לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2013, 13:25
  משתמש זכר גרייניק גרייניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.11
סוטים,נמאסתם!

סוטים וחרמנים,נמאסתם!
נמאס כבר מזה שכל פעם שאתם רואים איזה מישהי עם מחשוף אתם ישר מנסים להציץ לה
נמאס מזה שאתם מדרגים בחורות כאילו הן חיות מחמד שאתם צריכים לבחור אם לקנות אותן או לא לפי המראה שלהן"יו תראה איזה כוסית","איכס בזאתי לא הייתי נוגע במקל"מי אתה אתה שתדרג בחורות יא סוטה מגעיל?!?!
נמאס מזה שכל פעם שאתם רואים משהו שמזכיר איברי מין אתם ישר מתלהבים כמו ילדים בני שש
ונמאס כבר שכל פעם שמישהו אומר משהו בסגנון "אני יורד" או "אני עושה" אתם ישר צוחקים כמו חבורה של חסרי מוח
נמאס כבר מזה שאי אפשר לדבר איתכם שתי דקות בלי שתזכירו מין
נמאס כבר מזה שאי אפשר לגעת בכם בידיים כי לך תדע איפה הן היו
נמאס כבר מזה שאתם חושבים הדברים היחידים שחשובים בבחורה זה אם היא כוסית ואם היא נותנת
בקיצור,תבינו שאיברי מין נוצרו רק לקיים ילדים ותו לא,ולא רק בשביל ההנאות שלכם
וכן,אני גבר שלא מפחד להודות שבחורות הן לא אובייקט מיני!

ושבו בנים לגבולם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2013, 14:30
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גרייניק שמתחילה ב "סוטים,נמאסתם!"

נראה לי שהתכוונת לומר את זה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי גרייניק
אני אומר לעצמי: סוטה וחרמן,נמאסת!
נמאס כבר מזה שכל פעם שאני רואה איזה מישהי עם מחשוף אני ישר מנסה להציץ לה
נמאס מזה שאני מדרג בחורות כאילו הן חיות מחמד שאני צריך לבחור אם לקנות אותן או לא לפי המראה שלהן"יו תראה איזה כוסית","איכס בזאתי לא הייתי נוגע במקל" מי אני שאדרג בחורות יא סוטה מגעיל?!?!
נמאס מזה שכל פעם שאני רואה משהו שמזכיר איברי מין אני ישר מתלהב כמו ילד בן שש
ונמאס כבר שכל פעם שמישהו אומר משהו בסגנון "אני יורד" או "אני עושה" אני ישר צוחק כמו איזה חסר מוח
נמאס כבר מזה שאי אפשר לדבר איתי שתי דקות בלי שאזכיר מין
נמאס כבר מזה שאי אפשר לגעת לי בידיים כי לך תדע איפה הן היו
נמאס כבר מזה שאני חושבים הדברים היחידים שחשובים בבחורה זה אם היא כוסית ואם היא נותנת
בקיצור,אני צריך להבין שאיברי מין נוצרו רק לקיים ילדים ותו לא,ולא רק בשביל ההנאות שלכם
וכן,הייתי רוצה להיות גבר שלא מפחד להודות שבחורות הן לא אובייקט מיני! אבל..

אל תדאג כל הזכרים ככה גם הגבר שהיית רוצה להיות.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 26-01-2013, 23:13
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי BUBY שמתחילה ב "תקופת מבחנים. נקודה. אני לא..."

המועקה הזאת שאתה יודע שצריך ללמוד אבל לא מסוגל פיזית להקים את עצמך וללמוד.
הקטע הזה שאתה מעדיף לסדר ירחונים לפי סדר כרונולוגי, פחיות שימורים לפי סדר אלפבתי ומנקה אבק מהנברשות.
הרגע הזה שאתה מתחיל ללמוד, קורא פסקה, ונתקעת לך שורה שאתה קורא 54546357 פעמים.
הקטע הזה שאתה מחשב את האחוז היחסי של המבחן הספציפי הקרוב מכל הציון הסופי של התואר ומחליט שזה זניח.
הקטע הז שאתה קם מוקדם ואז מחליט שזה יותר הגיוני שתישן ותקום ביקיצה טבעית כי אחרת סתם תהיה עייף ולא תצליח ללמוד כמו שצריך ובפנים אתה יודע שזה שקר ושהנה עוד יום שעבר מול הטלויזיה בתוך המיטה.
הקטע הזה שאתה שעתיים לפני המבחן וחושב שאם רק היו לך עוד שעתיים היית יכול להוציא ציון ממש ממש עובר.

ישן 25-01-2013, 17:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כשיוצאים מהבית בבוקר עם מצברוח בשמיים
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כשהסלולרי נמצא בג'ינס ומצלצל..."

ואז רואים גור חתולים אבוד, רזה ועם עיניים חולות, מנסה להתחמק מהמכוניות שנוסעות ברחוב, כשנכנסים לאכול עסקית ב 79 ש"ח, שמחים עד הגג שזה כולל אנטריקוט מיושן 300 גרם, אבל אז המלצרית מפנה אותך לאתיות הקטנות שם רשום "בתוספת 69 ש"ח", כשעושים טיול חוצה גליל ולוקחים בחשבון "צהריים" באיזו נקודה נידחת, ואז מגיעים ומתברר שסגרו את המזנון/מכולת ויש עשר ק"מ עד המקום הבא במסלול, חדר האוכל במחלקת IVF, חברי פייסבוק מחו"ל שעושים גוגל טרנסלייט+חיפוש גוגל בשביל להגיב לסטטוס שלך (בעברית ועל משהו שקשור בישראל) וממש לא נעים לך להגיד להם שזה פטתי, לבוא לבקר מישהו שהזמין אותך ולגלות שהוא בדיוק יוצא לעבודה, כשמשחקים לך על המצפון ולא ברור לך האם זה בצחוק, או ברצינות, ואתה כזה אומר לעצמך "לא ברור לי האם הוא נעלב, או משועשע".

ישן 26-01-2013, 06:42

אח,כמה שאתם מטומטים...
דבר ראשון כמו שכתבתי,אני לא הומו,וכשאמרתי שלא בחרתי את אישתי לפי גודל של איברי מין התכוונתי איברי מין נשיים.
דבר שני,בואו אני אסביר לכם כמו למפגרים שאתם מה זה אובייקט מיני:אובייקט-חפץ,מיני-שקיים רק לתועלות מיניות,בקיצור,הרבה מאוד מהגברים רואים לצערי את האישה כחפץ חסר רגשות,וכל מה שהם אומרים ועושים לה הוא בסך הכל רק כדי להשיג ממנה סקס,ויש כאלו שאפילו לא מבקשים ממנה ולא אכפת להם מה היא חושבת על זה והם מקבלים את זה על המקום,גם אם זה מקום רחוק וחשוך,איזה גברים הם נכון?אני בטוח שרוב ה"גברים" באשכול הזה היו רוצים להיות כמוהם.
בקיצור,תבינו שיש משהו באמצע בין הומו שאין לו שום משיכה מינית לנשים,לבין סוטים שכל היום מאוננים על פורנו.

ושבו בנים לגבולם

נערך לאחרונה ע"י גרייניק בתאריך 26-01-2013 בשעה 06:50.
ישן 26-01-2013, 07:25
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי גרייניק שמתחילה ב "אח,כמה שאתם מטומטים... דבר..."

מה אגיד לך... אתה רק כורה לעצמך בור יותר עמוק...

אנ'לא יודע מה נכנסה לך בננה לראש והתחלת להטיף פה, אבל הטפות אלו הן בגדר הזמנה ללינץ' פורומי.

פה זה לא פורום בתולות קתוליות בנות 40. פה זה פורום של אנשים צעירים בגופם וברוחם והנהנתנות וההורמונים הם חלק מהכיף של להיות בחיים. נכון, יש גברים שמחפיצים נשים. ויש נשים שחפצות בכך שיחפיצו אותן... וזה שאנשים צופים בפורנו לא הופך אותם למחפיצים או סוטים....

בכלל, בהתחשב בכך שסטייה היא תמיד סטייה מן הנורמה, והנורמה היא לצפות בסרטי פורנו וליהנות מיופיין של נשים, הרי שאם מישהו פה סוטה, זה אתה

ישן 26-01-2013, 08:20
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי גרייניק שמתחילה ב "ועוד משהו אני לא יודע איך..."

אם אני לא אפתח אשכולות כמו: "סקר התנוחות הגדול של 20+" או "זה נהוג שאח ואחות מתנשקים על השפתיים?" או "למה זוגות חייבים לישון באותה מיטה?" או "ואז פתאום מצאתי ויברטור" - אז מי יפתח?

הרושם שלי הוא שלחלק מהאנשים שפעילים בפורום הזה יש צד שובב באישיות שלהם שהם לא כ"כ מרגישים חופשיים לבטא אותו בחיי היומיום שלהם ופה הוא כן יוצא החוצה או שלפחות הם מרגישים פה חופשיים מספיק כדי לאפשר לעצמם לפלרטט עם הצד הזה באישיות שלהם וזה אחד הדברים העיקריים שגורמים להם לחזור לכאן.

כמובן שאם אתה לא מסוג האנשים האלה אתה מוזמן לפתוח אשכולות בהם אתה מנתח ומחדד את ההבדלים בין סוציאליזם לקומוניזם או כל מיני דברים כאלה. בהצלחה עם זה
ישן 26-01-2013, 08:25

אף אחד פה לא מבין על מה אני מדבר?
לא ציפיתי לזכות פה באהדה נרחבת,גם לא רציתי.אבל ציפיתי שמישהו אחד לפחות יבין...
שימשהו יבין שהכותרת "20+" היא מגנט לנערים וילדים 20- שיגדלו להיות אנסים,שמישהו יבין שמקרה אונס כל יום זה מטורף,שמישהו יבין שלא כל האנסים והפדופילים נולדו עם בעייה במוח ויום אחד עשו את המעשה שלהם,הם דיברו וחשבו וחיו סקס...
אי אפשר היום שהילדה תצא מהבית לשחק עם חברות שלה בלי לשקשק מפחד ולהתקשר אלייה כל 10 דקות לראות שהכל בסדר,אי אפשר להשאיר את אישתך בעבודה בלי לפחד עלייה כל היום.
בקיצור,לא היה מזיז לי אם המצב במדינה היה נורמלי ואנשים היו רואים פורנו,תבינו,הפורנו עצמו לא מזיז לי,מה שמפריע לי,זה מה שיכול לצמוח מהפורנו...

ושבו בנים לגבולם

ישן 26-01-2013, 09:02

לסיום
למה בכלל פירסמתי את ההודעה ההיא?
בגלל שהמצב במדינה מטריף אותי,כמובן יש מקרי אונס/פדופיליה/הטרדות מיניות כמעט באופן יומיומי,שזה מטורף בפני עצמו,אבל מה שעוד יותר מטורף,שבמצב כזה של מקרים כאלו באופן יומיומי,אף אחד לא עושה את ההפרדה בין מיניות מוגזמת לבין המקרים האלו,למה אני מתכוון?אתה קם בבוקר,פותח אתר כלשהו כדי להתעדכן בחדשות ומה אתה רואה?"הדוגמנית החמה של השבוע","הסלבס שלבשה ביקיני לוהט","הנשים הכי סקסיות",אוקיי,אתה מתעלם ומה קורה?פרסומת להגברת האון קופצת משום מקום,אתה סוגר ורואה באנר של פרסומת להסרת שער עם אישה בביקני קטנטן.אוקיי,התעדכנת באינטרנט והחלטת לפתוח את הטלוויזיה,מה קורה?אתה רואה 100 פרסומות של הלבשה תחתונה עם דוגמניות שמתמרחות על המסך עם,כמובן,הלבשה תחתונה ומינימלית מאוד.אוקיי,אתה מזפזפ בין ערוץ שבו מישהי חפרנית מדברת על כמה שהבגד הזה סקסי לערוץ אחר על כמה שהאישה הזאת מטריפה,אתה מחליט שתוכניות בוקר ממש לא מענינות אותך ונוסע לעבודה,בדרך את רואה כמובן שלטי פרסומת ענקיים של דוגמניות עם ביקיני,למה לא,אתה חוזר מהעבודה(שלטי הפרסומת לא נעלמו לשום מקום)ואחרי שהתרעננת ונרגעת מיום העבודה הארוך אתה פותח את הטלויזיה ומה אתה רואה?חבורת חרמנים שמדברים על...תנחשו לבד.
וכל מה שכתבתי פה זה רק קצה המזלג,כל הדברים שכתבתי פה ועוד הרבה דברים לא נמצאים באתרי פורנו מפוקפקים או בערוצים למבוגרים,אלא במקומות שכל ילד יכול להיחשף אליהם.
אז למה פרסמתי את ההודעה כאן?למה לא פניתי לערוצי הטלוויזיה והאתרים שמשפיעים על זה?
פניתי,והם לא ענו,הם הרי עושים כסף מכל זה.
ועוד דבר אחרון
אם פגעתי במישהו באופן אישי אני מצטער מראש,זאת ממש לא הייתה הכוונה,פשוט השתגעתי מזה שאף אחד לא מבין אותי.

ושבו בנים לגבולם

נערך לאחרונה ע"י גרייניק בתאריך 26-01-2013 בשעה 09:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר