לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2013, 20:04
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
האם אוהדים של בית"ר ירושלים הם הבעיה ?

במרכז ישובי - פרדס חנה ,התנוססה כתובת ענק : ' מוות לערבים ',
הכתובת היתה על קיר סניף בני עקיבא,בחצרו של בית כנסת, מיקום מצויין,רחוב מרכזי, חשיפה לאלפי עניים,
פניתי למועצה בבקשה שיורידו החרפה,וכשהתגובה היתה אדישה, פניתי למשטרה,שלא הבינה מה אני רוצה, וכך המשכתי למשרד החינוך,לאירגון בני עקיבא...ועוד,עד שדיברתי עם עיתונאי בשם ירושלמי, שאמר שיסדר זאת,
אחרי שמעל שבוע הכתובת התנוססה בנחת, מישהו עבר עליה עם צבע בכדי להסתירה, היום אני יודע כי זה היה קרוב משפחה של ירושלמי.
לא ברור לי מה רוצים כולם מאוהדי בית"ר....זה מגוחך שמי שלא מזיזה לו הכתובת 'מוות לערבים' מפריעה לו פתאום אי קבלת ערבים לבית"ר....תבדקו עצמכם היטב כל אילו שלפתע גילו כי אוהדי כדורגל לא רק צועקים 'השופט בין זונה'
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2013, 14:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אז הנה תשובה שלי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "האם אוהדים של בית"ר ירושלים הם הבעיה ?"

"מוות לערבים" כמו גם "מוות לסודנים" - הוא בסה"כ ביטוי לתסכול עמוק. מה עמוק.. תעלת למאנש..

זה תסכול על המנטליות, על הנהיגה בכבישים, על רמות הפשיעה המטורפות יחסית לחלקם באוכלוסיה, על הסיוע למפגעים פלסטינים, על הסמים והפרוטקשן, על המואזין בחמש לפנות בוקר, על אחמד טיבי, איברהים צרצור זחאלקה והזועביז... ונסיים עם מנטליות למרות שכבר אמרתי.

ובוא אני אחסוך לך, כן גם אצלנו, אבל אצלנו הם לא האויב שלנו ואין משקעים של מאה שנה, והם משרתים בצה"ל (לפחות חלקם) וזה מה יש. אלה אחים שלנו בעל כורחינו.

אבל התסכול הכי משמעותי - זה על אוזלת היד של מי שאמור לטפל בכל המפגעים שציינתי לעיל.

אל תדאג. זה בסה"כ ביטוי חיצוני למחשבות פנמיות. אף אחד עוד לא טרח להוציא את ההסתה אל הפועל.

ישן 17-02-2013, 00:11
צלמית המשתמש של רועי AZ

מעולם לא העמקתי להתעניין בסכסוך ברואנדה, למעט קריאת מאמרון
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כן, נשארתי עם העובדה כי..."

בעיתונות וסתם מצפיה בטלויזיה ("רואים עולם"). איפה שיש בני אדם יש סכסוכים וזה טבעי.

אגב - במעשיהם הם מרחיקים עצמם מן ההגדרה של בני אדם, אפילו לא תת תרבות. וההשוואה שלך בין מה שקורה כאן (או בכלל לא קורה) לבין מה שקורה ברואנדה.. אני רק יכול לשער באיזה צד תהיה בגופך ובנשמתך - ביום מן הימים - כמו שנוכחנו במרוצת השנים מדומים לך..

ישן 17-02-2013, 00:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין לך מה להשוות בין מה שלא קרה וקורה כרגע ויקרה בעתיד, למה שקרה ברואנדה.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "ההשוואה שלי באה לתמוך במה שיש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
ההשוואה שלי באה לתמוך במה שיש לי לומר,
לא הבנתי כוונתך במשפט האחרון.

כי ברואנדה היה רצח ללא הבחנה באבחות מגל ובהינף מקלות ושאר שיטות זוועה, אונס כמו שתיית מים והתנהגות שהולמת את עובדתם היותם הולכים על שתיים ותו לא.

המשפט האחרון מייצג את שאני חושב, בצד של מי תהיה, ביום המלחמה הגדולה שעוד צפויה שתכפה עלינו ע"י אויבנו - כמו דומים לך שהיו במרוצת השנים (ב 3300 שנות קיומו של העם היהודי)

ישן 17-02-2013, 04:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

כשאתה אומר אנחנו עיוורים - הכוונה היא גם אלייך?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "בגלל מה שאתה מציין, בגלל..."

כי לפי מה שכתבת - יכול היית לנקוף אצבע (או כף יד עם מברשת צביעה) - ולעשות אתה מעשה - אך לא בחרת בכך.

מדוע אתה לא עשית מה שצריך היה לדעתך לעשות, אם אתה כ"כ נפעם מ"כתובות הזוועה"?

ישן 16-02-2013, 15:47
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא, האוהדים של בית"ר הם לא הבעייה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "האם אוהדים של בית"ר ירושלים הם הבעיה ?"

כל הבעיה עם הגזענות במגרשי הכדורגל היא הפער בין ציפיות ומציאות. יושבים עשרות אלפי אנשים במגרש ועוד מאות אלפים בבית ועוקבים בדריכות אחרי 22 פרימדונות שהכישרון העיקרי שלהם הוא הזזת חפץ כדורי לאורך המגרש ואח"כ מתפלאים שהאוהדים האלה נוהמים ושורפים את המועדון. ומה ציפיתם? שיחברו יצירה קלאסית? שימצאו פתרון לתעלומה מתמטית? שאוהדי לה פמיליה יערכו מחקר בנוגע לחשיבות המשפחה בעידן המודרני?

כל מטרת הספורט הזה היא הוצאת אגרסיות במגרש. יותר טוב שילכו למגרשים ולא יסתובבו ברחובות. ואם אתם לא רוצים שהפה שלהם יהיה פנוי לקללות גזעניות, תחלקו להם פיסטוקים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-02-2013, 13:44
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "קראת מה כתבתי ,או שיש לך בעיה..."

מה הקשר בין הגזענות של חלק מאוהדי בית"ר לכל הישראלים? עצם זה שחלק מאוהדי בית"ר גזענים לא אומר אפילו שכל האוהדים של בית"ר הם גזענים, לא כל שכן כל הישראלים באשר הם. השנאה העצמית שלך גורמת לחשוב שכל הישראלים גזענים? זכותך, אבל אל תנסה למצוא לדעה שלך "הסברים" פסבדו מדעיים או פסבדו לוגיים. קראתי גם את ההודעה הראשונה שלי וגם ממנה אי אפשר להסיק לגבי הגזענות של כל הישראלים, מקסימום לגבי האנשים המעורבים וגם זה לא בטוח. מי שלא מסיר כתובת גזענית יכול להיות גם סתם עצלן, לאו דווקא גזען.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר