לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2013, 09:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "איזה מעבד בדיוק? ואיך בחינם? :P"

זה מעבד מעובד אינטל,כאשר עובדי אינטל מקבלים מעבדים חינם וזה לא המעבד הראשון שאני מקבל ממנו.

מצד שני אני חייב להביא כרטיס רשת נוסף בשביל להשלים את ההתקנה של הגנטו.
מה שטוב לסוזה והפצות אחרות לא טוב לגנטו.
הסבר כללי: הגנטו לא תומך באף אחד מכרטיסי הרשת שלי, לא קווי ולא אחוט, ולכן צריך סוזה או כל הפצה שהיא 64 ביט בשביל להתקין את הגנטו,אבל זה יוצר בעיות אחרות כמו עם ה grub וזה עושה כאב ראש בלתי נגמר ואי אפשר להשתמש ב gentoo live dvd או minimal amd64,כי אין להם תמיכה בכרטיסי הרשת שלי ואי אפשר להתקין תמיכה בכרטיסי הרשת,כי אין רשת ואין קרנלים שנחוצים לאותם קימפולים של הקוד מקור של אותם התקנים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 23-03-2013 בשעה 09:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2013, 23:45
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אני מאמין שדיברנו על הפצות..."

ועדיין אני יכול להתקין לשם הדוגמא סוזה 3 פעמיים כולל התקנה של אותו כרטיס רשת עם קימפול שלו עם כל הקרנלים וכל החבילות של הסוזה עד שה 7 יותקן וירוץ באופן מלא ואני מדבר איתך על התקנה על כונן של ssd חדש שמחובר ל sata הכי מהירה שאפשר לקבל כיום.

לשימי, אני אתן את הפלט שאתה רוצה, כאשר אהיה ליד המחשב החדש,כי כרגע אני כותב מהישן. הזזתי את החדש לחדר של הראוטר שיהיה לו חיבור קווי עד סיום ההתקנה.
(הוא היה מחובר דרך ה kvm ובחיבור אלחוטי לראוטר והיה ליד המחשב הישן,אבל הוא לא כאן כרגע.)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר