לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2013, 13:06
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "|צפרדע| הייתה הסכמה מידית..."

במסיבת פיג'מות שעשינו בתחילת כיתה ז' (שזאת הייתה הפעם הראשונה שאשכרה השכרנו קלטת פורנו וצפינו בה ולא סתם ראינו גיפים או סופטקור סטייל ערוץ 3 בחצות של יום שישי) אשכרה התוכחנו איזה סרט לקחת. בסוף אני ניצחתי ולקחנו איזה משהו שהיה אמור להיות של קאוביות.
כשצפינו בקלטת הבנו שאין שום קורלציה וואטסואבר בין מה שמופיע בחלון של הוידאומט לבין הסרט עצמו.

אז הבנו שזה הכל אינטואיטיבי. אחת הקלטות הייתה לא רעה למרות שאני לא זוכר מה היה בה. השנייה (זאת שאני תקוע איתה) הייתה מעאפנה בטירוף. של נאצ'ו והספרדי המעצבן השני. הם ניסו לעשות את זה גם עאלק קומי.

עכשיו כשאני חושב על זה, אני הולך לזרוק את הקלטת לזבל, שם מקומה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 08-02-2013 בשעה 13:09. סיבה: כדי שאוכל להגיד לצ'אקי שאני רושם דברים בשורת עריכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2013, 19:19
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=פאקטשלי]נעל קרוקס..."

ברור שיש! אני לא מחזיקה דברים סתם כך בחדר

בת זוגו של הקרוקס הבודד נמצאת כרגע במכונית של אחותי, בתור מחזיק לפלא'. רעיון שלי, אחרי שצהריים שלמים חיפשנו מתקן נאות לשווא (את הקלפים תקעתי בזו הנותרת כי אין לי מקום אחר לשים אותם שלא ילכו לאיבוד)

את המברשת אמא קנתה לי מחנות הסטודנטים באונ' באר שבע. היא זכרה שאני צריכה לקנות מברשת שיניים חדשה והיא מצאה את זה משעשע. אני ממש מחבבת את המברשת הזו, אמנם היא אף פעם לא הייתה בשימוש, אבל יש בפנים ציור של זברה ונצנצים שצפים במים. מה גם שאם לוחצים בתחתית היא מהבהבת למשך דקה שלמה, זמן הצחצוח המומלץ!

ישן 08-02-2013, 13:44
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "איזה דבר מיותר יש לכם כרגע בחדר?"

חצי מהחדר
אני ממש אוהבת עבודות יצירה, וכתוצאה מכך ובהתאם לזאת יש לי חנות בבית.
בתכלס? הייתי נפטרת מחלק גדול אבל חבל לי על הכסף שהם עלו. נצטרך עם השנים להשתמש בהם
כנ"ל עם תכשיטים. יש לי כמות מטורפת (ועוד ממשיכים להביא ). אני צריכה לנסות למכור באיביי ולראות אם הולך.
חוץ מזה, יש דיוידי שהיה בסלון וכרגע הוא על הרצפה כי אין איפה לשים אותו בשומקום בחדר, כל מיני מתנות שקיבלתי מהעבודה ואין לי איפה לתקוע אותן,
ומלא מלא מתנות שהכנתי ללפחות 3 חברות, שלמרות שאני מתה להפטר מהדברים- ימי ההולדת שלהן לא חלים בתקופה הקרובה...

קיצר, בתקופה האחרונה זה חדר אגרני

09.07.00-16.07.12

ישן 08-02-2013, 16:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "איזה דבר מיותר יש לכם כרגע בחדר?"

לפחות 10 כבלים/מטענים של דברים שכבר מזמן אין לי

כמה מצלמות ישנות שלא עובדות או לא שוות כלום

איזה שלושים שמפונים של בתי מלון שהקופסא שלהם כבר צהובה בצורה מסוכנת

מעיל אמריקאי כזה שפעם היה נחשב קשה להשגה בצה"ל

כמה בקבוקי חול צבעוני מפטרה שאיזה קולגה ירדני הכין במתנה לכל המשפחה + 2 ספייר שבהם השמות של שניים מהילדים נכתבו לא נכון (אני תמיד תוהה מתי אחד יפול וישבר ויעשה לי עבודה רבה)

משהו בסדר גודל של 2-3 חבילות נייר A4 שכל כולו מאמרים מודפסים שהדפסתי בעבודה לצורך קריאה באיזו נסיעה/טיסה ארוכה (ומעולם לא קראתי כי כרגיל ראיתי בלפטופ משהו כמו אושן11, הטרמינטור 1+2, בחזרה לעתיד 1+2+3 או הטוב הרע והמכוער בפעם השלוש מאות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר