לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2013, 00:30
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני מקווה שהם לא פרצו לאתר המסווג והח-ש-ו-ב מאוד של הצימר בבית הלל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אנשים, אנחנו במלחמה!!!"

שהבעלים שלו דפקה אותנו לפני 12 שנים בחדר סוכנות 2.5X2.5 עם מזגן חלון ענתיק שמרעיש ולא מקרר, רשתות יתושים קרועות ויתושים שקורעים, המולת מנגל של בין הזמנים בצמוד לתריס, דוש שגרם לי להתגעגע לגייזרים ומחיר שהתאים לתמונה ולא למציאות. כשאמרנו לנבלה שהמזגן מרעיש ולא מקרר היא בלי למצמץ עשתה פרצוף סובל וענתה: כן, זה נורא, המון אנשים אומרים לי את זה... כשהיא יודעת שלמשפחה לא עשירה עם פעוטות ותינוקות אין אפשרות לברוח מהחור שלה ב20:00 בעונת השיא כשהמקדמה כבר ירדה.

אז אני מאוד מקווה שלא פרצו לה למחשב ולכרטיס האשראי ולא מחקו לה את הדיסק כי יש שם המון דברים שחשובים למפעל הקולניאליזם הציוני ולצבא הכיבוש. ה-מ-ו-ן דברים סודיים. וזה יהיה ממש מביך אם נאמר המורדים יקדימו את יחידת ההאקרים של אסד או להפך. ר-ק אל תשליכוה לקוצים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2013, 08:07
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שרוקי ישן עדיין אז אני אענה במקומו:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הגרוע ביותר שיכול לקרות..."

'מה שאתה לא מבין פאנג זה שהבנקים למשכנתאות הם לא האויב שלנו. זו חברה עם זהות משלה שכולנו מושקעים בה. כן כן כולנו - דרך הפנסיה, דרך בורמה ודרך בטוחי החיים. אתה חושב רק על החצי מיליון מינוס שיהפכו לחצי מיליון פלוס אבל שוכח שאם בנק למשכנתאות יקרוס רק מפני שיעניק מיליון ש"ח במתנה לכל אחד ממיליון הלקוחות המאושרים הרי שקרן הפנסיה שלך תרד ב12% ובשקלול אפקט הדומינו במשק גם ב17% ואז בגיל 68 כשתקבל רק 6780 ש"ח של פנסיה במקום ה7300 הנכספים תתעוררותאמר שרוקי צדק. שרוקי ידע על מה הוא מדבר. אם היו לי עוד 500 ש"ח יכלתי לשלם בעזרתם את השארית של המשכנתא, אילו היית לי משכנתא יכולתי לקטר ולחשב עליה חישובים חשבונאיים במחשבון ועוד כל מיני דברים שרוקיאיים.'

מאחר וגם יעל פאקטשלי ישנה עדיין - אני אענה לשרוקי במקומה:

'שרוקי,אני בטוחה שאתה אדם טוב וש כל מה שחסר לך זה החיבוק ומספר הטלפון של הפקידה מהבנק למשכנתאות, שולחן שלישי מצד שמאל'
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר