נסיון ביצירת גלגלים שקועים. (רק לשם ההשכלה בדבר , יש לשייף קצת את החלק שאתה מייעד להיות על הקרקע , לעשות אותו ישר ואז לחמם את כל הגלגל במים חמים עד שהפלסטיק קצת מתרכך ופשוט למעוך את הגלגל למשטח קשה.
העדפתי כמו בכל הדגמים שלי להשאיר את המצב כפי שהוא.

ד. תדפדף קצת אחורה ותראה שג'יי הציע לי ואפילו סיפק שם אתר לרכישה של גלגלים נורמלים. ועדיין לא ניצלתי זאת.

אז אלה סיבותי... טייק איט אור ליב איט...

ערב טוב.

בועז. השיטה של לשייף את הגלגלים היא פיתרון קל אבל לא נכון..
השיטה הנכונה היא ע"י חימום מחבת, שעליו פרוס נייר כסף (רדיד אלומיוום בלע"ז). מחממים מעט ואז מחזיקים את הגלגל בעזרת מלקחיים ומועכים מעט על נייר הכסף המחומם.
לאחר מספר נסיונות ניתן להגיע לתוצאות מרשימות.

ישן 16-03-2013, 18:57
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי jaybenari שמתחילה ב "הי בועז נראה נהזר יש רק הערה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jaybenari
הי בועז

נראה נהזר יש רק הערה אחת החיבור בין הכונס וcft צריך להיות חלק תתסכל בכל תמונות שיש תחפש ברשת f15i

היי ג'יי.

ראשית תודה לך ולמגיבים.

לגבי ההערה הפעם אני חולק על ההערה בתוקף.

הסיבה ידידי היא פשוטה , בכל הפעמים שיצא לי לפגוש רעם מקרוב ואף לצלמו (כל התמונות שאצלי אני מנוע מלהעלות לפורום מסיבות מובנות אבל יש עדיין מספיק תמונות... ברשת כפי שהצעת) הבחני ואף בדקתי במיוחד אחרי הרעם הראשון שבניתי או אחרי הבז המשופר שבניתי אני כבר לא זוכר , אבל שמתי לב כי יש הפרדה בין הכונס לבין ה CFT מסיבה פשוטה. המיכלים הצורתיים ה CFT הינם סטטים - מקובעים למקומם ויכולים לזוז אך ורק במוסך כאשר מפרקים אותם.
הכונסים לעומת זאת נעים מעלה מטה _כאשר במקרה שלך אתה האחרון שאני צריך להסביר למה... ולכן הכונס והמיכל חייבת להיות ההפרדה הזאת. במציאות כמובן ראיתי שאין אמנם רווח אבל איזה גומי או אטם כזה או אחר יש גם יש. אני בכוונה בדגם שמתי ווש שחור בין המיכלים לכונסים כדי להראות שלא מדובר בחלק אחד..

שבוע טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:22

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר