לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2013, 16:56
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אני חושק בתאילנדית

לפני כמה זמן סיפרתי שהייתה סדרה של פטירות בבניין שלי. האחרונה שנפטרה השאירה בעל מבוגר נכה והילדים סידרו לו תאילנדית. היום ראיתי אותה בפעם הראשונה ו... I WANT HER.

זה מה שהיה: הידית של דלת הכניסה ללובי הבניין התרופפה אז תיקנתי אותה ובזמן שעבדתי עליה הגיע התאילנדית אחרי שהיא סיימה לעשות טיול עם הכלב של זה שהיא מטפלת בו. פתחתי עבורה את הדלת, אמרתי לה "אהלן" או משהו כזה והחלפנו חיוכים. כמובן שאיך שהיא עברה אותי הראש שלי הסתובב אחריה מיד כדי לראות את הישבן שלה. מכירים את זה שלאסייאתיות אין תחת? אז לה יש. טוסיק מהסוג שגורם לך לנשוך את השפה התחתונה של השפתיים.

יש בעיה: בלובי יש מראה גדולה וכשהיא נכנסה היא הייתה עם הפנים שלה מול המראה ככה שיש סבירות של משהו כמו 95% שהיא קלטה אותי דרך המראה בוחן את הטוסיק שלה. אם זה נכון אז מעכשיו אני על תקן "ההוא שהסתכל לי על התחת" ואני לא יודע איך להתגבר על העניין הזה. אני מניח שאני פשוט אנסה לקלוט ממנה האם התקרית הזו עוררה בה אי נוחות במידה כזו שאני פסול מבחינתה.

אני חייב לנסות לכבוש את הטוסיק הזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2013, 10:45
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "בבונים? אם תראי יצירת אומנות..."

בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים בבונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-02-2013, 18:57
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "בחורה קולטת אם אתה בוחן אותה..."

מה שקרה הפעם הייתה תקלה חריגה ולא מייצגת. אני נוטה להאמין שאני כבר מספיק מתוחכם בשביל למנוע מבחורה להיות מודעת לזה שסרקתי אותה. יש כאלה שבוהים או סתם נותנים למבט שלהם "להינעל" למשך יותר מדי זמן אז אתן תופסות אותם אבל יש גם כאלה שהם נינג'ות בתחום הזה.

בכל מקרה, לפעמים זה לא משנה כמה מיומנות יש לך כי הכל קורה כ"כ מהר שזה נגמר בזה שאתה נתפס ע"י הבחורה או ע"י צד ג' שנמצא לידכם (למשל מישהו בתחנת אוטובוס). כאילו, העיניים שלך מתמגנטות למישהי לפני שהמוח שלך מספיק להבין מה קורה. התפקיד של המוח הוא להגיד לעיניים "חכו!! לא למהר!! בואו נעשה את זה בצורה דיסקרטית" אבל לפעמים הוא לא מספיק להיכנס לפעולה בזמן כדי לעצור אותן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר