לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2013, 13:11
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
היתה לי הרגשה שתשאל את זה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כממה כבר הוצאות יש לרווק,..."

ובכן:

1. יש לי עוד חובות מהתואר השני שאני צריך לסגור.
2. הוצאות קבועות:
א. מכשיר סלולרי + שיחות
ב. ביטוח מושלם
ג. קאנטרי
ד. תוכנית חיסכון בהוראת קבע (זה אומנם חיסכון - אבל כרגע זה מורגש כהוצאה )
ה. תוכנית דיאטה

יש לי הוצאות קבועות חודשיות של בערך 1,800 ש"ח בחודש (כולל ההוראת קבע של החיסכון) וחוב בתשלום של כ-500 ש"ח בחודש, שאני משתדל לצמצם אותו לאט לאט עם תשלומים נוספים...

בנוסף, יש לי כמה הוצאות שעשיתי בחודשים האחרונים:
1. החלפתי את כל הריהוט של החדר, כולל מיטה, מזרן, טלויזיה וכו' - השבדים הרוויחו כמה אלפים, ובגלל שבאיקאה אי אפשר לשלם בתשלומים ללא קרדיט, אז עשיתי מעט תשלומים - כך שזה קצת הרבה לחודש
2. רכישות בגדים לחורף בתשלומים
3. אבא שלי בן 70 במרץ, אז אני מארגן לו מסיבת הפתעה (והוא כנראה גילה משהו כבר ), אז אני חוסך כדי לעמוד בעלויות

קיצר, לא פשוט

עריכה: אגב, שלא תחשוב שמשכורת המהנדס שלי בשמיים. מהנדס מכונות לא מרוויח כמו מהנדס חשמל או מהנדס מחשבים. למעשה בנטו, אחרי מס רכב, זה לא מתקרב אפילו ל5 ספרות

נערך לאחרונה ע"י Smilop בתאריך 01-02-2013 בשעה 13:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2013, 20:19
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לחורף"

ססססססססס....... אמא של העבודה הזו.
כדרך כמעט קבע, לפחות פעמיים בשבוע משאירים אותי מעל לחצי שעה אחרי סיום המשמרת.
ושלא תבינו לא נכון, אני ממש לא מפונקת ויש עבודות שעשיתי בהן גם משמרות כפולות, אבל זו מסוג העבודה שכשאתה עושה ממנה יותר מדיי שעות
אתה יוצא ממנה עם פרכוסים ודם מהאוזניים...

ואם זה לא מספיק, שבוע רביעי ברציפות ששמים לי משמרת לילה שלאחריה משמרת בוקר סופר מוקדמת.
יאי לישון 3 שעות!
השבוע דיברתי עם המשבצת ואם זה לא ישתנה שבוע הבא אני אגש למנהל הגדול בעצבים. \:

אני צריכה להמשיך להתעודד- רק עוד חודש וחצי. רק עוד חודש וחצי!!!!!

09.07.00-16.07.12

ישן 05-02-2013, 20:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה מיוחד בדלש"יות? מעבר לזה שהן הוציאו רשיון נהיגה בגיל קצת יותר מבוגר?
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ולכן נוצרו הדתל"שיות.."

נשים, בניגוד לגברים, לא צריכות קילומטראג' וארון מדליות - או שיש לה את זה, או שלא. יש כאלה שאחרי חצי שנה על הכביש הן כבר לא נהג צעיר. וישן כאלה שאחרי עשרים שנות רשיון עדיין דופקות את האוטו בכניסה לחניה פשוטה. יש בחורות שהנסיון המיני שלהן התחיל בגיל 22 וכשהן בנות 25 אתה לא היית מנחש את זה לולא היו מספרות. ויש את ההיפך ואלו בחורות שגם בגיל שלושים הן מגושמות כמו חנה לסלאו רוקדת גנגנם סטייל.

כמה מפתיעה יכולה להיות דתיה אמיתית זו שאלה שאין בפועל סיכוי לקבל עליה תשובה מפתיע... אתה לא יכול לנסוע לשם ולחקור - ומי שיכול, לעולם לא חוזר לספר.

ישן 05-02-2013, 04:50
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לחורף"

נזכרתי פתאום בחלום שהיה לי עכשיו-
הייתי בעיר נעורי, והיתה לי עבודת הגשה בספרות ומבחן בביולוגיה שלא התייחסתי אליהן. הסתובבתי עם שני חברים מהתיכון (מיותר לציין שאני לא בקשר עם אף אחד מהתיכון..), והותקפנו על ידי חבורה של ערסים קטנים, מהסוג שיש בכל עיירת פיתוח, ומורכבת ממזרחים (למרות שאחד מהם היה ערבי, בחלום). מפה לשם, במהלך הקרב תקעתי למישהו בהונות עמוק לתוך העין, עד שהן נשפכו החוצה. בינתיים הגיעו ניידות, אחרי שהתקשרתי למשטרה אבל המשטרה עבדה עם חברת פלאפון ולכן לא היתה תגובה. כשהשוטר גבה ממני עדות, באנגלית, הוא אמר לי שלא הייתי צריך להרוג אותם ואני כנראה אשב במעצר. פתאום אני קולט עיתון בצד ושם יש טור של נועם חומסקי על המקרה שלי והוא כותב שאני דוגמא לאלימות שמבצעים המתנחלים. אבא שלי הגיע ונתן לי פרוסת פשטידה, אלו שהמרוקאים מחלקים בשבעה, ואז התעוררת כשרמשטיין צורחים לי מהטלפון. אין ספק, חלום הזוי.

ישן 05-02-2013, 19:28
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "בהונות יכול להיות כלל אצבעות..."

http://hebrew-academy.huji.ac.il/sh...s/25031018.aspx

כל השמות הנהוגים של אצבעות כף היד יפים גם לאצבעות הרגל, לרבות זוג הנרדפים בוהן ואגודל. זה וזה יפים ליד וגם לרגל, כפי שאפשר ללמוד מן הביטויים 'על בהונות רגליו' לעומת 'עקב בצד אגודל'.המילה בוהן מן המקרא, ואילו אגודל מלשון חכמים. אין במקורותינו בסיס לייחוד השם בוהן לרגל והשם אגודל ליד. ואולם במינוח המקצועי בתחום הביולוגיה והאנטומיה נוצל קיומם של שני המונחים כדי ליצור בידול: אגודל היד ובוהן הרגל.

שים לב- האבחנה היא לא בעברית, אלא בביולוגיה.

ישן 05-02-2013, 12:13

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נזכרתי פתאום בחלום שהיה לי..."

א. אתה זוכר יותר מדי פרטים בחלומות שלך.
ב. לא יודע איך זה אצל אחרים, אבל אצלי + כמה אנשים שבמקרה יצא לי לדבר אתם על זה, חלומות שבמהלכם אתה הורג מישהו ש"מגיע לו" אבל מסתבך בענק בגלל זה, מאוד נפוצים (בדיוק כמו שנפוצים יחסית אצל חיילים קרביים חלומות שבהם אתה יורה מעמדה עדיפה על אוייב ממש קרוב אבל הנשק לא יורה/הכדורים כאילו עפים דרך המטרה ולא מזיזים לה).
ג. נחמד איך אתה משלב בהודעות שלך כמה שיותר פרטים שוליים המעבירים תפישת עולם (מזרחיים, אני לא בקשר עם אנשים מהתיכון). זה טוב כי זה אומר שהפנמת שאתה אייקון תרבותי פה, בפרש, ואייקון תרבותי צריך להסביר למעריצים המון פרטים.
ד. "ביולוגיה" זה לא שם של שיעור מכיתה ז', בערך, והלאה? חשבתי שבק"ש הלימודים הם עד כיתה ו' ואז הולכים לעבוד בחנות ירקות/מסגריה, לא?
ה. כל ההכללות האלה על מזרחיים וערסים זה ממש לא יפה ומביע דעה קדומה.

ישן 05-02-2013, 12:24
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "א. אתה זוכר יותר מדי פרטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
בדיוק כמו שנפוצים יחסית אצל חיילים קרביים חלומות שבהם אתה יורה מעמדה עדיפה על אוייב ממש קרוב אבל הנשק לא יורה/הכדורים כאילו עפים דרך המטרה ולא מזיזים לה)

היה (ועדיין לפעמים יש לי) את החלום הזה בתדירות מאוד תכופה, תמיד הייתי בטוח שזה איזשהו פאק אצלי.שאני נתקל במחבל (או כל פגע אחר) שם אותו בין כוונות, נשימה נכונה, סחיטת הדק וכלום. הנשק לא יורה. לא משנה כמה סוגי מעצורים אני מנסה לתפעל- אין כלום.

למרבה האירוניה בטירונות במסגרת שיעורי קליעה הראו לנו סרטון של בחור שחולם בלילה שהוא בהתקלות ויש לו מעצור שהוא לא מצליח לתפעל ובגלל זה הוא נהרג. כולנו צחקנו על הטמטום, אבל אני אשכרה חווה ורסיה של החלום הזה מדי פעם...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 05-02-2013, 17:21

אכזבה שלא זכורה לי כמותה כמה חודשים

מעשה בי עצמי הולך לחנות ייעודית למצרכי קפה בשביל לקנות תערובת למכונה הביתית. בחנות מוכרת בחורה חיננית, חמודה ויפה: אלו שהטבע המציא בשביל שגברים יעשו שטויות כמו להוציא כסף, לא לבדוק בזאפ, לקנות תכשיטים במגגנוליה, ג'ינסים סופר יקרים בקסטרו ודברים אחרים בלי לקרוא קודם הוראות יצרן (אמנם לא קראתי את התאוריה הזו על בחורות חמודות וגברים בכלכליסט או דהמרקר, אבל אני מחשיב עצמי לאוטודידקט). בזמן שהפולים הופכים לאבקה אני מתבונן באינסטרומנטים הקרויים "מקינטה". בחיי שמעולם לא שמתי לב איך הם עובדים-רק שיש כאלה להמון היפסטרים שגרים במושבים כאלה של אשכנזים כמו בית חנניה. בקיצר אני שואל את אפרודיטה איך זה עובד והיא עונה שעל אבקה ומים רותחים...

בשלב הזה אני בעננים... בשביל אחד ששם כל יום עבודה חצי שעה על להביא קפה מבתי קפה בזמן העבודה ההמצאה הזאת נראית גאונית כמו המצאת המת' עבור סטודנטים לכימיה שבמקרה מכורים לסמים קשים... בחלומות שלי אני מזריק אספרסו בזמן העבודה, מכין אמריקנו בפריקסט של התצפיתניות בסיור במילואים והחיים דבש... ככה ווכה כסף עוברים מהון לשלטון, קפה נטחן דק במיוחד לצעצוע ואני הוך שמח הביתה. היום בעבודה אני שוטף את הכלי, פותח אריזת אבקה, מרתיח מים ו.... העובד החדש שבוא עולה מאיזו מדינה שבה יודעים לעשות קפה שואל אותי "והאש בשביל לשרוף את המים מאיפה תביא?"

בקיצר... אכזבת עולם... במילואים נמשיך לשתות בשקביץ מגעיל מכוסות שלא ראו סבון כלים שנים....

מה שכן ונוס התנצלה ולא התחמקה מאחריות. מחזירים לי הכסף והכל בחיוך. שרוקי לידיעתך: היא מזרחית ואפילו מעדות ההארד קור לדעתי. גם עפה, גם אמינה וגם כלכלית מתנהלת כאילו מילטון פרידמן דיבר לבטן של אמא שלה בהריון.

הסוף הטוב. אני יודע איך עובדת מקינטה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:17

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר