לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2013, 15:08
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "צעק ״מוחמד מת״ וחטף כתב אישום"

אם הוא היה בוחר לומר את הדברים האלה בכל מקום אחר אני מניח שלא היה מוגש נגדו כתב אישום בגלל שהוא לא היה עובר על אף חוק, לפחות עד כמה שאני יודע. ברגע שהוא אמר את מה שאמר באירוע ספורט הוא עבר על סעיף 15 בחוק שנקרא "חוק איסור האלימות בספורט". לשון הסעיף הוא:
ציטוט:
המתבטא התבטאות גזענית במהלך אירוע ספורט, דינו – מאסר שנתיים; בחוק זה, "התבטאות גזענית" – קריאה של מילים, צלילים או נהמות, וכן התבטאות חזותית, על ידי אדם, לבדו, יחד עם אחר או במקהלה, שיש בהם משום איום, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות, אלימות או גרימת מדנים כלפי אדם, ציבור או חלקים של האוכלוסייה, והכל בשל צבע או השתייכות לגזע, לדת או למוצא לאומי-אתני.

בקיצור חופש הביטוי מוגבל כאשר מדובר באירוע ספורט.

דיסקליימר: אני לא עו"ד וכל הכתוב פה הוא פרשנות לא מקצועית שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2013, 20:26
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני תוהה אם אתה מבין כמה גזענות אנטי-מסלמית חבוייה בהשוואה שלך"

I see what you did there...
אבל לא, זה לא מה שאמרתי.
דבר ראשון, כן, בתוך האיסלאם יש לא מעט קבוצות קיצוניות שמסוגלות לשרוף עיר שלמה בגלל קריקטורה שלא מוצאת חן בעיניהם, זאת המציאות.

אבל אפילו לזה לא התכוונתי, שיש משחק כדורגל שבכל מקרה הוא מאוד מתוח בגלל רקע גזעני (ולהזכירך, במקרה הזה היו אלו דווקא האוהדים היהודים שהביאו את המשחק הספציפי הזה לשיא המתח) אז אם מישהו קורא קריאה גזענית שברור שהיא עלולה להצית בלאגן, זה לא משול לסתם קריאה כזאת של מישהו שעושה את זה במקרה אחר.

בידיוק כמו שיש הבדל אם אני אספר על פצצה באולם במסיבת פורים שארגנתי לחברים שלי אל מול הודעה דומה שמישהו יגיד באולם בניו יורק ב12 לספטמבר 2001.

מצחיק אותי שהייתי צריך להסביר את עצמי במשהו שאני בטוח שהבנת טוב מאוד לבד.

ישן 04-03-2013, 20:53

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "I see what you did..."

תיקון לדברים שכתבתי, מדובר על משחק שהיה אתמול, לא למשחק ההוא.
עוד דבר שלא צויין, הוא גם צעק ״סאדייב מת״ ו״הוא לא נביא הוא סתם ערבי״
א. סאדייב חי, אז הנה הלכה טענת ההתממות של כולם פה.
ב. ברור שקריאותיו לא היו תמימות והן נועדו ליצור מהומה על רקע גזעני.
ג. באנגליה יש בתי מעצר בתוך האיצטדיונים לאוהדים שמתפרעים במהלך המשחק, אנחנו לא שם אבל בהחלט הייתי שמח אם כל התנהגות אלימה או קריאה גזענית הייתה מסתיימת בלילה בבית מעצר של אוהד והרחקה ממשחקים - לא רק להם יש זכויות, ביום מן הימים אני ארצה להביא את ילדיי למגרש כדורגל וזאת גם זכותי לדרוש שאוכל לעשות זאת בלי חשש לשלומם, יש מספיק מקומות לפרובוקציות ומחאות פוליטיות, מחוץ למגרשים.

ישן 04-03-2013, 20:58
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תיקון לדברים שכתבתי, מדובר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
ב. ברור שקריאותיו לא היו תמימות והן נועדו ליצור מהומה על רקע גזעני.
ברור לחלוטין שיש לנו פה בוחן כליות ולב.
בדרך-כלל אנשים מקללים כדי לפרוק עצבים, או כי משעמם להם, או כי הם מטומטמים, או כי אין להם יכולת להתמודד עם המצב בשום דרך אחרת, או מאלף סיבות אחרות, אבל ברור שבמקרה הזה הסיבות אחרות.
ברור גם שיוצרי סאות' פארק עשו פרק על מוחמד כדי ליצור מהומה על רקע גזעני; לא כדי להצחיק, לא כדי לבקר את תופעת "הזעם הבלתי נשלט" אצל בני דת השלום - ברור שזה היה כדי ליצור מהומה על רקע גזעני.
ברור גם שהמתקפה של שגרירות ארצות הברית בלוב הייתה בעקבות איזה סרט על מוחמד. אז מה שזה לא נכון? ברור שזו הסיבה! הרי כתבתי את המילה "ברור" בתחילת המשפט!

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-03-2013, 20:54
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "I see what you did..."

ציטוט:
אבל אפילו לזה לא התכוונתי, שיש משחק כדורגל שבכל מקרה הוא מאוד מתוח בגלל רקע גזעני (ולהזכירך, במקרה הזה היו אלו דווקא האוהדים היהודים שהביאו את המשחק הספציפי הזה לשיא המתח) אז אם מישהו קורא קריאה גזענית שברור שהיא עלולה להצית בלאגן, זה לא משול לסתם קריאה כזאת של מישהו שעושה את זה במקרה אחר.
זה שברור שהקריאה הגזענית עלולה להצית בלאגן חסרת חשיבות לחלוטין, וממילא כל קריאה גזענית עלולה להצית בלאגן.

מטאור עלול לפגוע בכדור הארץ. הכור בדימונה עלול להתפוצץ. מחבל עלול להתפוצץ בכל אוטובוס בישראל. אז מה? זה לא מעניין.

השאלה היא האם מטאור אכן יפגע בכדור הארץ? האם הכור בדימונה אכן עומד להתפוצץ? האם מחבלים אכן מתפוצצים באוטובוסים?

השאלה היא מה ההסתברות שהקריאה תוביל לאותו "בלאגן", ומה יהיה אופיו ופרטיו של אותו "בלאגן"?
http://bit.ly/ZXwny6 ואולי תלמד משהו.

ציטוט:
בידיוק כמו שיש הבדל אם אני אספר על פצצה באולם במסיבת פורים שארגנתי לחברים שלי אל מול הודעה דומה שמישהו יגיד באולם בניו יורק ב12 לספטמבר 2001.
כאמור: לא "בידיוק", לא בדיוק, ולא בערך.
זה יותר דומה לזה שתספר לאוגר המחמד שלך על הפצצה. כן. עלול להיגרם בלאגן, אבל כנראה שלא.

ישן 04-03-2013, 21:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01

לא עשיתי שום דבר. ציינתי עובדה משעממת ופשוטה: להניח שמשפט פרובוקטיבי יגרום בוודאות למהומה מאותו סוג שתיגרם בעקבות צעקת "שריפ"ה באולם סגור, משמעה הנחה וודאית שהאנשים שנגדם מכוונת הפרובוקציה הם חבורת חיות חסרות כל שליטה עצמית. לא משנה איך תגלגל זאת, אתה בעצם מתייחס למוסלמים כאל נטולי יכולת שליטה עצמית מספקת, לא לצאת לפוגרום אם אמרו להם משהו מעצבן. תאהב את זה לא, אבל זו גזענות, גם אם היית בטוח שזה נורא נאור להגן עליהם ולתקוף את הערס הטיפש שעוד לדין...

מוסלמים הם בני אדם בדיוק כמונו - חובה לצפות מהם לדעת להתאפק גם אם אומרים שמוחמד מת ושהוא לא נביא, בדיוק כפי שהיית מצפה מיהודי לא לצאת להרוג ערבים, אם הם יגידו שמשה מת ושהיה סתם מגמגם בעל הזיות שדיבר עם שיחים...

במידה ואכן אתה צודק ולמוסלמים יש בעיות שליטה בתגובות שלהם, אזי זה לא מצריך חסימת חופש ביטוי של מבקריהם - אלא אכיפת החוק בקרבם ביתר נחישות.
ישן 04-03-2013, 22:06

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא עשיתי שום דבר. ציינתי..."

אתה שוב מתעלם במכוון ממה שלא נוח לך וגם מנסה לטעון שאני מכליל על אף שהבהרתי את עצמי לאורך כל ה״דיון״ (זה לא יכול להיות דיון אמיתי אם אתה מתעקש להפוך את דבריי במקום להתייחס אליהם)

(ואנחנו עוברים למקרה היפוטתי, כי כפי שתיקנתי, מדובר על מקרה אחר והוא נעצר מסיבות אחרות)

אתה לא יכול לשים את המקרה (כפי שתואר בתגובה הראשונה שלי) מחוץ לקונוטציה שלו ולנתק אותו מהמיקום והאווירה, האווירה היא מתוחה ומישהו פועל כדי להצית את האש, באותו משחק אוהדים של הקבוצה השנייה ביזו את ההמנון ונעצרו מיידית, דבר שלא היה קורה במקום אחר, לא רק בגלל ביזוי ההמנון שהוא חמור בעצמו, אלא גם כדי למנוע את ליבוי האש.

בנוסף, אתה מיתמם בקטע של כאילו זאת סתם אמירה, המוסלמים רגישים מידיי למה שלהם נראה כפגיעה בכבודו של מוחמד, לפחות בעיניים שלי ושלך - אתה יכול לא להסכים איתם, אבל כשאתה מנצל את זה כדי לעורר פרובוקציה בכוונה אז לפחות על תטען לאחר מכן שמדובר סך הכל בסתם אמירה, אם היא הייתה סתמית לא היית שר אותה

לצורך העיניין אם ננסה להקביל את זה (ובאמת אין לי כוונה לפגוע באף אחד) אם אני אכנס לאיזו חצר בבני ברק ואגיד משהו נגד מויישלה אז כנראה שמקסימום יעיפו אותי משם ובמקרה הרע יזרקו עליי איזה חיתול. לעומת זאת אם אני אזרוק את אותה הערה על הרב שלהם, אדם שבשבילם הוא דמות חשובה מאוד ומבחינתי הוא לא שונה ממויישלה, אני צפוי לתגובה הרבה יותר חריפה. ואם אני אעשה את זה זה בטוח לא יהיה תמים וזה לא אומר שמבחינתי הם ברברים או חסרי שליטה - ברור לי שאני לוחץ בכוונה על כפתור שיוביל להתקוממות

ישן 05-03-2013, 00:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה שוב מתעלם במכוון ממה שלא..."

אתה כתבת דברים ברורים לגמרי. איש לא הופך את משמעותם. העובדה שאתה מתקשה להתמודד עם המשמעות האחת והיחידה של דבריך עקב המראה הלא-נעימה, היא עניין שלך.

לא יעזור - אתה השווית בין גרימת אסון כתוצאה מצעקה, לבין גרימת אסון כתוצאה מתגובת אנשים לצעקה. אין שום דרך לראות זאת, מלבד התייחסות לאותם בני אדם כאל תופעת טבע שלילית, שאין להם שום יכולת לשיקול דעת.

בניגוד אליך, לי אין יומרות לנאורות ולגבהות-מצח. אני מסתכל על הדברים כפי שהם, ולא מתמלא יומרה "לבחון את שני צידי המטבע". בסוגייה מי יותר גרוע, מי שצועק "מוחמד מת", מול מי שרוצהלהרוג את מי שצועק "מוחמד מת" (וגם כאלה שלא צועקים זאת, אבל אינם מוסלמים, או שהם מוסלמים אבל לא מהזרם הנכון, או שהן רוצות לצאת עם מישהו שאבא לא מרשה...), אין לי שום התלבטויות (למקרה שתהית, מי שרוצה להרוג, הוא אכן יותר גרוע...).

אני מבין שאתה רוצה לצאת נגד הערס הטיפש, שעומד לדין פלילי עקב תפישה שגוייה של מערכת האכיפה של לרצות את הבריונים האלימים שמנסים להלך אימים על מהערב כולו כבר שנים (ויודעים יופי להוריד את הראש כאשר מחליטים לא להתקפל בפניהם), ולא בגללל שבאמת מישהו חושב שצעקה שלו יכולה לגרום למשהו להשתולל. מי שרוצה להשתולל, ממש לא צריך להיתלות בתירוץ של צעקה אוהד כדורגל אדיוט כזה או אחר...
ישן 05-03-2013, 06:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עקרונית הצדק עמך אבל ....."

לא, לא בכל ציבור יש כאלה חמומי מוח. לפני פחות מחודש פרסם הטיימס הלונדוני קריקטורה אנטישמית ביום השואה הבינ"ל. לא יודע אם שמת לב, אבל אפילו לא שגרירות בריטית אחת עלתה באשר, אף לא בריטי אחד חטף מכות בעודו מהלך ברחובות ניו יורק (יש שם המוני בריטים - אבל ה-ר-ב-ה יותר יהודים). לעומת זאת, המון יהודים מכל הסוגים שלחו מכתבי מחאה, חתמו על עצומות, וחלקם אפילו התראיינו לכלי תקשורת ואמרו שהם מזועזעים.
עכשיו קח את אותה קריקטורה בדיוק, ובמקום יהודי שים מסלמי - לדעתך יש מצב שכזה אירוע נגמר בלי המון הרוגים, ובלי הצמדת מאבטחים לכל אנשי מערכת הטיימס?

הגיעה העת להפסיק להתחסד. יש בעייה עם האסלאם, יש בעייה עם התרבות הערבית. אגב, יש ערבים ומסלמים שמודים בכך. הם מיעוט נרדף, וזו בעייה, הן של המערב (שמוצא עצמו מתמודד עם ההמון האלים והפרימיטיבי) והן של האסלאם (שנותר פרימיטיבי ועני, אלא אם כן מצאו במקרה זהב שחור מתחת למרצפות...).
ישן 04-03-2013, 16:15
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "צעק ״מוחמד מת״ וחטף כתב אישום"

אני לא מכיר את פרטי המקרה הזה, והאמת שגם לא נכנסתי לכתבה (אין לי צורך בזה. המקרה עצמו לא מי יודע מה מעניין).
בכל אופן, יש איסור בחוק על מגוון רחב של התבטאויות. לא כל התבטאות בלתי חוקית גוררת טיפול משטרתי והגשת כתב אישום למרות שאפשר לעשות את זה. זה תלוי בעיקר בנסיבות - המקום בו התבטאו והקונטקסט.

לצורך העניין, אם חלילה אגיד, אפילו בצחוק: "קגנס, אני אהרוג אותך אם לא תסכים עם הדעות שלי בפורום", אתה רשאי להתלונן עלי במשטרה שכן איימתי עלייך בהריגה, ואני אהיה מואשם בעבירה פלילית. אני אהיה חייב להוכיח בדרך לא דרך שהיתבדחתי איתך ולא באמת התכוונתי לזה כדי לצאת זכאי. עד אז - אני אשם.

ברור לך ש"איומים" כאלה נשמעים ביום יום כל כך הרבה, שאין טעם להגיש כתב אישום בגלל כל תמהוני שמגיע למלא טופס בתחנת משטרה, כי השכן שלו "איים" להרוג אותו אם אם לא יתקן את הנזילה שהורסת לשכן את הקיר המשותף. צריך לבדוק את נסיבות המקרה.

על אותו עיקרון עובד האיסור על התבטאות גזענית. רוב ההתבטאויות הגזעניות הן בבחינת "לצעוק ביער כשאף אחד לא שומע אותך", ולכן לא על כל מקרה כזה מואשמים בפלילים. האוהד, ישר ככל שיהיה, החליט ברוב טיפשותו לצעוק במגרש ציבורי בלב הסכסוך של בית"ר עם הערבים/מוסלמים אמירה שנחשבת בעייני הרבה אנשים כגזענית. בלי להיכנס לשאלה האם זה באמת גזעני, תסכים איתי שהרבה שכל אין לו. חוץ מזה, הוא נער. אני חושב שמערכת האכיפה יכולה להחליק לו את המקרה הזה עם אזהרה בלי תיק פלילי, וסביר להניח שזה מה שיקרה.
ישן 05-03-2013, 02:14
  jadadaia jadadaia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.11
סתם שאלה

שלום

אם אסור להגיד מוחמד מת(למרות שלא אומרים איזה מוחמד אבל הכוונה ידועה) או סדייב מת ובגלל זה שופטים את אותו נער, מדוע לא תופסים ומעמידים לדין את אותם אוהדים של הפועל תל אביב בכדורסל שאומרים שמעון מת או שמעון תתאבד ?
מדוע המשטרה לא עושה כלום נגד אותו אוהד הפועל שסימן צלב קרס בידיו במשחק נגד מכבי ביום ראשון ?

והתשובה היא : קל לתקשורת לתקוף את הימין ולא את השמאל מעצם היותה שמאלנית.

חוקי החתימות כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%A4%D7%A8%D7%A9

באם תחזיר את חתימתך שאינה לפי הכללים למרות שהוזהרת בעניין, למרות שהיא הוסרה, ולמרות שהודעה זו היא אזהרה שנייה, נאלץ לחסום אותך משימוש באתר.

ישן 05-03-2013, 07:40
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
החוק קובע שכל נוסע רשאי לשבת בכל מקום באוטובוס

גם אם זה מרגיז חלק מסויים של אנשים, גם אם זה מלהיט להם את היצרים המיניים בשילוב עם פגיעה ברגשות הדתיים.

וגם את המתיישבת בחלק הקדמי של האוטובטס עושה את זה בכוונה להרגיז ולעורר מדנים, כי הבית משפט אינו לוקח על עצמו להיות בוחן כליות ולב, וישיבה בכל מקום באוטובוס זו זכות בסיסית שאין להגביל אותה בשום אופן, ומי שיעשה משהו נגד אפילו רק בדיבורים יקבל עונש.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s1.kikar.net/th/data/auto/nadm/uf/k56vvlns__w300h170q85.jpg]

כנראה שיש חוק שונה עבור בני הדת היהודית וחוק שונה עבור בני הדת המוסלמית.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-03-2013 בשעה 08:03.
ישן 05-03-2013, 07:53

מתי נסעת בפעם האחרונה באוטובוס?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai]החוק קובע..."

זה רשום באותיות גדולות בכל האוטובוסים.

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%...7%99%D7%9F.html
לאחר הסערה בתקופה האחרונה שעסקה בנושא הדרת נשים מהמרחב הציבורי, בפרט כנגד קווי המהדרין בהם קיימת הפרדה בין גברים לנשים, מפרסמת היום חברת 'אגד' הודעה לציבור.

"עפ"י פסק הדין של בית המשפט הגבוה לצדק אשר דן בביטול הסדרת ההפרדה בקווי המהדרין, רשאי כל נוסעת לשבת בכל מקום שתבחר (למעט המקומות המסומנים לאנשים עם מוגבלות)".

"הטרדת נוסע בקשר למקום הישיבה באוטובוס עלולה להיות עבירה פלילית, הוראה זו הינה בכל קווי השירות למעט קווים בהם נמכרים מקומות ישיבה שמורים".

ועדת הרבנים לעניני תחבורה פירסמה הבוקר פניה לציבור החרדי ובו בקשה להימנע מנסיעה בקווי המהדרין בשעות אחה"צ ולא להיגרר למעשי פרובוקציה.

הוספתי תמונה של ההודעה באוטובוס לשרשור הקודם שלי.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-03-2013 בשעה 08:05.
ישן 05-03-2013, 08:09
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מתי נסעת בפעם האחרונה באוטובוס?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
"הטרדת נוסע בקשר למקום הישיבה באוטובוס עלולה להיות עבירה פלילית, הוראה זו הינה בכל קווי השירות למעט קווים בהם נמכרים מקומות ישיבה שמורים".

הם כותבים: להטריד נוסעים באוטובוס (בקשר למקום הישיבה) עלול להיות עבירה פלילית.
אתה כתבת: לפי החוק מותר לשבת בכל מקום באוטובוס.
רואה את ההבדל?

והם מסתמכים כנראה על זה:
במישור הפלילי נזכיר את תקנה 455(א) לתקנות התעבורה המורה: "לא יפעל נוסע [באוטובוס - א"ר] בצורה העשויה לגרום נזק או אי-נוחות בלתי-סבירה לכל נוסע אחר". לדידי אין ספק, כי ההתנהגות המתוארת בתצהירים שנזכרו מעלה עולה כדי גרימת "אי-נוחות בלתי-סבירה". ככל שמדובר בתקריות אלימות, הפתרון הברור הוא הגשת כתבי אישום בהתאם.
http://elyon2.court.gov.il/files/07...7007460.T38.htm

ישן 05-03-2013, 08:14

"רשאי לשבת בכל מקום שיבחר"
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai]"הטרדת נוסע..."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s1.kikar.net/th/data/auto/nadm/uf/k56vvlns__w300h170q85.jpg]

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7....99.D7.99.D7.9D
"כל נוסע רשאי לשבת בכל מקום שיבחר (למעט המקומות המסומנים לאנשים עם מוגבלויות), הטרדת נוסע בעניין זה עלולה להיות עבירה פלילית"

על אותו משקל:

לכל אזרח יש חופש הביטוי לדבר בכל נושא בכל מקום, הטרדת אזרח בנושא זה עלולה להיות עבירה פלילית.

מה ההבדל?

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-03-2013 בשעה 08:19.
ישן 05-03-2013, 08:30

ההטרדה היא כתוצאה מהזכות לשבת בכל מקום
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אין הבדל, [B]ההטרדה[/B] היא..."

לכן מי שיוצא נגד זה זו הטרדה. והחוק קובע שאפילו אם מבקשים בעדינות, גם זה נחשב לעבירה. היו מקרים שהנהגים ביקשו בעדינות ועשו נגדם דו"ח.

תקרא עוד פעם מילה במילה:

"כל נוסע רשאי לשבת בכל מקום שיבחר (למעט המקומות המסומנים לאנשים עם מוגבלויות), הטרדת נוסע בעניין זה עלולה להיות עבירה פלילית"

על אותו משקל,

לכל אזרח יש חופש הביטוי לדבר בכל נושא בכל מקום, הטרדת אזרח בנושא זה עלולה להיות עבירה פלילית.

מי שיוצא נגד זכות וחופש הדיבור, גם זה נחשב להטרדה.

על אותו משקל של הנהג, השוטרים שבאו לאסור את האזרח שהשתמש עם חופש הדיבור צריכים להאשים אותם בכליאת שוא.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-03-2013 בשעה 08:36.
ישן 05-03-2013, 08:37
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אין הבדל, [B]ההטרדה[/B] היא..."

אתה כותב שטויות.

זה מטריד אותך שכתבתי את זה? אפשר לשלוח אותי ללא על זה?
השאלה היא האם המבחן הוא האם האדם הוטרד בפועל, או האם אדם סביר היה מוטרד במצב כזה, או האם המטריד לכאורה יכל לצפות שהמוטרד לכאורה יוטרד ממעשיו, או אחת (או יותר) ממספר אפשרויות נוספות.

לכאורה כבר נקבעו ב״הלכה״ המבחנים להגבלת חופש הביטוי, אבל מסתבר שלפי חומסי השלטון עטויי הגלימות שמדובר בחרדים המבחן הוא... האם הם חרדים...

ישן 05-03-2013, 08:40
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
להעמיד לדין גם את עורכי ויקיפדיה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...%97%D7%9E%D7%93

מותו
ב- 8 ביוני 632, בגיל 63 (אם מקבלים את ההנחה לגבי שנת לידתו) חלה מוחמד ונפטר בביתה של אשתו, עאישה, בתו של הח'ליף לעתיד אבו בכר. השיעים מאמינים כי הוא הספיק למנות את בן-דודו עלי ליורשו, אולם הסונים מאמינים שהוא מת בלא מינוי יורש. מוחמד נקבר בעיר ית'רב, שנקראה לפיכך מדינת א-נבי (בערבית: עירו של הנביא), או בקיצור אל-מדינה. לאחר מותו, נקבע אבו בכר כמחליפו, אולם רק בכל הנוגע לענייני ניהול המדינה והצבא. מבחינה דתית, מחשיבים המוסלמים את מוחמד כ"חותם הנביאים", וכאחרון שעמד בקשר בלתי אמצעי עם אללה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר