לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2013, 14:16
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לגברת בכוח אדם שאני מאחל לה לחפש עבודה"

אני לצערי בשותפות עסקית עם כמה קרובי משפחה ואחת השותפות משכה כסף מהחשבון המשותף למרות שסוכם שלא מושכים כרגע כספים כי צפויות להיות הוצאות. זו הפעם השלישית שהיא עושה את זה ואני תמיד מגלה את זה במקרה. תמיד היא מושכת סכומים קטנים של כמה מאות שקלים כי "לחוץ לה" ואז כל שאר השותפים נאלצים למשוך כסף כדי לשמור על האיזון.
היא גם עושה את זה בצורה מעצבנת: לפני כמה חודשים היא החתימה את אחד השותפים על כמות לא ידועה של צ'קים ריקים. הוא טיפוס אסטרונאוט כזה שלא תמיד קולט את ההשלכות של המעשים שלו ואני כל הזמן בלחץ מהאפשרות שיצוץ עוד צ'ק. כשהחשבון המשותף נפתח קבענו מול הבנק שתמיד יהיה צורך ב2 חתימות כדי להזיז כסף וזה נעשה במטרה לנטרל את אותה שותפה שהרגשנו שהיא בעייתית אבל כאמור היא התחכמה ע"י זה שהחתימה את האסטרונאוט על צ'קים ריקים.

זוכרים את הדירה שאני שוקל לשפץ? בעקבות בעיית ביוב קשה בבניין, ועד הבית שם הזמין איש מקצוע שעשה עבודה גדולה של בערך 16,000 ש"ח בלי חשבונית. מסתבר שלועד בית הזה יש היסטוריה ארוכה של עשיית עבודות בבניין בלי לקיחת חשבונית וזה יצר בינינו פיצוץ אדיר. אמרתי לו שבלי אסמכתאות שמוכיחות שאכן יצאו כספים על הדברים שהוא טוען שיצאו עליהם כספים אני לא מוכן לתת לו כסף כי הוא יכול להמציא עבודות שלא היו ולא נבראו או לנפח סכומים של עבודות שהיו. הבעיה היא שכל בעלי הדירות בבניין תומכים בועד בית כי ע"י זה שהוא לא לוקח חשבוניות הוא חוסך להם כסף כי ככה הם לא משלמים מע"מ והקטע ההזוי הוא שכולם תופסים אותי בתור המניאק בסיטואציה כי אני היחיד שלא מוכן לשתף פעולה עם הדבר הזה.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 21-03-2013 בשעה 14:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2013, 08:24
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לגברת בכוח אדם שאני מאחל לה לחפש עבודה"

אני מקבל התקפי זעם (יותר מהרגיל). אתמול בקופה כמעט הכנסתי למישהו מכות רצח, באמת שהיה לי קשה לעצור את עצמי. אני שונא אנשים שנכנסים עם יותר מעשרה מוצרים לקופה המהירה, ואחרי שאתה מעיר להם הם מסתכלים על העגלה המלאה להם ואומרים- נו, ויש פה פחות מעשרה. אחרי שהרמתי את הקול על האידיוט הוא ניסה לעשות מה שכל הדבילים עושים- להגיד לי שאני גזען כי אני מעיר לו רק כיוון שהוא אתיופי. אמרתי לו שאני מעיר לו כי הוא בן של זונה. אולי לא הייתי צריך להגיד לו את זה ליד אמא שלו... הוא קיבל קריזה, וניסה לתפוס לי את הצווארון. קיפלתי לו את היד ואמרתי לו שזאת פעם אחרונה שהוא מנסה להניח עלי את הידיים שלו, ושאם הוא לא נרגע אני זורק אותו מהחנות. משהו בהחלט לא טוב עובר עלי, היה לי חודש מסריח.

ישן 22-03-2013, 10:00
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני מקבל התקפי זעם (יותר..."

אני הבנאדם הכי רצסיבי בעולם ואני בחיים לא מגיבה או מתווכחת, הפעם היחידה שאני זוכרת את עצמי עומדת על שלי הייתה בדיוק במקרה כזה!

לפני איזה חודש +-, עמדתי בתור בקופה מהירה עם שני חברים. לי היה רק קרטון ביצים, לאחד החברים היו מסטיקים ושוקולד. סה״כ 2 חשבונות, 3 אנשים, 3 מוצרים. לפנינו בתור עמדה משפחה, עם עגלה מפוצצת, שפיצלה את החשבון. עמדנו בסבלנות ולא אמרנו מילה... אגב היה שלט גדול שהיה כתוב שאסור לפצל את הקניה!

בקיצור מפה לשם הם סיימו עם החלק הראשון שהוא יעני של הבת, והאבא עזב את הקופה והלך להביא משהו ששכח... אז אמרתי לקופאית שתעשה לנו חשבון בנתיים. הדפיסה את הביצים שלי, שילמתי, באה להדפיס את המוצרים של החברים והופ הבנזונה הגדול חזר... והתחיל לצעוק עלינו ועל הקופאית. מה נראה לנו שנדחפנו לו בתור? למה הוא צריך לחכות עכשיו? בקיצור אז כעסתי עליו בטירוף, אמרתי לו ממש בתקיפות ובאסטרטיביות מופתית שהוא חוצפן מארץ החוצפנים ויצאתי עם ידיים רועדות מאדרנלין מהמקום... זה היה אחד הדברים המספקים.

ישן 24-03-2013, 23:49
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

יש שני מקומות מרכזיים בארץ שיש בהם אחוז משמעותי של מסתננים... דרום ת"א והפסאג' שמתחת לבית שלי ברחובות .
בחודשים האחרונים נפתחו אצלנו בפסאג' כמה וכמה עסקים שמשרתים בעיקר (אם לא לחלוטין) את האוכלוסיה הזאת, מה שמוביל לכך שהבניין שלי מטונף, מסריח משתן בקביעות וכל פעם שרוצים לצאת החוצה בשעות הערב, צריך לחפש דרך לעקוף אותם.
חלק מהעסקים האלה נפתח ללא אישור של דיירי הבית (כמו "בית אירוח" שפועל על בסיס שעתי) ועכשיו יש כל הזמן דיונים מול גופים שונים (לא בקיאה בפרטים כי לא העמקתי) אך כל הזמן זה נדחה מסיבות כאלה ואחרות בזמן שהבית שלי נהפך לאט לאט לחורבה.
עכשיו הם גם התחילו להתקהל מתחת לחלונות שלנו ולעשות רעש ואמא שלי כל הזמן צועקת עליהם ומעיפה אותם משם. בפעם האחרונה היא לא יכלה לעשות את זה מהקומה שלנו כי הם התחבאו באיזה מקום והיא נאלצה לרדת למטה ולגרש אותם פנים מול פנים, גזעני או לא, אבל לא אשקר ואגיד שלא חששתי לשלומה.
עכשיו בחיים לא נצליח למכור את הדירה הזאת.

ישן 28-03-2013, 15:37
  משתמשת נקבה Silent Gillian Silent Gillian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.13

אררגג!!! חול המועד בעיר הקודש = סיוט! שלושה (כן, שלושה! לא פחות!) לקוחות שונים לא הפסיקו לאכול לי את הראש עכשיו בטלפון עם בקשות לכוון אותם בדרך אלינו (קיבינימאט, מה דעתכם..אתם יודעים..לשאול בדרך?) ואחד מהם במיוחד שם לו למטרה לשתות לי את הדם בכפיות, כאילו הוא אומר לי: "אם אני סובל ומתקשה בדרך אליכם, אז גם את תסבלי, ואת לא יכולה לעשות כלום בנידון!"... הרגשתי כאילו אני מיילדת, והתחשק לי למות. אני בעצמי לא נהגת, ואני שונאת כשמבקשים ממני הכוונה בטלפון!

העבודות הסימנריוניות והמטלות של סוף התואר (עדיין) תקועות לי כמו עצם בגרון, אם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל לאחור לא הייתי עושה את התואר הזה בכלל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר