לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2013, 19:55
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
כמו שציינו - הסרטון היה כאן בעבר, אבל מצד שני -
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benihartmann שמתחילה ב "ר.פ.ג. -29 משמיד טנק T-72"

אני לא רואה פה שום הוכחה שהטנק שרואים שנפגע הוא זה שהבחור עם ה-RPG-29 ירה עליו. למעשה, קיים סיכוי גדול מאוד שאלה 2 מקרים שונים לגמרי; אני אישית לא ראיתי אפילו פעם אחת פעולה של המורדים שמצולמת עם 2 מצלמות שונות, מלבד פעמים בודדות שהמצלמות היו סטטיות לגמרי ובמארב מתוכנן (כלומר, שהכינו אותן במקומן במעוד מועד).
פה לדעתי יש בוודאי צלם שמתלווה לחבר'ה חמושים, וצילם את שיגור ה-RPG הזה. במקום אחר ובזמן אחר, מישהו צילם T-72 חוטף טיל כלשהוא. מישהו אחר לגמרי מצא את 2 הסרטונים האלה ביו-טיוב, והחליט לחבר בינהם מסיבה זו או אחרת - והשאר היסטוריה...
לא שזה משנה משהו, זה סתם עיניין עקרוני - הטנק אכן חטף טיל והושמד, והבחור עם ה-RPG 29 אכן שיגר אותו ואולי אפילו פגע...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2013, 21:49
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
יכול להיות, אבל מצד שני - ה-RPG לא טס תמיד בקו ישר (לפחות לא ה-PG-7)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "יותר מזה, יש ייסוד של ממש..."

חבר שלי שהיה בלבנון 2 סיפר שהם נסעו בנגמ"ש (לא זוכר איזה סוג - כנראה 'אכזרית' כי הוא גולנצ'יק) והוא היה עם הראש בחוץ, כשלפתע קפץ מהצד שלהם חיזבאלון עם RPG-7 על הכתף וישר שיגר אותו.
הרקטה טסה ישר אל עבר הנגמ"ש, כשכמה מטרים ממנו פתאום הנמיכה, עברה להם בין הבוגים והחטיאה את הנגמ"ש לגמרי, כשהיא מתפוצצת כמה עשרות מטרים הרחק מהנגמ"ש מצידו השני.
לא נראה לי שהוא עבד עלי כי הוא סיפר את זה ברצינות גמורה, ואני - שראיתי יותר מפעם אחת בחיים שלי ירי של RPG - זוכר בהחלט שהרקטה הזו היא לא דבר כ"כ צפוי...

בחזרה לנושא שלנו, אם ה-PG-29 מתנהג כמו ה-PG-7, הרי שיתכן שהטנק בסרטון נפגע מהירי שראינו בהתחלה - וגם אם לא - יכולים בהחלט להיות כל מני גורמים שבגללם הרקטה פגעה בטנק במסלול שנראה שטוח ונמוך (הבית ששיגרו מהגג שלו את ה-RPG היה ברחוב במדרון והטנקים היו בראשו; המסלול רק נראה שטוח כי הרקטה שוגרה מטווח רחוק, מה שעשה את זוית הפגיעה שלה הרבה יותר כהה; וכד').

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר