לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2013, 23:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חוצמזה שסוף סוף חטפתי את צינון החורף הבלתי נמנע?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

(וזה טוב כי אתה מחכה לו וכל הזמן פוחד שיפול על זמן ממש לא טוב).

1. היום בעבודה חגגו יומולדת לשותפה שלי למשרד. זה לא מעניין - ולא אלאה אתכם בפרטים על המאפים שהובאו מאםפם... מה שמעניין זה שפתאום חשבתי על זה שיום ההולדת שלי נופל כשאני במילואים מה שאומר שיש לי שנה חופש מהרמות הכוסית המטופשות שעושים לך ליומולדת במשרד! (למרות שאת מסדר הנשיקות על הלחי מבנות המחלקה הרוסית הייתי כן שומר...). לצעוק "כן" כל מי שחושב שיומולדת במשרד זה בעעע....

2. הצלחתי לקמבן סופ"ש בדאבלין ולראות מופע של להקה אהובה עלי במיוחד (משהו של זקנים - לא לגיל שלכם... גיטרות, באס, תופים... מוסיקה שלא מופקת ע"י מחשב וכל מיני כאלה סטאפ...). אז גם אהיה באירלנד בפעם הראשונה (מת על מדינו תשמדברים שמה אנגלית), גם זה נופל על סופ"ש ללא העדרות של מעל יום עבודה, גם אולם שאומרים שהוא מעולה וגם הופעה בסיבוב הופעות שזכה לשבחים מקיר לקיר (ואולי הפעם האחרונה שאני רואה אותם). ובהזדמנות זאת איחולים לכל עשרות אלפי הספאמרים/האקרים/גנבים/חארות שאני לא יודע מה שמם המקצועי שבגללם בשביל למצוא זוג כרטיסים בנאדם צריך 15-30 פעם להקיש כל מיני צירופי אותיות עפ"י צילום לא מובן - אני מאחל לכם שתחטפו את מה שיש לסטיבן הוקינג - ותחיו עם זה שלושים שנה כמו הוקינג - רק בלי שיהיה לכם כסף, כבוד או עבודה. ימניאקים בניזונות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-02-2013 בשעה 23:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2013, 22:09
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ואיך בדיוק אתה מתחזק את ההסדר עם אושרית מכ"א?"

אחד היתרונות הגדולים שלי הוא שאני יודע לנגן לאנשים על המצפון. כשהיא שלחה לי מייל ושאלה אותי מדוע, כתבתי לה משהו בסגנון "מה זה משנה האם זה בגלל שננטשתי בפתח בית החולים ויום ההולדת שלי מזכיר לי שההורים האמיתיים שלי זרקו אותי כמו רהיט ישן או בגלל שהיה לי אח תאום שנפטר ויום ההולדת שלי מזכיר לי כיצד חצי ממני לעולם לא ישוב? האמיני לי שיש לי סיבה טובה לבקש".

נראה לכם שמישהי יכולה להגיד "לא" על דבר כזה?
הבהרה, שלחתי לה סיבות אפשריות אחרות, אבל באותו סדר גודל.

ישן 14-02-2013, 14:20

=בשביל להכיל את THE WHO צריך איזה רכיב "שרוט" באופי - מין דחף הרסני
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "דווקא מכל להקות המתים שאני..."

אני זוכר שכשהייתי בחור טוב כזה, לא התחברתי למוסיקה שלהם ממש והיה לי קשה להינות. יש משהו אוטיסטי/ניהיליסטי במוסיקה שלהם (שאגב: מבוססת חזק מאוד על "לייב" - זו להקת לייב מובהקת שלא עוברת טוב אולפן) שלא סוחף את רוב האנשים.

תתנחמי בכך שברגע שהסטונז יכריזו על התאריכים לסיבוב האירופי הקרוב - אני אהיה שמה על בטוח. בשביל מי שחובב טראש אייטיזי - האשה סוחבת אותצי לדפש מוד "מעגל הזהב" (שזה מבחינתי כמו ללכת למסיבה של "ליגת האסקסואליות הישראליות סניף רמה"ש" - לא מתחבר בלירה לשום דבר שם, אבל אנטרופולוגית זו חוויה מעניינת...

ישן 14-02-2013, 15:13

הסקס פיסטולז הם סוג של מוטציה של The Who
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "כן, יתכן שהם לא עוברים את..."

שכן יש שמחשיבים את "המי" כאבות הפאנק. בכל מקרה אין מה להשוות באיכות המוסיקאלית.

My Generation היה אחד הלהיטים הראשונים שלהם והוא שיר "אוטיסטי" מובהק (כולל הגמגומים המכוונים והבאסים הצורמים). דרך ההמשך שונה לחלוטין וכולל תיצירות מורכבות - כמו "קוודרופניה" שאותה אני טס לראות.

אגב: בקליפ המצורף (שפחות או יותר מה שקורה בו הביא להם את פרסומם בארה"ב - ועד היום The Who הם להקה בריטית שאומצה בעצם כאייקון אמריקאי: אין מה להשוות בין ההערצה אליהם בארה"ב ובין מה שקורה במולדתם... הארבעה הופעות שלהם שראיתי בני יורק ב 2000 היו חוויה שלא אשכח לעולם (*)מבחינת תגובת הקהל) הפיצוץ של מערכת התופים בסוף לא היה ממש צחוק... זה היה מטען נפץ אמיתי שפצע מרסיסים את חברי הלהקה והאגדה אומרת שסדק את עור התוף של הגיטריסט (פיט טאונסנד) שלמעשה נותר עם שמיעה פגומה וכיום הוא בפועל כמעט חירש (מופיע בניגוד לעצת רופאיו).

ביצוע הרבה יותר טוב של השיר הזה יש כאן:

אבל שוב... זה חלק הרבה יותר מוקדם בקריירה המוסיקאלית שלהם.

MSG -אוקטובר 2000:

ישן 21-02-2013, 01:07
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

אחרי שעה של מרדף, הרגתי אותו.
שמעתי רחשים באמצע הלילה. הייתי בטוח שיש לי פורץ בבית, אז הורדתי את השמיכה לאט, הלכתי לסלון ואז שמעתי את הרחשים בחדר השינה שלי. הדלקתי את האור וראיתי עכבר קטן רץ ליד הארון שלי. מפה לשם, אחרי ריסוס ב-K300 (זה מה שיש לי..) שלא ממש הועיל, רבע שעה של עמידה כמו פסל עם מגב ביד גרמה לו לחשוב כנראה שאני פסל. הוא יצא מאחורי הארון, הורדתי עליו את המגב כך שהזנב שלו נצמד לרצפה, הרמתי אותו עם סמרטוט וזרקתי אותו לדלי מים שהכנתי מראש. הוא לא שרד. אני חוזר לישון.

שקלתי האם לפרסם את זה פה או בפייסבוק, נזכרתי שיש לי טבעונים פנאטים שם, החלטתי שאין לי כוח לריב איתם. אז הרווחתם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר