לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2013, 20:16
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "איך הבנת את זה ממה שהיא אמרה?..."

וואי וואי... לא רעיון טוב. אני באמצע לימודים לפסיכומטרי. טוב נו, את ביקשת

שרוקי:
ציטוט:
"...ובחורות הן עם חומרני, וגבר בלי רכב זה ביג נו נו."

אני:
ציטוט:
עוד מעט תגיד לי שאם אני לא פותח את הארנק שלי ומראה לבחורה שטרות של 200 שקל, היא לא תחשוב על לדבר איתי. מאיפה הבאת את השטויות האלה?

בחורות הן עם חומרני (שרוקי [המלך!]) > לא פותח ארנק ומראה שטרות > לא תחשוב על לדבר איתי
> כי היא תאמין שאתה חושב שהיא זונה

"נכון, אבל זה כי היא תאמין שאתה חושב שהיא זונה.. " - ההמשך המתבקש - "לא כי כסף לא מושך..."
היא הביאה סיבה אחרת (היא תחשוב שאני חושב שהיא זונה) לתוצאה שדיברתי עליה (לא תחשוב על לדבר איתי). משמע היא החלישה את הטענה שלי (שאם אני לא אראה לה את הכסף היא לא תרצה לדבר איתי) והשאירה את הטענה העיקרית כפי שהיא - מה שרק מחזק אותה.

בקיצור, זה מה שקורה כשלומדים כל כך הרבה זמן פסיכומטרי....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2013, 20:45

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה מקצין את זה, ממש. אז לא..."

ציטוט:
אתה מקצין את זה, ממש. אז לא להראות לה שטרות של מאתיים, אבל אם היא תראה אותך נכנס לרכב יוקרתי, או שהיא תגלה שאתה גר בשכונת יוקרה, המניות שלך עולות. נדמה לך שלא?

תראה, הכרתי בחורות לכאן ולכאן. אני לא אגיד לך שאין בחורות שטחיות - שברגע שיראו גבר עם פרארי יתחילו להזיל ריר... ובאותה מידה אני לא אגיד לך שאין בחורות (יפייפיות) שמספיק חסרות בטחון בשביל ללכת על די כל אחד...

הנקודה היא אחרת. אם אין לך כסף, סטטוס או איך שלא תרצה להגדיר את זה - זה לא אומר שלא תוכל להשיג.... בערך כל אחת(!).

אתה אמרת משהו שממש קומם אותי - שבחורות הן חומרניות. הן לא. הן פועלות מרגש נטו (!!!!!!!!!!!!!).
לסחוף בחורה לסקס, קשר מה שתרצה - לא מתבצע בעזרת כסף... אלא רגש.
ישן 04-03-2013, 21:38

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בוא נסכם את זה ככה- מה נשמע..."

לא יודע מה איתך, אני לא חי את החיים שלי לפי סטטיסטיקות.

אני ממלא לוטו(ב-5 שקל גם נחשב לא?),
אני מתחיל עם גבוהות ממני\נמוכות ממני\יפות ממני\עשירות ממני,
אני משקיע בלימודים בשאיפה להתקבל ללימודים השנה - לסיים - להקים חברה ולשנות את העולם

ואם כבר, אני מעדיף לסכם את זה אחרת. באהבה כמו במלחמה אין חוקים (או כללי אצבע). אני לא שואף להיות חלק מהנורמה ולמעשה אני גם לא רוצה להיות חלק מהנורמה. אני לא רוצה לחיות את החיים שלי בבינוניות ואני גם לא מאמין בבינוניות.

בחורה עשירה תצא אם מישהו שעושה לה את זה, גם אם הוא לא עשיר. בחורה גבוהה תצא עם מישהו שעושה לה את זה גם אם הוא לא גבוה ממנה. לא חסרות דוגמאות...
ישן 05-03-2013, 19:13

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ידוע שגברים יעשו הרבה דברים..."

ההנחה המתבקשת שלך היא שאתה עושה את אותו הדבר מיליון פעם. אם כן, אז סלח לי אבל אתה דביל.

ססטיסטיקה לא עובדת במקרה הזה כי אתה לומד לעשות את זה טוב יותר ככל שאתה מתנסה בזה.
באותה מידה אני יכול להגיד לך שלקחתי ספר מתמטיקה אחרי 7 שנים שלא הייתי בבית ספר וניסיתי לפתור תרגילים. הסיכוי שאני אצליח לפתור אותן הוא מאוד נמוך. בפועל, אם אני מנסה לפתור לאט לאט תרגילים ומסתכל על הפתרונות שלהן ובכל פעם לומד דרך חדשה או שיטה יעילה יותר לפתור כל התרגיל - הסיכוי שלי להצליח לפתור את כל התרגילים בספר בשלב מאוחר יותר עולה.

אותו הדבר בדיוק. רוב הגברים באמת חושבים כמוך. ויותר גרוע מזה, הם חושבים שאין להם סיכוי עם אף בחורה שהיא הטעם שלהם. אז הם מתפשרים וממציאים תירוצים ללמה לא כדאי להתחיל ולמה לא כדאי לעשות ולמה אין סיכוי או מצב שיילך לו עם הבחורה הזאת.

הגישה שלך היא ללמוד למבחן בידיעה שאתה הולך להכשל בו, ואתה מנסה לגשת למבחן בידיעה שאתה לא יודע כלום. איך אתה רוצה להוציא ציון טוב?
ישן 05-03-2013, 19:23
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "ההנחה המתבקשת שלך היא שאתה..."

סטטיסטיקה לא עובדת? ברצינות. עוד פעם- אם יש רק מעט בחורות שמסכימות להגיב לפלירטוטים באוטובוס, אז ככל שאנסה את זה על יותר בחורות, הסיכוי שאצליח גדל. זה די בסיסי, לא ברור לי מה מבלבל אותך.

דווקא לשנות טקטיקה זה לא חכם, כי אתה לא יודע איזו טקטיקה תעבוד על איזו בחורה.

כמובן שהפלירטוטים או ניסיונות ההתחלה לא מוגבלים רק לאוטובוס, זה נכון גם למעלית בעבודה, למשרד, למיילים לגורמים בפנים ומחוץ לעבודה וכך הלאה. החוכמה היא לנסות כמה שיותר- חוק המספרים הגדולים.

ומה הקשר לטעם או פשרות? אני לא מחפש מישהי להזדקן איתה, מה שאני מחפש זו מילה דומה

וההשוואה שלך לספר מתמטיקה לא נכונה- אין טכניקה בדוקה להתחיל עם בחורות, ולכן לא יעזור לי "לשבת וללמוד לאט".

ישן 05-03-2013, 20:35

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סטטיסטיקה לא עובדת? ברצינות...."

ציטוט:
סטטיסטיקה לא עובדת? ברצינות. עוד פעם- אם יש רק מעט בחורות שמסכימות להגיב לפלירטוטים באוטובוס, אז ככל שאנסה את זה על יותר בחורות, הסיכוי שאצליח גדל. זה די בסיסי, לא ברור לי מה מבלבל אותך.

מסכים איתך ושוב. שים לב להנחות הבלתי פוסקות שלך:
ציטוט:
אם יש רק מעט בחורות שמסכימות להגיב לפלירטוטים באוטובוס

א. תגדיר פלירטוטים. להתחיל עם בחורה זה לא רק לפלרטט איתה, לפעמים זה בא בהמשך...
ב. מאיפה הקביעה שיש מספר סופי של בחורות "שמסכימות" שיתחילו איתן?
ג. הקטע של ה-"יסכימו" מאוד מבלבל. אין פה בחירה אמיתית. כשאתה שואל מישהי כמה זמן לוקח לאוטובוס להגיע לאורלוזורוב, אני לא מאמין שהיא תסובב לך את הגב ולא תענה - מפה אתה צריך לשים לב לתגובות שלה ולהגיב בהתאם, זה הכל. אני לא אומר שכולן יזרמו עם ההמשך אבל כבר ראיתי בחורות משנות את הגישה שלהן ב- 180 בהמשך השיחה.

ציטוט:
דווקא לשנות טקטיקה זה לא חכם, כי אתה לא יודע איזו טקטיקה תעבוד על איזו בחורה.

זה מחקר. אתה בודק על מספר סופי של בחורות, מנסה להוציא החוצה פרמטרים שונים ורואה מה עובד לך יותר ומה פחות. יש דברים אוניברסליים שצריך לשים לב אליהם אבל בגדול זה לראות מה עובד בשבילך.
מעבר לזה, אתה מתחיל לפתח רגישות. אתה מתחיל להבין ולקטלג הרבה יותר. אתה מוצא טיפוסים, והטיפוסים עוזרים לך להבין מי הבן אדם שעומד מולך. עם הזמן אתה מתחיל להבין מה יעבוד יותר מה יעבוד פחות, באיזה סיטואציה לעשות מה, מה צריך לעבור לך בראש באותן רגעים, מה צריכה להיות ההרגשה שלך בגוף בשביל שדברים יעבדו, אתה מתאים את האנרגיות שלך למי שאתה מתחיל איתן וכ'ו וכו'. לפעמים זה לוקח זמן...

ציטוט:
כמובן שהפלירטוטים או ניסיונות ההתחלה לא מוגבלים רק לאוטובוס, זה נכון גם למעלית בעבודה, למשרד, למיילים לגורמים בפנים ומחוץ לעבודה וכך הלאה. החוכמה היא לנסות כמה שיותר- חוק המספרים הגדולים.

החוכמה היא לנסות כמה שיותר חכם. לקרוא את המפה עד כמה שאתה יכול ולתכנן מהלכים בצורה יעילה.

ציטוט:
ומה הקשר לטעם או פשרות? אני לא מחפש מישהי להזדקן איתה, מה שאני מחפש זו מילה דומה

לא יודע מה איתך, אני לא אתחיל עם כל אחת, לא אקח מספר מכל אחת ובטח ובטח לא אשכב עם כל אחת.

ציטוט:
וההשוואה שלך לספר מתמטיקה לא נכונה- אין טכניקה בדוקה להתחיל עם בחורות, ולכן לא יעזור לי "לשבת וללמוד לאט"

טעות בידייך ידידי, יש מיליונים. החוכמה היא לברור, להתנסות ולראות מה עובד בשבילך. אם אתה ממש רוצה, אני אתן לך מקום להתחיל בו...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 05-03-2013 בשעה 20:40.
ישן 06-03-2013, 03:37
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "תהייה - ישיבה באוטובוס (בעיקר לבנות)"

ליד הבחורה, מן הסתם. למה לפתוח פתח לבעיות, אם אפשר שלא?
אבל אם הבחור נראה נורמטיבי במיוחד וגם רזה (כלומר לא מישהו שיגלוש בטעות למושב לידו, בגלל חוסר מקום), והבחורה נראית בעייתית במקצת (למשל גדולה מאוד, כלומר לא יהיה נוח לשבת לידה, או עם מלא תיקים וכדו') - אשב ליד הבחור.

אם בחור יהיה באותה הסיטואציה כשאני הבחורה והוא יחליט להתיישב לידי - זה יפריע לי. לא כי מפריע לי לשבת ליד גברים, אלא כי עצם העובדה שהוא היה יכול להתיישב ליד בחור ובכל זאת התיישב לידי, מעלה חשש שאולי זה נעשה מתוך כוונה, ולא כוונה שרצויה בעיניי...
אני חושבת שבתלות במידת הכוח שיהיה לי (ובמידת הנורמטיביות שלו) - במקרים מסויימים אני אקום ואעבור לשבת ליד הבחורה.
ישן 06-03-2013, 09:51
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "ליד הבחורה, מן הסתם. למה..."

אהא!! אז את תומכת בכך שנשים ישבו בסוף האוטובוס! (יריקה!) - מבחירה.

בהנחה שאין כיסא פנוי, למה שגבר יעדיף לשבת ליד גבר אחר? אם אין, כמו שהגדרת, גורמים מפריעים, אז די ברור לי שהעדפה תהיה ליד הבחורה מתוך כוונה.

ועוד תמיכה לכך, מעט הפוכה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scattered mind
ליד הבחור בשביל שהבחורה לא תחשוב שהתיישבתי לידה כי היא בחורה
כאן מתוך כוונה (לא ראויה) הוא ישב ליד הבחור.
זה פסיכולוגי על מנת שהבחורה לא תחשוב שהוא יושב לידה מתוך כוונה שאינה רצויה בעינייה ותעבור מקום. תלוי במידת הכוח שיהיה לה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 08-03-2013, 14:54
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "מאיפה הוא היה אמור לדעת..."

אוה!! זו שאלה מצויינת!

תמיד אני מנסה להבין מי בחורה דתיה ומי לא.
אז ככה: אם היא לא צנועה היא נפסלת ישר. חצאית\שמלה בדר"כ אומר שזה דתיות אבל לפעמים יש חילוניות שקונות את החצאיות שכמעט מגיעות עד הברך (מלמעלה) וזה בדיוק מה שהרבה דתיות קונות שכמעט מגיע עד הברך (מלמטה). אותו אורך תלוי את מי שואלים...

ומכאן דתיות נשואות רובן הולכות עם כיסוי ראש. זה שלט ממש גדול על הראש (הרבה יותר בולט מהצוואר) של: סליחה תפוס...
חילונים פשוט יאלצו להשאר עם הבעיה הזאת

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 06-03-2013, 15:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "יש בזה משהו. זה עוד שיקול..."

תלוי איך את מגדירה אי נוחות. לא פסלתי את זה על הסף (אמרתי- מקרים קיצוניים ביותר), אבל המרת טיפה נוחות בשבילך (כמו נניח אם התיישב לידך בנאדם שמן ולעבור ליד אדם רזה) בלשבור לאדם אחר את הדימוי העצמי, זה אוברקיל.

אז כן, אם האדם הזה מציק לך באופן לא יאה ולא נענה להפצרות שלך להפסיק- זה לגיטימי לעבור מקום. אבל אם כל חטאו של אותו אדם זה שיש לו מאפיין פיזי בולט כלשהו, הרי שלאנשים שיקומו לאחר שהוא התיישב לידם שמור מקום בגיהנום.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 06-03-2013, 15:23
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תלוי איך את מגדירה אי נוחות...."

אני נראית לך כמו בחורה שתעבור מקום כי הבנאדם לידה שמן והיא מעדיפה בנאדם רזה? זה כ"כ לא אני...
בכללי כל מה שאני כותבת פה בשרשור זה העדפות שכליות, ובפועל כשמגיעים למקרים בעייתיים אני בד"כ סובלת בשקט.

אבל ב"אי נוחות" התכוונתי לקטע מיני, לא שומני...
אם גבר שמן התיישב לידי כשהוא היה יכול לשבת ליד גבר אחר, והוא נוגע בי פיזית כי הוא שמן (ומאחר והוא שמן אני לא יכולה לדעת שהוא נוגע בי בכוונה, אולי זה פשוט כי הוא טכנית לא מסוגל לשבת בלי לגעת בי. ומהבחינה הזו זה בסדר. לא אשמתו) - ברגע שיעלה בדעתי חשד קל לכך שהוא מנסה להתחיל משהו מטריד - אני אחשוב שאני צריכה לעבור. אולי לא יהיה לי כוח או אומץ, אבל זה מה שאני אחשוב.
זה אומר שאם גבר שיושב לידי ולא נוגע בי (נניח כי הוא רזה) יתחיל לדבר איתי - אני ארגיש אחרת מאשר אם גבר שיושב לידי וכן נוגע בי (או כי הוא שמן או כי הוא עושה את זה בכוונה, אין לי דרך באמת לדעת מה הנכון מבין השניים) יתחיל לדבר איתי. בפרט אם זה בצורה מרמזת לקטע מטריד ("את מאוד יפה" וכדו').
זה הכל מערך של שיקולים. למשל אם אותו בנאדם שמן ישב לידי וייגע בי (שוב, כי הוא גולש למושב שלי) כאשר לא היה מקום פנוי אחר באוטובוס - אני אתעלם וזהו. כי סביר להניח שהוא עושה את זה מחוסר ברירה ולא כי הוא נהנה מזה.
זה לא עצם הנגיעה מטריד אותי, ולא עצם הישיבה ליד בנאדם שמן (ח"ו! זה נשמע מהשרשור הזה כאילו יש לי משהו נגד אנשים גדולי-גוף, רק כי נצמדת לשוליים של מה שאמרתי). מה שמטריד זה המחשבה שאולי הוא מנסה ליהנות, כלומר שאולי הוא מטריד אותי מינית. אם יהיו כמה עובדות שיצביעו על כיוון כזה (למשל: היה יכול להתיישב ליד גבר ובכל זאת ישב לידי, פלוס פיזית הוא נוגע בי כי הוא גולש למושב שלי, פלוס הוא מנסה לפתח איתי שיחה או אפילו מחמיא לי) - אני אנסה להתרחק. אם לא - לא.

ואגב, אני ממש ממש לא מתכוונת להפציר בבנאדם שיפסיק להטריד אותי. מאיפה הבאת את זה? אני גם לא אבקש ממנו, בד"כ. ודאי וודאי שאני אעבור מקום, ואם אאזור אומץ להצליח להשפיל אותו בפומבי - אעשה את זה בשמחה. כמה שיותר בקול - יותר טוב. השתמע מהודעתך לרגע שאתה חושב אחרת בסוגיה הזו. יכול להיות??
"אם האדם הזה מציק לך באופן לא יאה ולא נענה להפצרות שלך להפסיק - זה לגיטימי לעבור מקום." WTF?
(רציתי להדגיש מהמשפט הזה את החלק הכי בעייתי בעיניי, אבל זה כולו.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 06-03-2013 בשעה 15:35.
ישן 07-03-2013, 14:57
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "איך שאני רואה את זה, עברת..."

לא עברתי שום דבר חריף יותר מהבת הממוצעת. אבל עברתי חינוך מצויין לעירנות וזהירות מאבא שלי (שאולי קצת מקצין בנושאים האלה, אבל ככה יצאתי לא תמימה, ואני מודעת כמעט תמיד כשמישהו מנסה להציק לי).

סיפורים שעברתי:
1. הכי חריף, וגם הוא לא השאיר לי צלקת או משהו. רק הרגיז אותי:
אוטובוס פנימי בירושלים (איזור תלפיות). ישבתי במושב הכי אחורי באוטובוס, כי רק הוא היה פנוי. התיישב לידי איש קצת מבוגר, כהה עור, כיפה לבנה גדולה, זיפי זקן אפורים (נדמה לי). הוא החזיק ביד סוודר פליז מהוה. (כל הפרטים הם כדי להזהיר בנות אחרות שאולי יקראו את זה.)
תיק גב גדול (של לפטופ) היה על הברכיים שלי.
באיזשהו שלב בנסיעה הרגשתי שהלפטופ מחמם אותי, ותהיתי איך זה הגיוני כשהוא לא מחובר לחשמל. העפתי מבט למטה וראיתי שבטעות הפליז של הבחור (שהיה מעוך לגוש בתוך הידיים שלו) קצת השתחרר וגלש לירכיים שלי. זזתי קצת כדי שהוא ישים לב וייקח אותו משם, וזה אכן קרה. אחרי כמה דקות שוב הרגשתי חום, וקלטתי שתחת הפליז החצוף שוכנת יד עוד יותר חצופה, שפשוט נחה בחיקי!
כצפוי לא היה לי אומץ לעשות כלום (זה הדפקט המוטמע מי: אמרתי לעצמי "ממש סביר שזה בטעות <יה, רייט>, אז אם זה יקרה שוב - אני אעשה משהו"). בינתיים רק זזתי חזק יותר (והוא שוב לקח אליו את היד) והזזתי משם את התיק לרצפה. כשהוא קלט שאין לו צ'אנס לעשות את זה שוב - הוא עבר לשבת במושב בדיוק התפנה, שתי שורות קדימה. הוא ישב לבד, קרוב לחלון. פתאום אני קולטת בזווית העין את הפליז שלו מרחף לעבר המושב שלפניו (צמוד לחלון) ואת היד שלו נוגעת בבחורה שישבה לפניו.
קראתי לחברה שישבה לידה ואמרתי לה שהאיש הזה נוגע בחברה שלה, שתזהיר אותה. מסביבי היו רק בנות ודיברתי קצת בקול. כולן התחלנו להתלחש עליו, וכמובן הקורבן הנוכחי זזה והסתכלה עליו כדי שיפסיק. בתחנה הבאה הוא ירד.
כשסיפרתי לחברות שלי שמסתובבות בירושלים כולן זיהו את התיאור של הסוטה הזה.
2. זו לא הטרדה, אבל הציק לי: איש בן איזה 40-50 עם מראה מוזר שעמד לידי (באוטובוס שבו לא היו מקומות ישיבה) ותיחקר אותי על החיים שלי. אני לא מסוגלת להגיד לאנשים כאלה שזה לא עניינם, או להתעלם, אז אני עונה. וזה מטריד! הוא שאל כאילו שאלות כלליות, ואז התקדם לעבר שאלות אישיות יותר. (זו הדרך העקיפה להתחיל עם בחורה, אותה ציינתי בהודעה הקודמת בתור משהו שאני לא סובלת. תתחיל כמו גבר, בצורה ישירה, כדי שאני אוכל להגיד לך ללכת לעזאזל ולהסתפק בנשים בגילך ובמנת המשכל שלך. אבל במילים יותר יפות. נניח, "לא תודה, אני נשואה"... )
למה ציינתי את המקרה הזה? כי אם אותו בנאדם היה מתיישב לידי במקום במושב פנוי ליד גבר, ואז היה פותח בישיבה לידי את שיחת התחקורים האלה, ובמיוחד אם הוא היה גדל גוף כך שהגופים שלנו היו נושקים כאילו במקרה... - כן, זו היתה עילה מספיקה לקום משם, אפילו שבפועל הוא לא עשה שום דבר אסור.

היו עוד כמה סיפורים בסגנון של מס' 2, חלקם/כולם בכלל לא באוטובוסים. היה אחד קורע מצחוק שהתרחש באוניברסיטת בר אילן. הבנאדם מצא את חברה שלי ואותי והתחיל לתחקר אותי (תוך התעלמות ממנה) על מעשיי. היא היתה באמצע לברך אחרי הארוחה ולא יכלה להציל אותי, אבל ברגע שהיא סיימה היא התחיל לקשקש לו שקרים עלי. למשל הוא שאל מה אני לומדת (זה היה מדעי המחשב ומתמטיקה) אז היא ענתה לו "ספורט וספרות" והוא הסתכל עלי במבט חולמני וענה "כן, רואים...".
(יש לציין שהוא היה בן בערך 30-40 כשאני הייתי בת 19.)
ישן 09-03-2013, 22:16

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "לא עברתי שום דבר חריף יותר..."

להגיד לך את האמת, לא חשבתי שזה כזה רציני בהתחלה:
ציטוט:
או מתחיל איתי שיחה שהתכנים שלה מרמזים שאתה מנסה להתחיל איתי אבל רוצה שאפול ברשתך ולא מתחיל בצורה ישירה (עם התחלה ישירה אין לי בעיה. מתה על זה, האמת)

הקטע של ה"אפול ברשתך" מאוד חרה לי.

אחרי הפוסט הזה אני באמת מזועזע.
בקשר למקרה 1: צריך לחתוך לגבר הזה את ה*ין. אני מצטער אבל התנהגות כזאת היא פשוט לא תאמן. במקומך, היית צועק ועושה סצנה. מקרים כאלה לא צריכים לעבור בשתיקה. אני לא שופט אותך. אני די בטוח שהיית בשוק בעצמך ולא ידעת מה להגיב או לעשות. פשוט מזעזע אותי לשמוע על מקרים כאלה.
בקשר למקרה 2. אמרת:
ציטוט:
אני לא מסוגלת להגיד לאנשים כאלה שזה לא עניינם, או להתעלם, אז אני עונה. וזה מטריד!

זה לא לעניין. את חייבת ללמוד להגיד לא. אלה החיים שלך ואת לא חייבת לאף אחד דין וחשבון! יש אנשים שלא מבינים רמזים (או שלא מעניינים אותם רמזים).
מזכיר לי את אחי(ההיפראקטיבי) הקטן (7):
אחי:"וואי אתה לא מבין הצלחתי להרוויח 20000 שקל במשחק ועכשיו קניתי את השיפור של המגן ואני יכול לנצח את הדרקונים"
אני:"זה לא מעניין אותי!"
אחי:"לא לא לא, אתה לא מבין. אני יכול לקנות את החרב הזאת שעושה קאוואוו וחותכת הכל ומורידה להם את החיים בצ'יק"
אני:"אין לי מושג על מה אתה מדבר!! זה לא מעניין אותי המשחק הזה!!"
אחי:"נו אבל לקח לי יום שלם להרוויח את הכסף הזה!! כל היום אני הורג דרקונים ואתה לא מבין אני עכשיו אביר ותראה אני 28! עוד מעט 29 ואז אני אוכל לקנות את החרב הזאת! תראה תראה" *דוחף לי את האייפון לפנים*
...
סתם אנקדוטה משעשעת. רוב האנשים (הייתי רוצה להאמין) יפסיקו ברגע שתגידי להם לא.

לגבי השורות האחרונות שלך. אתן רעות

אה אגב, בהתחלה אמרת שאלה מקרים שלא היו יותר חריפים ממקרים לבחורה הממוצעת. את רצינית? באמת רוב הבנות עוברות דברים כאלה? בתור בחורה אם הייתי עובר את זה, זה היה טראומה לכל החיים. במיוחד אם הייתי דתיה.

וואי זה כל כך לא נשמע טוב...
ישן 10-03-2013, 15:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "להגיד לך את האמת, לא חשבתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
זה לא לעניין. את חייבת ללמוד להגיד לא. אלה החיים שלך ואת לא חייבת לאף אחד דין וחשבון! יש אנשים שלא מבינים רמזים (או שלא מעניינים אותם רמזים).

אני לא מצליחה! הבעיה היא שהם לא מתחילים בבוטות, רק מתחקרים אותי. וזה דורש אומץ, בוטות וקצת חוסר-איכפתיות להגיד לבנאדם "שמע, אני לא מעוננינת לדבר איתך. עזוב אותי בשקט בבקשה" כשהוא בסה"כ שאל "מה את עושה בבר אילן? אה, את לומדת פה? איזה יופי, מה את לומדת? בת כמה את? למה בחרת ללמוד את זה?" ידה ידה ידה.

ציטוט:
לגבי השורות האחרונות שלך. אתן רעות

וואי, זה היה הורס. בכיתי מצחוק בסיטואציה הזו. כן, מול הפרצוף שלו. זה לא ממש הטריד אותו.
אבל זה הגיע לו. מזל שהחברה שלי היתה שם, כי לפני שהיא דיברה באמת ביליתי את השיחה בלענות על אינסוף השאלות שלי אודותיי, כשאני בעצם רק רוצה שהוא יעוף משם וייתן לי ליהנות מהדקות האחרונות של ההפסקה שלי.

ציטוט:
אה אגב, בהתחלה אמרת שאלה מקרים שלא היו יותר חריפים ממקרים לבחורה הממוצעת. את רצינית? באמת רוב הבנות עוברות דברים כאלה? בתור בחורה אם הייתי עובר את זה, זה היה טראומה לכל החיים. במיוחד אם הייתי דתיה.

וואי זה כל כך לא נשמע טוב...

כן. זה קורה לרוב הבחורות, דברים כאלה פלוס מינוס. לא חושבת שרוב הבחורות חוות נגיעה של ממש שלא ברשותן, אבל אחוז מאוד גבוה מהנשים חוות נגיעה כזו. (יש ססטיסטיקות באינטרנט.)
באותו היום שסיפרתי לחברות שלי על האיש הזה (והן זיהו אותו בעצמן) אחת האחרות סיפרה שבמשך שנה שלימה היא היתה נוסעת בטרמפ קבוע עם גבר מהיישוב למקום בו היא למדה. היישוב בו גדלנו הוא חור אמיתי, אז כשיש טרמפ קבוע זה מאוד עוזר.
בכל בוקר היא היתה נכנסת לרכב ומתיישבת לידו (כי זה מה שנחשב מנומס כשנוסעים בטרמפים, במיוחד טרמפ קבוע) והוא (גבר שמן) היה מניח את כף היד שלו על מוט ההילוכים שביניהם, והיה נשען בצורה כזו שהזרוע שלו התחככה בה.
כמובן תמיד היה לה ספק האם זה בטעות או בכוונה, כי הבנאדם שמן ואין לה מושג האם וכמה מרווח המושב שלו. היא היתה זזה עד לקצה המושב שלה, אבל איכשהו הוא תמיד נגע בחזה שלה.
ברגע שהיא סיימה לספר את זה חברה אחרת סיפרה שגם לה הוא היה עושה את זה, ואז חברה שלישית אמרה את השם שלו והקודמות אישרו שזה אכן הוא. בקיצור, מתוך קבוצה של 5 בנות הוא הספיק להטריד ככה 3.
אצל אחת הזרוע שלו היתה נוגעת בחזה, אצל אחרת באגן, הכל תלוי במבנה הגוף של הטרמפיסטית...
בקיצור, איש מחליא. (בעקבות הגילוי הן פנו למזכירות של היישוב כדי שיטפלו בזה. אין לנו מושג איך זה התקדם מאז.)

זה כ"כ לא נדיר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:03

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר