לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2013, 20:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "יצא לכם להתקל בעבודה שמספר השעות בה חריגות לטובה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dorM
יצא לי לשמוע שמישהו התקבל לעבודה בהנדסת תוכנה, ורשמית הוא עובד 6 שעות ביום (כולל ארוחת צהריים!), למרות שהוא יכול גם לעבוד מהבית.

הייתי בטוח שבהייטק יש סטנדרט קשוח של 9 שעות ביום.

אני בעד לעבוד מתחת ל-8 שעות ביום מכמה סיבות, בעיקר כי אז אנשים אשכרה ינצלו את זמן העבודה וייתנו את התפוקה הנדרשת בזמן מועט מהמקובל, במקום לבזבז את הזמן ולפטפט...

עריכה:

אני מדבר על עבודה במשרה מלאה ועם שכר טוב ותנאים טובים
אבל מה זה משנה כמה שעות ביום הם עובדים אם לא אמרת מה המשכורת החודשית?

אגב, בהייטק אין סטנדרטים קשוחים. רק אני קשוח.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2013, 23:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
היתה תקופה של כמה חודשים שעבדתי מהבית במשרה מלאה (פיתוח תוכנה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "יצא לכם להתקל בעבודה שמספר השעות בה חריגות לטובה?"

אמנם עבדתי מעט שעות ביום במצטבר - אבל עשיתי את העבודה לשביעות רצונו של המעסיק... בכל מקרה השורה התחתונה היא שהתנאים מתגמשים ככל שמקום העבודה מעריך אותך יותר: אם המעסיק יהיה משוכנע שגם אם תעבוד 6 שעות ביום, 5 ימים בשבוע ותקבל משכורת גבוהה - זה טוב בשבילו, אז זה מה שיהיה ועל זה תסכמו כשתסגור אצלו חוזה.
מניסיון, תמיד יש על מה להתמקח כשאתה מקבל לידיים טיוטת חוזה (במיוחד אם המעסיק מבין שהוא לא העסק היחיד שהגיש לך טיוטת חוזה) וגם אם אתה לא חושב שתוכל להתגמש בנושא השכר, תמיד כדאי לנסות ולהוציא מהחוזה את המקסימום, למשל עוד כמה ימי חופשה שנתיים מעבר למה שמצויין בחוזה הסטנדרטי, להגדיל את החזרי הנסיעות ו/או הארוחות, וכו' - בסופו של דבר זה כן מתרגם לכסף, ולעיתים אפילו לסכומים דיי משמעותיים.
בכל מקרה, החוזה שתחתום עליו ישמש כבסיס או רפרנס לחוזים עתידיים שתחתום עליהם - אם באותו העסק, במידה ותקודם, או במקום עבודה חדש אחר. בקיצור, לרוב - החוזה החדש שתחתום עליו יהווה שיפור מהחוזה הקודם.

פאק, כמה חפרתי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר