לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2013, 08:13
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לביבי שלא מצליח להרכיב ממשלה

אז מה היה נאחס השבוע?

התחילה התקופה של האלרגיות שלי - עיניים דומעות, גירוי מעצבן באף, אפצ'י אחרי אפצ'י, להסתובב בכל מקום עם נייר טואלט בהישג יד... עינוי.

הבנק ביטל לי בטעות צ'ק למע"מ (היה בצ'ק תיקון עם חתימה והם לא ראו את החתימה) ומע"מ מזיינים לי ת'שכל עם מכתב אחרי מכתב שהם הולכים לאנוס אותי מאחורה אם אני לא אביא להם את הכסף. הכסף כבר שולם אבל הם ממשיכים לקדוח לי במוח. הפקס שהם נותנים במכתבים שלהם לא מקבל פקסים, במספר טלפון שהם נתנו אין מענה אנושי, הפקסים שנמסרים במענה הממוחשב שלהם לא מקבלים פקסים, כשהתקשרתי למע"מ דרך מספרים שמצאתי באינטרנט לא ידעו למי להפנות אותי אז אמרו לי ללכת ללשכה שמטפלת בי. נראה להם שאני אסע עד לשם? אני צריך שיעקלו לי את החשבון בנק או משהו בסגנון כדי שאני אמצא בעצמי את המוטיבציה ללכת למניאקים האלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2013, 10:27
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
שכנים זה חרא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לביבי שלא מצליח להרכיב ממשלה"

אחד השכנים בבניין החליט לעשות שיפוץ בבית שלו והקבלן החליט שהמקום המתאים ביותר לפסולת בניין זו החנייה שלי

בשלב הזה עדיין לא ידעתי מי בדיוק השכן, התקשרתי אליו וביקשתי שיזיזו את הכל מהחנייה שלי
הוא אמר שכמובן זה לא המקום לזה
אבל זה לא צריך להפריע לי
וחוץ מזה לפועלים כבד לסחוב את זה עד לחנייה שלו

אמרתי לו אחלה, אבל עד סוף היום שהחנייה שלי תהיה נקייה.

הוא עוד התקשר להגיד לי שזה רק בצד של החנייה ולא בכולה.

בערב כשחזרתי מהעבודה הכל היה באמת נקי

למחרת בבוקר הוא ראה אותי (שוב עד אז לא ידעתי מי הוא בכלל) והוא בא לצעוק ולאיים עליי (אבל ברח מיד כסיים לדבר) כאילו שאני פה לא בסדר

אז הבנתי גם למה הוא לא רצה שישימו בחנייה שלו, החנייה שלו במרחק של עוד כ10 מטר משלי אבל לו יש מכונית ספורט וחס וחלילה שיתקרבו אליה.

It's Never Lupus

ישן 07-03-2013, 10:48
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "שכנים זה חרא"

חוצפה של אנשים...

אני גרה בדירה כזאת מוזרה, מין תוספת כזאת לבניין קומות.. בחלק האחורי של הבניין. קצת קשה להסביר אבל החלק הקדמי של הבניין עם הכניסה והחדר מדרגות נמצא ברחוב פנימי, והדירה שלי נמצאת בצד השני של הבניין, עם כניסה נפרדת, בצד של הכביש הראשי...

בקיצור מפה לשם, יש לי שכן שגר מעליי שבעקרון אמור להכנס מהרחוב הפנימי. אז הוא נכנס תמיד מהכניסה שלי כי הוא כנראה מתעצל לעשות את הסיבוב, ומטפס על המזגן שלי ועל הקיר וקופץ ככה למרפסת שלו. בהתחלה לפני שפענחתי את זה ממש נלחצתי מהרעשים, חשבתי שיש פה חיות או פורצים או לא יודעת. עד שפעם אחת חיכיתי לאורחים ושמעתי צעדים על הגשר שלי, פתחתי את הדלת ותפסתי אותו בשעת מעשה.

אני צריכה לכעוס עליו ולהגיד לו שיפסיק עם זה אבל אני כל הזמן דוחה את זה כי לא נעים לי להתעמת איתו.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 07-03-2013 בשעה 10:53.
ישן 09-03-2013, 19:45
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לביבי שלא מצליח להרכיב ממשלה"

מכירים את זה שחלום מסוים גורם לכם להרגשה רעה כל היום?
קמתי בבוקר בהרגשה מחורבנת. חלמתי שאחרי הרבה שנים אני מגלה שיש לי ילד, ושאמא שלו מתה. עכשיו הוא עובר לאחריותי. תוך כדי הוא שואל איפה אמא שלו, כי הסבתא שלו אמרה לו שהיא נאלצה לטוס לחו"ל בשביל לעבוד. תוך שהוא שואל אותי אני מנסה להגיד לו שיהיה בסדר והוא עוד יראה אותה, ואני ממרר בבכי כשאני מנסה לשכנע אותו בזה. ואז הוא אומר לי- אבא, למה אתה בוכה? אמא עוד תחזור, לא?

פשוט חלום מגעיל, שהרס לי את כל היום. כל כך הרס, שהיום ראיתי מרקסיסט ידוע ולא הלכתי להתעמת איתו כששמעתי אותי מדבר על אנשים רנדומליים שזיהו אותו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר