לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2013, 19:25
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "מה יותר מגעיל?"

אם זו הייתה סתם פרסומת של בר רפאלי מתנשקת עם איזה דוגמן כלשהו אז לאף אחד לא היה אכפת ואני לא הייתי מטריח את עצמי לפתוח את האשכול שפתחתי ב20+ כמו שלא הטרחתי את עצמי לפתוח אשכול לאף אחת מהפרסומות הרגילות שהיא עשתה בעבר.

מבחינת התחושה האישית שלי, מי שיצא מגעיל הם אלה שמעבירים עליה ביקורת כי הם סתם צבועים - הרי אנחנו כל הזמן רואים שחקניות טלוויזיה/קולנוע מתנשקות או עושה סצינות סקס אז מה הביג דיל הפעם? חוץ מזה, תמורת צ'ק עם סכום מגניב מספיק גם אני הייתי מוכן לנשק את הבחורצ'יק הזה ואפילו קצת מעבר וזה לא משנה אם זה היה עבור פרסומת או סתם למטרות זנות.

הביקורת היחידה שיש לי על בר קשורה לראיון הטלוויזיה שהיא נתנה ל"טודיי שואו". היא לא הייתה צריכה לדבר בצורה שמזלזלת בבחורצ'יק. מבלי לומר את זה ישירות היא השוותה אותו למישהו שהיא בחיים לא הייתה מנשקת אותו או בכלל מתייחסת אליו. זה היה מיותר לחלוטין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2013, 10:56
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "לאנשים אין דברים יותר טובים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
לאנשים אין דברים יותר טובים להזדעזע עליהם? המתיחות בגבול, מצב האלימות הגואה ברחובות, הקטל בדרכים, תוצאות הבחירות?
.

את יודעת שאפילו נידונים למוות לפעמים מוצאים זמן לראות חדשות ולעשות "אוי אוי אוי לאן הגענו", נכון?

ציטוט:

אני במקום הבחור הייתי מסרבת בכל תוקף שישימו אותי במעמד הזה. אם כבר זה מבזה בשבילו לעמוד בתקן ה"חנון המסכן". רק זה לבדו מגעיל.. .

או קיי אז יש שם בחוץ הורים ברי מזל, ואולי בהמשך הדרך גם גבר בר מזל, אבל... תביטי ימינה ושמאלה ותראי שכיום רוב האנשים בשביל 15 דקות תהילה יעשו הרבה-הרבה מעבר לכך.

ציטוט:

מה שכן, אם כבר מסווגים אותך כבחור כזה, לפחות תתנשק עם בר רפאלי. עם כל דוגמנית אחרת זה לא הולך.

סקריץ' עשה מזה קריירה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר