לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2013, 23:41
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
תגובה לכל אלו ש"מרחמים" על השמנים

ובעיקר לנריון, שרוקי וגולני.

מאחר ואני לא רוצה לדבר בשם כל השמנים, כי לא קיבלתי את הסכמתם לכך, אני אדבר בשמי ומי שיזדהה עם זה - סבבה.

אני לא זקוק לרחמים. נכון, אני שמן ויש לי ככל הנראה בעיית תזונה בצירוף מבנה גוף בעייתי. סביר להניח שהבריאות שלי פחות טובה ממי שרזה ושומר על הכושר, אבל למרות זאת, אני מאושר בחלקי. כמובן, הייתי שמח להוריד את הכרס והייתי מרוצה אם היו לי ריבועים בבטן, כמו לנריון - אבל זה לא הדבר הכי חשוב לי בעולם. יש עוד דברים, חשובים לא פחות.

אגב, מעולם לא הוכח שמי שעושה ספורט ויש לו ריבועים בבטן, יהיה בחייו בריא יותר מאדם שמן. מה שכן הוכח, זה שהסיכון לחלות גדול יותר כשאתה שמן. יש הרבה ספורטאים שנפטרו טרם זמנם, הרבה לפני אנשים שמנים אחרים.

דרך אגב, אני בדעה שאם יש זמן כלשהו שאני הולך לאבד מחיי מעצם זה שאני שמן, זה עדיין יהיה פחות זמן מהזמן שמשקיע בחור שעסוק רבע מהיום כל יום בשביל לפתח את הריבועים בבטן.

לשרוקי - רק שתדע שהזיקפה שלי בסדר גמור, אבל תודה שדאגת. ולמי מכם שדאג לגבי חיי סקס, הם גם בסדר גמור. מה לעשות, שכשאתה פחות עסוק בריבועים שיש לך בבטן ובזמני הריצה שלך, אתה מגלה שבמקום להתעסק רק בעצמך, אתה יכול להשקיע יותר בבת הזוג, שהיא לרוב גם בעלת אופי יותר סביר מהדקיקה הבלונדינית עם המחשוף.

לסיכום, שכל אחד מאיתנו יהיה שמח בחלקו - ואם לפעמים אתם קצת מגלים רחמים, אז כנראה שזה רחמים עצמיים על עצמכם.

נ.ב. למישהו יש שיטה איך להוריד את הכרס בלי מאמץ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2013, 05:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
גם אני, וגם אתה יודעים שאתה לא מתכוון מזה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "תגובה לכל אלו ש"מרחמים" על השמנים"

אני לא חושב שיש בן אדם שמן אחד עליי האדמות, שמסתכלים במראה, ושלם ב100% עם איך שהוא נראה.

וגם אם יש מישהו כזה, אני משוכנע שהוא מתבאס בכל פעם שעניין הכושר הגופני שלו בא לידי ביטוי.

אתה מרגיש בסדר עם עצמך כשאתה ניאלץ לעלות במקרה בניין של 5 קומות במדרגות, ובאמצע העליה, אתה מרגיש כאבים בלב, ומתנשם חזק?

לא מטריד אותך שאתה יוצא גוש בתמונות?

לא היית רוצה שהילדים שלך / קרובי משפחה קטנים, יותר יהיו גאים בך, ויציבו אותך כמושא להערצתם?

נ.ב

אני לא ממש הולך לחדר כושר בשביל "הריבועים".
אלה בשביל לשמור על הכושר האישי שלי, הריבועים זה בונוס שמגיע על הדרך (למעשה אני חושב שזה מגיע בעיקר מהBJJ ומהשחייה, ופחות מהאימוני ריצה...).

ולסיכום:

אין לך מושג איזה כייף זה, לסיים אימון, כשכולך מזיע וסחוט, ואתה מרגיש את כל השרירים שהפעלת בגוף.
בלי קשר, זה מאוד בריא.

אני מקווה שמתישהוא כן תשנה את הפרספקטיבה שלך לחיים, כי נכון לעכשיו היא שגויה, ובעיקר לא בריאה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-02-2013, 07:37
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "גם אני, וגם אתה יודעים שאתה לא מתכוון מזה."

אתה כל כך מתנשא ומעצבן ג׳יזס!

זה לא שחור ולבן, אתה יודע? זה לא שהעולם מתחלק לספורטאים ולשמנים שלא מצליחים לעלות במדרגות. יש סקאלה שלמה באמצע...

אתה חושב שכל מי שלא חטוב למשעי שונא את עצמו? כמה מתנשא ויהיר אתה יכול להיות? זה לא נכון פשוט ואל תתיימר לדעת ולדבר בשם כל מי שהוא לא אתה.

ילדים גאים? אתה רציני? אתה חושב שזה מה אכפת להם? מה? ילד לאבא שמנמן יאהב ויתגאה בו לא פחות מילד לאבא רזה. על מה אתה מדבר בכלל.

בקיצור נאריון. ברור שכושר זה חשוב ויותר בריא מלא כושר. וברור שאוכל בריא יותר בריא מאוכל לא בריא. לא חידשת פה כלום לאף אחד, מבטיחה. אבל תפסיק לרחם ועוד להצהיר בכל פינה כמה שאתה מרחם. זה סתם מכוער.

ישן 07-02-2013, 08:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בנאדם...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "גם אני, וגם אתה יודעים שאתה לא מתכוון מזה."

עצה חינם אין כסף: לעולם, בשום מצב, אל תסכים שיעשו לך ניתוח השתלת מודעות עצמית! לעולם-לעולם-לעולם! הגוף שלך פשוט חסר שמץ של אנזימים לפירוק מציאות. אם יוציאו אותך מהבאבל שבה אתה חי, יש מצב שסדרת מכות הוו שתחטוף לפנים מהמציאות שם בחוץ לא תתאפשר לך לשרוד ללא דכאון קליני.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני לא חושב שיש בן אדם שמן אחד עליי האדמות, שמסתכלים במראה, ושלם ב100% עם איך שהוא נראה.

וגם אם יש מישהו כזה, אני משוכנע שהוא מתבאס בכל פעם שעניין הכושר הגופני שלו בא לידי ביטוי..

יש המון כאלה! למען האמת יש לא מעטים כאלה פה בפורום, ממש! והם אנשים מאוד נחמדים ויש לכך נגזרות כמו... שאשכרה אנשים מחבבים אותם! אני מניח שמפריע להם שיש להם עודף משקל, אבל שום דבר אפילו קרוב לפארנויה שלך לגבי משקל/כושר/כסף/בריאות/בחורות שנהנות ממין/החיים באופם כללי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
א

בוודאי שלפעמים מטריד אותו. יש לו מודעות עצמית ויש לו ביקורת עצמית, בוודאות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
א

לא היית רוצה שהילדים שלך / קרובי משפחה קטנים, יותר יהיו גאים בך, ויציבו אותך כמושא להערצתם?
.

בנאדם.... אני מבטיח לך שאנשים שדרכיהם הצתלבו עם שלך במהלך חייך שיקרו לך פי עשרות יותר ממה שהם נאלצו לשקר לכל אדם אחר... ילדים, בחורות... חברים. אין שום ספק שרובם צריכים לשקר לך כל הזמן. אתה כ"כ אוהב את האשליה של החיים היפים והמושלמים שלך שלסובבים פשוט אין שום ברירה אלא לשקר לך. זה אולי מעיק עבורם, כי לא נעים לשקר לאנשים על דברים בנאליים שכולם אמורים לקבל (כמו שלא נעים למזרחי לשנות את שם משפחתו כדי לשפר סיכויי קבלה למשרה נחשקת) אבל בסופו של דבר המפסיד הוא רק אתה. ומה עוד שללא ספק אתה מוקף באנשים שהתנהגותם שונה לחלוטין מהאידיליה שיצרת לעצמך... כ

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
א

אין לך מושג איזה כייף זה, לסיים אימון, כשכולך מזיע וסחוט, ואתה מרגיש את כל השרירים שהפעלת בגוף.
בלי קשר, זה מאוד בריא.

.

זה כיף רק אם אין משהו יותר כיפי לעשות. לחיות לדוגמא?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני מקווה שמתישהוא כן תשנה את הפרספקטיבה שלך לחיים, כי נכון לעכשיו היא שגויה, ובעיקר לא בריאה...

.מקווה אותו הדבר לגביך. אבל אני גם מקווה שיהיה שלום יום אחד. למדנו לחיות עם משאלות שלא יתגשמו.

ישן 07-02-2013, 09:29
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion

וגם אם יש מישהו כזה, אני משוכנע שהוא מתבאס בכל פעם שעניין הכושר הגופני שלו בא לידי ביטוי.

אתה מרגיש בסדר עם עצמך כשאתה ניאלץ לעלות במקרה בניין של 5 קומות במדרגות, ובאמצע העליה, אתה מרגיש כאבים בלב, ומתנשם חזק?

נ.ב

אני לא ממש הולך לחדר כושר בשביל "הריבועים".
אלה בשביל לשמור על הכושר האישי שלי, הריבועים זה בונוס שמגיע על הדרך (למעשה אני חושב שזה מגיע בעיקר מהBJJ ומהשחייה, ופחות מהאימוני ריצה...).

ולסיכום:

בלי קשר, זה מאוד בריא.

ידידי היקר,

ראשית, לא אמרתי בשום פנים ואופן שאני שלם ב100% עם איך שאני נראה, אלא שלהבדיל ממה שאתה חושב - זה לא מטריד אותי 100% מהיום. כולנו רוצים להיות יותר רזים ויותר חטובים - אבל גם צריך לקחת דברים בפרופורציה נכונה.

שלא תבין לא נכון - אני בעד לעשות כושר ואני בעד להפחית במשקל, אבל אני לא מרגיש צורך לרחם על עצמי או על שמנים אחרים. רובנו, עושים כושר. רובנו, לא מתנשפים אחרי 5 קומות ברגל בבניין. רובנו, עוסקים בפעילות בחדר כושר, בשחייה או בכל ספורט אחר - אבל לא תמיד בתהליך של הרזייה מסודרת.

זה לא כיף גדול להיות שמן, אבל אין לזה שום קשר לגאווה מהסובבים. הקרובים והחברים גאים בי גם בלי ו"על אף" שאין לי גוף חטוב. יש הרבה יותר נושאים שאפשר להיות גאים, מלבד נושא המשקל. אגב, אם כבר העלנו את נושא הגאווה - אז שתדע שיש הרבה יותר הערכה כלפי מי שהיה שמן והוריד כמות אדירה של קילוגרמים, מאשר מאדם רזה שהצליח לפתח ריבועים בבטן וזה לא סתם, כי זה באמת לא טרוויאלי כל כך כמו שזה נשמע.

כן, מטריד אותי מעט שאני יוצא "גוש" בתמונות, אבל אני לא עסוק בזה כל הזמן. אגב, יכול להיות שזה פועל לרעתי כי אם כן הייתי עסוק בזה כל הזמן, אולי הייתי מתאמץ מאוד להוריד במשקל.

הפרספקטיבה שלי לחיים, אם היא לא הובהרה נכון, היא שכל אחד צריך להיות מרוצה במקום שהוא נמצא בו ותמיד לשאוף לגבוהה יותר. להיות שמן, לא אומר עליך שאתה נחות יותר מאדם רזה, לא אומר עליך שאתה תמות או תחלה לפני אדם רזה ולא אומרת עליך שאתה אדם פחות אסתטי מאדם רזה. לכן, אין שום מקום לרחמים.

זה לא אומר שצריך להמשיך לאכול ג'אנק פוד ולהשמין עוד יותר וזה לא אומר שצריך לשכוח מהסיכונים שההשמנה גורמת ולנסות להפחית אותה. למה הדבר דומה? נניח שפתחת את חשבון הבנק שלך וגילית שלא שמת לב ולפתע אתה במינוס מטורף של עשרת אלפים שקל. אתה יכול להגיד לעצמך "איזה מטומטם הייתי" ולהתחיל באינספור האשמות עצמיות - זה לא יוציא אותך מהבלאגן שנכנסת אליו. אתה יכול להגיד לעצמך "נו, מילא - אני גם ככה במינוס, אז אם אני אמשוך עוד אלפיים שקל זה לא ישנה כלום". אבל אם אתה בחור הגיוני, אז אתה תגיד לעצמך "עשיתי טעות. נכון, זה לא המצב המושלם שאני צריך להיות בו, אבל אני אתגבר על זה", להשקיע בעבודה קשה וקודם כל למנוע את המשך ההתדרדרות. אחר כך, כמובן שתעדיף לסגור את המינוס בשלבים כדי להגיע למצב שאתה בחיסכון, אבל קודם כל אתה במודעות. מודעות למי שאתה ולקבל את זה. כי אחרת, לא תתקדם עם זה לשום מקום.

מצד שני, אתה יכול להיות עם מאות אלפי שקלים בחשבון הבנק ועדיין לא להיות מאושר. משום שהאושר לא נמצא בחשבון הבנק. אז זה נחמד שאתה עשיר ויכול לפזר כספים כמעט ללא גבולות, אבל זה לא עושה אותך לאדם טוב יותר.

אז כן, אני אשמח להיות רזה יותר (וגם שיהיו לי עוד כמה אלפי שקל בחשבון ) ואני מודע לנושא, אבל עדיין לא מרגיש רחמים.

נ.ב. אני יודע שחפרתי קצת
ישן 07-02-2013, 08:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "תגובה לכל אלו ש"מרחמים" על השמנים"

ירון - קודם כל אתה חייב ליצור כמה תשובות נפרדות, לכל מלעיז, בהתאמה אישית אליו... אתה יודע... לא כל שונאי השמנים הם ת'ודבר:

1. את שרוקי לא תקנה עם "לא הוכח ששמנים מתים יותר" - כי הוא יענה לך שהגוף שלך מלא בשומנים פרווים מהדומם ושאתה בטוח תתחיל למות עוד כמה דקות לפחות (אגב: אני, לדוגמא, התחלתי למות לפני 39 שנה בערך! ואני לא כזה עצוב, אז אל תתעצב גם אתה). אם אתה רוצה לקנות אותו אתה אמור להגיד משהו כמו "נכון שאני לא רזון, ונכון שאנחנו חיים פחות, אבל אנחנו אנשים עובדים ויצרניים (צרף סריקה של שלושת התלושים האחרונים בבקשה) כל החיים ואנחנו מתים תוך 2-3 שנים אחרי היציאה לפנסיה ככה שאנחנו לא גוזלים את פת לחמם של מנהלי חברות הביטוח מנהלים שצריכים לשלם לנו פרמיות עצומות מדי חודש רק כי החלטנו להיות בריאים ולחיות הרבה אחרי שהפסקנו להכניס פפלינוס לחברה". יש מצב ששרוקי יפסיק לשנוא אותך למרות שאין לך קוביות שרירים בבטן אלא אולי קוביות לואקר בקיבה.

2. גולני לא הכתובת. בלבלת אותו עם שרוקי, וזה בסדר, אבל לא נראה לי שהוא כתובת להסברים על למה לא לשנוא מלאים.

3. את נאריון לא תשנה מאחר והוא מערכת קוד סגור וחתום ולא יכול לשנות את דעתו הצרובה בשום דבר, לעולם.

עכשיו לגבי הסניגוריה על שמנמנים: אני מציע להביא דוגמאות למלאים/שמנמנים גדולים בזמננו. כאלו שתרומתם לחברה לא תסולא בפז.

כמו זה:

.
אן זו:

ישן 07-02-2013, 18:25
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

התגובה הראשונה שרציתי לכתוב לך- לך קיבינימאט.
אני לא יודע למה דחפת אותי לפה, אתה מוזמן לחזור לקרוא את השרשורים הללו שוב ולראות מתי אמרתי שאני מרחם עליך או על כל אדם אחר עם עודף משקל. הדבר היחיד שהזכרתי בהקשר זה היה לגבי עובדות פיזיולוגיות על השמנה, בעיקר ביחס להשפעה על זרימת הדם בגוף, ספציפית לאיברי המין.
את הריב שלך עם נאריון, ההתגוננות לגבי מה שאמר או לא אמר, תשאיר בינך לבינו לבין הפורום, אל תכניס אותי לשם רק כי הגבתי במקרה באותו אשכול. אני תמיד משתדל לא לפגוע במי שאני מידיין איתו, יהא הויכוח אינטנסיבי ככל שיהיה, וגם הפעם לא הפרתי את זה.
ולאור העובדה שכשכתבת על כך שאתה מתחיל דיאטה (ללא גלוטן וסוכר) איחלתי לך בהצלחה וגם כתבתי לך כמה טיפים, אז אתה באמת יכול לקפוץ לי. הנה, ברכותי, הפרתי את זה במיוחד עבורך.

ישן 07-02-2013, 21:11
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "התגובה הראשונה שרציתי לכתוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
התגובה הראשונה שרציתי לכתוב לך- לך קיבינימאט.
אני לא יודע למה דחפת אותי לפה, אתה מוזמן לחזור לקרוא את השרשורים הללו שוב ולראות מתי אמרתי שאני מרחם עליך או על כל אדם אחר עם עודף משקל. הדבר היחיד שהזכרתי בהקשר זה היה לגבי עובדות פיזיולוגיות על השמנה, בעיקר ביחס להשפעה על זרימת הדם בגוף, ספציפית לאיברי המין.
את הריב שלך עם נאריון, ההתגוננות לגבי מה שאמר או לא אמר, תשאיר בינך לבינו לבין הפורום, אל תכניס אותי לשם רק כי הגבתי במקרה באותו אשכול. אני תמיד משתדל לא לפגוע במי שאני מידיין איתו, יהא הויכוח אינטנסיבי ככל שיהיה, וגם הפעם לא הפרתי את זה.
ולאור העובדה שכשכתבת על כך שאתה מתחיל דיאטה (ללא גלוטן וסוכר) איחלתי לך בהצלחה וגם כתבתי לך כמה טיפים, אז אתה באמת יכול לקפוץ לי. הנה, ברכותי, הפרתי את זה במיוחד עבורך.

שרוקי,
אם היית מתמודד לראשות הממשלה, הייתי מצביע לך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר