לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2013, 15:48
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
לכל מצביעי לפיד ובכלל לעם ישראל

עברנו עוד מערכת בחירות, שוב קיבלנו הוכחה שהבעיה היא לא שהנהגת המדינה חלולה, הבעיה היא שהעם חלול.
הציבור החילוני בארץ פשוט ברובו חלול. חלול ושואף לבינוניות, וקל לתמרון ובעיקר טיפש.(ואני אומר את זה למרות שגם אני, אחד מהם).
אלו אותם 20 מנדטים מתנדנדים, שהביאו לנו את קדימה, שבבחירות הבאות יבחרו במפלגת שקר אחרת(מי יודע לאן הרמה תרד? אולי בפעם הבאה צביקה הדר יהיה יו"ר וטל מוסרי יהיה ח"כ).
הבעיה היא שהציבור שלנו מדושן. משהו קרה לנו ב20-30 שנים האחרונות, אנשים פה שכחו כל כך מהר את הסבים והסבתות, ומה שהם עשו. לכן, נוח לצאת להפגנות ולבכות על יוקר המחייה, שאנשים שוכחים שבכל אותם מדינות כמו נורווגיה ושוויץ, חיים פי אלף יותר צנוע מאיתנו. אבל מה? לבכות על ה"קפיטליזם החזירי" של ביבי זה מאוד נוח..
כמה נוח להתלונן על הממשלה, בלי לקרוא פסיק מעבר לכותרות, בלי לחתור לידע, בלי לשאול שאלות. הכי קל, להתלונן.
מחאה זה היפ, זה מגניב, משנה בכלל מי מממן אותה? מה המטרות שלה? למה יש כמה בובות בראשה שחושבות שהן,ורק הן לבד, הצליחו להוציא עלק 500 אלף איש לרחוב.
חצי מהאנשים לא באמת יודעים למה הם היו שם, פשוט נסחפו.
מה הקשר בין המחאה לבחירות? הקשר קרוב מאוד, רק הבעיה היא שנכון שהיו למחאה נקודות צודקות בדברים ספציפיים שחייב לתקן בארץ: שיוויון בנטל, מצוקת דיור וכו'. לצערי כל אותם "אידיוטים שימושיים", הצביעו לבן אדם האחרון שבאמת בעל יכולות וניסיון לשנות את זה.
בלי קשר למחאה, ציבור שלם של אנשים שפשוט הצביעו מהבטן ובלי לחשוב, חלק בגלל שהוא דמות מוכרת, חלק בגלל שלא היה להם משהו אחר אז הם נסחפו ומכל מיני סיבות מטומטמות יותר ופחות, מה שמפחיד זה, שמספיק עוד כמה עשרות אלפי מטומטמים, וקצת פחות כוח לליכוד, ואולי היינו מגיעים למצב שלפיד היה מרכיב את הממשלה הבאה, כן, כלומניק שלא עשה כלום לטובת הציבור בחייב, אבל מדבר הרבה, היה מרכיב ממשלה. אני מקווה שעוד 4 שנים הציבור שלנו, החילוני, זה שמשרת ומשלם מיסים, ואוהב לטוס לחו"ל פעם בשנה, לא יבוא ויבלבל את המוח על בעיית המנהיגות ועל זה ש"אין מלך בישראל", כי הציבור הזה חפר לעצמו את הקבר בבחירות האלו, והלוואי שיתברר שאני טועה.
פאקינג יאיר לפיד, הולך להיות שר האוצר\חינוך\חוץ שלנו, ומשום מה לעשרות אלפי אנשים זה לא נראה מוזר. איך בן אדם, שלא ניהל כלום מעולם, הולך להיות אחראי על משרדים ועל מאות אלפי עובדים, עשרות אלפי מוסדות.
עכשיו ל"למה", למה כל כך קל לתמרן ציבור יחסית גדול="החילונים" כל פעם מחדש?
לדעתי, הציבור החילוני בארץ, לא סגור על עצמו, לא סגור לאן הוא הולך, ואין לו באמת משהו שמאגד אותו אולי חוץ מהשואה. לכן כל פעם קל למכור ל20 מנדטים האלו(פחות או יותר) קשקוש חדש, הבטחות חדשות "הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם"..
צריך להוסיף לתכנית הלימודים באזרחות, לימודים של איך להצביע, ואיך לבחור מועמד.
אני לא אומר שביבי מושלם, אבל בהשוואה לשאר המועמדים הוא המועמד הכי מתאים וראוי להיות ראש הממשלה, כל אותם מצביעי "רק לא ביבי", שהצביעו בלי לחשוב ללפיד בגלל שהוא "כריזמטי", פשוט חרבנו לעצמם את העתיד וגם אם הייתי מצביע מר"צ, הייתי עדיין מזועזע מכך שיאיר לפיד הולך להיות בכנסת שלי.

נ.ב
אין לי שום כוונה לפגוע אישית במישהו, סתם הוצאת קיטור שלי.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 26-01-2013 בשעה 16:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2013, 16:38
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
זו התגובה הנפוצה של הישראלי המצוי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "לכל מצביעי לפיד ובכלל לעם ישראל"

הישראלי שחושב שעצם העובדה שלדעתו לפיד לא ראוי, לבני מעצבנת ועלה ירוק הם סתם מסטולים, אומר שהוא המלומד היחידי ושכל שאר המצביעים הם טיפשים.

זה אותו הישראלי שחושב שהוא יכול להיות המחנך של כל השאר. לצעוק על זה שעומד שניה ברמזור אחרי האור הירוק, את זה שהעמיד את האוטו במקום אסור כדי לעזור לסבתא שלו בעליה לרכב וכו'.

זה אותו ישראלי שצופה בתוכנית של אלון גל, מסתכל על המשפחה שנקלעה לקשיים ויש לו דעה ברורה למה הם שם ומה הם אמוריפ לעשות, כאילו שהוא חי בעולם מושלם שאין בו בעיות.

אז קודם כל אל תנסה לחנך אותנו ושנית תסתכל על עצמך, עם כל הכבוד - אנחנו יודעים בדיוק למי הצבענו ואנחנו מרוצים מזה.
ישן 26-01-2013, 21:53
מנהל פורום מתגייסים

אז זהו, שלא
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "זו התגובה הנפוצה של הישראלי המצוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
הישראלי שחושב שעצם העובדה שלדעתו לפיד לא ראוי, לבני מעצבנת ועלה ירוק הם סתם מסטולים, אומר שהוא המלומד היחידי ושכל שאר המצביעים הם טיפשים.

זה אותו הישראלי שחושב שהוא יכול להיות המחנך של כל השאר. לצעוק על זה שעומד שניה ברמזור אחרי האור הירוק, את זה שהעמיד את האוטו במקום אסור כדי לעזור לסבתא שלו בעליה לרכב וכו'.

זה אותו ישראלי שצופה בתוכנית של אלון גל, מסתכל על המשפחה שנקלעה לקשיים ויש לו דעה ברורה למה הם שם ומה הם אמוריפ לעשות, כאילו שהוא חי בעולם מושלם שאין בו בעיות.

אז קודם כל אל תנסה לחנך אותנו ושנית תסתכל על עצמך, עם כל הכבוד - אנחנו יודעים בדיוק למי הצבענו ואנחנו מרוצים מזה.

אני לא הישראלי שחושב שהוא יותר חכם מכולם, בכלל לא, ואני גם לא חושב שהמפלגה שהצבעתי לה יותר ראויה ממפלגות אחרות, אני מכבד אנשים עם דעות פוליטיות שונות, ואין לי בעיה עם מצביעי מר"צ\שלי(לפחות להם יש אידיאולוגיה).
בוא תגיד לי עם מה לפיד צועד? (חוץ מתיכוניסטיות לבושות במיני)..
אני לא חושב שאני יכול להיות מחנך של כל השאר, סך הכל, רק לא מזמן הפסקתי לשבת בכיתה עם מחנך בעצמי, גם לא יוצא לי הרבה לצפות בתוכנית של אלון גל.
אתה אומר שאתה יודע למי הצבעת ומרוצה מזה? אין בעיה, נדבר עוד כמה שנים.
ובלי קשר, למי הצבעת בבחירות האחרונות?(יש לי תחושה שקדימה).

ישן 27-01-2013, 12:10
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אז זהו, שלא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
אני לא הישראלי שחושב שהוא יותר חכם מכולם, בכלל לא, ואני גם לא חושב שהמפלגה שהצבעתי לה יותר ראויה ממפלגות אחרות, אני מכבד אנשים עם דעות פוליטיות שונות, ואין לי בעיה עם מצביעי מר"צ\שלי(לפחות להם יש אידיאולוגיה).
בוא תגיד לי עם מה לפיד צועד? (חוץ מתיכוניסטיות לבושות במיני)..
אני לא חושב שאני יכול להיות מחנך של כל השאר, סך הכל, רק לא מזמן הפסקתי לשבת בכיתה עם מחנך בעצמי, גם לא יוצא לי הרבה לצפות בתוכנית של אלון גל.
אתה אומר שאתה יודע למי הצבעת ומרוצה מזה? אין בעיה, נדבר עוד כמה שנים.
ובלי קשר, למי הצבעת בבחירות האחרונות?(יש לי תחושה שקדימה).

אני מתנצל על כך שזה נראה כמו התקפה אישית - פשוט פרקתי קצת זעם

אם אתה שואל למי הצבעתי בבחירות ומנחש שזה קדימה, אז ממש לא עקבת בפורום בימים לפני הבחירות, כי אז היית מניח שזו לבני. האמת היא, שבחרתי בסוף בלפיד.

עכשיו, לגבי שאלתך על לפיד - הציבור בחר בלפיד, לא בגלל התיכוניסטיות במיני ולא בגלל "הבלורית" בשיער. הציבור בחר לפיד, בגלל ארבע סיבות עיקריות:

1. הוא מאס בפוליטיקאים ובהבטחותיהם
2. הוא לא מרוצה מהמצב היום במרבית המישורים - הוא רוצה שינוי
3. לפיד שידר נחישות ודיבר בגובה העם
4. לפיד לא פסל ישיבה בממשלה - העם רוצה שינוי עכשיו, לא בבחירות הבאות.

נכון, יאיר לפיד הוא לא בעל ניסיון בפוליטיקה או בהנהגת המדינה, אבל יש לו את מה שאין לאף מועמד אחר שרץ לכנסת - נחישות ומוטיבציה להוביל שינויים מרחיקי לכת בענייני חברה וכלכלה (או לפחות כך הוא משדר). יש לו את הגישה של מי שמגיע כדי לעשות רפורמות.

אני שומע הרבה אנשים שאומרים "נכון - אין לו ניסיון, אבל" והאבל הזה הוא בדרך כלל בגישה שאומרת - גם כשהיו למדינת ישראל אנשים עם ניסיון, הם נכשלו. אז נכון, אף אחד לא ציפה שיאיר לפיד יהיה ראש הממשלה - אבל נניח שהוא היה יכול להיות - האם זה אומר שהוא לא היה עושה את התפקיד כמו שצריך? לא בטוח.
ישן 27-01-2013, 22:49
מנהל פורום מתגייסים

זה נכון אין לו ניסיון
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "[QUOTE=deltaforce]אני לא..."

אבל זה לא רק זה, זה ההיסחפות הישראלית הטיפוסית, אולי האנושית יודע מה, לא בהכרח הישראלית. אבל בישראל ספציפית, שהיא חסרת מחשבה כל כך, זה מה ששיגע אותי.
נכון יש מועמדים חסרי ניסיון בעוד מפלגות, אבל העלייה הדרמטית הזאת של לפיד, פשוט לא מוסברת, מלבד היסחפות של ציבור רחב שמחפש משהו להיתלות בו.עכשיו אין בעיה, אבל יש מחיר לכך שמצביעים למפלגה של חסרי ניסיון שטובים בלדבר, שסביר להניח שהם לא יעשו את מה שהם הבטיחו לציבור שלהם(ראה ערך קדימה או גמלאים).

נ.ב
תגיב אבל את ההודעה הבאה אני אראה רק עוד שלושה שבועות אז מצטער אם לא אענה.

ישן 26-01-2013, 23:38
  apile apile אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "זו התגובה הנפוצה של הישראלי המצוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop

אלוהים ישמור!! אם היית מבין כמו שצריך את הפוסט הראשי שלו לא היית מרשה לעצמך לכתוב את דברי השטות האלה, מהסיבה שאתה מתנהג בדיוק כמו הטיפוס שמתואר שם.
בדיוק אותם בני מעמד ביניים "משכילים" שלוקחים ברצינות יתר את הבדיחות על ה"ישראלי הנפוץ" והופכים אותן לאבן יסוד בתפישתם את העם. זה מזכיר לי חבר שלי שכל פעם שהוא נוהג ונתקל בכביש בנהג "ישראלי" אז הוא אומר "הישראלים האלה עם מטומטם" "אין ישראלים נהגים גרועים".
זה מין טרנד כזה של אנשי מעמד הביניים הרדודים וחסרי הזהות, לאמץ כל מיני בדיחות "ישראלים". זה נחמד פעם פעמיים. כשזה חוזר על עצמו כל שנה ומתחדש בכל יום עצמאות עם עוד "50 סיבות למה הישראלים הם X" או "653 גורמים לאהוב\לשנוא ישראלים" - זה כבר מתחיל להיות מאוס.

אתה לא יכול לבוא ולהאשים את כותב הפוסט ב"לבני מעצבנת ועלה ירוק הם סתם מסטולים," , מהסיבה הפשוטה שבפוסט עצמו יש ביקורת נגד הגישה הזאת, של הבורות של האזרח הממוצע (זה שחושב למשל שעלה ירוק הם "סתם מסטולים" - ולא מודע לסיבות לתמיכתם בלגליזציה של סמים ולא מודע לכך שיש להם עוד הרבה דעות בתחומי החברה והכלכלה).
ישן 26-01-2013, 17:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "לכל מצביעי לפיד ובכלל לעם ישראל"

אני לא חושב שיש 20 מנדטים מתנדנדים. נראה לי שיש כמעט 30 והפעם הם התחלקו בין יש עתיד, התנועה, העבודה והבית היהודי.

יש גוש שלם של אנשים (אני אחד מהם) שלא מרגיש 100% בבית בימין ולא מרגיש 100% בבית בשמאל אז הוא נודד. פעם הוא פה, פעם הוא שם ופעם הוא באמצע. המציאות היא יותר מורכבת מימין ושמאל. אני אישית מאוד זלזלתי בלפיד כשהוא הכריז על כניסה לפוליטיקה ורק אחרי שיצא לי לשמוע נאומים שלו ואחרי שקראתי פוסטים שלו ואת המצע של יש עתיד החלטתי להצביע יש עתיד ככה שאי אפשר לטעון נגדי שהסתנוורתי מהכוכבות שלו למרות שאני בטוח שהרבה אחרים כן.

הבעיה של השמאל היא מאוד פשוטה: הוא הזוי גם במישור הכלכלי וגם במישור המדיני. הבעיה של הימין היא גם מאוד פשוטה: הוא אטום ולא ברור. הוא אטום לחלוטין למצוקות של האזרח הקטן והוא לא מסביר בפשטות מה הוא רוצה במישור המדיני.

אני מקווה שלפיד ועפר שלח והצוות שמאחוריהם יכניסו משהו קצת שונה לפוליטיקה הישראלית. אני רוצה לראות שילוב של כנות, אכפתיות, אינטליגנציה וגמישות מחשבתית. זה תמים, אני יודע.
ישן 26-01-2013, 21:44
מנהל פורום מתגייסים

זה מאוד נאיבי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני לא חושב שיש 20 מנדטים..."

הימין כן סגור על עצמו בתחום המדיני. לגבי המצוקות של האזרח אני ממש לא חושב שהימין אטום, הרי ביבי רוצה להיבחר ויודע שאם הוא לא יעשה דברים הציבור לא יצביע לו..
גם לבנט יש מצע שרלוונטי לחילונים ודתיים, גם בתחום המדיני וגם כלכלי.
אני חושב שאנשים הצביעו למפלגה של לפיד ויש להם ציפיות מאוד לא מציאותיות. כמובן שהתקשורת תשתמש בזה כדי להפיל כל דבר שיקרה בממשלה הבאה על ביבי.
לגבי הגוש המתנדנד, נראה לי שהבית היהודי גנבו יותר לליכוד מאשר מהגוש המתנדנד. ברגע שאנשים יבינו ש"מרכז" זה שקר ולא באמת קיים דבר כזה מרכז, יהיה להם יותר פשוט להחליט למי להצביע. יאיר לפיד לצורך העיניין, עם המצע שלו, הוא מפלגת ימין לכל דבר.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 26-01-2013 בשעה 21:50.
ישן 26-01-2013, 23:42
  apile apile אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני לא חושב שיש 20 מנדטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
הבעיה של השמאל היא מאוד פשוטה: הוא הזוי גם במישור הכלכלי וגם במישור המדיני. הבעיה של הימין היא גם מאוד פשוטה: הוא אטום ולא ברור. הוא אטום לחלוטין למצוקות של האזרח הקטן והוא לא מסביר בפשטות מה הוא רוצה במישור המדיני.
.

הימין לא אטום למצוקות של האזרח הקטן. הימין, בשונה משלי יחימוביץ', מעריך ומכבד את כל האזרחים, ולא מזלזל בהם. הימין רוצה שהאזרח הקטן יצליח בכוחות עצמו (מתוך אמונה שהוא יכול). שלי יחימוביץ' מתייחסת לאזרח הקטן כאל מקרה אבוד שלא יכול להסתדר בכוחות עצמו. הדברים שהיא אומרת, הסיסמאות שהיא זורקת וכמובן הסוצילאיזם הקיצוני שהיא מקדשת - כולם מוכיחים כמה הנבלה הזאת מזלזלת בעם ישראל בכלל ובקהל בוחריה המטומטם בפרט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר