לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2013, 11:01
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "ראיתי את הסרטון הזה יותר מפעם..."

אז כך, במקש קיצור alt+f4 לא יצא לי להשתמש מזה שנים..
המחשב הנייד נקנה עבור הורי, לי המערכת נראתה מתסכלת בטרוף(אז תאר לך מה יקרה להורי שהם בשנות ה50, ובקושי יודעים להשתמש במחשב), אני לא אהבתי את ממשק המטרו(אפילו לא רציתי לתת לזה סיכוי, זה כל כך לא מתאים למקלדת+עכבר), לא הבנתי איך עוברים לממשק הקלאסי בצורה נורמלית(הצלחתי במקרה אחרי שניסיתי להיכנס למנהל המשימות, ע"י ALT+SHIFT+ESC), רק בכדי לגלות שמשום מה החליטו להעיף משם את כפתור ה"התחל", טוב אז יכולתי לבטל ברגסטרי את מטרו, יכולתי גם להתקין מעטפת אחרת שתוסיף את ה"התחל", אבל אז חשבתי לעצמי למה? למה לי לסבול? המחשב בכל מקרה הגיע עם כל הזבל שמצורף תמיד עם נייד חדש, אז גם כך דרש פרמוט, משם ההחלטה להתקין חלונות 7 64 הייתה קצרה למדי. אגב לא לא הייתי רחוק להתקין גם איזה הפצת לינוקס ידידות על נייד זה, שכן ההורים שלי משתמשים במחשב לצורך סקייפ+פייסבוק+גלישה פה שם, סרטים, ואני בטוח שהם היו מסתדרים הרבה יותר בקלות עם ממשק KDE\GNOME מאשר עם ממשק של חלונות 8, אם לא היה לי רישיון 7 זמין וחוקי זה מה שהייתי עושה. אותי באופן אישי הנסיון הקצר עם חלונות 8 תסכל, אגב יש ברשותי שני מחשבים חדשים לגמרי, ורישיון ל8 שאני יכול לרכוש בגרושים בכל זמן(דרך ההנחה למורים), ואין לי שום כוונה לעשות זאת, אם חשבתי לנסות, הרי שהניסיון עם הלפטופ של הורי הוציא לי כל חשק..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2013, 17:37
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אז כך, במקש קיצור alt+f4 לא..."

בתור אחד שהעביר את ההורים שלו ל-8, אני עדיין לא רואה את הבעייה,
"אלו הקיצורים שלכם",
לצאת מתוכנה - לחצו על כפתור "התחל" במקלדת (עוד מימי XP, ופה דברים הרבה יותר יציבים) או שתצמידו את העכבר לימין למטה (זו הייתה טעות, לתת אפשרויות לאנשים מסויימים זה רע)
אבא שלי דווקא אוהב את החדשות בממשק (שמראה כותרת על המטרו, מניח שיש ווידג'ט זהה, אבל מעולם לא התאמצתי לחפש) ומעבר ל-2 דקות להראות את זה לא עבדתי קשה מידי להסבת הורים,

דווקא להסביר לאחותי (מפתחת) לקח יותר זמן כי יש לה יותר "דרישות", אבל במקום לשנות את המערכת למה שהיה אפשר להתרגל למה שיש, וזה לא נורא בכלל.

אני לא עובד מייקרוסופט ולא כזה חשוב לי שמ"ה תהייה פופולרית, אני גם דוגל ב"תתקין מה שנוח לך יותר", ובהחלט ייתכן שלינוקס עונה על הצרכים שלך טוב יותר, אבל להגיד על משהו שנכתב במשך שנתיים (לפחות) "נוראי" כשניסית אותו לדברייך 5 דקות - זה לא רציני ולא נכון.

ישן 08-02-2013, 18:37
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לפני שאנשים שוקלים כאן בכלל לנסות את חלונות 8..."

אני משתמש בווינדוס 8 כבר קצת יותר מ5 דקות.
נתחיל מהחדשות הטובות - זה לא ויסטה, זה רע, אבל לא ברמת "שמעת שיש דבר כזה שנקרא אובונטו,אולי שווה לנסות?" כמו שויסטה הייתה (על הטעויות שאובונטו עשו מאז אפשר לכתוב מאמר שלם)

עוד נקודה לחיוב - להוריד את הtiles, בהחלט מדובר בממשק יפה יותר ונעים לעין (כן,לי זה חשוב)

ועכשיו לרע:
אין לי שום שימוש בtiles, אין לי שום שימוש בחנות אפליקציות. התוצאה של זה שאפילו באפליקציות נחמדות אני לא משתמש - אין לי שום עיניין להגיע לשם.
אף שינוי שהם עשו לא עוזר לי להשתמש במחשב טוב יותר, להפך, עם הזמן אני לומד להתרגל לשינויים - אני לא אוהב אותם, הם לא עוזרים לי בכלום, אני פשוט לומד להתרגל ויותר חשוב: אני לומד לעקוף אותם.

הבעיה של סגירת חלונות - אני לא אוהב להשתמש בAlt+F4, בדרך כלל פתוחים לי הרבה חלונות ויש הימור מסויים בשימוש בקיצור מקלדת (איזה חלון נמצא בפוקוס כרגע) ולכן בעית המחסור בכפתור סגירה היא אמיתית (למרות ששיטת הגרירה למטה היא לא רעה, דווקא אותה אולי כן הייתי מאמץ)
אבל הנה בעיה יותר מעצבנת - איך עושים restart?? איפה הכפתור? זה מחשב ווינדוס, זה לא אנדרואיד ולא ios, הפעלה מחדש היא פתרון לכל כך הרבה תקלות אתם לא יכולים פשוט להעלים את כל העיניין.

ובעיניין דומה - בהתקנה נגרם לי לחשוב שחשבון אונליין זה דבר טוב (לא כל כך מוסבר שם מה המשמעויות) אז פתחתי חשבון אונליין, הכנסתי את הסיסמה שלי ('דובוניאיכפתלי' לצורך העיניין) מייקרוסופט לא אישרה את הסיסמה, דובוניאיכפתלי4593 קיבל, יופי, נשמור את הסיסמה וזה יכנס אוטומטי.... לא! אי אפשר לעשות כניסה אוטומטית צריך להזין סיסמה בכל כניסה למחשב, וזאת חייבת להיות סיסמה "מורכבת" (ייחסית, לא דורשים אותיות גדולות ולפחות סימן אחד) ומתי אתה מגלה את זה? אחרי שכבר הורדת מלא אפליקציות ושינית הגדרות והכנסת כתובות מייל וכו...

ומה זה הסרגל שמופיע בצד ימין? למה אני צריך אותו?? ולמה חלק מההגדרות ניתן לשנות רק בcontrol panel וחלק אחר בממשק tiles? ואיך אני יודע אם אני נכנס להגדרות של הווינדוס או לאלו של האפליקציה שפועלת? ולמה כל כך קשה להבין שהסרגל מימין הוא עכשיו שייך לאפליקציה (או שלא, אין לי מושג, לא רשום כלום)

ומר ווינדוס, אני מפעיל סרט, החלטת לספר לי שעוד תוכנה יכולה להריץ את הסרט - זה לא מעניין אותי, איפה הכפתור שאומר שזה לא מעניין אותי? אין? סבבה, אז בטח פעם הבאה לא תקפוץ ההודעה.. נחשו מה? היא קופצת שוב ושוב! מי ביקש אותה?

בשורה התחתונה, אני נאבק בווינדוס 8 כדי להשתמש במחשב ככל שניתן כמו שהשתמשתי בו בווינדוס 7, אני לא מרגיש שה40 דולר ששילמתי הצדיקו את עצמם, היה עדיף לי פשוט להוריד את הפונטים היפים ואולי איזה ערכת נושא נקייה במקום.

ישן 16-02-2013, 22:56
  ramboli ramboli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני משתמש בווינדוס 8 כבר קצת..."

קראתי את התגובה שלך ואני חייב לציין שאני מסכים איתך לחלוטין!
נסיתי במשך חודש את Windows 8 על המחשב הנייד שלי של DELL, הייתי צריך להתאים אישית דברים רבים עד למצב של שימוש נוח במערכת. ואז צצו בעיות חמורות יותר כמו אי התעוררת ממצב שינה, מה שדורש כיבוי בכפייה והדלקה.
בחלונות 8, קיים גימיק "חמוד": הקרנל שומר את עצמו באותו מצב שהיה לפני כיבוי* המערכת, כך שבהדלקת המחשב הבאה, הקרנל ייטען מהר יותר. אכן זה כך, למערכת לוקח 4 שניות לעלות. אבל בואו נתאר מצב שבו אני מכבה את המחשב, מכניס לו חומרה פיסית פריפריאלית חדשה ומדליק את המחשב. מה יקרה אם הקרנל במצב שלפני החומרה ינסה לשחזר את עצמו? בום! מסך כחול (מעוצב אמנם.. מאוד מגניב). מיקרוסופט? לא חשבתם על זה?!
לאחר מכן חזרתי לwindows 7 ואני מרוצה.

*בהפעלה מחדש, הפונקציה לא חלה, כלומר הכל כרגיל.

ישן 09-02-2013, 22:41
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
למה החלטתי לפסול מחשב HP, שקרץ לי מבחינת החומרה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לפני שאנשים שוקלים כאן בכלל לנסות את חלונות 8..."

היום שקלתי לקנות בתור מתנה לחברה נייד מבית HP, אחרי ברור קצר פסלתי על הסף(עד כדי כך הזדעזעתי מחלונות 8).
ציטוט:
HP urges consumer customers not to downgrade new PCs to Windows 7

http://www.computerworld.com/s/arti...Cs_to_Windows_7

ציטוט:
HP warns for downgrading Windows 8 to Windows 7

http://www.myce.com/news/hp-warns-f...indows-7-64735/

טוב, אז HP תומכים באופן רשמי בחלונות 8 בלבד.. אז שיהיה להם בהצלחה, יש להם לקוח אחד פחות. לדעתי לא לתמוך בגרסא שיצאה רק לפני שנתיים, זו חוצפה ממדרגה ראשונה, אבל שיהיה להם וללקוחות שלהם לבריאות..

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 09-02-2013 בשעה 22:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר