לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2013, 14:37
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מה נמצא בספריית הסטים שלכם?

בעקבות האשכול של רוג על הסייל המתקרב, חשבתי שיהיה מעניין לראות - איזה משחקים יש לכם בספרייה של הסטים?
תעלו סקרינשוט, ותנו כמה מילים על המשחקים שיש לכם.
הנה שלי:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

פרטים:
אני בעיקר מחכה לSTARCRAFT 2 ולBIOSHOCK INFINITE, אבל יש לי כמה מעבירי זמן לא רעים בכלל:
בצד הנוסטלגי- BEYOND GOOD AND EVIL ובלדורס גייט. שני משחקים שאהבתי מאוד והתחשק לי לשחק עוד קצת. בנוסף קניתי לאחרונה את "פסיכונאוטס" של טים שייפר. משחק פלטפורמר לא רגיל כמו שאפשר לצפות מסטודיו כמו דאבל פיין. שווה מאוד.
בנוסף, יש גם את פורטל 1. את השני פחות אהבתי, ותמיד כיף להרביץ איזה שעתיים עם הפורטל הישן והטוב. העוגה היא שקר!
בצד השוטר- COD שקניתי לאח שלי מתנה (אני שונא SHOOTERS) ובורדרלנדס 2 (שדווקא אהבתי מאוד, למרות ההצהרה הקודמת). כמובן גם HALF LIFE, כי אי אפשר שלא לאהוב אותו, גם אם SHOOTERS הם הסיוט המתמשך שלך.
בצד הRPG- ככלל, RPG זה הז'אנר האהוב עלי, ולכן לצד סקיירים (שעליו יש לי כבר יותר ממאה שעות) קניתי את FALLOUT NEW VEGAS ואחרי שסיימתי איתו קניתי גם את FALLOUT 3 GAME OF THE YEAR EDITION. שניהם טובים מאוד, ומחסלי שעות מפחידים.
בצד האסטרטגיה- לצד DOTA 2 שחבר שלח לי הזמנה ועוד לא הצלחתי ממש להיכנס אליו (למה אין הסברים לעזאזל? מעולם לא שיחקתי משחקים כאלה, איך אני אמור להבין איך הם עובדים?), יש את CIV 5 (אדיר) ואמפייר טוטאל וור (מאכזב. אולי אני אקנה מחדש את ROME ולא אקנה יותר משחקים של קרייטיב אסמבלי. יש גבול למחזור שאני מוכן לסבול).
בגזרת הMMO- יש לי את GUILD WAS 2 לא בסטים (אחרי שעתיים משחק הבנתי שזה לא בשבילי) ואת TEAM FORTRESS. באופן כללי אני לא מי יודע מה בקטע של משחקים און ליין (הטענה מוכרת - אני משחק כדי להתרחק מהחברה, אז למה שאני ארצה לחבור מרצוני החופשי לחבורה של דבילים און ליין?), ולכן כמות הזמן שאני משקיע בהם די נמוכה.
משחקים מחוץ לסטים- אססין קריד 3 שעוד לא סיימתי. בינתיים כיפי, אבל ארוך כמו הגלות...

וזהו. מה איתכם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2013, 01:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מה נמצא בספריית הסטים שלכם?"

טוף למה לא..

לאישתי ולי יש שני חשבונות - האחד המשותף לשנינו שעליו כל משחק שהיא אולי תהיה מעוניינת בו (כולל כמה שנמצאים גם על האחד שמולכם), השני הוא שלי. זה מאפשר לנו לשחק CO-OPs וכדומה...

האחד שמולכם הוא האישי שלי....

אז כמה מילים...

Star Conflict החינמי מרובה משתתפים הוא די נחמד... אנחנו משחקים בו ביחד עם שני חברים נוספים וזה די כיף.

HAWX 2 - תעשו לעצמכם טובה ואל תקנו אותו. 7 דולרים מבוזבזים

כיוון שאישתי חובבת RPGs למיניהם, רוב הRPG נמצאים על החשבון שלה. אנחנו משחקים Fable III ביחד לעיתים. לאחרונה קיבלתי במתנה את SW KOTOR 2, שכבר נמצא על החשבון שלה, אז יצא שיש לי אותו גם כן ואני אפילו טורח לשחק בו

הShooters למיניהם לא יפתיעו אף אחד לדעתי... אולי חוץ מVelvet Assassin הישן והטוב

כפי שניתן לראות, הנקודה שבה אני ואישתי לא מסכימים היא על משחקי האסטרטגיה. שלשות, לאחר זמן רב של המתנה, קניתי את Jagged Alliance 2 Gold, בו לא יצא לי לשחק בעבר. אני נהנה ממנו עד מאוד ברשימת התקווה שלי לסייל של הפסחא נמצאים JA 3 ו JA 4

ישן 21-03-2013, 20:36
צלמית המשתמש של oren256
  משתמש זכר oren256 oren256 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.04
מה לא!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מה נמצא בספריית הסטים שלכם?"

כמו שאומרים בסיום משחק ספורט בבצפר, כולם מנצחים... אבל אם הייתי צריך לבחור את ההכי טובים אין ספק ש COH BL2 ו RED FACTION GUERILLA לוקחים בסיבוב.

BL2 כי הוא פשוט מצחיקקקק ואפשר לשחק אותו 30 פעם ולא נמאס.
COH כי זה לדעתי משחק האסטרטגייה המאתגר וה"מציאותי" ביותר שיש. כמה פעמים כבר חשבתי שזהו נצחתי ופתאום משום מקום בעזרת כמה תרגילים קטנים האוייב הביס אותי.

וRF זה פשוט GTA בחלל, ואפשר לשבור דברים עם פטיש גדול - ENOUGH SAID

אבל גם AVP היה 18 פאונד שהיו שווים את זה למרות שכולם נטשו את מצב האונליין שלו שבועיים אחרי שיצא

התוספת החדשה היא FC3 שהוא פשוט משחק מדהים! לבדת וגרוע ברמות אונליין, ואני יודע שברגע שCOH 2 ייצא אני והחברים כולנו נקנה אותו ולא ניראה אור שמש שבועיים לפחות!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר