לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2013, 10:43
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Eli_lub שמתחילה ב "אז איך אתה ממליץ לעלות תמונות להבא ?"

אתן לך דוגמא מהאופן שבו אני מעלה תמונות. נראה לי שכך צריך להיות. ההעלאה מחייבת מעבר בכל פעם מחלון "מערכת העלאת קבצים" אל האשכול ובחזרה.
ראשית, תן מיספור. אם יש לך משהו ספציפי להגיד על התמונה - זה הזמן לרשום. לחץ ENTER כדי לעבור לשורה הבאה. עבור ל "מערכת העלאת קבצים" ותן את הקישור לתמונה. חזור לאשכול, לחץ ENTER, עבור ל "מערכת העלאת קבצים" ותן את הקישור ל EXIF של אותה תמונה. חזור לאשכול ולחץ ENTER. כעת תן מיספור של התמונה השניה וחוזר חלילה...
כעת יש מספיק מרווח בין התמונות. ניתן להתייחס לכל תמונה לפי המיספור ויש גם את נתוני הצילום.
דוגמא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=571432

הערה: כיוון שאתה אינך היחיד שאינו יודע כיצד נכון להעלות תמונות, אני ממליץ למנהלים לרשום הנחיות העלאת תמונות ב"משתמש חדש? לחץ כאן" שבשורה העליונה ולהוסיף הנחיות מדוייקות על ההמלצה הרשומה בקישור הבא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=95882

נערך לאחרונה ע"י yaari בתאריך 25-02-2013 בשעה 10:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2013, 20:46
צלמית המשתמש של Duckion`
  Duckion` Duckion` אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli_lub שמתחילה ב "סט שני - סין"

והפעם התייחסות יותר עניינית לגבי התמונות,

בתמונה עם הרכב והילד שמשתקף,
התמונה יפה אבל הפרצוף המשתקף הוא העיקר והוא הולך לאיבוד בתוך כל מה שקורה בתמונה, אם היה יותר זום על האזור העיקרי בתמונה היה הרבה יותר מעניין לפי דעתי

בתמונה עם הגדר והבית,
יש הולכת עיין נחמדה עם הגדר וסך הכל התמונה צבעונית יפה מושכת את העיין אבל בתמונה הזו יש לי בעיה הפוכה מהתמונה הראשונה, כאן הדברים מרגישים לי צפופים, אין מרווח בצד ימין, קצת מרווח בחלק העליון, התמונה מרגישה לי צפופה

בתמונה של הציפור.
התמונה נקיה ויפה, בעלי חיים זה כיף לצלם, לפעמים הבעיה היא שקשה להגיע למצב אידיאלי לתמונה, במקרה הזה ניראה לי שהיה עדיף לרדת קצת יותר נמוך, עם בעלי חיים זה הרבה פעמים בעיה כי הם מגבים בפתאומיות לתנועות שלנו, אבל החדות מרשימה והצבעים נעימים והתמונה נקיה

התמונה עם הפטריה,
התמונה האהובה עליי בסט הזה, חדה, צילום צמח יפה מאוד ומבחינתי ממש מתאים המיקום של הפטריה בתמונה וכל הבניה של התמונה הזו מאוד מושך אותי

התמונה של הגשר,
משום מה התמונה הזו מרגישה לי מפוספסת כמו הראשונה, ההשתקפות יפה, והצבעים יפים אבל משהו לא מושך אותי בתמונה, היא מרגישה לי משעממת קצת, קצת ריקה מידי

לסיכום: התמונות ממש יפות וכיף היה לראות את הסט, בכוונה הביקורת מתייחסת לנקודות החלשות בתמונה לפעמים יותר מאשר הנקודות החזקות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר