לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2013, 11:13
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מבחינתי חוזה הגון צריך לכלול..."

זה לחלוטין הופך את כל העניין של חוזה לחסר טעם, אבל אם אתה מתעקש על סעיף כזה יהיה חובה לעגן אותו במספר סעיפים נוספים:

1) המשכיר יכול לעשות אותו דבר לשוכר (קרי להעיף אותו קיבינימט לרחוב בהתראה של 90 יום, כי זה "מספיק זמן בשביל למצוא דירה חדשה").

2) השוכר יהיה מחויב כמובן לסייד, לנקות וכו' כנהוג בכל תום תקופת שכירות, אפילו שהיא נגמרה טרום המועד המתוכנן, לא משנה מי נתן את ההתראה.

3) במהלך אותה תקופה של 90 יום השוכר מחויב לאפשר למשכיר להראות את הדירה לשוכרים פוטנציאליים, לא משנה מי נתן את ההתראה.

עכשיו תגיד שזה לא פייר, שלא יכול להיות ככה בטחון לבנאדם כשבכל יום, תיאורטית, אפשר לתת לו התראה באמצע החיים שהוא חייב למצוא דירה חדשה תוך שלושה חודשים.

וזה יהיה נכון. וזה לא פייר בדיוק באותה מידה כלפי הצד השני.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 09-02-2013 בשעה 11:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2013, 11:42
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה חייב להפסיק להגיב לאנשים..."

כן? 95% ממשכירי הדירות משכירים אותם כנכס? יש לך ביסוס לטענה הזאת?

מרבית האנשים שאני מכיר שמשכירים נכס או ממה שאני יודע עליהם מהחבר'ה ששוכרים זה פנסיונרים, וכאלה שמכסים משכנתא. לא שמנים עם מונוקול, צילינדר וסיגר.

אתה זה שמדבר על החריגים. אתה זה שמסית את הדיון.
יש פה, עד כה 4 מגיבים לפחות, חוץ ממני, שמראים לך בשלל דוגמאות כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר, אז קצת תצניע את עצמך.

לא כיף לך לדבר אתי? אתה לא יכול לסתור את העובדות שאני מביא? אתה מוזמן לחבור ללינוקס.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-02-2013, 16:56
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אני לא יודע על מה אתה מדבר...."

יש באשכול הזה לפחות גולש אחד שמוכיח שהסעיף הזה לא נמצא בכל חוזה ושעם קצת מו"מ אפשר להוסיף לחוזי שכירות סעיפים הגיוניים שיהיו לטובתך. אני במו"מ עם משכיר הצלחתי להוסיף לחוזה סעיף שמאפשר לי לעזוב את הדירה מהיום למחר בהינתן תנאי מסויים ובלי למצוא מחליפים, והדירה לא הייתה בירוחם אלא במיקום מאד מבוקש בת"א. אם הסעיף הזה כל כך מפריע לך גם אתה יכול לחפש עד שתמצא שוכר שלא מתעקש על הסעיף הזה, בדיוק כמו שמארין מצא ובדיוק כמו שאני מצאתי משכיר שמוכן להתחשב בתנאים שלי. כשחותמים על חוזה שכירות הכל נתון למו"מ, אם אתה הסכמת להתפשר אתה יכול לבוא בטענות רק לעצמך. תענה לי בכנות, פעם ניסית לבקש מאחד המשכירים לשנות את הסעיף הזה?

ישן 09-02-2013, 11:55
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הכל תלוי בצורה שבה אתה מסתכל..."

שוב, זה נורא אישי.
יש לי חבר ששוכר דירה בשינקין.
"דירה". אולי 5 מ"ר. כיור, ספת שני מושבים, מקלחת ואסלה מאחורי וילון כזה ומיטת גלריה. זה מן הסתם דירה שחולקה, אני לא יודע מה היה הגודל ההתחלתי אבל לדעתי היא חולקה ל4-5 לפחות.

אבל הוא מבסוט, כי מבחינתו רק לא שותפים.

אני חושב שהייתי עושה אותו דבר, בסיטואציה דומה.
אני לא יכול לגור עם אנשים שאני לא מכיר. פרט לאינטרקציה מאוד מאוד מוזרה סביב ה"מרחב המשותף", מאיפה אני יודע שהם לא מתעסקים לי בדברים כשאני לא בבית?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-02-2013, 12:27
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מי שמגיע לרמה כזו של פראנויה..."

שוב, זה תלוי בהבנות שיש לי עם אותו אדם. עם חבר בהחלט יכולות להיות לי הבנות של "מה ששלי שלך" (אם כי לא תמיד, לא עם כל חבר וכו'). עם אדם זר לא.

אם השותף יבקש ממני ברור שאני אתן לו לאכול מהגבינה שלי ולהשתמש בשמפו וכו', אבל אם אני אראה שהוא עשה את זה מבלי לבקש ממני (או אפילו להגיד ברטרו- סליחה אחי הייתי במקלחת וקלטתי שנגמר לי השמפו אז השתמשתי בשלך- מקווה שזה בסדר) אני אכעס מאוד. אני אכעס מאוד ואעשה לו דברים בשמפו שלו. הידיעה שאני יכול לעשות לו ועל כן הוא יכול לעשות לי הם בדיוק הדברים שמונעים ממני לגור עם שותפים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-02-2013, 12:24
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה זה ישתמשו לך בדברים? ישנו..."

לא רק זה.
יש חפצי ערך, כסף, כלי נשק או סתם דברים עם ערך סנטימנטלי שאני לא רוצה שיעלמו לי פתאום.

בעל דירה שנכנס-
היום נהוג בהחלט שבעל הבית לא מחזיק מפתח לדירה.

לנעול דלת-
לא תמיד זה אפשרי ואם זה אפשרי אז בכל מקרה כל הדלתות של הבית ננעלות על אותו מפתח.
וגם- זה ממתג אותך בתור המניאק/מחרישן/שונא אדם הזה ואז בכלל מלכתחילה היה עדיף דירה ללא שותפים.

שוב- אני מדבר כמובן על אנשים שאני בכלל לא מכיר. לא על דירה עם חברים שזה עניין אחר לחלוטין.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-02-2013, 15:42
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אל תשווה לקאוץ' סרפינג...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אל תשווה לקאוץ' סרפינג. כשמגיע אליך מישהו לקאוץ' סרפינג הוא נמצא איתך יומיים שלושה במקרה הכי גרוע. די והותר זמן כדי ללמוד דברים חדשים ולחלוק חוויות אבל גם מספיק קצר כדי שהוא לא יהפוך יותר מדי למטרד, אלא אם כן מדובר במישהו באמת דפקט (ואני עד היום לא נתקלתי באחד כזה)

התכוונתי בקטע של להכניס זר מוחלט לתוך הבית שלך. לתת לו מפתח והכל. וגם בניגוד לשוכר/שותף אין לך כלום עליו. אין חוזה, צילומי תעודת זהות, חשבון בנק, כלום. הבנאדם לרוב מארץ זרה, לך חפש אותו אם קורה משהו.

אתה גם לא מן הסתם כל הזמן בבית בזמן שהוא אצלך. אתה יוצא לעבודה, לסידורים, לחיים היום-יומיים, איך אתה משאיר ככה זר מוחלט בבית שלך, עם המשפחה שלך, עם מפתח לדירה?

אני כל הזמן מתפלא איך אין כל הזמן דיווחים על קאוץ' סרפרז שגונבים/אונסים/רוצחים/אוכלים את המארחים שלהם, או סתם משחיתים להם את הבית...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-02-2013, 16:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אל תשווה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
התכוונתי בקטע של להכניס זר מוחלט לתוך הבית שלך. לתת לו מפתח והכל. וגם בניגוד לשוכר/שותף אין לך כלום עליו. אין חוזה, צילומי תעודת זהות, חשבון בנק, כלום. הבנאדם לרוב מארץ זרה, לך חפש אותו אם קורה משהו.

כל הרעיון בקאוץ' סרפינג זה שהאתר עושה עבורך את המיון הראשוני. אנשים גם יכולים לשמוע על ההיסטוריה שלך מאנשים שאירחו אותך או שאירחת אותם.

ציטוט:
אתה גם לא מן הסתם כל הזמן בבית בזמן שהוא אצלך. אתה יוצא לעבודה, לסידורים, לחיים היום-יומיים, איך אתה משאיר ככה זר מוחלט בבית שלך, עם המשפחה שלך, עם מפתח לדירה?

אני לא יודע מה איתך אבל כשאני מארח מישהו הוא לא נמצא אצלי לבד בבית.

ציטוט:
אני כל הזמן מתפלא איך אין כל הזמן דיווחים על קאוץ' סרפרז שגונבים/אונסים/רוצחים/אוכלים את המארחים שלהם, או סתם משחיתים להם את הבית...

זה מכיוון שלמרות הקסנופוביה הטבעית שלך, תתפלא לגלות שרוב בני האדם אינם רעים
עד היום אירחתי שמונה או תשעה אורחים ומעולם לא הייתה לי שום בעייה. אני מכיר בחורה אחת שהוטרדה מינית על ידי אורחת שיכורה... אבל זה סיפור פיקנטריה והוא היוצא מן הכלל המעיד על הכלל..

ישן 09-02-2013, 17:30
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]התכוונתי בקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כל הרעיון בקאוץ' סרפינג זה שהאתר עושה עבורך את המיון הראשוני. אנשים גם יכולים לשמוע על ההיסטוריה שלך מאנשים שאירחו אותך או שאירחת אותם.

כן, זה מאוד אמין ומקיף.
ציטוט:
אני לא יודע מה איתך אבל כשאני מארח מישהו הוא לא נמצא אצלי לבד בבית.

לכמה לילות? בפירוש כן.
אבל אני מארח רק אנשים שאני מכיר וסומך עליהם.
ציטוט:
זה מכיוון שלמרות הקסנופוביה הטבעית שלך, תתפלא לגלות שרוב בני האדם אינם רעים

זה לא קסנופוביה, זה חשדנות טבעית מהזן שהשאיר אותנו בחיים כ"כ הרבה שנים.

אני לא אומר שכולם אנשים רעים, אני אומר שאין לך שום דרך לדעת את זה על זר מוחלט.
ציטוט:
עד היום אירחתי שמונה או תשעה אורחים ומעולם לא הייתה לי שום בעייה. אני מכיר בחורה אחת שהוטרדה מינית על ידי אורחת שיכורה... אבל זה סיפור פיקנטריה והוא היוצא מן הכלל המעיד על הכלל..

אתה מדבר על קאוצ'סרפינג?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:20

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר