לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2013, 17:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "נו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
לבני אומרת שם מפורשות שתנסה להלחם מבפנים, כלומר מתוך הממשלה, אם כך יכריע הציבור (כלומר אם ייתן לה מעט מנדטים)

לא קראת או לא הבנת. היא אמרה שאם היא תקבל הרבה מנדטים (כלומר תהיה כוח שיש להתחשב בו) היא תסכים להיכנס לקואליציה עם ביבי כדי להשפיע מבפנים ואם היא לא תקבל הרבה כוח (נגיד, אם היא תקבל רק 6 מנדטים...) אז היא תישאר בחוץ כי במצב כזה היא לא יותר מקישוט בקואליציה.

לפני שבוע-שבועיים אמנון אברמוביץ אמר על לבני באולפן שישי שהיא כמו דאודורנט לנסיעות לחו"ל. כלומר היא כ"כ נטולת כוח פוליטי שאין לה שום יכולת לשמש כיותר מאשר משהו שיגרום לביבי להיראות טוב מול מדינות העולם. בקיצור, עלה תאנה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
אם היא משפיעה, היא לא עלה תאנה. חוץ מזה, עוד אין ממשלה, בינתיים רק הסכם בין שתי מפלגות (מופז הוא הבא בתור מן הסתם).

אם היא נכנסה ראשונה לקואליציה, איך היא יכולה לדעת שהיא לא תהיה חלק מממשלת ימין-חרדים? ההיגיון אומר שקודם היא הייתה צריכה לראות שמתעצבת ממשלה נטולת חרדים או כזו שכוללת חרדים+שמאל ורק אז להיכנס.

איך מופז ייכנס לממשלה של ביבי? הרי הוא אמר שוב ושוב ושוב שביבי שקרן

סתם נו. ברור שהוא יכנס.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 19-02-2013 בשעה 17:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2013, 10:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עכשיו נשאלת רק השאלה מה יותר..."

אני לא רואה שמוצבת לפניו בחירה כזו. הוא יכול לקבל גם את זה וגם את זה. אחרי שהליכוד ביתנו (31) צירף את התנועה (6) הוא יכול לצרף את החרדים (18) ואת קדימה (2) ואז יש לו ביד 57 חברי כנסת.

מאותו רגע הוא צריך לחכות עד ששעון החול להרכבת הממשלה כמעט יתרוקן. הבית היהודי לא תתן לביבי ליפול כי בחירות חדשות עלולות להביא להתחזקות המרכז שמאל.

ההתעקשות של יחימוביץ' ולפיד לא להיכנס לממשלה תמורת ג'ובים תגרום להם לזכות בנקודות אצל הבוחרים וזה אומר עוד מנדטים. לבנט אין מה להרוויח מבחירות חדשות. הליכוד ימתג את הבית היהודי בתור אלו שהקטינו את הסיכוי להקמת ממשלה בראשות הימין בשביל לקחת קולות מבנט.
ישן 19-02-2013, 18:06
  dj skyline dj skyline אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
ברור
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "במסגרת המשא ומתן להרכבת..."

אני מבין את זה אבל כנראה לא הבהרתי את עצמי כהלכה בשאלה

נניח (אבל רק נניח כן?) שלפיד ובנט והחרדים לא יסכימו למינוי הזה ולא יסכימו להכנס לקואליציה בעקבות המינוי, ביבי ישאר עם ציפי - 37 מנדטים בלבד

אני חושב שאת ההסכם - לפני שמפרסמים צריך לערוך דיון מלא עם כל מרכיבי הקואליציה ורק לאחר שכל חלקי הקואליציה הסכימו על חלוקת התיקים/תפקידים, ניתן לפרסם הסכם מלא וכולל ולא בהסכם חלקי שאולי ישתנה בהמשך

ישן 20-02-2013, 11:39
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE]אני לא חושב שזה המצב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
זה מה שהרבה ממצביעי המרכז (לפיד?) חוזרים ואומרים. "אין סיכוי להסדר, אבל חייבים לנסות כי זה מה שיש". למה לדעתך הערבים לא חושבים כמוך?

לא יודע. אני לא פועל לפי האינטרס של הערבים. אני פועל לפי האינטרס שלי ואני חושב שמו"מ הוא אינטרס ישראלי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
כל משא ומתן עם הערבים כרגע לא נראה לי הגיוני, ולכן חתירה אליו גם לא הגיונית (אם נוציא את לחץ העולם מהמשחק). חתירה למשא ומתן רק תחליש את ישראל.

לא מסכים. חתירה למשא ומתן לא מחלישה את ישראל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
אבל אם חולה הסכרת יודע שאין לו מה לעשות עד שתהיה תרופה, אז מה אתה מצפה שהוא יעשה?

בטח לא שיחמיר את המצב. הוא צריך לאזן את רמות הסוכר, לא להוסיף עוד ועוד סיכונים...
ישן 21-02-2013, 15:29
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
יש לך טעות
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה אמיץ במעשה שלה? הרי אם..."

במהלך תקופת הבחירות הוזמנתי לסקר מיקוד בנושא הבחירות (שהתברר מאוחר יותר שהוזמן ע"י התנועה). המיון המקדים היה שאלות לגבי ההצבעה הקודמת שלנו בבחירות והכוונה שלנו להצביע בבחירות הקרובות. כמובן, שבאותה תקופה תמכתי בציפי לבני ולכן הוזמנתי למיקוד.

היו 4 מפגשי מיקוד כאלו, שבהם כ20 איש, רובם תומכי לבני - אבל גם כמה תומכי ליכוד והבית היהודי.

במפגש שאני נוכחתי בו, שאלו אותנו בין השאר מה לדעתנו צריכה לבני לעשות. כולם אמרו, ללא יוצאים מן הכלל, שלדעתם ציפי לבני חייבת להכנס לממשלה, גם אם בנימין נתניהו יהיה בראשה כדי להוביל שינוי משמעותי.

לכן, לדעתי - אם הממשלה תקום והיא באמת תקדם את הנושאים הללו, הציבור יבחר בה שוב.
ישן 20-02-2013, 10:31
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ציפי לבני עמדה חזק נגד ביבי במשך 4 שנים, והתקשורת והשמאל בגדו בה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש הסכם קואליציוני ראשון: ציפי לבני והתנועה בפנים."

במשך 4 שנים היא התייבשה באופוזיציה, בגלל זה גם המפלגה שלה התפרקה.

אבל כשהגיעו הבחירות בגדו בה ונתנו את קולות המרכז-שמאל למישהו אחר, גם למרץ. לא הכירו לה מספיק הערכה על פועלה.

למה שהיא תמשיך לשבת באופוזיציה ולהיות נאמנה, למי בדיוק, ולמה?

הנסיגות זה מסוכן מאוד לעם ישראל! אני מאוד מקווה שתתנער מהמחשבה על נסיגות, וגם תבין שהחנופה לשמאל לא יקדם אותה לשום מקום.

חובתה וזכותה להיות נאמנה לעם ישראל ולא לתקשורת ולשמאל!

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 20-02-2013 בשעה 10:50.
ישן 20-02-2013, 10:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש הסכם קואליציוני ראשון: ציפי לבני והתנועה בפנים."

7/12/12
עמיר פרץ: "לא נשב בממשלת נתניהו"
http://www.mako.co.il/news-election...3f067b31004.htm
כמה ציטוטים מהכתבה:

ציין, והדגיש כי "תפקידנו כעת הוא לייצר אלטרנטיבה שלטונית לראש הממשלה"

"מה שחשוב כרגע זו העובדה שאין אלטרנטיבה שלטונית לנתניהו - ולשם כך באתי".

חבר מפלגת העבודה לשעבר המשיך והצדיק את מהלכיו הפוליטיים, ואמר כי "ציפי לבני סירבה להכנס לממשלת נתניהו ואני מאמין לסולם הערכים שלה. אני אומר באופן מפורש כי לא נשב בממשלה שכזו".

2/12/12
פרץ פותח חזית נגד יחימוביץ': לא נשב בממשלת נתניהו
http://www.haaretz.co.il/news/elections/1.1877306

"אסור למפלגת העבודה להצטרף לממשלה בראשות הליכוד ביתנו", אמר ביום שישי, דקות בלבד לאחר שהמפלגה הציגה בבית ברל את רשימתה לכנסת. "אסור לנו להיות גלגל ספייר בממשלה כזאת. אנחנו חייבים להציג אלטרנטיבה וקו ברור משלנו".

גם נתניהו יוצא רע מאוד מהמהלך הזה, אני בטוח שליבני היא האדם האחרון שהיה רוצה להכניס ראשונה לממשלה שלו. אני מאמין שהתכנון המקורי שלו היה להרכיב ממשלה מהמפלגות הגדולות ובסוף לזרוק איזה עצם לליבני ולמופז, זה לא פחות מאקט של ייאוש וחולשה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר