לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2013, 14:54
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
איך משיגים החזר כספי על משחק ב - steam ?

היי

קניתי את המשחק HAWX 2 בסטים לפני כמה זמן. במבצעי חג המולד זה היה.
מאז לא הצלחתי להפעיל את המשחק פעם אחת. המשחק פשוט לא מתקין את עצמו טוב ולא עולה.
פניתי לתמיכה של סטים שהיו נחמדים יחסית אבל לא סיפקו לי תשובות, הם הפנו אותי לתמיכה הטכנית של יוביסופט, שזה בעצם היצרנית של המשחק. מיוביסופט אכלתי רק קש. קיבלתי כל הזמן הודעות אוטומטיות, ועד שזה היה מענה "אנושי" זה היה תבניות של תשובות מוכנות מראש, כאילו הם בכלל לא מתעניינים בסיטואציה הספציפית אלא זורקים תשובות בשיטת ה"מצליח". יצליח - יצליח, לא יצליח ננסה משהו אחר.
תשובות שקיבלתי כמו להסיר את המשחק דרך הווינדוס, מה שהפנה אותי לסטים בעצם ועשה delete local content, שזו פעולה שעשיתי המון פעמים, מחקתי והורדתי מחדש והתקנתי ולא עבד.
הם כאילו לא מתייחסים לטקסט שלי ולדברים שאני אומר להם.

אני רוצה לדרוש החזר כספי מסטים על כך שהמשחק לא עובד ואני לא מקבל שירות הולם. השאלה היא איך עושים את זה, אני לא רואה שום מקום ברור שעושים בו את זה.

תודה
אלון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2013, 18:00
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "איך משיגים החזר כספי על משחק ב - steam ?"

פששש, אני לא יודע אפילו איפה להתחיל.

ראשית - למעט במקרים מאוד מאוד נדירים, סטים לא מחזירה את הכסף. אתה יכול לזעום, יכול לרתוח, יכול לנסות לפעול משפטית - אבל בלי לקחת אותם לבית משפט, לא תקבל את הכסף חזרה. אני מניח שאתה יכול לפנות לרשות להגנת הצרכן - אבל בהתחשב בכך שסטים היא שירות בינלאומי, לא ברור לי שזה יעזור לך הרבה.

שנית - HAWX 2 ידוע לשמצה בבעיות בהתקנה שלו. גם אני קניתי אותו, בהתבסס על HAWX הראשון המעולה. לקח לי שלושה ימים של חיפוש באינטרנט ומלחמה נואשת כדי להצליח להתקין אותו כמו שצריך. הבעייה איננה במשחק עצמו - ולכן זו לא ממש אשמת סטים - אלא ב-Ubisoft Game Launcher שהוא דפקטי לחלוטין ומפגר עד דמעות. לפני שאתה מוותר על המשחק, נסה את הפיתרון כפי שהוא מופיע בקישור הבא. אני יודע שזה נשמע מופרך שהבעייה כל כך פשוטה אבל זה ממש עבד לי אז וואלה, תן לזה צ'אנס. אל תדלג על אף שלב.
http://forums.steampowered.com/foru...61&postcount=11

דבר שלישי ואחרון - HAWX 2 הוא משחק מחורבן עד דמעות

ישן 02-02-2013, 00:00
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "עובד! תודה רבה. מעצבן הקטע..."

להגנתה של יוביסופט אני חייב לציין שסיפרתי את הסיפור שלך לחבר מישראל שאוהב מאוד לשחק במשחקים פרוצים והוא גילה לי דבר מפתיע - HAWX 2 מעולם לא נפרץ. מסתבר שהמשחק כמעט בלתי ניתן לפריצה בגלל השימוש בקליינט של יוביסופט. בהתחשב בכסף שהם מפסידים על פיראטיות, אתה יכול להאשים אותם שהם משתמשים בפיתרון מוצלח?

בכל מקרה, שמחתי לעזור. כמובטח, למען הדורות הבאים, הנה הפיתרון כפי שנכתב במקור באנגלית ותורגם לעברית על ידי

" כדי לפתור בעיה זו, תצטרך להתקין ידנית את משגר המשחק של יוביסופט (Ubisoft Gamelauncher) המוודא שהמשחק לא פרוץ. שים לב כי תוכנה זו חייבת להיות מותקנת כדי לשחק את המשחק, ולא ניתן להסיר או לנטרל אותה.

ראשית, עליך להסיר את התוכנה "Ubisoft Game Launcher" באמצעות הוסף\הסר תוכניות ב"לוח הבקרה". ייתכן שהתוכנה לא תופיע אם הוסרה כבר. במקרה כזה, אפשר לדלג על שלב זה.

לאחר הסרת ההתקנה של התוכנה, תצטרך למחוק ידני את כל שאריות קבצים בתיקיית C: \ Program Files \ Ubisoft \ Ubisoft Launcher משחק (בגרסת 32-bit של Windows) או C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher בגרסת 64-bit שלWindows.

חשוב ביותר לא לדלג על שלב זה כיוון שהוא הכרחי.

לאחר שמחקת את הקבצים שנותרו בתיקייה באופן ידני, תוכל להתקין מחדש את תוכנת GameLauncher מ:http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UbisoftGameLauncherInstaller.exe

ואז אתה אמור להיות מסוגל להפעיל את משחק!

בהצלחה"

ישן 02-02-2013, 08:10
  aceofw aceofw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "איך משיגים החזר כספי על משחק ב - steam ?"

טוב, אני שמח שנפתר העניין ותשובה כבר לא רלוונטית לגבייך, אבל אם מישהו מתעניין:

ע"מ לקבל החזר מסטים יש לפנות אליהם דרך האתר שלהם, וליצור פנייה (לא ממש משנה איזו) לגבי המשחק והחיוב.
כמו כל שירות לקוחות, רצוי לספר להם את כל הסיפור העצוב שלך בפנייה מפורטת באורך הגלות, ולקוות לטוב.

קרה לי לפני כשנה באחת מתקופות המבצעים שלהם שקניתי בטעות משחק (התעניינתי במשחק ושמתי אותו בעגלה, ולא שמתי לב שהוא נשאר שם כשקניתי משחק אחר), פניתי אליהם דרך התמיכה והסברתי את המצב.
לאחר יום קיבלתי מהם את התשובה:
ציטוט:
Thank you for contacting Steam Support.

As with most software products, we do not offer refunds or exchanges on games, DLC or in-game items purchased on our website or through the Steam Client.

As a one-time customer service gesture we can issue you store credit for the amount of your purchase into your Steam Wallet. The credit will also remove the title or item from your account.

Please confirm that you would like us to proceed with this credit.

לאחר שהסכמתי לכך, המשחק הוסר מהרשימה שלי וקיבלתי זיכוי שווה ערך (15$) אצל סטים לרכישות אחרות, הזיכוי נשאר קבוע בחשבון ואינו מוגבל בזמן,
השתמשתי בחלקו ולאחר כשנה עדיין תקועים לי שני דולר שלא מצאתי מה לעשות איתם.

יש לציין שאת המשחק שקניתי בטעות לא הפעלתי ואפילו לא התחלתי להוריד, יכול להיות (ואפילו סביר) שאם כבר הייתי מפעיל אותו הם לא היו מאשרים זיכוי כלל, כך שצריך לקחת זאת בחשבון.

"באחת ידו עושה במלאכה, ואחת מחזקת השלח"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר