לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2013, 00:35
  edensi edensi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.09
רכישת נעלי חי"ר בנקודות קבע

היי,
אחי כרגע מתחיל אימון מתקדם בגבעתי. הוא אמנם לא הרבה זמן בצבא, אבל הנעליים שלו ממש בלאי.
הוא לקח מידה ממש גדולה מידי ויצא לו באחת הנעליים הברזל שבפנים. כל מסע היו יורדות לו כמה שכבות עור ובמסע האחרון ירד לו כל העור לגמרי והתחיל להתחכך לו הבשר. כל הגרב שלו הייתה מלאה בדם. כשראיתי את הפצע נהיה לי ממש רע, זה נראה על הפנים, אני לא מבינה איך הוא המשיך ללכת אפילו צעד אחד במצב הזה. הבנתי שזה כאבי תופת, אבל כשהוא במסע לא מעניין אותו כלום והוא ממשיך קדימה...

עכשיו הוא ברגילה ולקחנו את הנעל לסנדלר, הוא אמר שאין לו איך לתפור משהו מעל המתכת כי הנעל עבה מידי והוא ניסה קצת לדפוק את הברזל עם הפטיש אבל הוא עדיין חשוף ולא נראה לי להיט לרוץ עם ברזל שנכנס לך לרגל.

לגבי להחליף נעל -
הוא אמר את זה למפקדים שלו, הם אמרו לו שאפילו לעצמם הם לא משיגים נעליים והמליצו לו לשים שתי גרביים. זה לא עזר ואני לא בונה על זה בקרוב...

שאלתי - האם אפשר להשיג במר"צ נעלי חי"ר? למישהו יצא לעשות את זה?
הבנתי שזה אמור לעלות משהו כמו 270 נקודות, אבל גם הבנתי מאנשים שחסרים להם הרבה דברים בדרך כלל. אני כרגע בשנה השלישית של החובה שלי, אבל יש מסביבי מלא אנשים קבע אז אין לי בעיה לקנות שם.

מה אני יכולה עוד לעשות אם אין במר"צ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2013, 17:56
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shayetet13 שמתחילה ב "אני מסכים איתך לגבי הנחרצות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shayetet13
אני מסכים איתך לגבי הנחרצות, אבל בתור מפקד (קצין?) היית שולח חייל לקנות נעליים שהוא צריך לקבל בצבא?

לא.
מצד שני, בתור קצין אני מודע למכשולים שעומדים בפני צה"ל ובתור קצין נאלצתי לקנות לעצמי נעליים לא אחת.
הפואנטה היא- זה לא תקין שלוחם נאלץ לקנות לעצמו ציוד. בטח בסיסי שבבסיסיים. מצד שני "אין נעליים להחלפה" זה תסריט שנתקלתי בו למען האמת יותר פעמים מ"יש נעליים (או כל דבר אחר) להחלפה".
ככה שלבחור אכן יש את האפשרות לעשות את כל מה שהוצע לו באשכול ובינתיים להמשיך לקרוע את הכפות רגליים של עצמו ולגרום נזק מיותר (לא רק פיזי אגב) ולהגיע לדרך ללא מוצא שוב ושוב ושוב, או שאחותו יכולה לקנות לו נעליים מנקודות קבע, במקום לקנות נעליים לעצמה (היות ואני מניח שהיא לא לוחמת ועל כן השימוש שלה לנקודות מדים בקבע נמוך) וליצור לעצמו פתרון.
ציטוט:
זה פשוט - להגיד למפקד (או לסמל, לא יודע מה הנוהל שם), לא מקבל פיתרון? יש מ"מ, לא מקבל פיתרון? יש מ"פ. שינסה לתפוס שיחה קטנה עם הרס"פ שלך, כי אולי בכלל לא העבירו לו את הבעיה.הרעיון הוא שמעל כל מפקד שלו יש מפקד, והבעיה פתירה, רק צריך למצוא את איש הסגל שיפתור אותה.

כמובן. אבל לא הרס"פ ולא המ"פ יכולים לארגן נעליים שיצוצו באורך פלא.
התסריטים האפשריים פה הם שניים:
1) יש נעליים שלא מגיעות לחיילים בגלל שמישהו לאורך השרשרת עצלן ו/או מושחת.
2) פשוט אין נעליים.

שני התסריטים אגב שווים בסבירותם.
הפתרון שפותחת האשכול הציע הוא אמנם לא הפתרון שכולנו מייחלים לו, הוא אולי עצוב מאוד והוא מהווה תעודת עניות לצה"ל, אבל הוא זה שידאג לשים נעליים על הרגליים של אחיה. לא כל שאר ההצעות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר