לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2013, 10:11
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
עיריית ת"א סימנה חניית נכה מתחת לרכב חונה - וגררה אותו

הילה בן ברוך החנתה ביום ראשון בצהריים את מכוניתה מתחת לביתה ברחוב יהודה הלוי בתל אביב בחניה חוקית, המסומנת בכחול-לבן. כאשר שבה למקום בשעות הערב נדהמה לגלות כי הרכב כבר לא שם, ובמקום בו עמד מסומנת חניית נכים. מתקשה להאמין למראה עיניה, התקשרה למוקד העירוני, לברר היכן מכוניתה. לדבריה, המוקדן סירב תחילה להאמין לה וטען כי היא משקרת. לבסוף הסכים לבדוק את טענותיה וגילה כי מכוניתה נגררה בידי העירייה לחניון הדולפינריום, ועליה לשלם קנס בסך 1,000 שקלים ועוד 350 שקלים עלויות גרירה.

בן ברוך סירבה לקבל את רוע הגזירה. למחרת בבוקר ניגשה אל בניין משרדים מול ביתה, כדי לברר אם מישהו ראה מתי סימנו את חניית הנכים וגררו את רכבה. היא גילתה כי לבניין יש מצלמות אבטחה ואיש חברת האבטחה הסכים להראות לה את התיעוד. בצילום רואים בבירור כיצד בזמן שמכוניתה חונה שם מסמנים עובדי העירייה את חניית הנכים. לאחר מכן נגררת מכוניתה בידי גרר בשליחות העירייה. הלילה שיתפה בן ברוך את הסיפור בפייסבוק וצירפה אליו את התיעוד ממצלמות האבטחה.

"פשוט לראות ולא להאמין. לבכות או לצחוק. בזמן שרכבי חונה בכחול לבן, מגיעים שני עובדי עירייה ומסמנים סביבו את חניית הנכה! צ'יק צ'ק גם שינו את צבע המדרכה מכחול לבן לאפור. ככה. בפשטות", כתבה בפייסבוק. "תוך 5 דקות הפכו אותי לעוברת על החוק. פשוט בריונות ובזיון שטרם נראו בעיריית תל אביב. הרי יש שם שני עובדים! אף אחד מהם לא שם לב שעומד שם רכב? לא יכלו להרים שנייה טלפון? להתריע? כמובן שלא. כי מה אכפת להם? הם רק באו לעבוד". על הצילום שהעלתה אין חותמת זמן, אך לדברי בן ברוך הרכב עמד שעתיים בחניית הנכה החדשה עד שנגרר.

http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1922570
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2013, 15:56
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
איך זה קשור לעובדה שאנשים החליטו לעשות שוד לאור היום?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "בטח שאין לך מושג, הרי אתה זה..."

אתה והסוכן כנראה לא מבינים על מה אני מתרעם...

איחלתי להם את מה שאיחלתי על המעשה הספציפי הזה.. ולרון חולדאי, על המערכת המטורפת ומשוללת כל יסוד והיגיון של קנסות.

ישן 05-02-2013, 16:19
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
נו... איזה יופי.. כ-ל מי שדיבר איתי על זה, נתן לי להבין שזה נעשה בכוונה!!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עד כמה שניתן להבין מהכתבה והסרטון - ל אנעשה כאן משהו בכוונה"

אבל אני מאשים את עצמי, שלא עשיתי בלאנס וחושבים ונסחפתי אחרי העדר עם התכונה מפגרת של להוציא כל דבר מפרופורציה ולא לבדוק לעומק..

אני חוזר בי מדברי הקשים ומאחל למעורבים שיהיו בריאים.

ישן 05-02-2013, 12:27
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני מקווה שהכסף שהיא בסוף קיבלה חזרה"

על זה נאמר "קודם יורים את החץ ואח"כ מסמנים את המטרה" - תרתי משמע!

מנגנון עיריית ת"א כ 7000 עובדים ונותני שירותים.
המאזן האחרון המפורסם באתר העירייה מראה שבשנת 2011 התקציב עמד על כ 4.5 מיליארד ש"ח.
הכנסות העירייה עמדו על כ 4 מיליארד מתוכם כ 32 מיליון מהפיקוח העירוני לעומת 26.4 מיליון ש"ח בתכנון התקציב (יעילות של כ 21% מעל התכנון)
http://www.tel-aviv.gov.il/Cityhall...כספי%202011.pdf

נתוני הגביה של 2012 עדיין לא התפרסמו, אבל בתכנון התקציב הגביה ע"י הפיקוח העירוני עלתה כבר לכ 29 מיליון דולר (מהם כ 75% מהפיקוח על תקנות התעבורה)
http://www.tel-aviv.gov.il/Download...לשנת%202012.pdf

בתכנון התקציב ל 2013 חלקו של אגף הגביה גדל לכיוון ה 30 מיליון ש"ח (וזה לפני הפטנט שניקרא "אגרת צפיפות" של 1.5 ש"ח לכל קילומטר)
http://www.tel-aviv.gov.il/Download/ריכוז-2013.pdf

ת"א עיר ללא הפסקה מזמינה את כולנו להיות מטרות של הפיקוח העירוני/פיקוח על התעבורה

ישן 05-02-2013, 13:40
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני רוצה לקוות שמדובר במקרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני רוצה לקוות שמדובר במקרי קיצון שלא מעידים על הכלל. מניסיון אישי העיריה גם מתחשבת בתושבים מבחינת חניה כשצריך.

אני מתאר לעצמי שאלה מקרים נדירים, אבל לצערנו עדיין קיימים.
העירייה מתחשבת בתושבים בכל מיני עניינים ע"פ חוק (הנחה בארנונה, מקומות חניה מיוחדים, חינוך וכד').
מצד שני, התושבים הם לא תמיד צדיקים (בכל מיני תחומים: בניה לא חוקית, עבירות תעבורה, רישום לחינוך שלא ע"פ הנהלים, ארנונה, שילוט וכו')

בכדי להיות חכם ולא צודק, כדאי למתקן את כלי הרכב במצלמות דרך (ברכב שלי יש שלושה כאלה - 1 פנימה ו 2 החוצה, אמנם בגלל העיסוק שלי אבל עדיין מספק את הסחורה).
ברור לכולנו, אם האירוע הזה לא היה מצולם, האישה האומללה הזו היתה מואשמת בחניה במקום של נכה וכניראה שגם מורשעת על כל המשתמע מכך.

הקלות הבלתי נסבלת בה חפים מפשע מורשעים מחרידה.

ישן 05-02-2013, 13:53
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כיתת יורים קצת מוגזם. אני..."

אתה מרחם על אלה שאינם ראויים לרחמים. מי שעשו את המעשה הזה הם לא בני אדם כמוני וכמוך. הם רקובים ברמה המוסרית בצורה כ"כ עמוקה שלא ניתן להכליל אותם בתור חלק ממשפחת האדם.

חוץ מזה, אני חושש מזה שפיתוחים במדע יאפשרו להם להעביר את המטען הגנטי שלהם הלאה גם לאחר סירוס. אם שכפלו כבשה אז אולי אפשר יהיה לשכפל גם עובדיי עירייה והתוצאה תהיה תאום גנטי שאינו מסורס. גם אם האפשרות התאורטית הזו היא קלושה אנחנו לא יכולים לקחת את הסיכון שזה יקרה. תחשוב שמישהו רשע כמו אחד העובדיי עירייה האלה יכיר אישה מרושעת כמוהו והאיחוד השטני הזה יוביל לילד... ככה נולדים אנשים כמו זה שאסור לנקוב בשמו.

בקיצור, כיתת יורים.
ישן 05-02-2013, 14:17
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אתה מרחם על אלה שאינם ראויים..."

הנה תפנה את הלהביור שלך לעוד אגף בעיריה - אגף הארנונה.
ידעת שהרבה בתים במדינה עשויים מגומי?
עיריית אשדוד לפני כמה שנים ביצעה מדידות מחדש לשטחי הנדל"ן בעיר.
התוצאה היתה ששטח הנכסים גדל בכ 4% בממוצע לנכס.
בתשלומי הארנונה החדשים התושבים ראו את השטח החדש, אבל אחרי כמה חדשים הגיע "מר רטרו" - מכתב דרישת תשלום מהעיריה שאומר מאז הרכישה שילמת ארנונה מופחתת, לכן עליך לשלם את ההפרשים, אבל בגלל שאנחנו עירייה סבבה ומתחשבים נחלק לך את הסכום ונצרף אותו לתשלומי הארנונה ההעתידיים השוטפים (איזה מתחשבים, כל הכבוד להם).
היו עתירות לבימ"ש, לא עזר - התושבים שילמו ומשלמים (למעט מקומבנים ועבריינים שאיימו על ראש העיר כמובן)

ההסבר הרשמי: המדידה הקודמת היתה שגויה, פיתחנו שיטה חדשה אשר הוכיחה את עצמה כאמינה ונכונה.
ההסבר הלא רשמי: בא לנו להוציא מכם עוד כסף ולא ידענו איך, אז חשבנו ומצאנו דרך.

עוד עיריות ראו כי טוב ואימצו את הפטנט (או אשדוד אימצה את הפטנט שלהם)
דוגמה על עיריית הרצליה

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 05-02-2013 בשעה 14:27.
ישן 05-02-2013, 15:06
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הנה תפנה את הלהביור שלך לעוד..."

אתה לא צריך לשכנע אותי שעיריות גונבות כסף. אני הייתי עד למקרה של חנות שהבעלים שלה ביקש פטור לחצי שנה מתשלום כי הנכס ריק. הגיע פקח לראות שהנכס ריק ואז בלי לבקש רשות שלף מודד לייזר ועשה מדידה בכל הנכס כאילו הוא בעל הבית למרות שאין שום קשר בין פטור לנכס ריק למדידת הנכס. התוצאה: הבעלים קיבל בדואר הודעה שיהיה עליו לשלם עבור שטח הגלריה כי היא גבוהה ב2 ס"מ מהגובה שעבורו הוא זכאי לפטור + מסתבר שהנכס גדול יותר מאשר הגודל שנרשם במדידה הקודמת כך שיהיה עליו לשלם ארנונה מוגדלת על שטח הרצפה.

אותו בעלים הזמין אנשי מקצוע שהנמיכו את הגלריה כי הוא לא יכול להרשות לעצמו לשלם תוספת של אלפי שקלים בכל שנה בגלל הגלריה ואז שוב הזמין פקח כדי שיאשר שהגלריה הונמכה ואין לחייב עליה ארנונה. גם הפקח השני שלף מודד לייזר ועשה מדידה בכל הנכס בלי לבקש רשות. התוצאה: ניתן פטור עבור הגלריה שהונמכה אבל לתדהמת הבעלים התגלה שבלילה הגיעו גמדים, פרקו את כל הבניין וכשהרכיבו אותו מחדש הנכס היה גדול יותר ככה שצריך לשלם ארנונה מוגדלת יותר מזו שנקבעה במדידה שהייתה לפני שלושה שבועות.
ישן 05-02-2013, 19:34
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
טוב, אולי מיהרנו לשפוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "עיריית ת"א סימנה חניית נכה מתחת לרכב חונה - וגררה אותו"

חבר שלי בפייסבוק הביא דובר של עיריית ת"א ולפיו העירייה טוענת שהסימון על הכביש אמנם בוצע לאחר החנייה, אבל היה שם תמרור של חניית נכים כמה ימים לפני שהגברת חנתה במקום. לטענת העירייה על פי החוק אם יש תמרור שאוסר על חנייה, אין צורך כלל בסימון.

עריכה : אני חושב ששני הצדדים לא יצאו כאן משהו. העיריה שמסמנת חניות נכים מתחת לרכבים חונים ומטשטשת כחול לבן וקונסת אותם באותו היום והבחורה שחנתה בחנייה שהיא חניית נכים, אם כי יאמר לזכותה שהכחול לבן מטעה והתמרור ממוקם על איזה עמוד לא ברור

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 05-02-2013 בשעה 20:00.
ישן 05-02-2013, 22:12
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "עיריית ת"א סימנה חניית נכה מתחת לרכב חונה - וגררה אותו"

אז אני מבין שהרוחות התלהטו והגיעו עד "ברכות חמות" לעובדי העיריה/הקבלן.
אז ככה.
שלט המורה על "חנית נכה" היה גם לפני המקרה וזה חוקי (אם זה מופיע ברשומות של העירייה)
הצביעה של הכחול לבן, מטעה ומהווה "מיכשול בפני עיוור" וזה ליקוי חמור.אגב לפי החוק, תמרור מבטל סימון צביעה על המדרכה.
הצביעה של הפסים הלבנים+מחיקת הסימונים כחול/לבן נעשתה ע"י עובדי קבלן שפעלו לפי הנחיית העירייה.
הפקחית המסכנה (שזכתה "לברכות רבות") אינה אשמה כלל. היא מבצעת את עבודתה שהיא כפויית טובה בתנאים שאף אחד מאיתנו לא היה מוכן לעבוד, היא ראתה רכב שחונה בניגוד לחוק, היא דיווחה על כך וזאת עבודתה (ואל תגידו לי שהיא צריכה להכיר את כל הסימונים בכל העיר-כי זה לא נכון ופקח שעובד באזור אחד, מחר עובד באזור אחר).
הגרירה מבוצעת לאחר שהפקחית הזמינה את רכב הגרר כדי לפנות את מקום החניה (אגב- מקום חניה לנכה רגלים).
לדעתי. הליקוי התחיל בכך שמנהל מחלקת הפיקוח העירוני לא עידכן את הפקחים (אמור להערך תדריך לפני כל משמרת) על הצביעה החדשה.
המשך הליקוי היה בכך שעובדי הקבלן לא עידכנו את הגורמים המתאימים שרכב מסויים חונה עכשיו במקום שבו הם אמורים לצבוע את חניית הנכים ולקבל הנחייות לגבי המשך העבודה.

מתוך הכרת מצוקת החניה בעיר ת"א, אני יכול להעיד כי עבודת הפיקוח על עבירות החנייה עושה מלאכת קודש, אחרת הכיאוס היה משתולל העיר הזאת.

ישן 06-02-2013, 10:18
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "אז אני מבין שהרוחות התלהטו..."

לא נראה לי שמחלחלת אצלך ההבנה שאילו לא היה תיעוד של מה שקרה אז אף אחד לא היה מאמין לנהגת שמישהו צייר חניית נכים מתחת ומסביב לאוטו שלה. היא הייתה נאנסת לשלם קנס כאילו היא בן אדם זבל שראה חניית נכים בעיניים שלו והחליט לחנות על החניית נכים מתוך גסות וצפצוף על כל העולם. אדם שרגיל לחנות במקום מסוים יכול בקלות לפספס תמרור חדש שמודיע לציבור על שינוי שעתיד להתרחש ומי שקיבל את ההחלטה לשים את התמרור הזה ומי ששם אותו בפועל ידעו (בהנחה שיש להם שכל) שהם יוצרים מלכודת לבן אדם תמים ואקראי שיפספס את התמרור.

פעם חניתי בעיר הכי מסריחה בעולם (AKA פתח תקווה) בכחול לבן ושמתי איזי. איך שאני יוצא מהרכב ניגש אלי אדם מבוגר נחמד ואומר לי "לא כדאי לך לשים כאן את הרכב כי בקצה הרחוב (בקצה הרחוב!!!!!!!!!!!!!!!!!) שמו תמרור שמודיע שהיום בין שעה ככה וככה מנקים את הכביש עם מכונית-ניקיון ואסור לחנות כאן". אמרתי לו שאני מגיע למקום לפחות פעמיים בחודש ואף פעם לא נתקלתי בדבר כזה. התשובה שלו הייתה "כן, כי זה חדש מלפני כמה ימים".

אני בטוח שאם היו גוררים לי את הרכב היית אומר שזו אשמתי והעירייה לא יכלה לדעת שהיא עושה מלכודת לאנשים. אולי אנחנו פשוט לא תופסים את המציאות באותו אופן.
ישן 06-02-2013, 17:38
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אם מה שקרה כאן היה נורמלי..."

עזוב. אני לא מתווכח עם העירייה ועם העובדה שהם ביטלו את הקנס, למרות שבגוף המסורבל והמסואב הזה אני לא אתפלא אם בגלל העליהום התקשורתי קודם כל ביטלו את הקנס והתנצלו ורק אח"כ בדקו את העובדות (וככה הגיעו למסקנה שהשלט היה שם כמה ימים לפני שסימנו את הכביש והמדרכה רק אחרי שהתנצלו). התייחסתי יותר לטענה שלך שאמרה "אדם שרגיל לחנות במקום מסוים יכול בקלות לפספס תמרור חדש שמודיע לציבור על שינוי שעתיד להתרחש ומי שקיבל את ההחלטה לשים את התמרור הזה ומי ששם אותו בפועל ידעו (בהנחה שיש להם שכל) שהם יוצרים מלכודת לבן אדם תמים ואקראי שיפספס את התמרור". ואני אחזור על השאלה שלי, מה העירייה אמורה לעשות לדעתך? למה לאדם הפרטי אין אחריות אישית גם אם רגיל לחנות במקום מסוים? ובמקרה שלך בפ"ת, הם אמורים לשים שלט כל 10 מטרים? אני מניח שיש חוקים שמסדירים איפה ואיך להציב תמרורים ושלטים כאלה ואם בפ"ת עמדו בלשון החוק הבעיה היא איתך ולא איתם.

ישן 06-02-2013, 18:11
צלמית המשתמש של looklook

העיריה לא אמורה להכין מלכודות לאזרח!
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עזוב. אני לא מתווכח עם..."

כלומר, לא לשים תמרור חניית נכה בלי לצבוע את המדרכה קודם מכחול-לבן לאפור. ורצוי גם לסמן חניית נכה על המדרכה, כדי שאנשים שנהגו לחנות שם קודם למקרה לא יתבלבלו.

אם לעירייה יש אילוצים של פערי אכיפה של כמה ימים בין הצבת התמרור לבין צביעת המדרכה - שימתינו כמה ימים עם האכיפה, לא יקרה להם שום דבר.

באופן כללי , נראה לי ששיעור החניות האסורות גדול מדי במכוון ומבלבל במכוון, כדי לייצר הכנסות לעיריות. זו מסחטת כספים. עוד על כך בתגובתי הקרובה למר צ'אקי

ישן 06-02-2013, 18:34
צלמית המשתמש של looklook

זה לא קטע של עיריית פתח תקווה , זה קטע של כל העיריות המסריחות.
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לא נראה לי שמחלחלת אצלך ההבנה..."

לי עשו תרגיל דומה מאוד, אפילו גרוע יותר בעיריית גבעתיים.

מסתבר שכדי לבלבל את האויב (כלומר את הנהג התמים, כלומר אותי) עיריית גבעתיים :

א. לא מתירה שימוש בכחול לבן לנהגים שאינם תושבי גבעתיים בכל השעות אלא מגבילה - עד כאן סביר נכון?
ב. קובעת שעות שונות לכל רחוב? עדיין בסדר, נכון? יכול להיות שבסביבה מסוימת יש לתושבים המקומיים יותר מצוקת חנייה בשעות מסוימות. לכן החנייה לנהגים "חיצוניים" מותרת לפעמים עד חמש ולעמים עד שבע, תלוי ברחוב.
ג. מה לגבי קביעת שעות שונות לכל צד ברחוב? שמים בקצה הרחוב בצד ימין תמרור אחד ובצד שמאל תמרור אחר (עיריית גבעתיים מסתפקת בקצה הרחוב, ממש כמו עיריית פ"ת)
ד. בעבר עדכנו את השעות על ידי מחיקת השעה בטוש וכתיבת שעה אחרת תחתיה - שוב - שעה אחרת בכל צד של הרחוב.

ה. לא תמיד שווה לעיריית גבעתיים ממש להשקיע בתמרור. מה עושים למשל, כאשר לרחוב יש קטע קצר מאוד שהוא דו סטרי והמשך הרחוב הוא חד סטרי? למי שמגיע מהחלק הדו סטרי, ממתינות רק (בערך) 8 חניות עד שהוא מגיע לאין כניסה של החד סטרי ונאלץ לפנות לרחוב אחר. אותן 8 חניות (בנוסף לכל יתר החניות ברחוב) משרתות ממילא גם את מי שמגיע מהחלק הארוך של הרחוב - החד סטרי. מה עושים? בכניסה לחלק החד סטרי שמים תמרור, כלומר שני תמרורים - כפי שתיארתי בסעיפים קודמים - אחד שתקף עד השעה חמש והשני עד שבע. - בכניסה לחלק הדו סטרי, לא שמים אף תמרור , לא שווה להשקיע .

ו. נהג מגיע מכיוון הדו סטרי, לא רואה אף תמרור וחונה בצד שמאל של הרחוב, הולך לעבוד וחוזר בשעה שש וחצי , הנהג מגלה דו"ח על שמשת המכונית "החנייה באזור זה אסורה לאחר השעה חמש" הנהג משתומם. הוא הגיע לרחוב מכניסה שאין בה אף תמרור, הוא לא יודע שבצד השני של הרחוב, שבו הוא לא ביקר מעולם ממתין תמרור שמתיר את החנייה עד השעה חמש!

ז. הנהג הזה הוא אני, הנהג צילם את הכניסה לרחוב שבה אין תמרור וניסה להשיג את אגף התנועה של עיריית גבעתיים בטלפון. הם עובדים מעט שעות ביום, אז הוא היה צריך לעשות את זה באמצע יום העבודה! הם לא ענו. למחרת הוא ניסה שוב, מספר פעמים והשיג אותם.

ח. עובדת העירייה הודיעה לו חגיגית , לאחר בדיקה שהיא לא מוכנה /יכולה לוותר על הדו"ח כי הם לא עושים דברים כאלה. ושאם יש לי תלונות שאשלח מכתב לעירייה. למחלקה המשפטית.

ט. עדיין לא התייאשתי ושאלתי אותה מה כתובת המייל

י. אי אפשר מייל

יא. אז מה הפקס?

יב. אי אפשר פקס, רק מכתב.- כן , הדבר הזה עם בולים שצריך ללכת לדואר כדי לשלוח ולהמתין לתשובה., למרות שהודעתי לה חגיגית שכבר שנים לא עשיתי את זה.

יג. נשברתי ושילמתי 100 ש"ח קנס. מנוולים.

יד. אתה הבנת את זה? העיריות מנצלות את הנהגים ושודדים את כספם. אם מישהו לא הבין אני מוכן לאייר.

טו. שעו"ד אחד ירים את זה ויתבע ייצוגית את השלטון המקומי. על השוד שהם מבצעים לאור היום.

ישן 07-02-2013, 00:26
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה לא קטע של עיריית פתח תקווה , זה קטע של כל העיריות המסריחות."

רק כדי "לסדר את האוזן" תקנות התעבורה קובעות בצורה חד משמעית שתוקף של תמרור המוצב בדרך הוא עד הצומת הקרובה - בכיוון הנסיעה או עד שתמרור אחר מבטל אותו.

הארכרייה של שילוט היא כדלקמן.
סימון על הכביש/מדרכה = הנמוך ביותר.
מבטלו תמרור המוצב כדין (המופיע ברשומות של הרשות המקומית).
מבטלו תמרור שבנוסף לתמרור התקני יש שלט שעליו כתוב "בהוראת קצין משטרה" קיים במקרים שתנאי הדרך מחייבים "תוספת" זאת.
מבטלו שוטר הניצב בדרך והמוסמך לכך = הגבוהה ביותר.

הבהרה נוספת. רמזור דינו כתמרור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר