לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2013, 18:08
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
האשכול קשור לפוליטיקה, לקו"ט , ל - 20+ ובטח לפורומים נוספים

אני מקווה שההחלטה שלי למקם אותו פה הייתה נכונה

העניין הוא פרסומת, פרסומת ממש מפגרת. למעשה, אני חושש שהאי קיו המשולב של מי שיצר אותה ומי ששידר אותה אינו מספיק כדי להבין את דברי.

שמעתי את הפרסומת ברדיו , אבל חבר אמר לי שהיא משודרת גם בטלוויזיה. הוט החליטה להעלות את ברירת המחדל של מהירות הגלישה שהיא מציעה למנוים חדשים ל - 100 מגה ולרגל המאורע החליטו בהוט ליצור "דמות" של מנהיג מיקרונזיה כעילג שאומר שוב ושוב "מגה מגה ומאה מגה" בסגנון של "עוגה בוגה", כמו איזה פרא פרהיסטורי ומתורגמן מסביר את דבריו האינפנטיליים. מילא זה שהפרסומת מביכה ברמתה ולא הייתה מצחיקה אותי דקה אחרי שעברתי בהצלחה את גן שולה, אבל למה להשפיל מנהיג של מדינה ידידה ולהציג אותו בתור אדיוט עילג. הוט היו עושים את זה לאובמה ? (גם הוא מנהיג של מדינה ידידה) יודעים מה? הוט היו עושים את זה למלך ירדן? לנשיא מצרים מורסי?

את ההשלכות של זה לפורום פוליטיקה אני מניח שאתם מבינים לבד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2013, 19:45
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
לא בפרסומת
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "בפרסומת?"

מה זה משנה?

כאשר השתמשתי בדוגמא של "יס" ואובאמה, זה לא הספיק לך כי הלעג שם לא היה מספיק משפיל לדעתך. כאשר השתמשתי בדוגמא של יצפאן ומובארק, זה גם לא הספיק לך, כי זה לא נעשה במסגרת פרסומת. אתה מתקטנן...

היתה לשוקולד פרה פרסומת שלועגת להודים. בסוף הפרסומת רואים הודי עם מגבת על הראש, יושב בישיבה מזרחית, ואומר "פרה-פרה" תוך כדי נענוע ראש הודו-סטייל ומבטא הודי. במה זה שונה ממקורנזי שאומר "מגה-מגה" במבטא מיקרונזי ושפת גוף מוזרה בפרסומת של הוט? בטח עכשיו תגיד שבפרסומת של שוקולד פרה לעגו להודים באופן כללי והדמות בפרסומת לא היתה נשיא הודו, אז זה לא אותו הדבר.

אל תהיה קטנוני. פרסומות זה חלק מהמדיה, ואם אלי יצפאן יכול לצחוק על מובארק, אז גם הוט יכולים לצחוק על נשיא מיקרונוזיה ועלית יכולים לצחוק על הודים, ויס יכולים לצחוק על אובאמה.
ישן 11-03-2013, 19:42

הסר דאגה מליבך, קראתי את התוכן
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני מתקטנן ? אתה קראת גם את תוכן ההודעה שלי או רק את הכותרת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
סבבה - תוכנית שווה פרסומת - אבל על התוכנית של יצפאן השמאל התמרמר, שמעליבים את הערבים.

אני לא מבין. מפריע לך התוכן המעליב שהוט יצרו? אם כן, אתה אמור להבין את השמאלנים שהתמרמרו על יצפאן ולא למתוח ביקורת עליהם. או שמא מפריע לך שרק השמאל התמרמר עד כה? החלטת להצטרף לחגיגה רק מהצד השני? זה קצת מזכיר לי את השמאלנים שישר מכניסים חרדים למשוואה כאשר מותחים ביקורת על ערבים.

אני שואל ברצינות. אני לא מבין מה מפריע לך יותר.

אם באמת באמת יש לך ביקורת על התוכן של הפרסומת של הוט, תמתח ביקורת ותסביר למה (ואכן עשית זאת). רק אל תשאל מה היה קורה אילו עשו את זה למישהו אחר. זה לא באמת משנה.
ישן 15-03-2013, 12:02

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מפריע לי שיש קבוצות רבות השפעה בחברה , מעבר לגודלן היחסי"

גם אני לא אוהב מגמתיות וניצול כוח ברנז'אי בשביל הבעת דעות, אבל זה לגיטימי ומוסרי. הרי אתה בעצמך טוען שצריך ורצוי להגחיך את מצרים. מה שאומר שאם היה לך את הכוח, היית עושה את זה. האינטרנט הוא מדיה ותקשורת לא פחות מהאינטרנט. ובכל זאת אני לא קורא תגובות שלך המלינות על הנטייה של פורום פרש ימינה.

חוץ מזה, התלונה הספציפית על הוט לא רלוונטית. כאמור, לפי הרושם שאני קיבלתי (מהפרסומות שלהם בלבד, שכן זה הנושא הנידון כאן), הם לא נוטים לכאן או לכאן. עוד לפני הפרסומת על המיקרונזי, הם עשו פרסומת שלועגת לא פחות לעם האיראני. לא רק שהשוו את חמינאי לחרק החומני באופן מבדח, אלא גם הציגו את טהראן כעיר נחשלת שנמצאת בשום-מקום במדבר והאנשים שם נראים כמו בדויים.
ציטוט:
מפריע לי שיש קבוצות רבות השפעה בחברה , מעבר לגודלן היחסי

כאמור, לי זה מפריע לא פחות. אני הסברתי בעבר איך אפשר לפתור את זה באמצעים עקיפים. ככל שהמדינה תקל על התחרות בטלוויזיה בפרט ובמדיה בכלל, כך יהיה ייצוג יותר הוגן של האוכלסיה. האינטרנט לא מוטה בדעותיו, נכון? זה כי אין בקרה על פתיחת אתרים...
ישן 12-03-2013, 11:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "האשכול קשור לפוליטיקה, לקו"ט , ל - 20+ ובטח לפורומים נוספים"

looklook השימוש בנאום של ביבי באו"ם יצא עלוב ביותר להוט,אבל גם לבזק יצאה פרסומות עלובה עם ה 100 מגה חינם,כאשר הם יורדים על ההודים שם חיים בעבר שלמעשה בהודו יש פיתוח ובדיקות והם דוברי אנגלית יותר טובים מהישראלים בכמה רמות טובות.

הבדיחה היא על הוט looklook, כי השחקן הראשי בה הוא איש שמאל קיצוני,אולי אחת הסיבות שהוא זכה בתפקיד באותה סדרה ובכל הפרסומות של הדמות שהוא משחק. (ילדי ראש הממשלה)

לסיכום גם הוט וגם בזק יצאו מזה רע מאוד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר