לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2013, 18:39
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "זה מאוד מעניין חוץ מאשר את..."

אה אז כל מי שלא חושב כמוך הוא חסיד של ביבי? עדיין לא הצלחת להסביר בצורה הגיונית למה העובדה שהבן של נתניהו הלך למבחנים לגל"צ/במחנה/דו"צ זו ידיעה חדשותית. עדיין לא הצלחת להסביר למה האתר שממנו הבאת את "הידיעה" הזו החליט לפרסם אותה במדור הרכילות ולא במדור החדשות. אני מניח שכבר בדקת באיזה פורום נמצא האשכול שמדבר על הקבלה של יאיר נתניהו לדובר צה"ל, ורק הפאדיחה שעשית לעצמך מונעת ממך לכתוב את השם של הפורום הזה פה. אני גם חושב שאתה מבין את הטעות שלך אבל לא נעים לך להודות בה ולרדת מהעץ, לא נורא זה קורה לכולנו לפעמים. אני מבטיח לך חגיגית שאם תצליח לענות על הטענות/שאלות שלי בצורה הגיונית ומשכנעת לא רק שאני אעביר את האשכול שלך בחזרה לסקופים, הוא גם יקבל עוגן לשבוע. בינתיים אם עושה לך נעים לחשוב שיש פה איזו קונספירציה לטובת ביבי, או נגד השמאל, אז שיהיה לך בכיף. כבר קראו לי פה בשמות יותר נוראיים מחסיד ביבי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2013, 19:36
  עופר123 עופר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אה אז כל מי שלא חושב כמוך הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אה אז כל מי שלא חושב כמוך הוא חסיד של ביבי? עדיין לא הצלחת להסביר בצורה הגיונית למה העובדה שהבן של נתניהו הלך למבחנים לגל"צ/במחנה/דו"צ זו ידיעה חדשותית. עדיין לא הצלחת להסביר למה האתר שממנו הבאת את "הידיעה" הזו החליט לפרסם אותה במדור הרכילות ולא במדור החדשות. אני מניח שכבר בדקת באיזה פורום נמצא האשכול שמדבר על הקבלה של יאיר נתניהו לדובר צה"ל, ורק הפאדיחה שעשית לעצמך מונעת ממך לכתוב את השם של הפורום הזה פה. אני גם חושב שאתה מבין את הטעות שלך אבל לא נעים לך להודות בה ולרדת מהעץ, לא נורא זה קורה לכולנו לפעמים. אני מבטיח לך חגיגית שאם תצליח לענות על הטענות/שאלות שלי בצורה הגיונית ומשכנעת לא רק שאני אעביר את האשכול שלך בחזרה לסקופים, הוא גם יקבל עוגן לשבוע. בינתיים אם עושה לך נעים לחשוב שיש פה איזו קונספירציה לטובת ביבי, או נגד השמאל, אז שיהיה לך בכיף. כבר קראו לי פה בשמות יותר נוראיים מחסיד ביבי

מי שמעביר ידיעה על בנו של ביבי מפורום חדשות לפורום פחות פופלארי חשוד באהדה לנתניהו.
אני לא חייב שום הסברים למה זאת ידיעה חדשותית ואין שום מילה בחוקי הפורום נגד ידיעות ממדור רכילות. אם הייתי משנה את הכותרת ל-"אבנר נתניהו מועמד לשירות בגל"צ" אולי היית מקבל רושם שונה. לא הבנתי מה בדיוק פאדיחה בזה בחיי. אני לא חופר בארכיון הפורום לפני שאני כותב.

למה זה חדשות? כי זה ידיעה חדשה ומעניינת (לפחות לפי כמות הטוקבקים). לפעמים גם ידיעות מעולם הספורט מגיעות לפורום חדשות אז מה?
ישן 28-01-2013, 17:19
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הבן של פרס היה טייס והנכד של רבין היה בצנחנים כשהם היו ראשי ממשלה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "אם אני לא טועה, עוד לא היה..."

לגבי פרס, הבן אף זכה בצל"ש על תפקודו כטייס מסוק קרב ב-1985ת עת אביו היה ראש ממשלת האחדות הלאומית.
לגבי רבין הרי שהחתן שלו (לא בדיוק בן אבל קרוב...) היה קצין קרבי בקבע ונפצע קשה (בתאונה איומה-מומלץ הספר "נפילה מצוק גבוה")) בזמן כהונתו הראשונה כראש ממשלה.
עמוס בן גוריון (הבן של) היה מג"ד בזמן שאבא שלו היה ראש ממשלה במלחמת השיחרור. כשבן גוריון היה ראש הסוכנות (שזה מקביל לראש ממשלה בתקופת היישוב) הוא היה קצין בצבא הבריטי ואף נפצע בישרות.בבריגדה. כאנקדוטה, אחד מפקודיו בבריגדה היה סבא שלי ודעתו עליו הייתה מאוד מאוד לא חיובית...
האחיין של שרת היה לוחם בצנחנים בזמן שאביו היה ראש ממשלה וחטף תדיר מחבריו על מתינותו של זה...
ללוי אשכול היו רק בנות.
על גולדה מאיר אין לי מושג.
לבגין לא היו בנים או נכדים בגיל הרלוונטי כשהיה ראש ממשלה. בני בגין סיים שירות קודם שנה לפני שאביו נבחר.
ליצחק שמיר היה בן, יאיר כמובן, שהיה קצין בכיר בקבע בחיל האוויר כשהיה ראש ממשלה. לא בטוח אם היה טייס ממש באותו זמן אבל זה בהחלט אפשרי.
לאהוד ברק יש רק בנות.
ישן 29-01-2013, 20:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
או קיי, ומה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מצד שני, האבא של הבן של פרס התחמק משירות במערכה החשובה בתולדות עם ישראל..."

ההודעה שלי לא באה לפאר את פרס אלא לתת סקירה היסטורית לאור הערה שנכתבה פה. עברתי על רוב ראשי הממשלה (לא נכנסתי לאולמרט וליבני) ונתתי עובדות ביחס לשירות קרבי או לא של ילדיהם. הזכרתי לחיוב כאן גם את שמיר ובגין, אם שמת לב.
מעבר לכך, כתבתי בעבר כשעלה הנושא הזה שספציפית במקרה של נתניהו יש נסיבות אוביקטיביות לאי גיוס לקרבי שלא קשורות כלל לתפקידו כראש ממשלה. גם כאן הסיבה היחידה שלא כתבתי את זה היא כי ישראלה הקדים אותי וכי אני מעדיף לא להכנס יותר מדי לענייני צינעת הפרט.
ככלל אני חושב שאין שום מניעה לכך שבן של ראש ממשלה ישמש בתפקיד קרבי, אם הוא מתאים לתפקיד כזה. רוב המלש"בים לא מתאימים מסיבות שונות, והיותך בן של ראש ממשלה לא הופך אותך אוטומטית מתאים מכל הבחינות. אדרבה, זה בהחלט רצוי מבחינת דוגמא אישית. כבר כתבתי משהו על דוגמא אישית של אי שירות בנים כשאתה שולח אחרים להילחם בהקשר של אולמרט. אין סיכון יוצא דופן לבן של ראש ממשלה בתפקיד קרבי. האם הוא יסתכן בכך יותר מאשר כאשר הוא הולך ללמוד באוניברסיטה? לאוניברסיטה יש לערבים ויהודים הרבה יותר גישה מאשר לבסיס צבאי וכמות האבטחה שאפשר להצמיד לו מוגבלת.
ולגבי השירות של פרס עצמו-זה לחלוטין לא קשור לנושא ואת דעתי הבעתי בהרחבה ולדעתי גם ביעילות באשכולות אחרים. מי שזה מעניין אותו שיעשה חיפוש. לא הולך לכתוב על זה אפילו מילה נוספת כאן.
ישן 28-01-2013, 17:56
  ארצנו ארצנו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.13
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "מעניין, לא ידעתי. מנגד גם..."

וכמו שכבר אמרתי, או להוריד קצת מהסידורים ומהבדיקות הבטחוניות, או לחייב אותו לא לשרת בצבא(כן, לחייב, זה אומר שלא יקבלו אותו להתנדבות)...
חיים נורמאלים אין לו ממילא, בגלל שלמשפחה הקרובה(בנים/אחים/בני זוג) של דמות כמו ראש ממשלה לא יכולים להיות חיים נורמאלים עם כמה שזה יכול להשמע עצוב...
אז למה להשקיע כל כך הרבה כסף במראית עין דבילית שכזו?
זכותו ללמוד בבית ספר וזכותו לעשות תואר וזכותו לעבוד בכל עבודה שתסכים לקבל אותו...
השירות בצבא הוא לא זכות אלא חובה ונועד לספק נטו לצרכי הבטחון ואת טובת המדינה, אם טובת המדינה היא לוותר על טוראי אבנר נתניהו בשביל שגרת חיים רגילה בבסיס והמנעות מהוצאות בטחון יקרות אז שלא ישרת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר