לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2013, 20:07
  shushurik shushurik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.13
צריך ייעוץ

מה נשמע, בואו תקראו ביוגרפיה מקוצרת ואולי תייעצו לי.

שובצתי לתפקיד קרבי שחשבתי שאוכל להתמודד איתו בקלות (והייתה לי מוטיבציה רבה לשרת בו). טעיתי (קורה לפעמים). משם עברתי חיל לתפקיד עורפי של ג'וב מת בתור פקיד לשכת מב"ס. בעיקרון הציעו לי להיות רל"ש של אלוף משנה, אבל ברחתי מזה כמו אש כי הבנתי שזה טחינת תחת מטורפת פשוט. במקרה הם היו צריכים גם פקיד רגיל אז לקחו אותי בכל זאת.

מה עכשיו? עכשיו אני תקוע באחד מהתפקידים הכי משביזים, מייגעים ומטמטמים בצה"ל. מ-08:00/07:45 עד 18:00 אני בלשכה (לא עושה שום דבר ששווה לציון). לפחות פעם בשבוע אני מסיים גם ב-22:00. הפן החיובי פה זה שהבסיס בעיר שלי ככה שזה מקל עליי מאוד בלשון המעטה.

מבחינת ת"ש? אין תלונות טפו טפו טפו. שמירות ותורניות אני לא עושה כי מסתבר שאני צריך להיות זמין כל הזמן. אני נמצא יחד עם עוד פקידה ורל"ש (שאוטוטו משתחרר - מה שמשביז אותי עוד יותר). אוכל מצוין (יחסית לצבא) ושירותים פיקס (נו לשכת מב"ס, אפשר להבין).

נכון לעכשיו יש לי אפשרות לחתור להליך שחרור מהיר מצה"ל, משהו שאני עדיין לא שלם לגביו. לתפקיד משמעותי שבאמת ימצה את יכולותיי אני לא יכול לעבור למרות שיש לי נתונים גבוהים ועברתי מיונים טכניים לתפקיד מסוים (ונפלתי בראיון ). נכון לעכשיו אני תקוע. בתפקיד הזה אני פשוט סובל ומרגיש איך לאט לאט אני מאבד את השפיות. אני מנסה לקחת כל יום ביומו, לאט ובזהירות ולנסות "לזרום" עם זה, אבל יש גבול שמתקרב בצעדי ענק.

אני אובד עצות למען האמת. כל תפקיד אחר יהיה באותה רמה וסתם יגביל אותי (טבח/מאבטח מתקנים/כדומה). מצד אחד אני רוצה לשרת, אבל מצד שני אני לא יכול להמשיך בתפקיד הזה וכל תפקיד אחר שיציעו לי יהיה יותר גרוע. האופציה היחידה שאני רואה נכון לעכשיו זה להשתחרר לגמרי וללכת בראש שקט לעבוד וללמוד בידיעה שזאת הייתה האופציה הכי טובה (אחר הכל למה לי לבזבז 3 שנים שבהן אני לא אתרום שום דבר מיכולותיי לצבא?).

עצות יתקבלו בברכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר