לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2013, 20:38
צלמית המשתמש של Skyou
  משתמש זכר Skyou Skyou אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.08
פיגוע איך אני נכנס לעניינים?

שלום, אני בקרוב משתחרר, כרגע בחפש"ש.
אני בבית לא עושה כלום, אין לי חברים.
אני מעוניין להתחיל לעבוד, אני לא יודע מה עושים.
נרשמתי לALLJOBS ולעוד כל מני אתרים ושלחתי קורות חיים לכל מני עבודות שנשמעו לי מעניינות. כרגע אף אחד לא חזר אליי.
למען הפרוטוקול, אני מחפש עבודה לא בשטח ולא פיזית, עבודה ראשונה אחרי צבא, משהו אולי במכירות וכאלה אפילו מלצר או עובד דלפק - זה הכיוון שלי.
אשמח אם מישהו שכבר עבר את השלב הזה יוכל לתת לי הכוונה, כי אין לי שמץ של מושג מה לעשות.

נערך לאחרונה ע"י Skyou בתאריך 24-02-2013 בשעה 20:41. סיבה: ככה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2013, 22:15
  כרקדי כרקדי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Skyou שמתחילה ב "איך אני נכנס לעניינים?"

קודם תעשה את הבעד ואת הבנגד שלך ותגדיר לעצמך בדיוק איזו עבודה אתה מחפש (מועדפת? שירות לקוחות? אבטחה?)

שנית,מכוון שנסיון מקצועי והכשרה מקצועית הם כמעט ולא רלוואנטים לסוג העבודה שאתה מחפש,הדרך הכי טובה היא בשיטת חבר מביא חבר.דבר עם חבר'ה שהיו איתך בצבא,חבר'ה מהלימודים,תראה מה הם עושים ואם יש דרך שתוכל להעביר דרכם קורות חיים.זאת הדרך המהירה והבטוחה ביותר להכנס לסוג העבודות האלה.

בנוסף,אם באמת מה שאתה מחפש זה שירות לקוחות (טלמרקטינג וכדומה) אזי תכנס לכל אתר של חברת תקשורת מרכזית (סלולרי,בזק,אינטרנט,כבלים) ותמצא בקלות הכוונה להגשת קורות חיים.בחלק מהאתרים (אם זכרוני אינו מטעה אותי,חברת פלאפון) מציעים מסלול "ספיד ג'וב",הווה אומר מסלול מהיר להגשת קורות חיים ועריכת ראיונות קבלה אונליין.

לבסוף,תרשה לי רק לייעץ לך שלא להיות בלחץ,להיות סבלני עם הנושא הזה של העבודה ולכלכל את צעדך בחכמה (בחלק מהמקומות דורשים תקופת התחייבות,האם תוכל לעמוד בה?) ושהיה בהצלחה.כולנו צלחנו בשלום את השלב הזה

דבר נוסף:תתפלא לשמוע,אך לשכת התעסוקה היא לא רק מקום מקבצם של נדכאי העיר.היא כלי יעיל ומהיר למציאת עבודה (לאלו החפצים בכך).הפרוצדורה היא מאוד פשוטה:אתה ניגש ללישכת התעסוקה הקרובה למקום מגוריך,פותח כרטיס (עניין של דקות) ומתיישב מול פקידה שמצליבה את דרישותך מהתפקיד אל מול מאגר העבודות העונות לדרישות אלו.בשלב הבא הפקידה מעבירה את קורות החיים שלך לאותם מקומות תעסוקה,מוודא את הגעתם,ואף מתאמת ראיון עבודה.חשוב לציין שהפקידה נשארת בקשר טלפוני רציף איתך ועם מקום העבודה הפוטנציאלי עד השלב שבו אתה מתחיל להיות מועסק בפועל.מומלץ בחום!

נערך לאחרונה ע"י כרקדי בתאריך 24-02-2013 בשעה 22:32.
ישן 28-02-2013, 15:29
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
צר לי לאכזב אותך אבל תצטרך להתפשר קצת בקריטריונים שלך

אבטחה זאת עבודה ממש לא קלה ולרוב קשה.מלצר ברמן או כל דבר שקשור בבתי קפה זה ממש לא עבודה קלה.ובכללי כל העבודות עם לקוחות זה ממש אבל ממש לא כיף.

תתחיל להסתובב בבתי קפה להשאיר פרטים.מישהו בטוח יקח אותך להתלמדות ואז זה רק בידיים שלך.
לכל חברת אבטחה יש מדור כוח אדם.תפנה אליהם.שם תמיד צריכים עובדים.

אחרי שהשתחררתי לא ישבתי אפילו שבועיים בלי לעשות כלום.אבל חוץ ממועדפת בתחנת דלק בשאר העבודות הסתדרתי דרך חברים או מכרים.
אבל מנסיון.אם תישב בבית ותחכה שיחזרו אליך מאתרי אינטרנט יקח לך הרבה זמן למצוא משהו.

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 28-02-2013 בשעה 15:31.
ישן 28-02-2013, 15:59
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
ניסיון יכול להיות מטעה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "צר לי לאכזב אותך אבל תצטרך להתפשר קצת בקריטריונים שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bazz2701
אבל מנסיון.אם תישב בבית ותחכה שיחזרו אליך מאתרי אינטרנט יקח לך הרבה זמן למצוא משהו.

אני הפצתי קורות חיים רק דרך האינטרנט שבועיים לפני השחרור. כל החפש"ש שלי רצתי בין ראיונות עבודה. אמנם לא כולן היו עבודות חלום, אבל היו לי מספיק ראיונות במקומות די נחמדים, ויום אחרי השחרור כבר התחלתי לעבוד. בדיעבד זה היה טעות להתחיל לעבוד כל כך מהר, אבל הבנת את הרעיון - אפשר למצוא בקלות עבודה דרך האינטרנט. גם אחרי שאתה מוצא עבודה, מנהלי משאבי אנוש ממשיכים להתקשר אלייך לפחות במשך חודש. הכי חשוב זה לא להגיד "כן" למעסיק הראשון שמסכים לקבל אותך. כדאי למרוח אותו כמה ימים בשביל לחכות לתשובות ממעסיקים אחרים.
ישן 28-02-2013, 16:33

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Skyou
נרשמתי לALLJOBS ולעוד כל מני אתרים ושלחתי קורות חיים לכל מני עבודות שנשמעו לי מעניינות. כרגע אף אחד לא חזר אליי.

עשית מנוי בתשלום באולג'ובס? אם לא, רוב המשרות הטובות לא יהיו פתוחות בפנייך. לדעתי כדאי לך לעשות מנוי בתשלום. אתה יכול "להקפיא" אותו ברגע שאתה מוצא עבודה, ויתרת הימים תישמר לך עד שתחליט "להפשיר" אותו בשביל לחפש עבודה חדשה. אני עשיתי מנוי לשלושה חודשים לפני יותר מחצי שנה, ואני עדיין יכול להשתמש בו, כי הוא בהקפאה (עסקה די משתלמת).

אני לא יודע למה לא חוזרים אלייך. לפני כמה זמן התחלת לשלוח קו"ח? לוקח להם כמה ימים (לפעמים כמה שבועות) לחזור אלייך. האם השקעת בקו"ח שלך? באולג'ובס יש מאמרים וסרטונים טובים שמסבירים איך אפשר לשפר את הקו"ח שלך כך שתקבל יותר זימונים לראיונות. אני נעזרתי בטיפים שלהם וזה הגדיל את כמות המעסיקים שחוזרים אלי.

בהצלחה.
ישן 01-03-2013, 02:37

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "נו באמת.זה לא קורות חיים בשביל רפאל"

אם הבחור רוצה לעבוד בתחנת דלק בשביל לקבל מענק מועדפת, אז מן הסתם מספיק להגיע למקום, לרשום שם וטלפון על קבלה מצ'וקמקת ויחזרו אליו, אבל הוא אמר בפירוש שהיה רוצה לעבוד גם בשירות לקוחות או במכירות. למשרות כאלה מגיעים מאות קו"ח בכל גיוס עובדים ורובם חסרי ניסיון. צריך לדעת "למכור" את עצמך בקורות חיים, כי כאשר המגייס יושב לקרוא 600 דפים, הוא משקיע לא יותר מ-6 שניות לכל קו"ח (בסינון ראשוני).

דווקא בגלל שלא מדובר בקו"ח לרפאל, צריך להשקיע מחשבה בכתיבה. ברפאל כל קו"ח חשוב, והם קוראים כל אחד בעיון (הם גם לא מקבלים כמויות כאלה גדולות).

ציטוט:
חוץ מזה מה כבר יכול להיות כל כך אטרקטיבי בקורות חיים של חייל משוחרר.

הזלזול הזה לא מתאים. בן אדם שעובד במשך שלוש שנים באירגון כמו צה"ל צובר ניסיון עתיר בכל מיני תחומים. שלוש שנים זה לא מעט ניסיון תעסוקתי בשביל מישהו שמחפש לכאורה עבודה ראשונה. אם אתה לא רואה את זה, אז אתה בבעיה.

חוץ מזה, תופתע לגלות איך אפשר להשקיע בקורות חיים של חייל "חסר ניסיון" ולהפוך אותם למאוד יפים ואטרקטיביים גם בלי לשקר ולנפח עובדות. לי זה עבד יפה מאוד.
ישן 01-03-2013, 10:14
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אתה מודע לזה שלהרבה (אם לא הרוב)מקצועות צבאיים אין שום קשר לאזרחות?"

מה.

אין מצב שאתה רציני...

כל התפקידים המשרדיים למיניהם - בדרך כלל יש להם הקבלה באזרחות. סתם דוגמא - פקידת לשכה, יכולה להתקבל להיות מזכירה באיזה משרד. אני הייתי רכזת מתגייסים, הייתי עונה לטלפונים במדור, אז אחרי השחרור הלכתי לעבוד בשירות לקוחות, קיבלו אותי צ'יק צ'אק. מש"קית ת"ש, מאבחנת פסיכוטכנית, מדריכה, מדור מחשב... כל דבר כזה יכול לצבוע את הקורות חיים ממש יפה... אתה מפרט את כל הכישורים שקיבלת במסגרת התפקיד ואת כל המיומנויות שלך בהדרכה ובשירות ובלה בלה בלה וזה ממש עוזר להתקבל לעבודות פחות פיזיות ממלצרות או תחנות דלק.

(אם הבנתי נכון, לא מדובר בחיפוש מקצוע לחיים, אלא בעבודה נחמדה אחרי השירות...?)

ישן 01-03-2013, 10:30
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אני לא שולל.אמרתי שיש מקצועות כן יעילים לאזרחות"

אז הם כנראה לא חיפשו מספיק

בוא נחלק את סוגי העבודות ל3 קבוצות -

~ עבודות בהן לא דורשים כלום חוץ מטלפון על קבלה מצ'וקמקת: נקיון, מפעלים(?), תחנות דלק, מלצרות - בעיקר פיזי...
~ עבודות בהן יעדיפו בעלי נסיון כלשהו אבל לא ידרשו הכשרה קודמת (=תארים ותעודות) - אבטחה, מכירות, שירות לקוחות, עבודות משרדיות... פחות פיזי אבל עדיין לא משהו לכל החיים...
~ עבודות בהן ידרשו תארים ותעודות.

הפואנטה שלי היא שאם מחפשים משהו מהקבוצה השניה, אני לא מצליחה לחשוב על תפקיד צבאי אחד(!) שלא יעזור בכלל לפרט עליו בקורות חיים. כל דבר יעזור! אפילו עצם השירות. כי למשל חבר'ה מהמגזר מתחרים איתך על אותן העבודות, ולהם לא היה שירות. פה זה היתרון שלך...

ישן 01-03-2013, 14:14

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אתה מודע לזה שלהרבה (אם לא הרוב)מקצועות צבאיים אין שום קשר לאזרחות?"

ציטוט:
אתה מודע לזה שלהרבה (אם לא הרוב)מקצועות צבאיים אין שום קשר לאזרחות?

כן, אני לגמרי מודע לזה. לא חייב להיות קשר כדי שזה יתרום לסיכויי הקבלה.
ציטוט:
חוץ מכמובן אבטחה.אבל מספיק להיות רובאי 02 בשביל להיות שומר.יש כמובן מקצועות כאלה ואחרים שנותנים נסיון גדול אבל הם לא הרבה(טבח.מכונאי או איש מחשבים).
פשוט צריך לקחת את הדברים בפרופורציה.אם שירתת בתור מכונאי תומ"ת אין לך מה לחכות שמישהו יחטוף אותך באזרחות לעבודה.

אם שירתת כמכונאי, וזה כל מה שאתה כותב בקו"ח שלך, אז כן, אף אחד לא יתייחס לזה ברצינות, אבל אם בנוסף לזה סופחת מידי פעם לבה"ד-שקר-כלשהו והדרכת חיילים חדשים, אז המעסיק יוצא מנקודת הנחה שאתה לא סמרטוט, כי סמרטוטים לא שולחים להדריך חיילים טריים, והוא יוצא מנקודת הנחה שאין לך בעיה לעמוד מול קהל, ושאתה יודע באופן כללי לעבוד עם אנשים ולא רק עם מכונות. זה יכול לתת לך "פור" על כל שאר חסרי הניסיון שמועמדים לתפקידי הדרכה. זה גם לא חייב להיות תפקיד הדרכה, אלא תפקיד אחר לגמרי שבין היתר דורש כישורי הדרכה ועבודה בצוות, ואז הסעיף הקטן הזה נותן לך יתרון על פני שאר המועמדים.

אם קיבלת הצטיינות ממפקד בכיר (סא"ל ומעלה), כדאי לציין גם את זה. זה מוסיף נפח לקו"ח של חייל משוחרר. המעסיק יוצא מנקודת הנחה שהצטיינות ממפקד בכיר מקבלים חיילים, שבאמת "מגדילים ראש" ועושים הרבה מעבר למה שנדרש מהם. כאשר למגייס יש ערימה של קו"ח של אנשים חסרי פנים וחסרי ניסיון, תאמין לי שהוא יעדיף את המועמד שקיבל מצטיין מח"ט, גם אם לרוב האנשים זה לא אומר הרבה.

אני יכול להמשיך לתת דוגמאות, אבל זה חסר טעם. המטרה בכתיבת קו"ח זה לא להרשים את המעסיק עם יכולות וכישורים יוצאי דופן, אלא לשבור את המחסום הראשון ולהגיע לראיון, ששם הרבה יותר קל להרשים אותו גם אם יש וגם אם אין לך ניסיון.
ישן 01-03-2013, 17:22

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אז אני דיברתי על עבודות שאחרי הצבא ולא מקצוע לחיים."

אני יודע שהעבר הצבאי לא מעניין אף אחד, אבל אם אתה חייל משוחרר, אתה צריך להוציא את המקסימום מהניסיון שלך בצבא בשביל לבלוט על פני אחרים. ולא אמרתי שאתה חייב לעשות צבא בשביל להתקבל לעבודות האלה, אלא אמרתי שאתה צריך להשקיע קצת יותר בקורות החיים שלך, ולדעת איך למשוך תשומת לב, כי כמוך יש עוד 1000 מועמדים לכל עבודה (אני מדבר על חברות גדולות שעושות גיוסים גדולים).

אתה הפכת את הדיון הזה לדיון על כישורים, ואני לא מדבר בכלל על כישורים, אלא על היכולת לבלוט על פני מאות אחרים. אין מה לעשות. אם אין משהו שמושך את תשומת הלב, המעסיק מקמט את קורות החיים שלך, ובהפסקה שלו מנסה לקלוע את כל הקו"ח המקומטים לפח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר