לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2013, 06:47
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eran185 שמתחילה ב "המשך"

אם אתה מריץ את MySQL מקומית על המחשב שלך, אזי ה host של השרת של MySQL הוא המחשב שלך (וזו לא הבעייה).

הבעיות הסבירות יותר הן:

שאין למשתמש שמנסה לעשות את זה הרשאת FILE, דבר שתוכל לבדוק על ידי הרצת השאילתא:
קוד:
SELECT File_priv FROM mysql.user WHERE User='root'
(החלף את root בשם המשתמש שבו אתה משתמש, אם איננו root)

בפלט: Y = יש הרשאה, ו N = אין הרשאה

...או שהקובץ גדול מהערך המוגדר ב max_allowed_packet - שאותו תוכל לבדוק על ידי הרצת השאילתא:
קוד:
SHOW VARIABLES LIKE '%max_allowed%'

אם אתה עובד עם המשתמש root, שיש לו הרשאה להכל, אז די סביר להניח שהנקודה האחרונה היא הבעייה שלך...

כמו כן, אם אתה מריץ את השאילתות שכתבתי דרך ממשק שורת הפקודה של MySQL, תצטרך לכתוב סימן של ; בסוף השאילתא, כדי שהתוכנה תדע שסיימת את השאילתא - אחרת - כשתלחץ אנטר, היא פשוט תרד לשורה חדשה, ותחכה להמשך השאילתא (וגם שם אפשר לעשות ; ואנטר כדי לסיים)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2013, 21:06

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eran185 שמתחילה ב "שגיאה 1064"

תן בבקשה צילום מסך, 1064 היא שגיאת תחביר בשאילתא..

או לכל הפחות, את כל מה שכתבת (החל מתחילת שורת הקלט של MySQL ועד סוף הודעת השגיאה), בתוך בלוק שם [code ] ו [/ code] (ללא הרווחים)

כמובן שלפני ששלחתי אותך לכתוב את הפקודה, ניסיתי אותה בעצמי, וראיתי שהיא עובדת:
קוד:
$ mysql -uroot -p Enter password: Reading table information for completion of table and column names You can turn off this feature to get a quicker startup with -A Welcome to the MySQL monitor. Commands end with ; or \g. Copyright (c) 2000, 2010, Oracle and/or its affiliates. All rights reserved. This software comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to modify and redistribute it under the GPL v2 license Type 'help;' or '\h' for help. Type '\c' to clear the current input statement. mysql> SHOW VARIABLES LIKE '%max_allowed%'; +--------------------+---------+ | Variable_name | Value | +--------------------+---------+ | max_allowed_packet | 1048576 | +--------------------+---------+ 1 row in set (0.00 sec) mysql>

ישן 21-02-2013, 08:40

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי eran185 שמתחילה ב "בוקר טוב שימי ופסטן ניסיתי גם..."

האמת היא שהתשובה שלי הייתה \\ - ולא // (למרות שאם ה / של פסטן אמור לעבוד, אז גם // אמור לעבוד, כי לא אמורה להיות משמעות לריבוי לוכסנים)

טוב, אז אם אכן כתבת כך, כנראה שהנתיב לקובץ זו לא הבעייה (בהנחה שכשאתה מעתיק אותו ל start -> run, אתה מצליח לפתוח משם את הקובץ)

העניין הבא הוא הרשאות. אין לי מושג באיזו שיטה התקנת את MySQL ותחת איזה משתמש הוא רץ, אבל באופן כללי - הספריות תחת Document and Settings הן מאוד בעייתיות - וביתר שאת מחלונות ויסטה וצפונה - מיקרוסופט עשתה שם דברים הזויים. לכן, הייתי מעביר את הקובץ לספריה הראשית (ישירות ב \:C) ומנסה משם.

כמו כן אין לי מושג עם איזה הגדרות ברירת מחדל התקנת את MySQL (ושאני אומר התקנת, אני כמובן מתכוון לתוכנה שבה השתמשת כדי להתקין, שעשתה דברים שאין לנו מושג מה הם). לכן, אולי גם האפשרות האחרונה שהועלתה במדריך רלוונטית - אולי הם הגדירו בקונפיגורציה את הפרמטר secure_file_priv, ואז על הקובץ חובה להטען מהנתיב המצויין שם. תוכל לבדוק מה מוגדר עם:
קוד:
SHOW VARIABLES LIKE '%secure_file_priv%';

ואני חושב שבזאת מיציתי את כל הרעיונות שיש לי...

ישן 07-03-2013, 07:01

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי moti.rubin שמתחילה ב "שימי, ממתי SSMS נחשב למשהו..."

אם אפשר לעשות פעולה באמצעות שאילתת SQL ישירה המוזנת לשרת = לא חיצוני

אם אתה חייב אפליקציה אחרת, ואפילו היא באה עם השרת = חיצוני (ולא ניתן לשימוש בצורה סבירה מאפליקציה אחרת, שבה אתה מדבר SQL ישירות עם השרת...)

ואם משהו אפשרי רק באפליקציה גרפית כי הוסיפו איזו יכולת שם - אז ממש לא מובן שזה יהיה אפשרי גם מה shell, משום שבדרך כלל אפליקציות גרפיות לא יכולות לרוץ בצורה "שקטה" על ידי קבלת פרמטרים בשורת הפקודה, כך שלא תראה כלום על המסך (למעט דברים כמו installer-ים...). על הצורך בטעינת תוכנה כבדה כדי לבצע פעולה פשוטה - אני בכלל לא מדבר.

ואתה אחד ממאמיני דת המיקרוסופט, זה קצת יותר גרוע, כי לפחות בדת שלי אפשר לעשות הכל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר