לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2013, 21:18
צלמית המשתמש של Skyou
  משתמש זכר Skyou Skyou אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "זה נבלה וזה טרפה..."

+1

גנגנם כי זה עשה אווירה כזאת מעניינת כאילו כל העולם התאחד בלי בעיות בלי ריבים בלי מלחמות, מן גלובלאליזציה כזאת, כמו שיש באירוויזיון ובאולימפיאדה וזה עוד היה בתקופה של מעבר בין 2012 ל-2013 אז בכלל, השיר הזה נשמע ב-00:00 בכל מדינה בעולם בערך ב1\1 של השנה. זה עושה לי הרגשה טובה כזאת... בכל פעם שאני אשמע את הגנגנם סטייל אני אזכר בתקופה הזאת, את זה אני יכול להבטיח לך.

לעומת זאת ההארלם שייק אולי תפס אבל זה 30 שניות של פיגור שרואים אנשים משתגעים וזה לא משהו שעושה אווירה בלתי נשכחת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2013, 22:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "harlem shake vs GANGNAM STYLE"

תראה, גאנגם זה כזה מין שיר קליט כזה... כמו שיר הקטשופ, המאקרנה, למבדה, כל אלה. יש לו איזה שטיק כזה שתופס את כל הנגררים ומושך אותם... הוא לא מזיק, לא מועיל, ובעוד עשר שנים רק אנשים עם זיכרון כמו שלי יזכרו אותו, אלא אם הראפר הזה ימנף את ההצלחה לכדי משהו שהוא מעבר לוואן-היט-וונדר. הסיכויים שלו לעשות זאת.... לא גדולים במיוחד.

הארלם-שייק - זה המוו הנוכחי, אנשים עושים את זה רק כי כולם עושים את זה. אין להם מושג למה באמת הם עושים את זה. זה כמו פרות - פרה אחת מתחילה לרוץ, כולן רצות אחריה בלי לשאול מדוע ולמה היא רצה ולאן היא מובילה אותן. אפקט העדר - מווו. עוד דוגמא עצובה לרמת האינטליגנציה של החברה האנושית

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר