לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2013, 17:13
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
גדי וילצ'רסקי מגיב לאוהדי אום אל פחם...

אז מה הולך אוהדי אום-אל-פחם, שו בידובי?
דווקא בתקופה כזאת שיש תנועה רצינית למיגור הגזענות נגדכם, דווקא בזמן שההתאחדות יוצאת ראש עם אוהדי בית"ר, בדיוק כשהאצבע המאשימה של כולם מצביעה על הקומץ של טדי, אתם באים בטיימינג מושלם ויורים לעצמכם ברגל (ואני הייתי בטוח שאתם יורים רק באוו...יר ורק בחתונות)

עד שאוהדי בית"ר נרגעו (לא מאמין שאני אומר "אוהדי בית"ר" ו"נרגעו" באותה נשימה) אתם מגיעים לטדי וצועקים שתפדו בדם ואש את אל-אקצה?! בדם ואש תיפדו? אתם באמת לא מבינים שזה ייגמר ברצח? או שאתם כן מבינים ואנחנו הנאיביים שלא הפנמנו את זה? אנחנו המטומטמים שמאפשרים לשמאל להגן על זכויותיכם? אם אתם רוצים דם ואש אז כנראה שהתשובה היא כן, אבל בואו נתחיל בזה שתיפדו קודם את החמישייה שקיבלתם מבית"ר.

כל פעם שאתם מראים את פרצופכם האמיתי אתם נותנים לגיטימציה לימין הקיצוני לזקוף קומתו ולהגיד "אתם רואים??" וכן, אום-אל-פחמים יקרים, אנחנו רואים. אנחנו רואים ציבור ערבי שונא יהודים, אנחנו רואים מיעוט שלא מבין את מקומו במדינה בה הוא חי. אתם מסוגלים לדמיין מה היה קורה במדינת ערב אם היה מגיע קהל יהודי לאצטדיון של עיר הבירה ומקלל ככה את האוהדים המקומיים? אתם ואני יודעים את התשובה, המקומיים היו שוחטים כבש ואז את כל היהודים בקהל, אחד-אחד. וכן, הם גם היו יורים באוויר.

איזה מזל שאין לכם מספיק שכל להסתיר את כוונותיכם האמיתיות, איזה מזל שאתם מספיק מטומטמים כדי להגיד לנו בפרצוף כמה שאתם שונאים אותנו, אז לפני שיהיה כאן רצח
אתם חייבים לעשות את ההחלטה, או שאתם אזרחי מדינת ישראל ומקבלים את המרות של השלטון הישראלי במדינת ישראל היהודית-דמוקרטית או שתעופו לנו מהעיניים, והאמת? לא אכפת לי לאן.

אנח'נקנא עאד(נחנקנו כבר) אום-אל-פחמים, אנח'נקנא!!
גדי וילצ'רסקי

http://www.facebook.com/?ref=tn_tnm...599614830054532

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2013, 18:39
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "גדי וילצ'רסקי מגיב לאוהדי אום אל פחם..."

הוא גם כתב את זה כמה ימים לפני:

שלום לכם אוהדי בית"ר ירושלים, כיף חלאק?

נפתח בגילוי נאות: הרבה רגעים מילדותי ביליתי ביציע המזרחי שלכם. למרות שנולדתי וגדלתי בחיפה כל המשפחה שלי ירושלמית-אוהדת-בית"ר וכילד היה קל מאד לדודים שלי להלביש אותי בחולצה הצהובה-שחורה ולקחת אותי לחוות את החוויה הבית"רית הססגונית. זו הייתה חוויה שלא אשכח, אבל כבר בתור ילד סאחי ותמים הרגשתי שמשהו שונה אצלכם. אני חושב שהיום שבו נפל לי האסימון (אז באמת היו אסימונים) היה אחרי שער ניצחון מדהים של אוחנה בדקה ה-90 מול מכבי ת"א.

הקהל היה בעננים, קליפות בננה עפו באוויר ובלהט ההילולה תפס אותי בבון שעיר ושמן מאד, חסר חולצה, ולמרות שלא הכרנו מלפני הוא הצמיד אותי אליו בכוח, שלף מבין שערות-החזה שלו תליון ענק של סמל המנורה, הצמיד אותו לפה שלי וצעק: "נשק את הסמל ילד, תנשק!!" ריח חריף נדף מארובות השחי של הבבון והתליון היה מלא בזיעה ובתלתלי-חזה מפתים. בצר לי נשקתי לתליון. אם הייתי חייב לתאר את הטעם במילים זה היה שילוב של מוות עם מיונז מהמאה ה-16. כדי לרכך את הטראומה הדודים שלי קנו לי נקניקיה בלחמנייה, שבאופן מדהים עשתה לי געגוע לטעם של התליון.

בכל אופן, השבוע עשיתם לי נוסטלגיה, ממש חיממתם לי את הלב. בדיוק ביום השואה הבינ"ל בחרתם לעמוד ביציע עם שלט "בית"ר טהורה לעד". איזו בחירה מעולה, איזה טיימינג גאוני. שידעו כל הזרים המסריחים האלה שאין להם מקום באימפריה הקדושה של ירושלים. מה הם חושבים לעצמם הערבים האלה? הם לא מבינים שהפערים התרבותיים בינם לביניכם גדולים מדי? הם באמת לא רואים את ההבדלים העצומים האלה שביניכם?!

זה מתחיל במראה החיצוני הכל כך שונה, הם כאלה שחורים ושעירים ולובשים בגדים כאלה מהשוק והקפוצ'ונים האלה, נו באמת.. זה ממשיך בהתנהגות הברברית שלהם: הם נוהמים כמו קופים, יורקים אחד על השני קליפות גרעינים, זורקים למגרש חפצים וכמעט תמיד שורפים את המושבים ביציע, והשפה הזאת, כמה אפשר לשמוע קללות בערבית? כמה אפשר לשמוע שאמא של השופט שרמוטה? וההתנהגות שלהם מחוץ למגרש, מיידים אבנים על האוטובוס של הקבוצה היריבה, הולכים מכות, מנפצים שמשות ואז רצים לסובארו פשע עם אגזוז לחץ וספוילר ונמלטים מהמקום כשמהאוטו בוקעים מאוולים מחרישי אוזניים. פשוט בהמות.

אני חושב שהגיע הזמן שההתאחדות לכדורגל תגלה טיפה סבלנות כלפיכם, מעט הבנה, קצת סלחנות. בכל זאת, אתם המחסום האנושי האחרון שמונע כניסת מסתננים מוסלמים לשורות הקבוצה, הרי ברור שהם מחבלים מנוולים שאומנו להיות כדורגלנים וכך לחדור למדינת ישראל ולפרק אותה מבפנים. הרי מה זה בית"ר? ברית יוסף טרומפלדור, סמל לגבורה יהודית בעת החדשה. אתם הגיבורים שלי, הגיבורים של המדינה. אנחנו גאים בכם!

יאלללה בית"ר!

נ.ב
נמצא מחוץ לאצטדיון עותק של "מלחמה ושלום" של טולסטוי, הספר נמצא במחלקת האבדות ומציאות של טדי, ורק מי שינקוב בפרטים המזהים הייחודיים של העותק יקבלו.

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

דרך אגב, נראה לי שזה לא שמו האמיתי אלא דמות שהמציא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר