לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2013, 15:43
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
סיפור מזעזע ששמעתי מחבר טוב...

יש לי חבר ילדות טוב, שאנחנו בקשר כבר שנים.
החברות שלנו התחילה בתקופת הגן, ועד הצבא, ואז היינו בתקופת "צינון" של מספר שנים, עד שלאחרונה יצרנו שוב קשר.
הוא סיפר לי משהו, ואני הזדעזעתי ממנו לגמריי, אם זה באמת נכון, זהו אחד הסיפורים היותר מרגשים שיצא לי לשמוע, ואני אוכל את עצמי מה לעשות עם המידע הזה.
(אני אספר את הסיפור ללא שמות)

אז ככה:

חבר שלי הכיר בילדתו מישהי, והם היו ידידים טובים, הם היו שכנים, אז הם נהגו לשחק המון ביחד.
הם נפרדו בתקופת היסודי, ואיבדו קשר למשך שנים רבות.
רק לאחר שחבר שלי השתחרר מהצבא (היה קצין בקבע) ומתישהוא אחרי הטיול בחו"ל, הוא ריפרף בין חברים בפייסבוק, ואז גילה את אותה ילדה קטנה שהכיר בילדות.
הוא נדהם לגלות שהיא גדלה ליפיפיה של ממש, עיניים חומות, רזה, מבנה גוף חטוב, ממש סוג של דוגמנית, ועם תואר אקדמאי מאוד נחשק, בקיצור סוג של בחורה מושלמת שהוא תמיד חיפש.
הם התחילו להתכתב בפייסבוק, ורק לאחר מספר שבועות הוא נחרד לגלות, שהיא כבר תפוסה, ויותר מזה - מאורסת.
בשלב הזה הוא לא ידע איך לאכול את עצמו, זה לא שהוא הכיר אותה כל חייו, ופינטז על עצמם ביחד, אבל מצד שני, לאחר שהוא "גילה" אותה מחדש, לאחר כל אותם השנים, זה כן הצית אצלו משהו בלב.
הוא ניתק קשר ממנה, לאחר מספר חודשים הוא ראה בפייסבוק את התמונות של החתונה, מאז הוא דיי איבד חשק בהיכרות בחורות אחרות, והשתעבד לגמריי לעבודה ולקרירה.
כשדיברתי איתו כבר אז, הוא אמר לי שהיא הייתה האהבה הראשונה שלו, למרות שהם היו ילדים, ואחרי שהם נפגשו שוב, הוא האמין שהם יחזרו להיות ביחד.
לאחר שנה בערך מאז שהם התכתבו בפייסבוק, ולאחר שהיא כבר הייתה נשואה, היא שלחה לו הודעה שמאוד חשוב לה להיפגש איתו, כי יושבים לה דברים על הלב, והיא רוצה לעשות סגירת מעגל.

הם נפגשו לקפה, ושפכו את אשר על ליבם, וכאן התחיל כל הבלאגן...

לאחר הקפהף אותה בחורה אמרה לו שזה יהיה ממש מצחיק אם הוא יקפוץ אליה, והם יסתכלו על האלבומים של פעם, ויראו את עצמם כשהם היו ילדים, חבר שלי זרם...

בעלה של אותה בחורה, היה בנסיעת עבודה בחו"ל, ולכן הבית היה פנוי.

זה התחיל באלבומים, ודיי במהירות זה התגלגל למיטה.

חבר שלי אמר לי שזה הרגיש לו כאילו זה הדבר הכי נכון בעולם (ושתבינו: הבן אדם בחיים לא יבגוד במישהו, והוא אחד האנשים היותר הגונים וישרים שיצא לי להכיר בחיים...).

הוא אמר לי שבחיים לא היה לו סקס כזה, ושהוא לא רצה שהלילה איי פעם ייגמר.

בבוקר הם נפרדו, ומאז הם לא יצרו קשר.

הוא ניסה לסמס לה, לצלצל אליה, ואפילו לפגוש אותה בצורה "אקראית" ברחוב, אבל היא התעלמה לגמריי.

רק בסוף, אחרי כל הנדנודים, הם נפגשו, והיא אמרה לו שהיא לא יכולה להפסיק לחשוב על הלילה שהם העבירו ביחד (בקטע טוב), אבל היא בחורה נשואה, והיא אוהבת את בעלה, ושאוליי לה ולו (לחבר שלי), יהיה יותר מזל בגלגול הבא...(חבר שלי אמר לי את המשפט הזה בדמעות...).

בכל אופן, הוא ממש נכנס לדיכאון, לקח חופשה ארוכה מהעבודה, ואפילו לקח עבודת אבטחה בחו"ל, רק כדי להתרחק מהארץ.

אחרי למעלה משנתיים שהוא חזר, הוא גילה שנולדה לבחורה ילד, מכיוון שיש להם חברים משותפים, הם נפגשו בברית מילה, והוא ראה את הילד, עם עיניים כחולות, שיער שטני שחור, צבע עור בהיר, כמעט העתק שלו עצמו (לחבר שלי יש שיער שטני שחור, ועיניים כחולות...)
והוא לא ידע מה לעשות, הוא תיאר לעצמו שזה בטח בגלל הגנים של בעלה או של המשפחה שלה, אבל לא.
גם לה וגם לבעלה היו עיניים חומות.
וכנ"ל לכל בני המשפחה שלהם.

מה ששבר אותו בכל הסיפור, זה שלאחר שהוא בירר את הנושא, הוא גילה שהיה לזוג המון קשיים בהבאת ילד לעולם.

שלבעלה הייתה ספירת זרע מאוד נמוכה, והם ניסו המון טיפולי הפרייה, אבל לא הייתה התקדמות.

ורק לאחר שבעלה חזר מחו"ל, היא הצליחה להכנס להריון.

חבר שלי גילה את כל העניין לפני שבועיים בערך, והוא באמת לא יודע מה לעשות עם עצמו, הוא אוכל את עצמו מכל הכיוונים, הוא דיי משוכנע שהוא האבא של הילד, אבל הוא לא יודע מה לעשות.

אם הוא יבקש לעשות בדיקת DNA והאם תסרב, בעלה יגלה את הסוד, וזה יוביל לגירושין.

אם הוא לא יעשה שום דבר, אז הוא בחיים לא יכיר את הילד שלו.

הוא אמר לי, שמבחינתו, אם הוא יודע שזה הילד שלו, אין לו בעיות להתחתן איתה...(מדהים שעד היום הוא כל כך אוהב אותה, אחרי כל מה שהוא עבר...).

אפילו אני בתור חבר קרוב, הייתי בשוק מכל הסיפור, ובאמת שאין לי מושג איך לייעץ לו.

חשבתי שדברים כאלה קורים רק בסרטים.

מה אתם חושבים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2013, 00:47
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "יכול להיות. כמו שאמרתי זה..."

אגב,
אני לא יודע אם זה ממש תורם משהו:

אבל מהיכרות קצרה שלי עם הבחורה, התרשמתי ממנה מאוד לטובה, בוא נגיד את זה ככה, אני בן אדם שיחסית יודע לקרוא אנשים, והרושם שקיבלתי ממנה, זה שהיא האחרונה שתתנהג כמו זונה.

אני ידיד של אחת החברות הטובות שלה (מה אתה רוצה, נהריה זאת עיר קטנה...כולם מכירים את כולם, במיוחד אם למדתם באותה שכבה).

והיא אמרה לי רק דברים טובים (מן הסתם אותה ידידה לא יודעת כלום מכל הסיפור...).

יכול להיות שבאמת היה פה איזה קטע של התפרצות רגשות, לך תדע.

לכולם יוצא למעוד מתישהוא בחיים.

יש לי חבר טוב, שהיה בקשר עם מישהי 5 שנים, מתוכם שנתיים הם גרו ביחד, והיו רגע לפני אירוסין וחתונה, והוא יצא לחופשת סקי עם חבר, ושכב שם עם איזה אוסטרית, והוא אחרי זה התבאס, וזה אכל אותו, אז הוא סיפר לחברה שלו, וזה נגמר שם...

אני משוכנע שאם הוא לא היה מדבר (כמו לא מעט ישראלים שיוצאים ל"חופשת סקי באירופה") היום הם כבר היו נשואים...

ישן 19-02-2013, 01:28
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "סיפור מזעזע ששמעתי מחבר טוב..."

אני לא מכירה את הנפשות הפועלות, אבל התחושה שלי כשקראתי את הסיפור הזה הייתה שאולי הבחורה הזאת לא סתם החליטה פתאום שחשוב לה להפגש איתו? לא סתם הזמינה אותו לבוא אליה לראות אלבומים ישנים? אולי בגלל שהיא לא הצליחה להכנס להריון היא... אמממ... תכננה את זה? אולי הוא לא היחיד? לא יודעת.

יעשה בדיקת די אנ איי ואז מה? זה באמת לא סרט אמריקאי, זה לא שהיא בטוח תעזוב את בעלה והם יחיו באושר ובעושר... כל הכבוד לו שהוא מוכן להתחתן איתה, מי מבטיח לו שהיא תרצה? ואם לא, בא לו לשלם מזונות? ובכלל, הוא לא תכנן את הילד הזה... הוא בטוח שהוא מוכן לגדל ילד? שקל את כל מה שכרוך בגידול ילד? זה כבר לא סיפור רומנטי קורע לב בין גבר ואישה... יש עוד בנאדם שמעורב... כל הבדיקה הזאת סתם תהרוס עוד יותר את הכל לדעתי... מה גם שאולי זה לא הילד שלו בכלל, אנשים נוטים להעלות איזה רעיון קונספירטיבי ולהנעל עליו... ובכלל, הבנתי שלרוב התינוקות בני 8 ימים יש עיניים כחולות. הצבע משתנה עם הזמן... ומזה שיער שטני שחור? שטני או שחור? בכל מקרה לא נשמע כמו ביסוס משכנע לטענה שהילד שלו.

אם זה היה חבר שלי, אני הייתי אומרת לו שימשיך הלאה, עם כל הקושי. בנאדם מבוגר... נשבר לו הלב? חווה אהבה נכזבת? קורה, לא סוף העולם... אנשים מבוגרים מתמודדים... בן כמה הוא, 24-26? אני בטוחה שהוא לא חשב כל חייו על הילדה הקטנה שהוא שיחק איתה... אז לא יצא לו וזה מבאס והכל, אבל למה כל הקיצוניות הזאת? להחליט שהוא לא מכיר יותר בחורות ומתמסר לקריירה. ואז פוף, עוזב הכל ובורח... כל החוסר יציבות הזה והאימפולסיביות הזאת... אנשים צריכים קצת פרופורציות...

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 19-02-2013 בשעה 01:39.
ישן 09-03-2013, 05:44
צלמית המשתמש של Alkash
  Alkash Alkash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "היי שרוקי..."

אני אולי לא כ"כ קשור לנושא. אבל זה בטח ממש מבאס, להתחיל עם מישהי בקשר, להתאהב, השנים
עוברות, להתארס להתחתן, השנים עוברות ואז יום אחד בא איזה בן אדם שהכיר את אישתך שהיא הייתה
עוד ילדה בגן ומאז ניתק איתה קשר משום מקום. אישתך שוכבת איתו ללא שום בעיה מצפונית. בזמן שאתה
בחו"ל ישן עם ראש שקט בטח מתגעגע לבת זוג שלך, לעזאזל היא לא רק בת הזוג שלך היא אישתך! שאתה
סומך עלייה, מאמין בה, אוהב אותה ומתכנן חיים שלמים של כנות איתה. חבר שלך הרס לבן אדם הזה את
החיים, גם עם הבן אדם הזה לא יודע על זה. ואם האימא מסתכלת על הילד שלה מידי יום ורואה בו את הבן
אדם שהיא בגדה איתו וחייה עם זה בלב שלם זה עוד יותר כואב. הרבה מאוד תינוקות נולדים עם צבע עיניים
וצבע שיער ואז בסביבות גיל 5~6 זה משתנה. אני אישית נולדתי עם שער בלונדיני ועניים ירוקות זוהרות וכיום אני
עם שער חום שחור ועניים חומות.
חבר שלך עשה מספיק עם הרומן שהוא המציא לעצמו, הוא ברצינות נכנס לפייסבוק ראה בחורה חמודה
המציא לעצמו רומן שלם על בסיס זכרונות ילדות עמוקה. גם הבחורה הזאת היא כנראה שטן מבפנים. אני מאחל
לבעל שלא ידע על זה לעולם. למרות שאישית אני חושב שבמצב כזה הייתי רוצה לדעת... לא רק על הילד
אלה שאישתי בגדה בי וחייה עם זה בכיף. בקיצור שחבר שלך יעזוב את הזוג הזה בשקט, אם קשה לו יש
פסיכולוגים וחברים לזה. שיפסיק לעשות נזק! זה מדהים אתה יכול לחיות חיים שלמים מבלי לדעת שהבן
אדם ההכי קרוב אליך זה לא מי שאתה חושב...
ישן 16-03-2013, 14:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אכן סיפור מדהים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "סיפור מזעזע ששמעתי מחבר טוב..."

שאפשר לעשות עליו סרט לא רע, אך במציאות זה לא כמו בסרטים ולכן לאחר שקראתי את מה שכתבת ואת התגובות פה אני בעיקר מסכים עם מירי וגם אני נוטה לכך שאם לאישה (ואני מניח שהיא היחידה שבאמת יודעת מי האבא) אין בעיה לגדל את הילד עם בעלה (בהנחה שזה לא מבעלה) אז עדיף להשאיר את זה כך, מאשר להרוס משפחה בתקווה שהחלום יתגשם, וכאבא לשני ילדים , גידול ילד זה לא משימה פשוטה וצריך להיות ברור לחבר שלך שגם במידה והתסריט שלו נכון והיא תעזוב את בעלה ותהיה איתו ועם הילד, החיים לא יהיו כמו הלילה שהוא עבר , גידול ילד לוקח המון משאבים שבאים גם על חשבון הזוגיות, ובתכלס לפי מה שהבנתי הם היו בקשר ידידותי בלבד מעבר לליל התשוקה שלהם נכון ?
אז הוא לא יודע איך זה בכלל להיות איתה בקשר , והאם זה שווה פירוק משפחה ?

בקיצור חבר שלך צריך לחשוב טוב ואולי להתייעץ עם מישהו חיצוני כיוון שאם הוא נעול על הפנטזיה שהוא יחיה איתה והם יהיו מאוהבים והכל ורוד הוא צריך להתעורר מזה מהר, בזוגיות יש עליות ומורדות וכשיש ילד מעורב זה רק מוסיף . אם לאחר כל זה הוא עדיין יחליט שהוא רוצה אותה הוא יכול לבקש להפגש ולשאול אותה אם היא תסכים לבדיקת DNA (תודה שזה לא מבעלה ) אולי שווה אבל אם היא לא תסכים ותבקש ממנו לעזוב אותם בשקט לדעתי הוא צריך לעשות זאת

נשמח לשמוע איך זה נגמר (ומקווה לסוף טוב)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-06-2013, 10:13
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אכן סיפור מדהים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
שאפשר לעשות עליו סרט לא רע, אך במציאות זה לא כמו בסרטים ולכן לאחר שקראתי את מה שכתבת ואת התגובות פה אני בעיקר מסכים עם מירי וגם אני נוטה לכך שאם לאישה (ואני מניח שהיא היחידה שבאמת יודעת מי האבא) אין בעיה לגדל את הילד עם בעלה (בהנחה שזה לא מבעלה) אז עדיף להשאיר את זה כך, מאשר להרוס משפחה בתקווה שהחלום יתגשם, וכאבא לשני ילדים , גידול ילד זה לא משימה פשוטה וצריך להיות ברור לחבר שלך שגם במידה והתסריט שלו נכון והיא תעזוב את בעלה ותהיה איתו ועם הילד, החיים לא יהיו כמו הלילה שהוא עבר , גידול ילד לוקח המון משאבים שבאים גם על חשבון הזוגיות, ובתכלס לפי מה שהבנתי הם היו בקשר ידידותי בלבד מעבר לליל התשוקה שלהם נכון ?
אז הוא לא יודע איך זה בכלל להיות איתה בקשר , והאם זה שווה פירוק משפחה ?

בקיצור חבר שלך צריך לחשוב טוב ואולי להתייעץ עם מישהו חיצוני כיוון שאם הוא נעול על הפנטזיה שהוא יחיה איתה והם יהיו מאוהבים והכל ורוד הוא צריך להתעורר מזה מהר, בזוגיות יש עליות ומורדות וכשיש ילד מעורב זה רק מוסיף . אם לאחר כל זה הוא עדיין יחליט שהוא רוצה אותה הוא יכול לבקש להפגש ולשאול אותה אם היא תסכים לבדיקת DNA (תודה שזה לא מבעלה ) אולי שווה אבל אם היא לא תסכים ותבקש ממנו לעזוב אותם בשקט לדעתי הוא צריך לעשות זאת

נשמח לשמוע איך זה נגמר (ומקווה לסוף טוב)

זה נגמר בכך שהם קבעו תור לבדיקת DNA,
(מבלי שבעלה של הבחורה יודע מזה).

הם סיכמו שבמידה והילד שלו, היא תודיע על זה לבעלה, ומה שיקרה משם זה כבר החלטה שלהם.

משיחה שלי עם החבר - הוא אמר לי שהוא כנראה יציע לה נישואין במידה והילד אכן שלו.

-נראה לי שאני יכול למכור את התסריט הזה לאיזה במאי, אני בטוח ארוויח כמה גרושים :-)

ישן 18-06-2013, 21:09
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אוקיי

ברמת העיקרון הבטחתי לחבר שלי שאף אחד לא יידע מהסיפור (אבל בלאו הכי הכל עומד להתגלות תוך מספר שבועות), מה גם שאף אחד בפרש לא מכיר אותי או את החבר, ככה שאני אספר בכל זאת.

לאחר הבדיקה התברר שהוא אכן האבא של הילד,
אבל האמא לא הייתה מוכנה לעמוד בהסכם שלה וליידע את בעלה.

ממה שהבנתי ממנו, היא ממש התחננה בפניו עם דמעות, שהם יצליחו להשאיר את הנושא הזה בצד.

אבל חבר שלי ממש התעקש, הוא נתן לה אולטימטום של שבוע (התוצאות של הבדיקה הגיעו רק לפני מספר ימים) לספר לו את המידע לבד, או שהוא יעשה את זה במקומה, ובמידה ותהיה הסתבכות עם הנושא הוא יערב עורך דין (הוא מתכוון להיות חלק בלתי נפרד מחייו של הילד).

הקטע הכי פסיכי בכל הסיפור, זה מה שהולך לעבור על הילד - תחשבו שהולכים פשוט להגיד לו שיש לו אבא אחר, אני גם דיי מרחם על הבחור השני שהיה בטוח שהבן שלו, אני דיי משוכנע שזה ישבור לו את הלב ברמה שאני אפילו לא מאחל לאויבים שלי.

אך עם כל זאת, אני יכול להבין את מה שחבר שלי עשה, ולמה הוא כל כך התעקש.

אם אני הייתי בסיטואציה דומה, הייתי פועל בדיוק אותו הדבר.

*אגב, הבחורה הייתה מאוד טעונה לאחר תוצאות הבדיקה, ממה שהבנתי, היא דיי נכנסה לדיכאון, ולקחה חופשת מחלה מהעבודה.

מבטיח לעדכן שוב בעתיד.

ישן 18-06-2013, 21:35
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כלומר הוא הביא אותה לדיכאון,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כלומר הוא הביא אותה לדיכאון, הולך לסבך לה, לילד שלו לבעלה את החיים... אני מקווה שהחבר שלך מרוצה מעצמו...

תנסה קצת לחשוב מה היה קורה אם אתה היית בסיטואציה דומה.

זה מאוד קל לשפוט מהצד, ולמתוח ביקורת.

כן - אני מסכים איתך שלטווח הקצר ייגרם נזק קשה לאותה משפחה, יכול להיות שהם יצטרכו להתגרש, וגם שהילד יהיה דיי מבולבל מהדמות החדשה שנכנסה לו לחיים.

אבל זה עדיף שהילד יגלה את זה כבר עכשיו, מאשר כשהוא יהיה בוגר, או חאס וחלילה באמצעות הסדר משפטי כפוי.

בלי קשר, אני מקווה שהם יתחתנו, אני באמת מאמין שהם יכולים לחיות בזוגיות טובה, ואז המצב פחות או יותר יסתדר למען כולם (מלבד לבחור האומלל שגילה שהבן שלו בעצם לא שלו.)

ישן 18-06-2013, 21:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]כלומר הוא..."

א) הדבר האחרון שמעניין את החבר שלך זה טובת הילד. עדיף היה שהילד יגדל במשפחה בריאה עם זוגיות טובה. למעשה, מה שחבר שלך עושה זה אנוכי וחסר אחריות - הוא ישבור את המשפחה הקיימת, יתסבך את הילד (שנולד כתוצאה מבגידה ובגללו אימא שלו התגרשה מבעלה) וכל זאת כשאין לו שום מושג אם הוא מסוגל להיות אב הולם לילד (ראה סעיף ב')

ב) החבר שלך לא מעוגן במציאות אם הוא מאמין שאחרי שכפה על הבחורה להרוס את הנישואין שלה הם יתחתנו ותהיה שם זוגיות טובה. זה התחיל בבגידה, נמשך בכפייה, סודות ושקרים, ואתה חושב שתצא מזה זוגיות בריאה? גם אתה וגם הוא חיים בנדמה לי. הוא יהרוס לה את הנישואין והיא לא תרצה שום קשר אליו - ובצדק. הוא אגואיסט ולא אכפת לו את מי הוא דורס בשם האגו.

ג) "לטווח הקצר יגרם נזק קשה"? תגיד, איפה אתה חי? צלקות כאלה לא נמחקות לעולם. ההרס שהחבר היקר שלך הולך לזרוע בשם האגו שלו לא ימחק לעולם. הוא יתסבך לבחורה את החיים (וואו, איזו אהבה הוא מראה לה...) יתסבך לילד את החיים (וואו, איזה אבא נפלא), יתסבך לבעל את החיים... והכל רק כי הוא רוצה שהילד יהיה שלו. לא אכפת לו אם לה ולילד יהיה טוב. מה שחשוב לו זה שזה הילד שלו והוא רוצה שכולם ידעו זאת.

ציטוט:
תנסה קצת לחשוב מה היה קורה אם אתה היית בסיטואציה דומה.

זה מאוד קל לשפוט מהצד, ולמתוח ביקורת.

אני יכול לומר לך בדיוק מה הייתי עושה במצב כזה - הייתי בוחר את מה שטוב לילד. מאז ומעולם ידעתי שאבהות משמעה לעשות הכי טוב שאתה יכול בשביל הילד, גם אם זה אומר למחול על האגו שלך.

ישן 18-06-2013, 22:09
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

הקטע הכי מצחיק מכל מה שרשמת זה שאתה אפילו לא מכיר את הבחור...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "א) הדבר האחרון שמעניין את..."

אבל עזוב,
אני לא הסניגור שלו, אז אני לא ממש מתכוון להגן עליו כאן.

אני רק יכול לומר בלב שלם, שהוא מלח הארץ, בחור ששירת כקצין ביחידה מובחרת, מגיע ממשפחה טובה, ועם תואר נחשק, ויותר מהכל - יש לו תכונות אופי שאני באמת לא מכיר אצל הרבה אנשים.

אוליי מהצד זה נראה כאילו הוא אנוכי, ואגואיסט וכל מה שהוא עושה עכשיו רק יגרום לסבל לאנשים תמימים.

אבל

אם תסתכל על זה מזוית אחרת, תגלה שאוליי יש כאן אדם שמגלה אחריות יוצאת דופן עבור בנו - ושהשאיפה העיקרית שלו כרגע בחיים, זה רק לגדל אותו בצורה הטובה ביותר.

אני יותר ממשוכנע, שהוא יהיה אבא מושלם לילד, ושלאותו ילד לא יחסר דבר.

ישן 18-06-2013, 22:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הקטע הכי מצחיק מכל מה שרשמת זה שאתה אפילו לא מכיר את הבחור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אבל עזוב,
אני לא הסניגור שלו, אז אני לא ממש מתכוון להגן עליו כאן.

אני לא מכיר אותו אבל המעשים שלו כפי שאתה מתאר אותם מדברים בעד עצמם

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני רק יכול לומר בלב שלם, שהוא מלח הארץ, בחור ששירת כקצין ביחידה מובחרת, מגיע ממשפחה טובה, ועם תואר נחשק, ויותר מהכל - יש לו תכונות אופי שאני באמת לא מכיר אצל הרבה אנשים.

אותו התיאור היה הולם את ארז אפרתי. זוכר אותו?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אוליי מהצד זה נראה כאילו הוא אנוכי, ואגואיסט וכל מה שהוא עושה עכשיו רק יגרום לסבל לאנשים תמימים.

אבל

אם תסתכל על זה מזוית אחרת, תגלה שאוליי יש כאן אדם שמגלה אחריות יוצאת דופן עבור בנו - ושהשאיפה העיקרית שלו כרגע בחיים, זה רק לגדל אותו בצורה הטובה ביותר.

אני יותר ממשוכנע, שהוא יהיה אבא מושלם לילד, ושלאותו ילד לא יחסר דבר.

תשמע, הוא חבר שלך, אתה מרגיש מחוייב לו ואני לא אשפוט אותך על זה. גם לי לעיתים קשה לעשות את הצעד אחורה ולהסתכל באובייקטיביות על האנשים הקרובים אלי.
למרות זאת, למרות הכל, אני לא רואה שום דבר במה שאמרת שמעיד, אפילו בקצת, שהוא לא מקריב את הילד והאישה על מזבח האגו שלו.

אגיד לך משהו... כשאתה מדבר איתו, תעלה את הנקודות שאני העליתי - הנזק שייגרם לאישה ולילד, הסיכון שהנזק יישאר לתמיד, הסיכון שהיא לא תרצה שום קשר איתו... ובוא תראה מה הוא יחשוב על זה. אם קראתי אותו נכון מהתיאור שלך - התגובות שלו יהיו עמוסות במילים "אני" "שלי" "צדק" וכו'.

ישן 18-06-2013, 22:27
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אין לך מושג אפילו כמה דיברנו על זה...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]אבל עזוב, אני..."

היה לנו לילה שלם שרק ישבנו ודיברנו על זה, עד הבוקר, וגם לא הצלחנו להירדם למחרת כי שנינו אכלנו על זה סרט כל היום.

שלא תטעה - אני בעצמי אמרתי לו שהוא צריך לקחת בחשבון את כל ההשלכות, הוא הפנים את זה.

אבל אני לא חושב שהוא איי פעם יוותר על הבן שלו, והוא הבהיר לי את זה בצורה דיי ברורה.

תחשוב אחי מה היה קורה אם נניח הוא היה שם את זה בצד "לטובת הילד" כפי שאתה אוהב לציין, ואז הוא היה רואה תמונות שלו בפייסבוק במהלך השנים, או תמונות של בר מצווה, ותיכון, וראבק, עד מתי?

עד גיל 18?

ואיך הילד היה מגיב אז?

זה פשוט בלתי אפשרי לחיות עם דבר כזה בלב, רק הידיעה שהילד שלך חי במקום אחר, והוא אפילו לא יודע שאתה קיים, יכולה לגמור אותך.

אנחנו במידה מסויימת חיים על מנת ליצור ילדים, לגדל ולחנך אותם, ולדאוג שהם יהיו בריאים, שלא יחסר להם שום דבר, ולהקנות להם ערכים שיעצבו את אופיים על הצד הטוב ביותר - זה המוטו שלי, ואני גם דיי בטוח של חברי.

אז אני באמת לא מבין איך אתה מצפה ממנו שיוותר על זה.

ואין פה שיקולים של אגו, אלה של צורת מחשבה והקרבה.

אתה באמת חושב שככה הוא רצה להביא ילד לעולם?

תאמין לי שלא...
ושהוא בעצמו אכל את הכאפה של החיים שלו כשהוא קיבל את תוצאות הבדיקה.

ישן 20-06-2013, 03:01
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "טוב, מה אגיד לך... אתה מנסה..."

שאלה אליך ברשותך בלי לשפוט את הדעות שלך או את החבר של נריון על המעשים שלו, ראית פעם אבא שהגרושה שלו קבלה משמורת מלאה על הילדים מה קורה לו?
היה לי שכן כזה וכל פעם שהוא החזיר אותם מכמה שעות בודדות של ביקור אצלו שהיו לו, הוא היה שבור, כי הוא ידע שהוא אבא טוב וככה גם דוד שלי שהוא גרוש שלא זכה לגדל את הילדים שלו בני דודים שלי, ולכן לשפוט את החבר של של נריון זה קשה מאוד אפילו אם הוא לא צודק.

אם תדבר עם גברים שלא זכו לגדל את הילדים שלהם בגלל שקשר עם האישה שלה הם נישאו לא הצליח רומנטית או גברים שגילו שיש להם ילד ממשהי אחרי כמה שנים ובחרו לקחת אחריות ולמרות הכל לא זכו לקשר עם הילד, תבין כמה זה כואב לאותם גברים.

החבר שלו יכל גם לשכוח מזה ולקבור את הנושא עד שהילד היה אולי מגלה את זה בעצמו בגיל כל שהוא ואז הילד היה שואל אותו מדוע הוא לא ניסה להיות אבא שלו. (סתם שאלה שהייתה יכולה להיות בתאוריה אם הבחירה שלו הייתה אחרת.)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-06-2013 בשעה 03:05.
ישן 18-06-2013, 22:50
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "א) הדבר האחרון שמעניין את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
א) הדבר האחרון שמעניין את החבר שלך זה טובת הילד. עדיף היה שהילד יגדל במשפחה בריאה עם זוגיות טובה. למעשה, מה שחבר שלך עושה זה אנוכי וחסר אחריות - הוא ישבור את המשפחה הקיימת, יתסבך את הילד (שנולד כתוצאה מבגידה ובגללו אימא שלו התגרשה מבעלה) וכל זאת כשאין לו שום מושג אם הוא מסוגל להיות אב הולם לילד (ראה סעיף ב')

ב) החבר שלך לא מעוגן במציאות אם הוא מאמין שאחרי שכפה על הבחורה להרוס את הנישואין שלה הם יתחתנו ותהיה שם זוגיות טובה. זה התחיל בבגידה, נמשך בכפייה, סודות ושקרים, ואתה חושב שתצא מזה זוגיות בריאה? גם אתה וגם הוא חיים בנדמה לי. הוא יהרוס לה את הנישואין והיא לא תרצה שום קשר אליו - ובצדק. הוא אגואיסט ולא אכפת לו את מי הוא דורס בשם האגו.

ג) "לטווח הקצר יגרם נזק קשה"? תגיד, איפה אתה חי? צלקות כאלה לא נמחקות לעולם. ההרס שהחבר היקר שלך הולך לזרוע בשם האגו שלו לא ימחק לעולם. הוא יתסבך לבחורה את החיים (וואו, איזו אהבה הוא מראה לה...) יתסבך לילד את החיים (וואו, איזה אבא נפלא), יתסבך לבעל את החיים... והכל רק כי הוא רוצה שהילד יהיה שלו. לא אכפת לו אם לה ולילד יהיה טוב. מה שחשוב לו זה שזה הילד שלו והוא רוצה שכולם ידעו זאת.

אני יכול לומר לך בדיוק מה הייתי עושה במצב כזה - הייתי בוחר את מה שטוב לילד. מאז ומעולם ידעתי שאבהות משמעה לעשות הכי טוב שאתה יכול בשביל הילד, גם אם זה אומר למחול על האגו שלך.
הכי טוב שהילד ימשיך לחיות סרט שבעלה של הגברת הוא אבא שלו, ובכל פעם שהוא מתאשפז או מקבל טיפול רפואי הוא יספק היסטוריה רפואית לא נכונה.

או שיגלו את זה עכשיו, כשהילד עדיין קטן ובקושי זוכר משהו, ויסדרו הכל עכשיו. או שזה יתפוצץ כשהוא יהיה בן 12 או 18 או 25 ואז יהיה לילד הרבה יותר כיף...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 18-06-2013, 23:32
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אני לא ממש מסכימה איתך, אהוד.
א. לאמא יש אחריות שווה בנושא ההריון הזה. שני הצדדים היו צריכים להיות זהירים. שניהם לא השתמשו באמצעי מניעה. שניהם שכבו ביודעין שמדובר בבגידה. הבחור ידע שהיא נשואה, היא בטוח ידעה מה היא עושה.
ב. שהילד יחיה בשקר? בסופו של דבר, סופם של שקרים להתגלות. חוץ מזה, נכון לעכשיו לבני הזוג אין ילדים. מכאן שאין פה פירוק של משפחה, יש פה פירוק של מוסד הנישואין. נעשה מעשה, הבחורה בגדה. בין אם היא אוהבת את בעלה ורוצה להשאר איתו ובין אם לאו, הבחירה לשקר לילד ולבעל אינה רלוונטית. הוא לא הבן של הבעל, אין להם עוד ילדים משותפים, מכאן שאין גם הכרח לדמות מצב כזה ולכפות "תא משפחתי מאושר".

לפי דעתי, על טעויות יש לקחת אחריות. אתה אומר לי שאם חס וחלילה היה נוצר לך ילד מחוץ לנישואין, או שאתה היית ילד מחוץ לנישואין, היית מעדיף לוותר על הבן שלך, או שיוותרו עלייך? היית רוצה לגלות שכל חייך שקרו לך, ושיש לך אבא ביולוגי אחר. היית יכול לנטוש ילד ולהעמיד פנים שהוא לא קיים? אני מצטערת שהלבשתי את הסיפור הזה עלייך, מקווה שברור לך שאני לא מתכוונת אלייך אישית. פשוט בעיני, לנטוש ילד או לספר שקר כ"כ גדול לשני אנשים שיקרים לך זה מעשה נורא.

אם יש פה דבר אחד שאני יכולה להעריך בכל הסיפור הזה, הוא שהבחור רוצה לקחת אחריות על מעשיו. לא טריוויאלי בכלל.

עריכה: העניינים מסובכים בעיקר כי הילד כבר בן שנתיים, וכי פיצוץ הסיפור כרוך בהמון מתן דין וחשבון לבעל, למשפחתו ולחברים. זה מעשה מאוד לא נעים, אבל אני לא רוצה לדעת מה יקרה כשהילד יגדל.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 18-06-2013 בשעה 23:39.
ישן 18-06-2013, 23:51
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני לא ממש מסכימה איתך, אהוד...."

ראשית, לו הייתי עומד במצב שבו וויתור על הילד יהיה הדבר הנכון עבור הילד, כן, הייתי עושה זאת. אני, אגב, לא לגמרי מדבר באוויר ומכיר את הסיטואציה מקרוב (לא איתי אך עם אדם הקרוב לי מאוד).

אי אפשר למחות שנתיים שבהן הבעל גידל את הילד כאילו היה שלו. הקשרים הרגשיים שנוצרים הם עצומים ועצם כך שאנחנו לא זוכרים במודע מה קרה לנו בגילאים האלה לא משנה את העובדה שהקשרים הרגשיים בינינו לבין הורינו נוצרים כבר מגיל 0. ברמה הרגשית, הבעל הוא האב. כל מה שהחבר עשה זה לשפוך את זרעו. הבעל תמך באישה לאורך ההריון וגידל את הילד עד עכשיו.
הקשר הרגשי קיים כבר ולא סתם אלו שעדיין לא נתברכו בילדים הם אלו שלא מבינים את הבעייה. כשהילד הזה ילקח מאבא שלו הוא ירצה לדעת איפה אבא שלו ומי זה הזר הזה שפתאום לוקח אותו. הטראומה לא תימחה לעולם.

אני משתדל מאוד לא להיות ביקורתי על מי מהכותבים כאן ובייחוד לא עלייך, אך לדעתי הגיל והניסיון משחק פה תפקיד רציני בהבנה של הבעייתיות בנושא. אולי אם מי שהם כבר אבות\אימהות יגיבו פה, נוכל להתחיל לקבל פה נקודת מבט שונה מעט.

ישן 19-06-2013, 01:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "הפתרון, שאתה מציע לבעיה,..."

א) מצד אחד יש לילד משפחה כרגע, עם אדם שאוהב אותו כבן. זהו האב היחידי שהילד אי פעם הכיר. הוא גר בבית שמאורגן עבור ילד, עם הורים שכבר יש להם שנתיים של ניסיון בהורות והיכרות עמוקה עימו, שסדר יומם מסודר כבר בהתאם, שעבודתם מותאמת, שהכל כבר מאורגן. איך לקחת את הילד למשפחה חד הורית של רווק חסר ניסיון, בבית ללא שום התאמה לילדים, ללא שום ציוד מתאים, כשאורח חייו של הרווק בכלל לא מאורגן והרווק למעשה לא מכיר כמעט את הילד זה יותר טוב? מה עוד שיש לנו ראייה די ממשית לכך הרווק שלנו גם די חסר אחריות (שכן הוא הכניס אותה להריון).

ב) אתה משבש או לא מבין את הטענה שלי. הטענה שלי היא שהורות הינה מקצוע נרכש שדורש הרבה אחריות והרבה הרבה ניסיון. הבחור שמתמודד עם הדילמה איננו אבא. הוא לא עשה דבר אבהי אחד ואיננו יודע מה פירוש להיות אבא. הורות איננה רק לגמור בפנים. הילד מזרעו אבל הוא לחלוטין לא אבא. הורות מתחילה אחרי ההיריון, לא נקבעת על ידי ההיריון.

הטיעונים שלי לא משוללים כלל ועיקר

ישן 19-06-2013, 22:29
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "א) מצד אחד יש לילד משפחה..."

אתה לא מתייחס למה שכתבתי, ובמקום זה מנסה לשכנע אותי בעמדתך, אז אחזור על זה שוב: שאלו אותך שאלה פשוטה. איך אתה יכול לדעת מה היית עושה במצב כזה? אתה אומר שבטוח היית עוזב את המשפחה לנפשה, כי זה לטובת הילד וזו אבהות טובה. מצד שני אתה טוען שהוא לא באמת אבא, ומי שמעולם לא גידל ילדים לא יכול להבין את זה. זאת אומרת, שאם היית במקומו, היית "בור" כמוהו ולא היית יודע מה טובת הילד, כלומר סביר להניח שהיית מתנהג בצורה דומה. אתה מבין את הפרדוקס? זה לפחות מה שמשתמע מכל הטיעון החלול שלך, ואני מצטער שאני קורא לו חלול, אבל זה מה שזה - "טובת הילד" זו סיסמא סתומה שלא אומרת כלום. אין לך מושג מה יפעל לטובתו וגם לבחור המדובר אין מושג. אם לא היית גורס עמדה כל כך נחרצת, אלא מביע דעה שמבוססת על האמונות שלך ועל אמות המוסר שלך, הייתי אומר שאתה סתם תמים, אבל העובדה שאתה טוען בביטחון מלא שזו טובת הילד, הופכת אותך לאדם יהיר.

בנוגע לדברים שכתבת בהודעה האחרונה. הצגת שורה של אלמנטים חומריים שלטענתך הן לטובתו של הילד. אם כך, ההורים שלי כנראה היו צריכים למסור אותי לאימוץ, כי אם טובתי מבוססת על עולם החומר בלבד, הם היו יכולים להבטיח לי אחלה חיים אצל הורים מאמצים.

האלמנט הלא חומרי היחידי שהצגת הוא חוסר האחריות של הבחור. אכן הבחור לא מי יודע מה אחראי, אבל עכשיו הוא רוצה לקחת אחריות על השטות שעשה. מה רע בזה? לשיטתך, אין טעם שיביא ילדים לעולם בכלל, כי סביר להניח שיהיה לא אחראי גם בהתנהלות מול אישה אחרת וילדים אחרים. מבלי לשים לב אתה מבקש להנציח את חוסר האחריות שלו.

בנוגע לספק שאתה מטיל באבהות וברגש האבהי שלו כלפי הילד. לא מזמן קראתי מאמר על מחקר שנערך בתחום וממצאי המחקר מעלים את הסברה שגברים מתחברים לילדים שנושאים את הגנים שלהם ומזכירים אותם חיצונית. בעוד שלנשים העניין הזה בכלל לא חשוב. זה כמובן לא נכון לכל הגברים, אך הסטטיסטיקה נוטה באופן די ברור לכיוון הזה. אני מניח שהבחור חווה את אותו התהליך בדיוק - הוא ראה תמונות של הילד, זיהה את הדמיון, ועכשיו הוא יודע בוודאות שהילד נושא את הגנים שלו, דבר המחבר אותו אפילו יותר חזק לילד.

גם הטענה שלך שאבא שלא גידל את הבן שלו לא יכול להיקשר אליו רגשית זו טענה חלולה. אני רוצה להבין, יש לך בעלות על רגשות המין האנושי? אתה יודע מה מניע כל אדם ואדם? אפילו פסיכולוגים ופסיכיאטרים לא מתיימרים להגיד דברים כאלה. הבחור חושב שהוא נקשר לילד רגשית, ואתה לא נמצא בעמדה שמימנה אתה יכול לטעון שזה לא רגש אמיתי או שהרגש הזה פחות חזק מהרגש של האבא המגדל. מה גם שסטטיסטית סביר להניח שהאבא המגדל יפסיק לאהוב את הילד הזה לאחר שיגלה את האמת. לשקר אין רגליים ובשלב כלשהו החרא יצוף על פני המים.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 19-06-2013 בשעה 22:32.
ישן 20-06-2013, 17:22
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית, לו הייתי עומד במצב שבו..."

אני מבינה את הטיעון על ההתפתחות הרגשית (אחרת מה עשיתי בלימודי חינוך כל השנה האחרונה?) ועם זאת, עדיין נאלצת לא להסכים איתך..
מבחינת פתרונות, יש אפשרות לגדל את הילד על הצד הטוב ביותר, אם הנוגעים בדבר (האם, האבא והבעל) יהיו פרקטיים ויניחו את האגו מחוץ לילד. לדעתי, מן הראוי שלבעל תהיה את הזכות לדעת את האמת ולהיות שותף להחלטה. לא לספר לו זוהי סוג של התנשאות.
ושוב אגיד: שקרים סופם להתגלות. מה גם שלא ניתן להתעלם מהפן הרפואי-גנטי, אולי חו"ח הילד יזדקק לטיפול רפואי? ולא ניתן לשלוט על העתיד, אולי הבחורה ובעלה יתגרשו? אי אפשר לעטוף את הילד בצמר גפן ולחשוב שאם נעצום עיניים ונאמין ממש חזק שום דבר רע לא יקרה. אין לנו שליטה על זה.

נסכים לא להסכים.

ישן 24-06-2013, 06:51
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני מבינה את הטיעון על..."

כל פירוק של המשפחה ופרסום עניין האבהות יפגע בילד הזה בעתיד - הוא יוכר כממזר. זה כבר דבר אחד.
מעבר לזה - אהוד צודק. הורות לא נקבעת על פי הגנטיקה. זה עניין נרכש, והקשר נוצר בהדרגה. בגיל שנתיים יש כבר קשר עמוק מ-א-ד (רבאק, למיכל, בת חמישה חודשים יש קשר עמוק מאד לאבא שלה, ואם הוא היה נעלם לה זה היה כרוך בטראומה). זה כבר גיל שילד מבין פחות או יותר מה הולך סביבו, קשור (במיוחד סביב גיל שנתיים) מאד להורים, זה גיל שגם ככה מלווה בחרדות נטישה. לא רק זה - זה גיל שבו כבר יש זכרונות ראשונים לטווח ארוך.
פגיעה בשלושה אנשים אחרים (ששניים מתוכם הוא טוען שרוצה בטובתם) רק כדי לספק את האגו שלו? וכן, זה אגו בלבד.
פסטן - לעניין הרפואי יכול להיות פתרון פשוט כמו שיחה דיסקרטית של האם עם הרופא המטפל אם בכלל יתעורר צורך כזה (בהנחה, למשל, שסוג הדם שלו שונה משל שני הוריו הנוכחיים).

אין לי ספק שטובת הילד היא השארת המצב כפי שהוא, למרות שזו לא טובת הבחור. יפה שהוא רוצה לקחת אחריות, אך במקרה זה איש לא ביקש ממנו. להיפך.

ושוב - משפטית אין לו קייס. אין בית משפט בארץ שיכיר בתוצאות בדיקת אבהות פרטית, ואין בית משפט שיורה לבצע כזו, מחשש לממזרות.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 25-06-2013, 23:54
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא. החבר שלך עושה הכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
לא. החבר שלך עושה הכל מאנוכיות וללא טיפה של מחשבה. הוא מאיים בעו"ד? על סמך מה? התוצאות הללו לא קבילות בשום ערכאה משפטית בארץ. הוא הולך לסבך למשפחה את החיים ואת הילד להפוך לפסול חיתון מפאת ממזרות.

טובת הילד בודאי לא עומדת לנגד עיניו, ואם הוא חושב שתצא לו מזה זוגיות - שיחשוב שוב...

זה כנראה לא יגיע למצב של משפט,
הבחורה סיפרה את הסיפור לבעלה, והם כרגע (לפחות ממה שאני הבנתי), במצב של פרידה זמנית (עברו להורים שלהם).

מיותר לציין שגם המשפחות יודעות עכשיו (של כולם).

וכולם קיבלו את זה כשוק מטורף, אף אחד עדיין לא יודע מה הולך להיות בעתיד, הילד בנתיים עם האמא.

דיברתי עם חבר שלי בנושא, והוא אמר לי שלמרות כל הכאב שנגרם, הוא לא מתחרט על זה אפילו לרגע.

הוא ממש רוצה להיפגש עם הילד, אבל הבחורה עדיין לא משתפת פעולה (מתאר לעצמי שזה בעקבות כל רצף האירועים - אפשר להבין אותה...).

מקווה שיהיה טוב, אעדכן שוב בעתיד.

ישן 26-06-2013, 01:02
  Populous Populous אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.13
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Tallyco]לא. החבר שלך..."

סתם שאלה, חבר שלך חשב על האפשרות שהבחורה לא תרצה איתו שום קשר?
יכול להיות שהיא תמיד תקשר את חבר שלך עם העובדה שהוא (ואל תטעו גם לה יש חלק שווה בכל המצב) פירק לה את המשפחה שהייתה לה ותשנא אותו על כך. יכול להיות שכשהם נפגשו באמת הייתה אהבה רבה (או שהיא סתם רצתה לנצל אותו בשביל ילד.... גם אופציה) אבל מאהבה הדרך גם מאוד קצרה לשנאה מוחלטת.
וכמובן, בגלל שהוא האבא בית המשפט יחייב אותו בדמי מזונות, והוא יתקע ל-18 השנים הקרובות כשהוא משלם סכום מכובד כל חודש לילד שבמקרה הרע הוא יראה פעם- פעמיים בשבוע.
מההודעות שלך נשמע כאילו החבר שלך הוא תמים מאוד וחסם בפני עצמו את האופציות הרעות שיש במהלך שהוא בחר גם לעצמו, גם לילד וגם לבחורה.

בלי להזכיר אפילו את המשפחה שלה שבטוח לא תקבל אותו בזרועות פתוחות...
ישן 19-06-2013, 08:46
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אוקיי"

ווואו... אני בהלם...

עם כל הכבוד לחבר שלך, הוא היה צריך לקחת באחריות את העובדה שהוא שוכב עם אישה נשואה ושהיא לא תהרוס את הנישואים שלה בגללו בגלל דחפים אישיים של רגע..
אני חושבת שזה לא בסדר להרוס משפחה שלמה , למרות שאני די חצויה ורושמת את זה כשאני לא סגורה על מה הדעה שלי בכלל בנושא :O
אני עדיין חושבת שעדיף להשאיר את זה ככה, ולא בגלל שאני חושבת על האישה או על הבעל המסכן(האישה לא מסכנה בכלל) אני חושבת על הילדדדד הקטן והאומלל הזה!!!! אלוקים ישמור אתה קולט איזה מהפך זה?? ההורים שלו הולכים להתגרש..... אבא שלו זה לא אבא שלו ויש לו אבא חדש.... אתה חושב שהוא יקבל אותו בכלל לחיים שלו בתור אבא ? יש מצב שהוא ידחה אותו וחבר שלך הולך להתבאס לאללה מהמצב ולהצטער בכלל שהחליט להגיע למצב הזה .......

לפעמים עדיף ללכת לפי השכל ולא לפי הלב.... זה קשה.... זה נורא זה מצב שהוא בלתי נסבלללל אבל תדבר עם חבר שלך ותכניס בו קצת תבונה.... שיחשוב על כל הצדדים... האישה הולכת לשנוא אותו למשך כל החיים שלה על שהרס לה את החיים (שלא לדבר שהוציא לה שם של שרמוטה-סליחה על הביטוי) כי זה הולך לצאת לעולם, בעלה הולך לשנוא אותה לנצח והילד שלו לא ירצה להתנתק ממנו רק כי בישרו לו שיש לו אבא חדש...... זה לא מכונה זה ילד עם רגשות והוא פגיע....

תחשוב על זה .... היגיון.... בהצלחה ,אני מקווה שהוא יעשה את הדבר הנכון והחכם, שלא יהיה אגואיסט...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:06

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר