לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2005, 17:31
  Elad Angel Elad Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
כנס..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EmailAya שמתחילה ב "כשאתה צודק אתה צודק"

דבר ראשון אני מבין שרשמת את הסקר הזה בגלל תוכנת האימייל שבנית.. אז אם כל הכבוד אני באמת מעריך את העבודה שלך אבל למה מישהו ישתמש בתוכנה שלך כאשר יש תוכנות אימייל חינמיות כמו Mozilla Thunderbird שכמובן יותר טובה מהתוכנה שלך ולא חסר בה שום דבר..

אני יכול לתת לך עצה בקשר לתוכנה שאתה עובד עליה..
דבר ראשון אתה צריך לחשוב טוב ולבנות לה אפשרויות שאין בתוכנות אחרות.. ואפילו להכניס בה רכיכים שיהיו פריצת דרך בתוכנות אימייל.. להוסיף כמובן RSS ועוד אפשרויות.. ולעבוד עליה ממש ממש הרבה...

רק ככה התוכנה שלך תתקדם ותהיה מפורסמת ואז תקבל את הכבוד המגיע לך ואני ושאר משתמשי פרש ועוד אנשים רבים בעולם ישתמשו בתוכנה שלך..
בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2005, 22:13
  EmailAya EmailAya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל EmailAya שלח הודעה דרך MSN אל EmailAya
נכנסתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Elad Angel שמתחילה ב "כנס.."

הסיבה העיקרית שהתחלתי לכתוב את תוכנת האימייל שלי זה בגלל שלא מצאתי אף תוכנת מייל (ואני מודה שחיפשתי רק חינמיות) שבאמת נתנה לי את מה שאני צריך/רוצה (זו גם הסיבה ל"סקר" שהעלתי פה)

גם מוזילה עשתה לי לא מעט בעיות בכל מה שקשור לפונטים וכותרות והתייאשתי די מהר
שלא לדבר על העובדה שהיא כבדה מאוד ותופסת לא מעט מקום, ובנוסף יש התקנה
(התוכנה שלי היא חינמית, קלילה, קלה (פחות מ 500K) ואין בה שום התקנות, זה אפילו לא plug and play אלא רק play, מישהו כבר חשב על לשים אותה בusb וככה הוא יוכל להשתמש בכל מחשב בלי להתקין שום דבר)

יש בה הרבה תכונות שאין באחרות אבל אם מדברים על פריצת דרך, מה דעתך על תוכנת דואר ששולחת לך SMS לסלולרי/אייסיקיו (בחינם) בעת קבלת דואר? לא מספיק? מה דעתך על האפשרות שממש תדבר!!! (SMS/ICQ) עם התוכנה שלך ותגיד לה מה לעשות? כי גם את זה אפשר לעשות עם התוכנה שלי (וזה ממש לא פוגע במה שרשמתי בפיסקה השניה של הודעה זו)

לגבי RSS - כרגע התוכנה היא תוכנת מייל! כלומר רק דברים שקשורים למייל - יכנסו לתוכנה
בעתיד אני מתאר לעצמי שהיא תתרחב ותתפתח - לפי דרישות הקהל - שזה עוד יתרון חשוב שיש בתוכנה הזו (אלא אם כן תגיד לי ששלחת הצעת יעול למוזילה וקיבלת גירסה שמכילה את מה שביקשת, גם אם כן, קשה לי להאמין שזה יקרה ב אאוטלוק)
אני ממש לא רוצה להגיע למצב שאייסיקיו הגיעו שהוציאו תוכנה מעולה ולאט לאט ניפחו אותה למימדים מפלצתיים (bloating)

דוגמה קטנה: אני משתמש במקסטון (דפדפן שבנוי על אקספלורר עם המון תוספות), גם שם יש פורום שבו אפשר לבקש דברים, יש המון!! בקשות שם, והמון גירסאות חדשות מאז שהתחלתי להשתמש, היו הרבה שיפורים אבל מעטים מאוד, היו קשורים למה שמשתמשים ביקשו.
אם תסתכל בפורום התוכנה אתה תראה שהרשימה לגירסה הבאה מכילה לא מעט דברים שמשתמשים ביקשו.

וכאן המקום לומר לך: אם יש תכונות שלדעתך צריך להוסיף לתוכנת מייל, אני יותר מאשמח לשמוע אותן - אחרי הכל - גם אתה קהל היעד שלי

ותודה מראש
ישן 10-05-2005, 16:42
  EmailAya EmailAya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל EmailAya שלח הודעה דרך MSN אל EmailAya
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hm שמתחילה ב "כרגע אני משתמש עם האאוטלוק 2002..."

לא שיפרתי
שיכתבתי אותה מחדש
אין שום דבר דומה למה שהיה קודם - הקודמת הייתה מאוד כבדה ומסורבלת
זו הרבה יותר פשוטה

כרגע אני מתכנן אותה שתהיה תוכנת מייל, ואומר, יומן, תזכורות וכו' - לא תמצא פה
לפחות לא בעתיד הקרוב
הכתובת http://emailaya.2ya.com
הפורום: http://forum.emailaya.2ya.com

התוכנה חייבת להיות פתוחה על מנת לשלוח SMS
ויש לך אפשרות לומר לתוכנה לשלוח לך את תוכן המכתב (פקודת SMS/ICQ)
כרגע רק לאייסיקיו - כי גודל ההודעה יכול להיות גדול מאוד בשביל מכשיר ה SMS
אולי אני אחזיר את האפשרות הזו, ואם מישהו יבקש לשלוח לעצמו למכשיר תוכן הודעה ענקית
אני מתאר לעצמי שהוא יצטרך להתמודד עם זה בעצמו

בכל אופן: קיבלתי הרבה מאוד הצעות ובעיות שקשורות לתוכנה (אחת מהן קשורה ל SMS/ICQ)
ולכן אני ממליץ לך לחכות עם זה, אשמח אם תצטרף לאייסיקיו/MSN שלי ואודיע לך כשהגירסה הבאה תצא

בפורום התוכנה תוכל לראות רשימת רעיונות לגירסה הבאה ועוד רשימה שמתעדכנת של דברים שתוקנו/הוספו לגירסה הבאה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר