לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2013, 00:39
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
קטע מסריח שעשו לי סלקום

חברה שלי נמצאת ומתגוררת כרגע באלבניה. עברתי מאורנג לסלקום ועשיתי חבילה לשיחות לחו"ל לאלבניה כדי שאוכל לדבר איתה. (באורנג לא היה להם לאלבניה).
מחיר החבילה 139 ש"ח בחודש והיא כוללת שיחות והודעות ואינטרנט חופשי בארץ "ללא הגבלה" ובנוסף שיחות לנייד ונייח לאלבניה "ללא הגבלה" (ללא הודעות). יש לי הקלטה עם נציגת שירות שאני שואל אותה: "ללא הגבלה זה אומר שאני יכול לדבר גם 10 שעות ביום?" והיא ענתה "כן, גם 10 שעות ביום".

בחודש הראשון דיברתי עם חברה שלי כשעתיים ביום. לאחר שבועיים קיבלתי הודעה שבעוד מספר שעות אחסם משירות השיחות לחו"ל עקב שימוש מופרז ולא הוגן. כל נסיונות השכנוע מהנציגה להשיב את השיחות עלו בתהו והנציגה אמרה שזו מערכת ממוחשבת שברגע שאתה מגיע לרף מסוים של דקות המערכת חוסמת אותך. השיחות ייפתחו שוב בתחילת החשבונית הבאה.
ביום הראשון לחודש השני השיחות לא נפתחו והייתי צריך להתקשר שוב ולבקש שייפתחו לי. פתחו. החלטתי להרגיע קצת וירדתי לכשעה שיחה ביום, אפילו 50 דקות. ושוב, כעבור שבועיים אותה הודעה - בעוד מספר שעות תיחסם עקב שמוש לא הוגן (זה היה אתמול) והיום נחסמו לי שוב השיחות.

רציתי לדעת מה אפשר לעשות בנידון? האם אפשר להשתמש בהקלטה בבית משפט?
פשוט בזיון שאני משלם 139 ש"ח ומנתקים לי את השיחות לחו"ל אחרי שבועיים. מה שמאלץ אותי לשלוח לה הודעות (45 אגורות להודעה) ולקבל חשבונית על סך 177 ש"ח

אל תתקרבו לחבילות חו"ל בסלקום, ראו הוזהרתם !!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2013, 14:33
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "קטע מסריח שעשו לי סלקום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bboyoren
חברה שלי נמצאת ומתגוררת כרגע באלבניה. עברתי מאורנג לסלקום ועשיתי חבילה לשיחות לחו"ל לאלבניה כדי שאוכל לדבר איתה. (באורנג לא היה להם לאלבניה).
מחיר החבילה 139 ש"ח בחודש והיא כוללת שיחות והודעות ואינטרנט חופשי בארץ "ללא הגבלה" ובנוסף שיחות לנייד ונייח לאלבניה "ללא הגבלה" (ללא הודעות). יש לי הקלטה עם נציגת שירות שאני שואל אותה: "ללא הגבלה זה אומר שאני יכול לדבר גם 10 שעות ביום?" והיא ענתה "כן, גם 10 שעות ביום".

בחודש הראשון דיברתי עם חברה שלי כשעתיים ביום. לאחר שבועיים קיבלתי הודעה שבעוד מספר שעות אחסם משירות השיחות לחו"ל עקב שימוש מופרז ולא הוגן. כל נסיונות השכנוע מהנציגה להשיב את השיחות עלו בתהו והנציגה אמרה שזו מערכת ממוחשבת שברגע שאתה מגיע לרף מסוים של דקות המערכת חוסמת אותך. השיחות ייפתחו שוב בתחילת החשבונית הבאה.
ביום הראשון לחודש השני השיחות לא נפתחו והייתי צריך להתקשר שוב ולבקש שייפתחו לי. פתחו. החלטתי להרגיע קצת וירדתי לכשעה שיחה ביום, אפילו 50 דקות. ושוב, כעבור שבועיים אותה הודעה - בעוד מספר שעות תיחסם עקב שמוש לא הוגן (זה היה אתמול) והיום נחסמו לי שוב השיחות.

רציתי לדעת מה אפשר לעשות בנידון? האם אפשר להשתמש בהקלטה בבית משפט?
פשוט בזיון שאני משלם 139 ש"ח ומנתקים לי את השיחות לחו"ל אחרי שבועיים. מה שמאלץ אותי לשלוח לה הודעות (45 אגורות להודעה) ולקבל חשבונית על סך 177 ש"ח

אל תתקרבו לחבילות חו"ל בסלקום, ראו הוזהרתם !!!

גם אתה צודק וגם היא צודקת...

1. מצד אחד אתה חתום על חוזה, שרשום שם שבעת שימוש לא הוגן (כמו חפירה למישהי באלבניה כל חודש בעשרות שעות), הקו ייחסם, ותחויב בעמלות.

2. מצד שני הנציגה האהבלה, עשתה שטות ואמרה לך משהו לא נכון.

אם תגיע למשפט תנצח, רוב הסיכוייםן שתקבל פשרה קודם.

אבל אל תפתח יותר מדיי ציפיות, במקרה הטוב תקבל מספר מאות שקלים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר