לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2013, 20:52
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
פיגוע אשכול הנאחס השבועי

מי מזניח את פתיחת האשכול?! איפה נוציא את העצבים שלנו??

קיצר, היום קפצו לי פיוזים כמה פעמים.

בהיותי אדם נחמד בכללי לבריות, לרוב אין לי בעיה עם אנשים שונים ומשונים שפונים אליי בעבודה להחליף משמרות.
אני תמיד מנסה להתחשב- גם אם המשמרת החדשה בשעה לא הכי נוחה.
אז אתמול כשהייתי בעבודה איזו אחת עושה לי אמבוש בזמן שאני בשיחה עם לקוח, וקופצת עליי "רוצה להחליף מחר???"
אז הסכמתי. אחר כך קצת התחרטתי כי החלפתי לערב- שזו משמרת קשה יותר מבוקר, אבל מילא. כסף זה כסף. ואם היא צריכה עזרה אז בכיף שיהיה לה.

אתמול בערב היא מתקשרת אליי 40 פעם ומעירה אותי, ואומרת שהיא עושה החלפה משולשת עם עוד איזה אחד (חלק ממה שהיא אמרה בכלל לא קלטתי,
הייתי ממש עייפה). ושאני בעצם אחזור למשמרת המקורית שלי רק עם שעה נוספת.
אמרתי לה וואו- אין לי בעיה לחזור לשעה המקורית, אבל מה עוד שעה? יש לי תוכניות שאני חייבת לעשות או בבוקר או בערב ואני לא יכולה לעבוד כל כך הרבה.
אז היא כמובן ישר "אין בעיה, נבקש שישחררו אותך חצי שעה לפני הזמן, מחר האחראית היא X והיא נחמדה ולא תהיה לה בעיה"
אז אמרתי לה שלא נעים לבקש, ואני לא יכולה לעבוד עד שעה כזו, והיא התחננה ואמרה שיש לה תור לרופא ושבטוח שישחררו ומקסימום היא תעבוד את השעה הנוספת.
שאלתי אותה אם בטוח מבחינתה, אז היא אמרה שאין בעיה והיא תסדר הכל.

ומה היה היום? כמובן! הנבלה דפקה אותי.
בבוקר וגם בצהריים דיברתי עם האחראיות, ושתיהן אמרו שאין סיכוי שישחררו אותי לפני הזמן. אז הלכתי לנציגה ואמרתי לה שלא
ישחררו ושהיא תעשה את השעה, והיא בשלה- "אל תדאגי יהיה בסדר נדבר איתן עוד מעט".
אז כמובן שבהמשך היום חטפתי מבול של צעקות ממשבצת המשמרות שאמרה שהיא לא תחליף לי יותר משמרות ושהיא תכניס את שתינו לשיחה אצל המנהל.
וניסיתי להסביר שהטיפשה אמרה שאם לא ישחררו אותי חצי שעה מהשעה האקסטרה, היא תעשה אותה- כי היא יודעת שאני לא יכולה להשאר!!
ומה ההיא אמרה? שהסכמתי להשאר עד השעה הזו ושהיא ההו כה מסכנה יש לה תור והיא לא יכולה לפספס תור כל כך חשוב.
חתיכת @#%#$^@#!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i1256.photobucket.com/albums/ii484/SamyOrion/Pics/b9hHo_zps1626794b.gif]

מה יהיה? אני תמיד מגיעה לקראת אנשים ומנסה לעזור, ובסוף אני יוצאת הטיפוס הרע וזו שדופקים אותה בסיבוב!

עכשיו הגעתי הביתה ובאתי למחוק אותה מהפייסבוק, וראיתי שהיא מחקה אותי קודם.
נו בטח, אני המרושעת שלא רצתה לעשות אלפיים שעות ולזרוק את החיים שלי לפח רק כי הפרינססה נזכרת יום לפני התור שיש לה משהו כזה בכלל.

כן, חפרתי... אתם תשרדו.

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2013, 21:29
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי"

יום ראשון - תשע בבוקר, אני מוציא את הנוט2 שרכשתי לפני 4 חודשים בכמה אלפי שקלים וקולט שהוא מכובה. מנסה להדליק וחוץ מנורה אדומה לא נדלק דבר. "אה, בטח נגמרה הסוללה" אתם בוודאי אומרים לעצמכם. כך גם אני חשבתי, מצאתי מטען, הכנסתי לחשמל וחיכיתי. הוא לא נדלק, גם לא אחרי 3 שעות בטעינה. 6 שעות ללא מכשיר סלולרי - נסעתי מיד אחר כך למרכז השירות של סמסונג ישראל. הבחור החביב בדלפק היה בטוח שזה בסך הכל בעיה בסוללה והתעקש להחליף סוללות, גם אחרי שהראשונה לא עזרה בכלום. לבסוף הוא התייאש ואמר "טוב, יש לך אחריות יצרן אז נשלח את זה למעבדה שלנו... אה כן, וזה לוקח 10 ימים". הוא שלף "טלפון חלופי", אותו הדגם שהיה לי בכיתה יב בערך ושלח אותי בהלם הביתה. זה בערך כמו שמתקלקל לך הב.מ.וו ונותנים לך חיפושית שנת 72 כרכב חלופי - אני מתגעגע לנוט2 שלי

חוץ מזה הבוס שלי ממשיך לעצבן - רואים שהוא במצוקה וכשהוא במצוקה הוא פשוט מאבד כל הגיון. היום למשל, הוא ניסה לשכנע את מנהל הייצור לכפות על העובדים לעבוד בשבת וניסה לשכנע אותי לשקר ללקוח פוטנציאלי לגבי היכולות שלנו כדי להביא עבודה. במקרה אחר השבוע, הוא רצה לתת הצעת מחיר ללקוח פוטנציאלי בעשירית מהמחיר עלות בפועל ולקח לי בערך שעה לנסות ולהסביר לו שהוא טועה בחישוב. בקיצר, בינתיים שרדנו את זה, אבל זה כבר הופך להיות מעיק.

בהזדמנות אחרת השבוע, באירוע של חבר מהעבודה, פנו אלי 5 עובדים לשעבר שפוטרו בשנתיים האחרונות כדי לשכנע אותי ללכת לבעלים ולבקש ממנו לקבל את ניהול החברה במקומו של המנכ"ל ושהם ימליצו. כמובן שביטלתי את הרעיון - כולה מהנדס עם ניסיון של 5 שנים, איזה ניהול חברה ואיזה בטיח. אני עוד לא שם.

קיצר שבוע לא פשוט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר